چگونگی استفاده از تبلت و گوشی هوشمند در شب

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پیر جو و شادی جیک تو جیک هم بودن عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ
از دماخت ترسید شادی؟خخخ

نخیر.. شادی اصلا به پیرجو محل نداد.. این پیرجو چشش شادی رو گرفده بود... حرف در نیار واسه دوختره مردم...والا:w06:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخ
چه بی جنبه بوده مدیره تالاره... والا ما این همه تو زنگ تفریح به پیرجو و ادمین گیر دادیم یه اخطارم ندادن
به خدا من هرچی اخطار گرفتم تو تالار مهماری بوده
جالبه بچه های خود رشه مهماری میان شرو می کنیم حرفیدن آخرش میان همه رو میپاکن و فقط به من اخطار می دن بقیم انگار اصن پاکو معصوم :surprised:
بس نژاد پرستن

دنبال پیرجو هم هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ
قبلنا بودم

والا ملت لیاقت شادی رو ندارن... بس که این دخدر خوشگله..:D یه بار نشون داد به یکی طرف سر گذاشت بیابون .. همین چند هفته پیش ختمش بود:biggrin: استاد استاد خدا رحمتش کنه

راسی اوستا اوستا ی شد نیستش ؟نکنه ارشد داره امسول؟

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر.. شادی اصلا به پیرجو محل نداد.. این پیرجو چشش شادی رو گرفده بود... حرف در نیار واسه دوختره مردم...والا:w06:

حالا خوبه خودت داری میگی هااااا....خخخخخخخ
چشش رو دربیار خوووووووووو...خخخخ

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

:D چن بار ب پیرجو پیغوم دادم گفتم نیستی نگرانت شدیم
ج نداد
دیروز می خاسم پیغوم بدم ک دلم برات یه ذره شده گفتم ممکنه پاچمو بگیره :D

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
خووو بیابون های بندر عباس خوب نیست.. رسیدی یزد بگو تا عکسشو بگم نشونت بده.. اونجا سر بزار کویر
عقربم داره....:D

بندر کویرش جگر آدمو حال میاره....بهتر از یزد....تو کاریت نباشه ....کار خودتو انجوم بده
من خودم میدونم و خودم
:cry:

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:D چن بار ب پیرجو پیغوم دادم گفتم نیستی نگرانت شدیم
ج نداد
دیروز می خاسم پیغوم بدم ک دلم برات یه ذره شده گفتم ممکنه پاچمو بگیره :D

پاچه بگیره خب.. تهش اخراجه راحت میشیم از اینجا.. میخوای من پیغام بدم بگم شادی دلش واست یه ذره شده.. که هم منو اخراج کنن هم تو:D

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

بندر کویرش جگر آدمو حال میاره....بهتر از یزد....تو کاریت نباشه ....کار خودتو انجوم بده
من خودم میدونم و خودم
:cry:

بروو از خودش بخواه عکسشو نشونت بده.. والا من عکسشو دیدم فقط خودم که ندارم:biggrin:

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به خدا من هرچی اخطار گرفتم تو تالار مهماری بوده
جالبه بچه های خود رشه مهماری میان شرو می کنیم حرفیدن آخرش میان همه رو میپاکن و فقط به من اخطار می دن بقیم انگار اصن پاکو معصوم :surprised:
بس نژاد پرستن

قبلنا بودم

راسی اوستا اوستا ی شد نیستش ؟نکنه ارشد داره امسول؟

این استاد استاد رفته واقعی.. اصلن خبری ازش نیست.. فک کنم به خاطره عکس تو مجنون شد...:d

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارع دارم..
ای کلک نکنه دخدری.. میخوای خودتو بندازی به داداشه من:D دیر اومدی زن دارن

نه میخواستم شادی رو بهش بندازم...خخخخخخخخخخخخخخخ
امین اسم دختره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:razz:

بالا