چه لذتی دارد این حجاب!

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی چی از من بعیده :
حرفای ... میزنی برادر حاجی:
میدونی من اگه تا الان بسیجی بازی در اورده بودم کجا بودم
حداقلش این بود که تو سازمان فناوری اطلاعات ایران بودم...

همکارای خانم محل کارم پیش من هر جور دلشون میخواد میگردن
من مث بعضیا بی جنبه نیستم که...
هرکسی باید به تفکرات خودش سامان بده؟
در ابتدا بايد بگم اون ... رو كه فقط اداي بسيجي بودن را در مي آورند جزء آدما به حساب نياوريد، چه رسد به بسيجي ها
چون قاطي مي كنم. اينجوري::w43::w43::w43:
منظور من اين حرف بود كه گفتيد مرداي ايراني چشم چران ترين آدماي دنيان
من با حرف شما موافقم. اما بحث من اينه اوني كه نمي خواد آدم شه رو نباس ولش كرد.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ابتدا مي شه ارتباط حجاب با سرطان سينه رو بفرماييد شايد به معلومات ما چيزي اضافه شد.:surprised::surprised::surprised:
اولا منظور من اين بود كه اين مسائل غريزيه نه اكتسابي. ثانيا منظورم اين بود كه اگه يكي با داشتن حجاب نمي دونه حجاب چيه دليل بد بودن حجاب نمي شه. سوال من اينه اگه ببيني دكتر سيگار مي كشه دليل مي شه آدم سيگار بكشه؟ ثالثا بهتره تشريف ببريد حداقل 2تا نه بيشتر كتاب بخونيد تا بفهميد كه چه تفاوت هايي بين زن و مرد هست. اونم خارجيش كه نگين داخلياش دروغيه. چهارماشم كاملا مربوط مي شه. شما با توجه به چه استنادي مي گيد مرد تحت تاثير قرار نمي گيره؟ اين زندگي واقعيه خانم محترم نه داستاني كه مادر بزرگا براي بچه هاشون تعريف مي كنن. متاسفم براي كساني كه تفكرات غلط اونارو به اشتباه مي اندازه.
اما براي تاثير حجاب همين بس كه جلو خيلي از ولنگاري ها رو مي گيره.

اگه اینجا جاش بود حتماتوضیح میدادم ولی جاش نیست:razz:
دلیل نمیشه چون این مسئله غریزیه و مردا کسبش نکردند بلکه از همون اول توی وجودشون بوده زنها محدود شن.
کی گفته حجاب بده؟!من مخالف نوع نگاه آدمام.چون حجاب نداره پس....!!!!این چه طرز تفکریه آخه؟!شما که ادعات میشه برو ببین زنهای چادزی توی اجتماع چه مشکلاتی دارن(یکیش خود من)
وقتی دکتری سیگار میکشه نمیری سیگار بکشی ولی میدونی که نمیتونی اونو متقاعد کنی که نکشه چون همه ی حرفایی که میزنی رو میدونه و با دانسته هاش سیگار دستش گرفته.
اگه مشکل شما مطالعه کردن منه چشم من میرم کتاب میخونم شما هم لطفا برید و این مسئله رو عینا در اجتماع ببینین .آیا تئوریهای کتابا با واقعیت امروز جامعه ی ما میخونه؟!
شما با چه استنادی میگین چادر خوبه؟!آیا تا به حال سرتون کردین و توی جامعه گشتین؟!استناد من به رفتار آدمهایی که میبینمشون.اون عوضی رو که به چادریش هم رحم نمیکنه و انسان محترمی که حتی به عشوه های خرکی زنها هم پشت میکنه چه برسه تحت تاثیر قرار گرفتن توسط بی حجابا:razz:
اونی که اسمش رو میذارین تاثیر حجاب من اسمشو میذارم شئور و انسانیت.اونی که جامعه رو از ولنگاری نجات میده ذات خوب آدمهاست نه حجاب زن.مردی که ذاتش خوب باشه زن هرچقدر هم براش عشوه بریزه به کف پاش هم محلش نمیذاره.زنی هم که ذاتش خوب باشه حتی اگه بد حجاب هم باشه طرز برخوردش دهن هرچی آدم کثیفه میبنده.(که البته بحث هم سر همین دو گروهه و آدمهای خوب مورد بحث نیستند)

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من حرف شمارو قبول دارم. حجاب تضمين كننده همه چيز نيست اما با توصيه خوب شدن تنها نمي شود مردمو هدايت كرد. نمي شه بگيم آقايون خوب بشيد خامام قر و عشوه نياين. كه نكنه كسي بخواد گمراه بشه. براي اينكه تا حد امكان جلو فساد گرفته بشه حجاب رو قرار دادن. شما بگين: مزاحم كدوم يك بيشتر مي شن؟ يك نفر كه حجاب نداره و تمام اعضا و جوارح به نوعي درمعرض ديده (منظورم ل خ ت بودن نيست) يا يك نفر با حجاب.
نگين من يكي رو مي شناسم كه حجاب داره ولي به لحاظ اخلاقي مشكل داره چون ما در مورد استثنائات صحبت نمي كنيم.

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرف شمارو قبول دارم. حجاب تضمين كننده همه چيز نيست اما با توصيه خوب شدن تنها نمي شود مردمو هدايت كرد. نمي شه بگيم آقايون خوب بشيد خامام قر و عشوه نياين. كه نكنه كسي بخواد گمراه بشه. براي اينكه تا حد امكان جلو فساد گرفته بشه حجاب رو قرار دادن. شما بگين: مزاحم كدوم يك بيشتر مي شن؟ يك نفر كه حجاب نداره و تمام اعضا و جوارح به نوعي درمعرض ديده (منظورم ل خ ت بودن نيست) يا يك نفر با حجاب.
نگين من يكي رو مي شناسم كه حجاب داره ولي به لحاظ اخلاقي مشكل داره چون ما در مورد استثنائات صحبت نمي كنيم.

من کاملا با حرفای منیره موافقم خیلی دقیق به خیلی نکته ها اشاره کرده
ولی یه چیزی که هست اینه که تا بوده این بحث ها هست و افراد شدیدا رو عقایدشون پافشاری میکنن چون نمیتونن خودشون رو جای همدیگه بذارن
واقعیت اینکه اکثر مردهای ایرانی حجاب رو فقط پوشش و پوشوندن مو میدونن این یه دیدگاهه که از بچگیشون باهاشون بوده اما من به این نمیگم حجاب و خیلی ها هستن که با من هم عقیدن

در معرض خطر اون کسی قرار میگیره که خودش حدش رو نشناسه چه با حجابش چه بی حجابش و به قول شما هیچ کاریم با استثنا ها ندارم(من خودم به شخصه با یک آدمه کاملا با حجاب نیستم اما اعتقاداتی دارم که حرف و بحث روش مفصله اما هرگز نشده رفتاری خارج از شانی که از خودم نشون دادم ار یک جنس مخالف ببینم ) و اطرافیانم اکثرشون مثل من هستن اما دوستانه زیادی هم دارم که حجاب کامل دارن و اونا هم چون حد خودشون رو میدونن و به عنوان یه دختر مشکل جدی براشون پیش نیوده تو برخورد های جامعه

مشکلات دیگه هم که در مورد مسائل حجاب تو کشور ما وجود داره مسائل پایه ای هست که تا هر کس خودشو درست نکنه و به فکر تغییر خودش نباشه بهتر از این نمیشه

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط یک چیز را میتونم بگم.متاسفم که در جایی به دنیا امدم که مردمش 100 سال از دنیا عقبند.
یک سوال داشتم.
چرا اینقدر چادری ها سطح روابط اجتماعی پایینی دارند.یعنی وقتی یک دختر چادری وارد یک مغازه میشه تا یک چیز بخره.ادم فقط باید جلوی خنده خودشو بگیره.انگار به جای فروشنده ادم فضایی دیده.
خیلی ها از نا هنجاری جامعه خارج از کشور گفتند.من چند وقتی در قلب اروپا زندگی کردم.میتونم بهتون بگم که امار فساد تو ایران 10 برابر هست.

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ما کنجکاو هستیم که بدونیم دور و برمون داره چی میگذره اگه دره یه اتاقی رو ببندن و مبگن اصلا نباید اینجا بری یا اصلا نباید این کارو انجام بدی تمامه سعیمون رو میکنیم که بریم تو اون اتاق یا اون کارو انجام بدیم ببینیم چی میشه و نتیجه ش رو ببینیم
حجاب هم تو کشور هایه اسلامی یه همچین حالتی رو داره وقتی خانوما خودشونو طوری میپوشونن که فقط یه چشمشون معلومه یا حجاب دارن برایه خودش یه نوع جلبه توجه با این کار فقط مردارو تحریک میکنن که اونا بخوان بفهمن زیره چادر چه خبره یا این خانومی که موهاشو پوشونده چی مگه زیره روسری داره که خودشو اینطوری کرده
این موضوع خودش باعثه انحراف تویه جامعه میشه
در حالی که من دیدم آقایونی هستند که به مراتب موهایه زیباتری از یه دختر دارن اما چون اونو نمیپوشونن یعنی مجبور نیستن که بپوشوننش
خیلی این موضوع برایه همه عادی و با یه نگاهه گذرا ازش رد میشن اما اگه یه دختر کچل هم باشه روسری سرش کنه همه مردا و حتی خانوم ها دوست دارن ببینن اون زیر چه خبره.
من خودم با حجاب اصلا مخالف نیستم اما نه موافق با روسری و مانتو اینجور لباسهایه مسخره که متاسفانه مجبود هستیم استفاده کنیم.

phalagh

مدیر بازنشسته
من فقط یک چیز را میتونم بگم.متاسفم که در جایی به دنیا امدم که مردمش 100 سال از دنیا عقبند.
یک سوال داشتم.
چرا اینقدر چادری ها سطح روابط اجتماعی پایینی دارند.یعنی وقتی یک دختر چادری وارد یک مغازه میشه تا یک چیز بخره.ادم فقط باید جلوی خنده خودشو بگیره.انگار به جای فروشنده ادم فضایی دیده.
خیلی ها از نا هنجاری جامعه خارج از کشور گفتند.من چند وقتی در قلب اروپا زندگی کردم.میتونم بهتون بگم که امار فساد تو ایران 10 برابر هست.
چه جالب؟
توي كدوم نظر سنجي و آمار گيري متوجه اين مسئله شديد؟
روابط اجتماعي هيچ ربطي به چادر و مانتو نداره. به نوع تربيت و محيطي كه فرد توش پرورش يافته مربوطه.

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب؟
توي كدوم نظر سنجي و آمار گيري متوجه اين مسئله شديد؟
روابط اجتماعي هيچ ربطي به چادر و مانتو نداره. به نوع تربيت و محيطي كه فرد توش پرورش يافته مربوطه.
نظرسنجي شخصي. :child::child::child:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خوش به حال اونایی که حجاب دارن.;) من خیلی دوست دارم حجاب داشته باشم ولی هم سخته هم نمیشه دیگه؟!!!!!!
اگه بخوایمیشه دوست عزیزیممممممممممم منم اینجوری شروع کردم حجاب به خاطر خودته شاید اولش سخت باشه ولی حتما امتحان کن

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من واقعا همه این حرفارو قبول دارم واقعا خیلی لذت بخشه داشتن حجاب و البته فکر اینکه باعث نمیشه تا زندگی چندتا آدم بهم بخوره من عاشق حجابو چادرم واقعا هم نمیدونم چرا ولی وقتی حجاب دارم یه احساس خیلی خوشایندی همراهمه ولی باجمله چهارم موافق نیستم متاسفانه جدیدا پسرا اینقدر بی حیا شدن بلا نسبت شما که دیگه چادری غیر چادری نمیشناسن به همشون نگا میکنن و متلک میندازن

anahita.m

عضو جدید
من فکر میکنم مشکل اینجاست که حجاب حداقل به عنوان مانتو وروسری تو کشور ما اجباریه...بیاین راجع به کشورای اروپایی درست فکرر کنیم به این تنیجه می رسیم که بیشتر اون کشورها ازادی دارند به این معنی که هر کس هر جوری که دوس داشت می گرده حالا ما میگیم کشورمو ن اسلامیه بیاین مسلمانهای مارو با اونا مقایسه کنید اونجا مردم یا مسلمان نیستند و بدون پوشش اسلامی هستند و با مسلمانند با حجاب اسلامی که حتی مانتو هم نمی پوشند ولی به خدا حجابشون از مانتو یی های ما یا حتی بعضی چادری ها کامل تره...اونم با رنگ های متنوع نه فقط مشکی...اینجا یه اپیک داریم در مورد مشکا شوهر پیدا کردن دخترای چادری...خیلی از مردها دختر چادری دوست دارند ولی انقدر چادری بد ما داریم که معلوم نیست اینی که چادر داره خوبه یا بد ...ولی فکر کنید اگه یک پسر اونور اب بخواد ازدواج کنه به راحی مورد مناسبشو پیدا میکنه چون میدونه اینی که حجاب داره اجبارش که نکردن پس اعتقادش واقعا اینه یا اونی که حجاب ندار ه رو می پسنده چون با شرایط خانواده و ...اون جور در میاد ...اونجا حداقل مردم تضاهر نمی کنند....

archi_arch

مدیر بازنشسته
ولی من واقعا همه این حرفارو قبول دارم واقعا خیلی لذت بخشه داشتن حجاب و البته فکر اینکه باعث نمیشه تا زندگی چندتا آدم بهم بخوره من عاشق حجابو چادرم واقعا هم نمیدونم چرا ولی وقتی حجاب دارم یه احساس خیلی خوشایندی همراهمه ولی باجمله چهارم موافق نیستم متاسفانه جدیدا پسرا اینقدر بی حیا شدن بلا نسبت شما که دیگه چادری غیر چادری نمیشناسن به همشون نگا میکنن و متلک میندازن
عزیزم مگه شما تا حالا بی حجاب بودی که میگی وقتی حجاب داری احساس خوبی داری؟!!

قطعا از نظر یکی که تمام عمرش فقط نون و ماست خورده و به چیز دیگه ای لب نزده نون و ماست بهترین و خوشمزه ترین غذاهه!! مخصوصا وقتی یکی هم اینجوری واسش تعریف کنه!! چه لذتی دارن نون و ماست!! ... :biggrin:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از فوايد حجاب در تابستانها اونهم از نوع مشکی ریختن موی شخص محجب است فقط چون قدرت بازسازی مو در زنان بیشتر است دیرتر کچل میشوند به هر حال آثار سوء حجاب برای سلامتی مو واضح و روشن است فلذا حجاب هیچ لذتی ندارد جز عذابی که محجبه می کشد.
عزیزم مگه شما تا حالا بی حجاب بودی که میگی وقتی حجاب داری احساس خوبی داری؟!!

قطعا از نظر یکی که تمام عمرش فقط نون و ماست خورده و به چیز دیگه ای لب نزده نون و ماست بهترین و خوشمزه ترین غذاهه!! مخصوصا وقتی یکی هم اینجوری واسش تعریف کنه!! چه لذتی دارن نون و ماست!! ... :biggrin:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی از فوايد حجاب در تابستانها اونهم از نوع مشکی ریختن موی شخص محجب است فقط چون قدرت بازسازی مو در زنان بیشتر است دیرتر کچل میشوند به هر حال آثار سوء حجاب برای سلامتی مو واضح و روشن است فلذا حجاب هیچ لذتی ندارد جز عذابی که محجبه می کشد.
اینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاش خدا بیشتر معلوم میکرد ، تنها با احادیث نمیشه کامل تعریفش کرد واقعاً!!!!!!!
اگه واضح تر بود راحت تر میشد قبولش کرد!!!!!!:w14:

phalagh

مدیر بازنشسته
والا من يكي كه تو منطقه گرمسير هم زندگي ميكنم. هميشه محجبه بودم. اونم با چادر نه موهام ريخته نه مشكلي در اين زمينه داشتم.
بله اگه 24 ساعت شبانه روز و هر روز خدا هميشه يه چيزي رو سرت باشه كه موهات هوا نخوره قطعا و بدون شك حرف شما درسته. اما فكر نميكنم هيچ كس تو همچين حالتي باشه. بالاخره تو خونه كه ادم با حجاب نيست. 0 منظورم حجاب از نظر پوششيه كه بيرون داريم.)

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هنوز خیلی جوان هستید که مو فایتان بریزد ولی وقتی اون پوشش سیاه را در گرمای جنوب به سر میگذارید قطعا خود را به نوعی تحت عذاب قرار می دهید و خوب میدانید آزار رساندن به خود شایسته هیچ دگر اندیشی نیست.
والا من يكي كه تو منطقه گرمسير هم زندگي ميكنم. هميشه محجبه بودم. اونم با چادر نه موهام ريخته نه مشكلي در اين زمينه داشتم.
بله اگه 24 ساعت شبانه روز و هر روز خدا هميشه يه چيزي رو سرت باشه كه موهات هوا نخوره قطعا و بدون شك حرف شما درسته. اما فكر نميكنم هيچ كس تو همچين حالتي باشه. بالاخره تو خونه كه ادم با حجاب نيست. 0 منظورم حجاب از نظر پوششيه كه بيرون داريم.)

phalagh

مدیر بازنشسته
شما هنوز خیلی جوان هستید که مو فایتان بریزد ولی وقتی اون پوشش سیاه را در گرمای جنوب به سر میگذارید قطعا خود را به نوعی تحت عذاب قرار می دهید و خوب میدانید آزار رساندن به خود شایسته هیچ دگر اندیشی نیست.
من جوونم.
مامانم كه جوون نيست.
مامان بزرگم كه جوون نيست. اول مهر 100 سالش تموم ميشه. هيچ مشكلي هم نداره.

aminbeiranvand

عضو جدید
!!!

!!!

فلق جان خداییش صبر بی انتهایی داری،خداییش
و شایدم وقت بی انتهایی
و شایدم زندگی خالی و بی هدفی؟
که وقت و عمر و سلامتی گرانبارت رو داری به هدر می دی.
آخه اصلا در حد فهم و شعور و اطلاعات تو هست که تو یه اینطور بحثایی شرکت کنی؟
نه خداییش جواب خدارو چی میدی؟
جواب عمر و جوونی و استعدادت رو چی می دی؟
به خدا تو مسئولی،اول از همه حق خودت رو باید به جا بیاری،و مسئول خودتی،
به وضوح و محکم بهت به عنوان یه دوست هشدار میدم در به هدر دادن ثروت های وجودیت،
ارزش و جایگاه مدیریت رو حفض نمی کنی اصلا،
تجدید نظر لطفا

aminbeiranvand

عضو جدید
متاسفم

متاسفم

فقط می تونم بگم واست متاسفم
تمام حرفا و به خیالی واهی خودت فکرات از روی غرض ورزی و نسنجیدس،
دلیل علمی داری واسه حرفت؟
ولی جالبه بدونی باباجون،که یه الف بچه ی رشته ی تجربی هم می دونه که سیستم بدن زنها در برابر حرارت و گرما و همچنین سرما نسبت به مردها قوی تر.
خواهشا برای بار 1000رم.فکر کن و حرف بزن،
با دلیل و منطق حرف بزن،
به اعصاب و غرایضت کنترل داشته باش و حرف بزن،
و لازم هم نیس فکر و خرد لایتناهی داشته باشی
فقط یه کم منطق و فهم و شعور ساده هم کفایت می کنه.

aminbeiranvand

عضو جدید
وباز هم ابراز تاسف برای بعضیا که دم به دقه دم از خرد می زنن،
که اصولا بحث سر نوع پوشش نیست،
بحث سر ارزش و اعتبار گوهر و جود زن،
اسلام هم ارزش هارو چه به مرد و چه به زن یاد آوری می کنه و حتی در انتخاب انسان رو کاملا مختار گذاشته و اختیار و شخصیت کامل انسان رو به رسمیت می شناسه،
اسلام کاری با نوع و چگو نگیه پوشش نداره،
تو فقط حرمت و مقام والای انسانیی که خدا و فقط خدای اسلام برای انسان به رسمیت می شناسه و همش بهش یاد آوری می کنه رو حفظ کن حالا می خواد با لباس ساده باشه،
می خواد با مانتو باشه،
می خواد با چادر باشه،
ای بابام هیییی
نامزدم بهم گفت امین نظرت راجع به چادری بودن یا نبودن من چیه؟من چادر نمیپوشم،
گفتم مهم نیس،
برای من فقط سنگین بودن و حفظ متانت و شخصیتت مهمه،اون که ارزش والای خودت رو بشناسی.که اگه شناختی خودت رو حفظ می کنی،چه با چادر،چه با یه تیکه پارچه،
و چه چادریایی که بد حجاب و ....
و چه چه بسیار در طرف مقابل
اصلا چرا بحث اینقده سطح پایین؟
چرا به روابط بین زن و مرد در تنگاتنگ کار نپردازیم و بحث رو از توی خیابون و دید زدنای ... جم نکنیم؟

آخرین ویرایش:

شب روشن

عضو جدید
من ودوستانم در باره پدیده غلط بد حجابی یا بهتر بگوئیم بی حجابی مدرن , در شهر اصفهان تحقیقی از چندین خانم بی حجاب در باره چون وچرا ی ظهور شان با این وضعیت نامناسب در جامعه ؛ انجام دادیم ؛
سؤالهای متعدد کردیم ..............
وآنان جواب دادند................
وما سؤالات خود را وجواب آنان را به شکل جزوه در آوردیم که متن آن به شرح زیر است:

شب روشن

عضو جدید
آیا تمام سرمایه زن وعقل او در چهره وهیکل اوست

چند سؤال داریم ازخانمهای شل حجاب
1- جامعه به جنسیت زن نیاز دارد یا به علم وخلاقیت واندیشه اوست ؟
2 – آیا جنسیت برای تولید مثل است یا برای تولید فکر است ؟؟؟؟!!!!!!!
3 – ظهور تو دراجتماع با این وضعیت چه پیامی را برای دیگران دارد؟ بعبارتی

آیا میتوان حضور شما را در درجامعه تحت این عناوین زیر تلقی کرد یا خیر؟
الف :

برای اظهار وجود
وجواب ما:

شب روشن

عضو جدید
آیا بنظر عاقلان ؛
برهنگی وخودآرائی وعرضه اندام وتن آرائی ؛
روش درستی برای أظهار وجود بحساب میآید یا خیر؟
بعبارتی بعضی خانمها به زبانی بی زبانی میگویند:
چون مؤنثم... پس من هستم ووجود دارم وارزش ....
ارزش من در مؤنث بودن من است
ووجود من درجنسیتم نهفته است نه در اندیشه وآرمان من
ولی ما میدانیم که :
در عالم حیوانیت است اظهار وجود بصورت جنسیت (نر وماده) مطرح است نه در دنیای بشروعالم أنسانها.

شب روشن

عضو جدید
آزادی یعنی ؛أنسانیت آزاد شده است .....نه حیوانیت رها گشته است
* آیا برای أعتراض به وضع موجود از قیافه ؛ وهیکل وتیپ وهیاهوی بدن باید أستفاده ابزاری باید کرد ؟
یا از قلم وبیان وسخن وخطابه ؟ کدامیک ؟
*وآنگهی مگر میتوان مسئولین خطا کار ودیکتاتورها را با عرضه اندام وتقدیم جنسیت ؛ رسوا ساخت واز اریکه قدرت به پائین کشید........ هیهات , هیهات ؛ بعکس یکی ازراه های مؤثربرای به بند کشیدن اندیشه ها وبه خواب بردن مردم ؛و چپاول وغارت ومسخ وجودی آنها ؛ همین ترویج *** وتبلیغ وتشویق برهنگی در جامعه است
* عجب !!!!زن بد حجاب وبی حجاب ؛ با دست خویش ؛ مفت ومجانی ؛ ازمؤنث بودن وافسونگری تن خود وهیکل خویش ؛ برای أبقاء وتداوم ومشارکت درپایداری مافیای قدرت وثروت دانسته یا ندانسته استفاده میکند .
* شلاق {جلادان وزورگویان حاکم} بر گرده (مردم مستضعف) همین برهنگی و*** زنان غافل بی حجاب است , نه حجاب وچادر مشکی...
* این خانمهاHigh Class,بی مزد ومواجب , شریک جرم غارتگران بیت المال وقاتلان آزادی خواهان هرکشورند
* هروقت جوان فکرواندیشه اش به پائین تنش تنزل یافت ؛ آنروز دشمن از سر شادی , بشکن بشکن میزند وتاریخ گواه این مدعا است
*کشور اندلس { اسپانیای فعلی } 8 قرن در أ ختیار مسلمانان بود ولی دشمن حیله گر ازراه *** وشراب در عرض چند ماه از ما گرفت .
من در شگفتم
* از یک طرف؛ زن دوست ندارد که مرد از او برای أرضای شهوت وبعنوان ابزاری برای لذت جوئی خویش بکارگیرد ولی از طرفی خودش متأسفانه ؛ دستی دستی ؛ هیکل وبدنش وجنسیتش را؛ بی مزد ومنّت از طریق برهنگی وخودآرائی وعرضه اندام ؛ در دسترس ودید مرد قرار میدهد !!چرا؟

شب روشن

عضو جدید
آیا زن مانکن سیّاراست یا وترین متنقّل؟؟
آیا زن نمایشگاه لباس وعطر واتکلن است
یا بازارمصرف کالاهای عروسکی است ......کدامیک ؟ هیچکدام
* جلب توجه دیگران به هیکل خویش .........که چه؟
* مگر کمبود شخصیت در کار است ؟
* مگردعوت برای تماشای باشگاه سیّار پرورش اندام مورد نظر است؟
واقعا مایه تأسف دارد وجای گریه در کار است ..
که آدم ؛ هیکل وقیافه خویش را در معرض دید وتماشا وجلب توجه دیگران قراردهد تا بگوید: من {{سر}}م در میان {{سر}}ها .............هستم
* فلسفه پوشیدن کفش پاشنه بلند بعضی زن ها چیست؟ ...

بالا