چه جور شخصیتی دارین؟

چه جور شخصیتی دارین؟

• گزینه 1

رای: 9 9.9%
  • گزینه 2

رای: 25 27.5%
  • گزینه 3

رای: 57 62.6%

• مجموع رای دهندگان
    91
  • نظرسنجی بسته .

مسافرکوچولو

عضو جدید
مرسی عزیزم ازعنوان جالبت...!

من وبنظرم اکثرمتولدین اسفندماه گزینه 3 روانتخاب میکنن....چون هرگزحدوسط ندارن!

ولی

آدمهای ساده را دوست دارم. همان ها که بدی هیچ کس را باور ندارند.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم ازعنوان جالبت...!

من وبنظرم اکثرمتولدین اسفندماه گزینه 3 روانتخاب میکنن....چون هرگزحدوسط ندارن!

ولی

آدمهای ساده را دوست دارم. همان ها که بدی هیچ کس را باور ندارند.

چقد شبیه منی:(
بغضم گرفت:ی

منتها من دی ام:ی

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
۳......
ولی من با اینکه درسم عالیه، ولی به هیچ عنوان سخت درس نمیخونم و در بهترین شرایط یه ساعت برا درس های خیلی سخت....
اصلا ادم با سلیقه‌ای نیستم(هنر دوست هم نیستم...) کارهای بخصوص سینما و موسیقی رو فقط میتونم تحمل بکنم از سبک های مختلف.....هنوز هیچ کس نتونسته به طور کامل با همه‌ی کاراش نظرمو جلب کنه...

خیلی سخت انتخاب میکنم....همیشه دوست دارم به ملت کمک بکنم ولی خوب، کمی مغرور هم هستم!!

sanam7.mlk

عضو جدید
من 2اما موسیقی سنتی خیلی دوست دارم واحساسی م نیستم:Dفک کنم هوشمم خیلی بالا نیسا:eek:

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 3...............ولي اهل درس خوندن سخت نيستم.............
يكميم 1 هستم.........چون اهل شعر و ادبم هستم

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من تقریبا با گزینه ی سوم موافقم! بعضی هاش بود بعضی هاش نبود! اما بیشترین تطابقو با من شماره 3 داشت!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
۳......
ولی من با اینکه درسم عالیه، ولی به هیچ عنوان سخت درس نمیخونم و در بهترین شرایط یه ساعت برا درس های خیلی سخت....
اصلا ادم با سلیقه‌ای نیستم(هنر دوست هم نیستم...) کارهای بخصوص سینما و موسیقی رو فقط میتونم تحمل بکنم از سبک های مختلف.....هنوز هیچ کس نتونسته به طور کامل با همه‌ی کاراش نظرمو جلب کنه...

خیلی سخت انتخاب میکنم....همیشه دوست دارم به ملت کمک بکنم ولی خوب، کمی مغرور هم هستم!!

و همچنین خود شیفته;)
:surprised::D

parna wanna u

عضو جدید
همیشه دلم میخواد ببینم کسی هس که اخلاقاش عین عین من باشه یا نه
:cool:دلم میخواد ببینم چقد مث همیم:
از تو گزینه ها اونی رو که به شما نزدیکتره انتخاب کنین......
1.آرام .ساده.اهل شعر وادب. مهربان و با گذشت. دارای هوش متوسط . هنر دوست . اهل مطالعه و اخبارو. موسیقی سنتی...مطابق احساس و اکثرا هرچه پیش آید خوش آید عمل میکنه.
2.پرشور و شیطون .زیرک و تیز .اهل ورزش و دارای هوش نسبتا بالا. .....کمی خودخواه ولی اکثرا فداکار و اهل مرام . وورزش دوست و اهل موسیقی شاد و گاها خشن... . معمولا طبق احساس عمل میکنه ولی ااز تجربه ی دیگران نهایت استفاده رو میکنه.
3.گاهی شیطون گاهی آروم (مطابق با شرایط) . دمدمی مزاج (هیچ وقت خودشو نشناخته). مهربان ولی کمی مغرور. دارای هوش بالا .اهل درس خوندن سخت ولی هنر دوست و خوش ذوق. اهل موسیقی خوب حالا هرچی باشه. گاهی پیرو عقل گاهی احساس (همیشه در کشمکش)

این فقط یه آمار گیری مزخرف سطحیه فقط میخوام بدونم چی به چیه
:surprised::D
ممنون میشم جواب بدین
:heart::gol:
.گزینه 3

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن وقتی گزینه ی 2 رو میخوندم فکر کردم داری درمورد من حرف میزنی.البته رو شیطنتش.و ورزش.

بالا