چه رابطه اي بين واقعه 11 سپتامبر 2001 در نيويورك، يكي از اعداد مقدس فراماسونرها (عدد 11) و سال 2012 است؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز،در خصوص کنترل مغز، 2 سال پیش، در چنین تاپیکی (بحث در خصوص فراماسون ها!)که بحث رو از یک دلاری ها شروع کرده بود، من چنین پاسخی دادم:
حتمی میدونین که با جمع کردن اسکناس 1 دلاری که قدمتی 110 ساله داره، میشه شکل دو برج تجارت جهانی رو به دست اورد...(که اتفاقا دود هم ازشون بلند شده!!! درست شبیه صحنه‌ی واقعیش....)
اون روز، من یه سوال پرسیدم:
ایا گروهی که 110 سال پیش، در زمانی که مردم تو خونه های چوبی زندگی میکردن، نقشه‌ی خراب کردن دو ساختمان چندین طبقه که 60 سال بعد ساخته میشن! که 100 سال بعدش منفجر بشن رو کشیده و اون رو توی یه اسکناس یک دلاری به سراسر دنیا فرستاده، لیاقت احترام گذاشتن و مدیریت بر تمام دنیا رو نداره؟!!!

شما بیشتر دوست داری اداره‌ی دنیا به دست افرادی باشه که برنامه هاشون برای 4 سال بعده و تازه اونم نصفش اجرایی میشه(از بوش ها گرفته تا اوباما تا سارکوزی تا بقیه.... همه‌ی رهبران دنیا رو میگم....) یا گروهی یا تفکری که امروز برای 110 سال بعد نقشه میکشه و بدون مو لا درزش رفتن، اجرا میشه؟!!!(توجه کنین که 110 سال، یعنی حدود 4 نسل کاری سر کار بیاد و امور رو اداره بکنه... یعنی 4 نسل تفکر متفاوت از تفکری که چنین نقشه‌ای برای برقراری نظم نوین کشیده....

ریختن چنین طرحی( کنترل دنیا و برقراری نظم نوین جهانی به وسیله‌ی انفجاری در 110 سال اینده برای کنار گذاشتن کشور های خاص در دنیا!!) نیازمند جهان‌بینی بسیار بالا و هوشمندی بسیار بالاتر داره... وضعیت کشور خودت در 110 سال اینده، وضعیت هم‌پیمانانت در 110 سال اینده و حتی بعدش(که قراره نظم نوین رو برقرار بکنی!!) وضعیت کشورهای دیگه و پیش بینی اونها( وضعیت ایران که 35 سال پیش، از دوست به دشمن تبدیل شد و مصر و عراق که وضعیتشون به چه شکلی تغییر کرد.... یا قطر و امارات که یه دفعه تبدیل شدن به تمدن!!!!)
پیش بینی این همه متغییر اون هم 100 سال قبل از وقوعش، ادم رو حیرت زده میکنه و شخصا اگر چنین گروهی باشه، با تمام وجود حاضرم دنیام رو این گروه رهبری بکنه!!!

گروهی که پپسی، ماکروسافت، کوکا کولا، اپل، دل، سیسکو، فیس بوق، توییتر گوگل و ... فقط قسمتی از فراورده هاش!! برای دنیای اطرافشه...

وقتی میخواید جلوی کنترل مغزتون رو بگیرید، کمی بیشتر فکر کنین... شاید درست تو خواب باشید!!(امیدوارم شاهکار(یکی از شاهکار ها البته!!) کریس نولان اینسپشن رو دیده باشید...!!! به طرف میگن تو داری خواب میبینی و بیا به خودت کمک کن با این حقایق که می‌بینی و با عقل جور در میاد و این مستندات و طرف خودش با دست های خودش امپراطوری پدرش رو پر پر میکنه!!!!).....

راستی، مصاحبه‌ی اون سرابازی که کلی ادم کشته رو کاملش رو ندارین؟! یه چیز کامل در ادامه‌ی قسمت اخر حرفاش داشت میگفت که متاسفانه قطع شده به هر دلیلی!!! ادم تو چشماش نیگا میکنه و میبینه که داره واقعیت رو میگه...
تو اون لحظه، یه ماشین خالی بشه و یه سری ادم بریزن بیرون و در برن، چقد فرصت داری مگه که بخوای تصمیم درست بگیری؟!!! اونم بعد از اون همه خودکشی و انفجار توسط عراقی ها از زن و بچه گرفته تا جوون و پیر؟!!! منم اگر تو موقعیت اون بودم، و کشورم قدرت اول نظامی و اقتصادی دنیا بود، هر کسی که از قیافش خوشم نمی‌اومد رو میکشتم!!! والا...

پ.ن: نیم ساعت از روز رستاخیز گذشت و هیچ اتفاقی نیوفتاد!! دنیا هنوز همونطوریه که دیروز و پریروز بود... همونطوری که 1 ماه گذشته بود... امیدوارم که اینبار دیگه کسی شایعه‌ی 2025 رو باور نکنه... چون واقعا ادم حوصله نداره در خصوص اتفاقی که قراره 20 سال دیگه بیوفته بحث کنه و شرط بندی کنه... امروز که تموم بشه، کلی سایت و تاپیک هست که با افرادشون شرط بندی کردم که امروز هیچ اتفاقی نمی‌افته و اونا قبول نکردن!!!!

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندین بار در مورد 2012 تاپیک زدن

ظاهرا بریتانیا خیلی به این موضوع علاقه منده و تو لندن هم یک ساعت وجود داره که معکوس کار میکنه و قراره در تاریخ موعود صفر بشه!(فکر کنم میفته رو شب چله، دراز ترین شب سال)

بشر هنوز اونقدر قدرت نداره که جلوی همه حوادث طبیعی رو بگیره اما اونقدر قدرت داره که حوادث ناگوار ایجاد کنه و دنیا رو به گند بکشه

اینا اگه خواستن میتونن یه چنین حوادثی رو واقعا ایجاد کنن و شاید هدفی هم دارن
فیلم و سریال رو بلدن چطور بسازن که حتی شخص منتقد هم باور کنه

در مورد پیش بینی انفجار دو تا برج و تصویرش رو اسکناس اگه واقعیت داشته باشه لزوما چنین برنامه ریزی رو ثابت نمیکنه؛
اینکه یه عده چنان برنامه شون دقیق باشه که دقیقا همه چیز 100 سال بعد رو برنامه ریزی کنن به نظر خیلی محاله ولی شاید کسانی وجود داشتن و دارن که مثل آداموس میرفتن تو خلصه و تصویر آینده رو میدیدن و اون تصاویر رو هم رسم میکردن و میکنن! چنین اشخاصی اگه موجود باشن قبل از هرچیز مورد استفاده حکومتها قرار میگیرن

در کل بهتره خیلی خودتونو اذیت نکنین اما بریتانیا و همدستاشو جدی بگیرین . . .:warn:

power king

عضو جدید
خوب ایندفه کشتار بیشتر از 245 آتشنشان بود
400 نفر در عراق
150 نفر در پاکستان
و بالا چند صد نفر در سوریه
ولیه میدونی چرا به چشت نیومد
چون برنامه دارن
ایندفه خیلی قبل تر از 110 سال
تو درست میگی اونا خیلی مخن
ولـــــــــــــــــــی
برای کی اینکارو میکنن؟

Dr.Evil رو میشناسی؟؟؟
یکی از همون مخا
میدونی چندتا انسان قربانی کرد؟؟؟

خیلی چیزا هست که شاید ندونی
کتاب هرموتونیک رو خوندی؟؟

کتاب 16 مخ فراماسونری

خلاصش اینه که چجوری یک چیزو از صد نگاه مختلف نگاه کرد(مث لوگو المپیک 2012 که از کلمه زیون به معنی صهیون به شکل 2012 در اومد)

کارشون درسته ولی آخرش به کجا میرسه خدا میدونه

البته خودشون آخر دنیا رو تو ارباب حلقه ها قشنگ به تصویر کشیدن

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز،در خصوص کنترل مغز، 2 سال پیش، در چنین تاپیکی (بحث در خصوص فراماسون ها!)که بحث رو از یک دلاری ها شروع کرده بود، من چنین پاسخی دادم:
حتمی میدونین که با جمع کردن اسکناس 1 دلاری که قدمتی 110 ساله داره، میشه شکل دو برج تجارت جهانی رو به دست اورد...(که اتفاقا دود هم ازشون بلند شده!!! درست شبیه صحنه‌ی واقعیش....)
اون روز، من یه سوال پرسیدم:
ایا گروهی که 110 سال پیش، در زمانی که مردم تو خونه های چوبی زندگی میکردن، نقشه‌ی خراب کردن دو ساختمان چندین طبقه که 60 سال بعد ساخته میشن! که 100 سال بعدش منفجر بشن رو کشیده و اون رو توی یه اسکناس یک دلاری به سراسر دنیا فرستاده، لیاقت احترام گذاشتن و مدیریت بر تمام دنیا رو نداره؟!!!

شما بیشتر دوست داری اداره‌ی دنیا به دست افرادی باشه که برنامه هاشون برای 4 سال بعده و تازه اونم نصفش اجرایی میشه(از بوش ها گرفته تا اوباما تا سارکوزی تا بقیه.... همه‌ی رهبران دنیا رو میگم....) یا گروهی یا تفکری که امروز برای 110 سال بعد نقشه میکشه و بدون مو لا درزش رفتن، اجرا میشه؟!!!(توجه کنین که 110 سال، یعنی حدود 4 نسل کاری سر کار بیاد و امور رو اداره بکنه... یعنی 4 نسل تفکر متفاوت از تفکری که چنین نقشه‌ای برای برقراری نظم نوین کشیده....

ریختن چنین طرحی( کنترل دنیا و برقراری نظم نوین جهانی به وسیله‌ی انفجاری در 110 سال اینده برای کنار گذاشتن کشور های خاص در دنیا!!) نیازمند جهان‌بینی بسیار بالا و هوشمندی بسیار بالاتر داره... وضعیت کشور خودت در 110 سال اینده، وضعیت هم‌پیمانانت در 110 سال اینده و حتی بعدش(که قراره نظم نوین رو برقرار بکنی!!) وضعیت کشورهای دیگه و پیش بینی اونها( وضعیت ایران که 35 سال پیش، از دوست به دشمن تبدیل شد و مصر و عراق که وضعیتشون به چه شکلی تغییر کرد.... یا قطر و امارات که یه دفعه تبدیل شدن به تمدن!!!!)
پیش بینی این همه متغییر اون هم 100 سال قبل از وقوعش، ادم رو حیرت زده میکنه و شخصا اگر چنین گروهی باشه، با تمام وجود حاضرم دنیام رو این گروه رهبری بکنه!!!

گروهی که پپسی، ماکروسافت، کوکا کولا، اپل، دل، سیسکو، فیس بوق، توییتر گوگل و ... فقط قسمتی از فراورده هاش!! برای دنیای اطرافشه...

وقتی میخواید جلوی کنترل مغزتون رو بگیرید، کمی بیشتر فکر کنین... شاید درست تو خواب باشید!!(امیدوارم شاهکار(یکی از شاهکار ها البته!!) کریس نولان اینسپشن رو دیده باشید...!!! به طرف میگن تو داری خواب میبینی و بیا به خودت کمک کن با این حقایق که می‌بینی و با عقل جور در میاد و این مستندات و طرف خودش با دست های خودش امپراطوری پدرش رو پر پر میکنه!!!!).....

راستی، مصاحبه‌ی اون سرابازی که کلی ادم کشته رو کاملش رو ندارین؟! یه چیز کامل در ادامه‌ی قسمت اخر حرفاش داشت میگفت که متاسفانه قطع شده به هر دلیلی!!! ادم تو چشماش نیگا میکنه و میبینه که داره واقعیت رو میگه...
تو اون لحظه، یه ماشین خالی بشه و یه سری ادم بریزن بیرون و در برن، چقد فرصت داری مگه که بخوای تصمیم درست بگیری؟!!! اونم بعد از اون همه خودکشی و انفجار توسط عراقی ها از زن و بچه گرفته تا جوون و پیر؟!!! منم اگر تو موقعیت اون بودم، و کشورم قدرت اول نظامی و اقتصادی دنیا بود، هر کسی که از قیافش خوشم نمی‌اومد رو میکشتم!!! والا...

پ.ن: نیم ساعت از روز رستاخیز گذشت و هیچ اتفاقی نیوفتاد!! دنیا هنوز همونطوریه که دیروز و پریروز بود... همونطوری که 1 ماه گذشته بود... امیدوارم که اینبار دیگه کسی شایعه‌ی 2025 رو باور نکنه... چون واقعا ادم حوصله نداره در خصوص اتفاقی که قراره 20 سال دیگه بیوفته بحث کنه و شرط بندی کنه... امروز که تموم بشه، کلی سایت و تاپیک هست که با افرادشون شرط بندی کردم که امروز هیچ اتفاقی نمی‌افته و اونا قبول نکردن!!!!
like

very good

good luck

;)

power king

عضو جدید
..........................

..........................

یه بحث جالب دیگه که یجا دیگه خوندم:خدایا این فرهنگ دائی جان ناپلئونی و تصور دست های پشت پرده کی دست از سر این مردم برمیداره؟ فقط یه ذهن بیمار و دیکتاتور خونخوار یه همچین کاری میکنه (ساختمان های تجاری خودش را به همراه شهروندانش خراب کند) نه تویه مملکتی که یه روزنامه مثله واشنگتن پست بتونه بلایی سر رئیس جمهورش نیکسون بیاره که استعفا بده. بابا شما که همه ماشاالله یه پا کاراگاه علوی هستین ها!

و در جواب :

همون دایی جان ناپلئون هم کار انگلیسی ها بود تا ادم هایی مثل تو رو باهاش ساکت کنند که فکر نکنی همه چیز کار انگلیسه. برو اسناد تاریخی رو بخون که خود انگلیسی ها همه جا پول می دادن که مرگ برانگلیس گفته بشه. اگر واقعا فکر کردی با تهمت دایی جان ناپلئون من یکی باور می کنم یازده سپتامبر رو بن لادن انجام داده هیچ اشکالی نداره من دایی جان هستم. خوش به حال تو که خیلی زرنگی و از همین زرنگی باور می کنی که یه مشت ریشو تونستن تو امن ترین کشور جهان که تا حالا هرگز رنگ حمله بیگانه رو ندیده چنین عملیات بزرگی رو انجام بدن. تو زرنگ ما خنگ عیب نداره.
----------------------

اینا رو به دین ربط ندین من خیلی بی دین تر از این حرفام ولی ذهنم ، روحم و جسمم مال خودمه :razz:

آخرین ویرایش:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بله!!!‌اخرش به این نتیجه میرسیم که امریکا خودش ساختمان های تجارت جهانی رو منفجر کرد! چه جالب.... همینجوری پیش بریم، به اینجا میرسیم که جان کندی خودش خودش رو کشت چون به این نتیجه رسیده بود که نتونسته بوده برنامه‌های اخر الزمانی رو کنترل کنه!!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا رو به دین ربط ندین من خیلی بی دین تر از این حرفام ولی ذهنم ، روحم و جسمم مال خودمه :razz:

راستی، دو سه باره دارین این جمله رو میگین در صورتی که اینجا کسی اصلا از دین حرفی نزده!! فکر کنم شما مشکلتون زیادی جدیه و از زود باوری و تحت تاثیر بودن فراتر رفته!!!! لطفا خودتون رو به روانشناس نشون بدین چون دوتای دیگه برای اکثریت مطلق افراد وجود داره و خیلی ها تحت تاثیر یه چیزی هستن بالاخره ولی خطرناک نیستن!! شما با خودت حرف میزنی و سوالاتی رو پاسخ میده که کسی نپرسیده!!!!

بی‌دین بودن نه کلاس داره و نه اهمیت چیزی رو بالا یا پایین میبره که بخواید بهش اصرار بکنین که بگیدش.... شما تنها بی‌خدای این سایت نیستید!!(البته این که در عمل هم بی خدایید یا فقط تو حرف رو نمیدونم!!!) چون خیلی ها خدا رو قبول ندار بعد تا یه ترمز میگیره ماشین جلویی 224 هزار پیامبر رو ردیف میکنن و قسم میده که اتفاقی براشون نیوفته!!!

این بحث از لحاظ دینی هم میتونه شامل ادله‌ای بشه که ممکنه برای بسیاری، پایان بحث بشه!!
پس لطفا یا چیزی رو نگید، یا اگر میگید اونم تو بخش ازاد نگید نمیخوام راجع بهش بحث بشه!!

power king

عضو جدید
راستی، دو سه باره دارین این جمله رو میگین در صورتی که اینجا کسی اصلا از دین حرفی نزده!! فکر کنم شما مشکلتون زیادی جدیه و از زود باوری و تحت تاثیر بودن فراتر رفته!!!! لطفا خودتون رو به روانشناس نشون بدین چون دوتای دیگه برای اکثریت مطلق افراد وجود داره و خیلی ها تحت تاثیر یه چیزی هستن بالاخره ولی خطرناک نیستن!! شما با خودت حرف میزنی و سوالاتی رو پاسخ میده که کسی نپرسیده!!!!

بی‌دین بودن نه کلاس داره و نه اهمیت چیزی رو بالا یا پایین میبره که بخواید بهش اصرار بکنین که بگیدش.... شما تنها بی‌خدای این سایت نیستید!!(البته این که در عمل هم بی خدایید یا فقط تو حرف رو نمیدونم!!!) چون خیلی ها خدا رو قبول ندار بعد تا یه ترمز میگیره ماشین جلویی 224 هزار پیامبر رو ردیف میکنن و قسم میده که اتفاقی براشون نیوفته!!!

این بحث از لحاظ دینی هم میتونه شامل ادله‌ای بشه که ممکنه برای بسیاری، پایان بحث بشه!!
پس لطفا یا چیزی رو نگید، یا اگر میگید اونم تو بخش ازاد نگید نمیخوام راجع بهش بحث بشه!!

شما کلا بالات قفله
پایینتم تو ما قفل کردی
ما بحثمون سر اتفاق 11/9 بود که تکرار شد
تاپیکو لطفا ببندید

unstoppable

کاربر بیش فعال
فقط محض اطلاع میگم.....
میخواین بدونید ربطش به دین چیه؟
به خاطر همون 2تا برج به 2تا کشور مسلمون حمله کردن
بغل گوشمون آدم کشتن
منابع نفت عراق چند سال دستشون بود
مزارع خشخاش و خط تولید مواد مخدر جهان هم الان دستشونه
درآمد از این بیشتر؟
حالا شما سودهای این حملات و نسل کشی هاش رو با ضررهای اون 2تا برج و کشته شدن یسری شهروند (اونم روز تعطیل) مقایسه کنید
صدامونم در نیومد...

power king

عضو جدید
فقط محض اطلاع میگم.....
بغل گوشمون آدم کشتن
درآمد از این بیشتر؟
حالا شما سودهای این حملات و نسل کشی هاش رو با ضررهای اون 2تا برج و کشته شدن یسری شهروند (اونم روز تعطیل) مقایسه کنید
صدامونم در نیومد...

"خدا خیرت بده چه عجب یکی حرف مارو فهمید"

افغانستان و عراق فلسطین و سوریه رو بزور گرفتن
بقیه رو با تهدید
چند روز دیگه نوبت ما میشه
اونوقت اینا نشستن طرفداری یه عده احمق از خدا بی خبرو میکنن

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم طرفداری نمیکنیم!!! حمله به عراق به خاطر گنده گو.....های صدام بودش و احتمال داشتن بمب اتمش!! افغانستان به خاطر داشتن القائده بودش.... شما فکر میکنی مثلا الان مردم افغانستان ناراحتن که گروه های متحجر و عقب مونده رفتن و کمی تا قسمتی ازادی دارن؟! رادیو و تلویزیون و اجازه‌ی بیرون اومدن از خونه دارن؟!!! درس خوندن دارن؟؟؟

شما فکر میکنی وقتی یه کشوری تو جنگ یه کشور دیگه رو بزنه، همینجوری میره؟!!! مرض داشته از اول حمله کرده؟!!! خوب معلومه که منابع رو میکشه بیرون برا خودش!!!
لیبی نفتش بود و سوریه هنوز گرفته نشده!! اعراب هم حمایت و اجرای دستورات امریکا...

ولی باز کافی نیست که بگیم امریکا خودش برج هاش رو خراب کرد!!!!

شما داری دو تا بحث رو قاطی میکنی!! اینکه در نتیجه‌ی 9/11 چی شد، یه بحثه، اینکه چرا صورت گرفت یه بحث دیگه‌هستش......
به عقیده‌ی اکثریت مطلق کارشناسای سیاسی، 9/11 اینده‌ی دنیا رو تغییر داد... همون میلیارد ها دلاری که تحمیل کرد به غرب برای جنگ و اقتصادشون ضربه خورد کافیه تا بدونی عمق ماجرا چیه!!!!

چیزی که غرب از جنگ با افغانستان و عراق فهمیده اینه که این منطقه تکنولوژی نداره، ولی بعد از جنگ یا باید یه عمری تو کشور مربوطه هزینه بدن یا باید دیوووووووونه بازی ها رو تحمل بکنن!!!! یه گلوله به سمت ایران بزنن، ایران شروع میکنه به تر زدن به هیکل هر کشوری که دورو برش هست و کوچکترین ربطی به غرب داشته باشه!!! چون دستش به دور دورا نمیرسه!!!
مطمئن باش برنامه هایی برای منفجر کردن بمب تو شهرهای امریکا هم هست.....
دلیلی که تا حالا حمله نکردن هم همینه!!! 4 سالی هست که مردم منتظرن امریکا حمله بکنه، من بهتون قول میدم حمله‌‌ی امریکا هم مثل 12/12/2012 اتفاق نمی‌افته...

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز

http://www.wakeupproject.com/

هر وقت رفتی و این سریالو دیدی اونوقت بیا من باهات حرف میزنم
الان ذهنت بستس (من با کسی تعارف ندارم ، حقیقتو میگم)

اینم با زیر نویسش
http://www.aparat.com/hamedgolf

http://www.wakeupproject.com/

هر وقت رفتی و این سریالو دیدی اونوقت بیا من باهات حرف میزنم
الان ذهنت بستس (من با کسی تعارف ندارم ، حقیقتو میگم)

اینم با زیر نویسش
http://www.aparat.com/hamedgolf

در ضمن از حرف های آدم اون چیزی که دلت میخواد و نشنو و برداشت نکن
من کجا حرف از تلوزیون زدم؟؟؟
چند چندی؟

اصن تو خوبی
اصن تو پیچیده ما ساده
اصن هر چی شما بگی :razz:

10 / 9 / 2012
آقا بهتره الکی کل کل نکنیم
صبر کنیم
فردا 9/11
می بینیم
:razz:

منم امیدوارم اتفاقی نیوفته
مثل 2001 که همش سر ما خاورمیانه ای ها خراب شد
فیلم من خان هستم خیلی قشنگ به تصویر کشیدش

سریالش مستنده
ولی نه اون جور که شستشو مغزی بدت
فقط سرنخ میده تو با وقایع زندگیت مقایسه می کنی و حقیقت رو پیدا میکنی

و در مورد اون قضیه منم امیدوارم اتفاقی نیوفته ولی ناراحتیم از اینه که وقتی یکی میاد یسری اطلاعات میده میخواید ترورش کنید
من به یک جمله خیلی ایمان دارم

هرکس بیشتر بداند کمتر اعتقاد دارد

من خودم اصلا آدم دین داری نیستم ولی از این که کسی بخواد منو کنترل کنه بدم میاد

خوب ایندفه کشتار بیشتر از 245 آتشنشان بود
400 نفر در عراق
150 نفر در پاکستان
و بالا چند صد نفر در سوریه
ولیه میدونی چرا به چشت نیومد
چون برنامه دارن
ایندفه خیلی قبل تر از 110 سال
تو درست میگی اونا خیلی مخن
ولـــــــــــــــــــی
برای کی اینکارو میکنن؟

