چهار متجاوز به پیرزن 90 ساله بازداشت شدند

wasper

عضو جدید
حوادث - پلیس «دیترویت» در ایالات متحده آمریکا چهار مرد جوان را به اتهام تجاوز به یک پیرزن 90 ساله دستگیر کرد.
به گزارش ایسنا، «ارین استفانز» رییس پلیس «دیترویت» آمریکا در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی این کشور، گفت: شاهدان عینی این ماجرا در گفت و گویی با پلیس منطقه «لسلی استریت» که محل وقوع جرم بوده است، یادآور شدند که این چهار تن در حالی که دو تن از آن‌ها در خارج از منزل این پیرزن مشغول نگهبانی بودند، از طریق پنجره زیر زمین وارد منزل شده‌اند.
این مقام مسوول پلیس ایالت «میشیگان» خاطرنشان کرد: در ادامه صحبت‌های شاهدان عینی آمده است که دو تن دیگر هم پس از مدتی وارد منزل شده و اقدام به تجاوز علیه این پیر زن 90 ساله کردند. البته با گزارشات شاهدان این چهار مرد جوان شناسایی و دستگیر شدند. از محل اختفای این چهار مرد دو قبضه اسلحه و متعلقات مربوط به این پیرزن 90 ساله نیز کشف شد.
به گزارش شبکه خبری فاکس نیوز، تحقیقات محلی در این رابطه توسط پلیس «دیترویت» ادامه دارد.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

چرا ایران خودمون رو فراموش کردین که یکی از پر فسادترین کشورهای دنیاست. همین یکی دو سال پیش یه زن هلندی با شوهرش اومده بودن ساوه. بدبختا توریست بودن اومده بودن گردش کنن بعد سه تا افغانی به زنه تجاوز کرده بودن. هی نگین خارج فساد خارج فساد!!! :huh: کشور خودمون تو اینجور چیزا نوبره. مگه امثال خفاش شب و سعید حنایی و جنایت گوهردشت و ... کم داریم تو ایران؟!

گرافیک

عضو جدید
چرا ایران خودمون رو فراموش کردین که یکی از پر فسادترین کشورهای دنیاست. همین یکی دو سال پیش یه زن هلندی با شوهرش اومده بودن ساوه. بدبختا توریست بودن اومده بودن گردش کنن بعد سه تا افغانی به زنه تجاوز کرده بودن. هی نگین خارج فساد خارج فساد!!! :huh: کشور خودمون تو اینجور چیزا نوبره. مگه امثال خفاش شب و سعید حنایی و جنایت گوهردشت و ... کم داریم تو ایران؟!

تو که بیشتر به hardware شبیه هستی؟!! :surprised:

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
...

...

تو که بیشتر به hardware شبیه هستی؟!! :surprised:

نه عزیزم :d این Wall.E هستش. عاشقانه ترین رباتی که تو عمرم دیدم. برو انیمیشنش رو بگیر و ببین. کلی حال می کنی ;). راستی من به گرافیک خیلی علاقه دارم. اگه میشه اسم چند تا Ebook خیلی عالی رو برام بذار اگه داری تا دانلود کنم. مرسی

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند سال پیش یه پیرمرد 70-80 ساله رو به علت تجاوز به یه پیرمرد تو همین کشور خودمون گرفتند

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
عربها که حمله مبکنن به ایران دستور میدن به سربازهای عرب که به هرزنی به اندازه دندوناش تجاوز کنین.
یه سربازه میخوره به پست یه پیر زن 130 ساله وحشتناک و از شانس خوبش فقط یه دندون داشته.
موقعی که کار تموم میشه پیرزنه میگه :ننه جون،برگرد،یه دندونم ته حلقم دارم دیده نمیشه....

حال پیرزنا رو بابابزرگ خوب میدونه:D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیتونه واقعیت داشته باشه. یه جورایی ساختگیه. اگه تو ایران بود بازم یه چیزی. ولی اونجا که کشور ازادی است و . . . .
احتمالآ خبر : تجاوز به حریم خانه و دزدی بوده که مترجم اونو معکوس معنی کرده.
دیگه تا اون حد خل نشده ایم که هر خبر ساختگی رو که به خوردمون دادند قبول کنیم.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
100% کذبه
اخه خودتونو بگذارین جایی اون 4 نفر
کسه دیگه ای نبود؟؟ 90 ساله؟؟؟
ادم نمیتونه بهش نگاه کنه چیه برسه به ........

وقتی دروغ کنتور نندازه همینه دیگه