چقدر چادر سر کردن سخته!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی تند نرو خانوم
من میگم شوما ها فلان فلانین؟:razz:
احترام خودتونو داشته باشین اگه حرف منطقی برا گفتن ندارین لازم نیس سیاه نمایی کنین
چادری ها هم ننشستن ببینن شوما راجع بهشون چی میگین که چادرشونو تا کنن بزارن تو کیفشون...
عجب
لحن شما که خیلی تند نرو بود!

خب اینجا اونایی که چادر سر کردن کسی مجبورشون کرده؟

خوشحالم که کسی شما رو مجبور نکرده چادر سر کنید
ولی متاسفانه یا خوشبختانه، بله

گاهی چادر سرکردن از سر اجبار انجام میگیره
البته از اون وز هم هست ولی هوب فعلا موضوع بحث ما نیست

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
و البته من پوشیدن اون کفش ها رو انقدر احمقانه می دونم که لزومی ندیدم درباره اش حرف بزنم
متاسفانه یا خوشبختانه، هیچ وقت اخترام خودم رو نبردم زیر سوال:)
کسی هم قرار نیس به حرف من پوشش خودش رو عوض کنه، حرف من اینه که احترام پوشش هامون و عقایدمون رو نگه داریم

صد در صد پوشیدن این کفش ها رو به وقت و موقع خودش نیاز یک زن میدونم!
من دوست دارم این کفشارو اما به وقتش

فرمایش شما کاملا برای من محترمه
منم دقیقا به وقتش می پوشم و لذتش رو هم می برم
اما دقیقا همونطور ک شما می فرمایید و کاملا هم درست و قابل قبوله:به وقتش

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز

ما هم چادرو دوس داریم برا همه وقتش
با کفشاو خیلی از کارای شما هم کاری نداریم

مصطفی مطیعی

عضو جدید
با تمام احترامی که برای نظرات دوستان قائلم چادر میتونه یک کمک یا نمدونم سپری باشه برا خانوم ها مخصوصن اونایی که دنبال فعالیت های اجتماعی یا علمی توی سطح جامعه هستند باشه شاید منظورمو نتونم برسونم ولی یک خانوم چادر یا مانتویی( از نوع مناسب نه اونایی که به هر چی شبیه بجز مانتو) در اجتماع با طرز برخورد یا نوع ارتباط تاثیر زیادی روی افراد جامعه بزاره منظورم فرهنگه که خیلی به خانوم ها بستگی داره

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینقد تند حرف میزنی عزیزم؟:surprised:
پس شما تا حدی هستید که نیاز به مرجع ندارید! خب ببخشید نمیدونستم:redface:
چرا زمان پیامبر هم سرخاب و سفیداب بوده ولی مهم استفاده بجا از اونه مثلاً برای همسر.
آخه من تو پستای قبلتون خوندم که میگید با آرایش هم هستم فکر کردم منظورتون تو بیرون بود خب ببخشید حالا چرا میزنی؟:razz:
خب شما بگو کدوم زنی هست که از آرایش بدش بیاد! منم همون منظور شمارو داشتم منتها نوشتتونو بد متوجه شدم پوزش:gol:

ببخشید اگه ناراحت شدی دوستم...:gol:

مصطفی مطیعی

عضو جدید
نمیشه قطعی گفت که بد حجابا جیزن یا چادریا
تو هر قشری همه جور آدم داریم
ولی اینجا این زشت که بخوایم راجع به هم قضاوت کنیم

نمیدونم شاید این حرفم درست نیست من خواهری ندارم تا درست خانوم هارو بشناسم ولی خود من یا خیلی از دوستام نسبت به یک خانوم چادری ارزش و احترام بیشتری قائلیم منظورمم این نیست که حالا چادریا فرشته هسن نه بد و خوب همه جاییه ولی چادر اولین چیزی که با خودش برای خانومها میاره احترامه .......