Dr.Evil رو میشناسی؟؟؟
یکی از همون مخا
میدونی چندتا انسان قربانی کرد؟؟؟

خیلی چیزا هست که شاید ندونی
کتاب هرموتونیک رو خوندی؟؟

کتاب 16 مخ فراماسونری

خلاصش اینه که چجوری یک چیزو از صد نگاه مختلف نگاه کرد(مث لوگو المپیک 2012 که از کلمه زیون به معنی صهیون به شکل 2012 در اومد)

کارشون درسته ولی آخرش به کجا میرسه خدا میدونه

البته خودشون آخر دنیا رو تو ارباب حلقه ها قشنگ به تصویر کشیدن

http://www.khabaronline.ir/detail/241998/World/middle-east

عراق - پاکستان - افغانستان -سوریه

همشون همزمان عملیات تروریستی داشتن

شما کلا بالات قفله
پایینتم تو ما قفل کردی
ما بحثمون سر اتفاق 11/9 بود که تکرار شد
تاپیکو لطفا ببندید

دیگه چندتا کشته میخوای تا دیده بشه؟

فقط محض اطلاع میگم.....
بغل گوشمون آدم کشتن
درآمد از این بیشتر؟
صدامونم در نیومد...

"خدا خیرت بده چه عجب یکی حرف مارو فهمید"

افغانستان و عراق فلسطین و سوریه رو بزور گرفتن
بقیه رو با تهدید
اونوقت اینا نشستن طرفداری یه عده احمق از خدا بی خبرو میکنن

bullshit
u morons

unstoppable

کاربر بیش فعال
عزیزم طرفداری نمیکنیم!!! حمله به عراق به خاطر گنده گو.....های صدام بودش و احتمال داشتن بمب اتمش!! افغانستان به خاطر داشتن القائده بودش.... شما فکر میکنی مثلا الان مردم افغانستان ناراحتن که گروه های متحجر و عقب مونده رفتن و کمی تا قسمتی ازادی دارن؟! رادیو و تلویزیون و اجازه‌ی بیرون اومدن از خونه دارن؟!!! درس خوندن دارن؟؟؟

شما فکر میکنی وقتی یه کشوری تو جنگ یه کشور دیگه رو بزنه، همینجوری میره؟!!! مرض داشته از اول حمله کرده؟!!! خوب معلومه که منابع رو میکشه بیرون برا خودش!!!
لیبی نفتش بود و سوریه هنوز گرفته نشده!! اعراب هم حمایت و اجرای دستورات امریکا...

ولی باز کافی نیست که بگیم امریکا خودش برج هاش رو خراب کرد!!!!

شما داری دو تا بحث رو قاطی میکنی!! اینکه در نتیجه‌ی 9/11 چی شد، یه بحثه، اینکه چرا صورت گرفت یه بحث دیگه‌هستش......
به عقیده‌ی اکثریت مطلق کارشناسای سیاسی، 9/11 اینده‌ی دنیا رو تغییر داد... همون میلیارد ها دلاری که تحمیل کرد به غرب برای جنگ و اقتصادشون ضربه خورد کافیه تا بدونی عمق ماجرا چیه!!!!

چیزی که غرب از جنگ با افغانستان و عراق فهمیده اینه که این منطقه تکنولوژی نداره، ولی بعد از جنگ یا باید یه عمری تو کشور مربوطه هزینه بدن یا باید دیوووووووونه بازی ها رو تحمل بکنن!!!! یه گلوله به سمت ایران بزنن، ایران شروع میکنه به تر زدن به هیکل هر کشوری که دورو برش هست و کوچکترین ربطی به غرب داشته باشه!!! چون دستش به دور دورا نمیرسه!!!
مطمئن باش برنامه هایی برای منفجر کردن بمب تو شهرهای امریکا هم هست.....
دلیلی که تا حالا حمله نکردن هم همینه!!! 4 سالی هست که مردم منتظرن امریکا حمله بکنه، من بهتون قول میدم حمله‌‌ی امریکا هم مثل 12/12/2012 اتفاق نمی‌افته...
عزیز من هر کشوری برای حمله به یه کشور دیگه بهونه میخواد....
برج های دوقلو رو انداختن گردن بن لادن که به افغانستان حمله کنن و...
صدام کجا برای اونا گنده ... کرد؟ اصلا جرات داشت؟
بعد اینا هیچ یعنی شما باور میکنی دوتا هواپیما بیان تو آمریکا راحتم کار خودشون رو کنن؟
عراق که نیست...امریکا حفاظت خطوط هواییش...
ساده لوح نباشید

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من هر کشوری برای حمله به یه کشور دیگه بهونه میخواد....

یه بهانه‌ی 5000 نفری یا بیشتر!! و 2 ساختمان 60 ساله که نماد نیویورک بودن؟!!! اکثریت مطلق فیلم ها و کلیپ ها، عکس های نیویورک که می‌بینی، بیشتر از امپایر استیت حتی به این دو برج اشاره شده که حالا دیگه نیستن!!! بهانه‌ای اینچنینی برای حمله به کشوری مثل روسیه کارسازه!!!!
شخص امریکا به خاطر حمله به چند تا بندرش جاپن رو اتم بارون کرد!!!! نیاز نداشت به یه همچین صحنه سازیی که بخواد به افغانستان حمله بکنه!!

صدام کجا برای اونا گنده ... کرد؟ اصلا جرات داشت؟
اونا میگفتن که تو بمب اتم داری، اینم میگفت نه ندارم ولی اگر مردین بیاین جلو چکار میکنم و چکار نمیکنم باهاتون!!!! اونام اومدن و یه هفته‌ی بعد همه دنبال صدام تو سوراخ موش بودن!!!!

بعد اینا هیچ یعنی شما باور میکنی دوتا هواپیما بیان تو آمریکا راحتم کار خودشون رو کنن؟
هواپیما ها هردو در داخل امریکا روباییده شدن!!! و نیازی به ورود به داخل مرز نداشتن!....

یادمه اون سال برنامه های کشتی کج رو که داشتیم می‌دیدیم، سالن هاشون خالی از ادم شده بود از ترس تروریست ها.... اون اتفاقات، ادامه‌ی حملات سلسله‌ای و دنباله داری بودن که توی لندن هم اتفاق افتاده بود... حادثه‌ی متروی لندن رو عرض میکنم!!!(فک کنم این بود البته!)...
تقریبا تا یه چند هفته‌ای امریکا تو ترس بود و خیلی ها حتی جرات بیرون اومدن رو هم نداشتن....

اون حادثه بی سابقه بوده در تاریخ این کشور و ....!!!

unstoppable

کاربر بیش فعال
یه بهانه‌ی 5000 نفری یا بیشتر!! و 2 ساختمان 60 ساله که نماد نیویورک بودن؟!!! اکثریت مطلق فیلم ها و کلیپ ها، عکس های نیویورک که می‌بینی، بیشتر از امپایر استیت حتی به این دو برج اشاره شده که حالا دیگه نیستن!!! بهانه‌ای اینچنینی برای حمله به کشوری مثل روسیه کارسازه!!!!
شخص امریکا به خاطر حمله به چند تا بندرش جاپن رو اتم بارون کرد!!!! نیاز نداشت به یه همچین صحنه سازیی که بخواد به افغانستان حمله بکنه!!

اونا میگفتن که تو بمب اتم داری، اینم میگفت نه ندارم ولی اگر مردین بیاین جلو چکار میکنم و چکار نمیکنم باهاتون!!!! اونام اومدن و یه هفته‌ی بعد همه دنبال صدام تو سوراخ موش بودن!!!!

هواپیما ها هردو در داخل امریکا روباییده شدن!!! و نیازی به ورود به داخل مرز نداشتن!....

یادمه اون سال برنامه های کشتی کج رو که داشتیم می‌دیدیم، سالن هاشون خالی از ادم شده بود از ترس تروریست ها.... اون اتفاقات، ادامه‌ی حملات سلسله‌ای و دنباله داری بودن که توی لندن هم اتفاق افتاده بود... حادثه‌ی متروی لندن رو عرض میکنم!!!(فک کنم این بود البته!)...
تقریبا تا یه چند هفته‌ای امریکا تو ترس بود و خیلی ها حتی جرات بیرون اومدن رو هم نداشتن....

اون حادثه بی سابقه بوده در تاریخ این کشور و ....!!!
1-افغانستان یه کشور مسلمون بود(مثلا) اگه بدون بهانه بهش حمله میکردند اعتراضات خیلی بیشتر از اینا میشد و...
2-اگرم به خاطر گنده بازی یه نفر به یه کشور حمله میکنن پس تا الان باید 1000بار به ایران حمله میکردند چون همه دارن براشون گنده بازی در میارن
3-هواپیما ربایی اونم 2تا تو یه روز اونم با سیستم حفاظت پرواز امریکا....عمرا....

unstoppable

کاربر بیش فعال
راستی به روش ارگونومی با دلارهای امریکا 11/9 خیلی راحت برات نمایش داده میشه
فقط کافیه تو گوگل سرچ کنی....

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-افغانستان یه کشور مسلمون بود(مثلا) اگه بدون بهانه بهش حمله میکردند اعتراضات خیلی بیشتر از اینا میشد و...
2-اگرم به خاطر گنده بازی یه نفر به یه کشور حمله میکنن پس تا الان باید 1000بار به ایران حمله میکردند چون همه دارن براشون گنده بازی در میارن

فقط کافیه تو گوگل سرچ کنی....

piece of crap
u dumb

unstoppable

کاربر بیش فعال
wake up please....!!!
خوشم میاد وقتی حرفی نداری و میبینی حرف حساب جواب نداره بازم ساکت نمیشی...!!!
اگه الکی پست نذاری کسی نمیگه بلد نیستی تایپ کنی...
:w24:
اصن خودم میگم...دوستان عزیز navid_sixtysix بلده با کامپیوتر کار کنه

آخرین ویرایش:

power king

عضو جدید
یه گلوله به سمت ایران بزنن، ایران شروع میکنه به تر زدن به هیکل هر کشوری که دورو برش هست و کوچکترین ربطی به غرب داشته باشه!!! چون دستش به دور دورا نمیرسه!!!

http://33-minutes.com/33-minutes/

تو این سایت نوشته که ایران میتونه تو 33 دقیقه آمریکا رو با خاک یکسان کنه
پس دستش به اون دور دورا میرسه :twisted:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز

متاسفانه راجع به این مسئله شاید صدها صفحه بحث کردیم تو زمان خودش و با مدرک کافی حرف زدیم که الان اون مقالات و تصاویر رو در دسترس ندارم!...
افغانستان هم جزو متحجر ترین مسلمون های دنیا بود که زناش اجازه‌ی بیرون اومدن هم نداشتن!! دیگه انقد وضعشون خراب بود که میومدن ایران!!!! شما خودت حساب کن چی بوده وضعشون!!
فعلا اتفاق افتاده و 9/11 پیش اومده!!

بله میدونم.... فیلمش رو دیدم و دوستانم جلوم انجام دادن.... مسئله‌ای که من تو اولین پست هام بهش اشاره کردم... اسکناس 1 دلاریی که امروز تو دنیا داره میچرخه، برای 110 سال پیش هست طراحیش!!(یعنی 110 سال پیش، زمانی که مردم تو کلبه!! زندگی میکردن) دولت امریکا دو ساختمون 50 طبقه رو توی نیویورکش متصور بوده!!
من قبلا هم گفتم، اگر چنین مسئله‌ای(طرح ریزی اتفاقاتی در اینده برای برقراری نظم نوین جهانی!!) من خیلی ارزو دارم مدیریت کشورم به دست چنین گروهی با هر تفکری که دارن باشه!! ولی حیف که نیست گروهی که بتونه 110 سال اینده رو طرح ریزی کنه و حتی جهت دود ساختمون ها رو هم درست در بیاره!! نسبت ارتفاعی که میخواد زده بشه و ....!!!!
اخه اون زمان حتی هواپیمای درست حسابی هم نداشتن!!!!(اگر اون بالن ها رو هواپیما در نظر بگیریم!! فک کنم بهشون میگن کشتی هوایی!!)....

میگم دوستان این اقا چقدر باسواده.... بلده خارجی حرف بزنه بنویسه.... انقدر کارش درسته که بلده در جواب فارسی ما، خارجی بنویسه.... خوش به حالش... حتمی خیلی هم پولداره و احتمالا داره تو هاروارد درس میخونه...

تو این سایت نوشته که ایران میتونه تو 33 دقیقه آمریکا رو با خاک یکسان کنه
واقعا؟ من فکر میکنم اگر همه‌ی مردم امریکا و محققین و نظامی هاشون به خواب برن و تا 10 سال دیگه هیچ اختراعی نکنن و بعد از 10 سال ما بهشون حمله کنیم، باز برتری مطلق تکنولوژی با اوناست... بمب های اتم و تاماهاک ها هم دست اوناست و ما فقط کلاش و ناو های در حد قایق داریم..... البته من کارشناس جنگی نیستم و اینا فقط فرضیات منه... ازشون دفاع هم نمیکنم حتی! چون علمی در این خصوص ندارم!

unstoppable

کاربر بیش فعال
بله میدونم.... فیلمش رو دیدم و دوستانم جلوم انجام دادن.... مسئله‌ای که من تو اولین پست هام بهش اشاره کردم... اسکناس 1 دلاریی که امروز تو دنیا داره میچرخه، برای 110 سال پیش هست طراحیش!!(یعنی 110 سال پیش، زمانی که مردم تو کلبه!! زندگی میکردن) دولت امریکا دو ساختمون 50 طبقه رو توی نیویورکش متصور بوده!!
من قبلا هم گفتم، اگر چنین مسئله‌ای(طرح ریزی اتفاقاتی در اینده برای برقراری نظم نوین جهانی!!) من خیلی ارزو دارم مدیریت کشورم به دست چنین گروهی با هر تفکری که دارن باشه!! ولی حیف که نیست گروهی که بتونه 110 سال اینده رو طرح ریزی کنه و حتی جهت دود ساختمون ها رو هم درست در بیاره!! نسبت ارتفاعی که میخواد زده بشه و ....!!!!
اخه اون زمان حتی هواپیمای درست حسابی هم نداشتن!!!!(اگر اون بالن ها رو هواپیما در نظر بگیریم!! فک کنم بهشون میگن کشتی هوایی!!)....
بله دوست عزیز...منم آرزو داشتم که برنامه ریزی کشورم اینجوری بود...
من توصیه میکنم سخنرانی استاد رائفی پور رو در مورد تاریخچه فراماسونری گوش کنید تا متوجه منظورم بشین
منم قبول نداشتم تا وقتی سخنرانی با دلیل و مدرک رو دیدم....
مشخصات سخنرانی : دانشکده مدیریت و حسابداری - دانشگاه علامه طباطبایی-شنبه 4 اردیبهشت 89