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم شاید این حرفم درست نیست من خواهری ندارم تا درست خانوم هارو بشناسم ولی خود من یا خیلی از دوستام نسبت به یک خانوم چادری ارزش و احترام بیشتری قائلیم منظورمم این نیست که حالا چادریا فرشته هسن نه بد و خوب همه جاییه ولی چادر اولین چیزی که با خودش برای خانومها میاره احترامه .......

نظر لطف شماست
ممنون

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

در ادامه ی حرفتون:

البته چادر به همراه یک رفتار عفیفانه ی نجیبانه...

چون چادر سرکردن برای حفظ نجابته، کسی که چادر سر می کنه و در رفتارش اثری از نجابت دیده نمیشه، علاوه بر اینکه خودشو مسخره می کنه، این نوع پوشش رو هم به سخره می گیره.
بهتره اگه چادر سر می کنیم، حرمتش رو نگه داریم. مسأله ایه که این روزا شدیداً اذیتم می کنه!!! :gol::gol:

مصطفی مطیعی

عضو جدید
در ادامه ی حرفتون:

چون چادر سرکردن برای حفظ نجابته، کسی که چادر سر می کنه و در رفتارش اثری از نجابت دیده نمیشه، علاوه بر اینکه خودشو مسخره می کنه، این نوع پوشش رو هم به سخره می گیره.
بهتره اگه چادر سر می کنیم، حرمتش رو نگه داریم. مسأله ایه که این روزا شدیداً اذیتم می کنه!!! :gol::gol:
منم منظورم همینه متاسفانه هستند کسایی که میخوان عصمت چادر از بین ببرن چادری نیستن ولی برای از بین بردن حرمت چادر هر کاری میکنن آدمایی که چیزیو از عمق وجودشون اعتقاد پیدا کنن توی هر محیطی اعتقادشون از دست نمدن

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیت الله احدی :
آیت الله بهاءالدّینی می گفت : اگر مردم منو امام نخونند (و کارم رو) معجزه نخوانند ,به همین خانم های بی حجاب که موهاشون بیرون ریخته نشان میدهم ،آتیش همین العان از سرت داره می باره ؛

فقط روز قیامت روز کشف ِ ؛

( الله اکبر !!!) از این موی سرت آتیش داره میزنه بیرون ؛

ولی چه کنم که ما را امام می خوانند , برامون معجزه درست میکنند...

فتو شاپ زیبایی بود.....ممنون

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته از روی ظاهر قضیه هم نگاه کنید اونایی که به زور چادر سر کردن یا با اختیار کاملا قابل تفکیکن از هم ، توی اخلاق و رفتارشون هم مشخصه ، دیگه لازم نیست انقدر چادر رو تخریب کنن بعضیا!

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته از روی ظاهر قضیه هم نگاه کنید اونایی که به زور چادر سر کردن یا با اختیار کاملا قابل تفکیکن از هم ، توی اخلاق و رفتارشون هم مشخصه ، دیگه لازم نیست انقدر چادر رو تخریب کنن بعضیا!

موافقم;)

• Like
واکنش ها: etnn

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ادامه ی حرفتون:

بهتره اگه چادر سر می کنیم، حرمتش رو نگه داریم. مسأله ایه که این روزا شدیداً اذیتم می کنه!!! :gol:

دقیقا...:gol:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بحث باحالیه اینجا
من که شخصا اگر دختری چادری باشه یه ثانیه هم نگاهش نمیکنم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised:.... میگم ما شبیه همیم....... منم میخواستم همین شکلکو بذارم بیخیال شدم! اومدم دیدم شما گذاشتی :دیی

بیخیال مگه حرف زشتی زدم اینجوری عکس العمل نشون میدین
عاغا خوب دوست ندارم شما دوست داری به من چه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیخیال مگه حرف زشتی زدم اینجوری عکس العمل نشون میدین
عاغا خوب دوست ندارم شما دوست داری به من چه

باید در قبال پستتون جوابگوی جناب استارتر باشید:w07:

شروع مناظره جناب ادهمی و آغا بهزاد امشب ساعت 21 همینجا به صورت زنده:d

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا