چقدر چادر سر کردن سخته!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به این میگین با حجاب ؟!‌ قابل تحمله ؟ بله چون خوشگله ! دل نوازه مگه نه ؟

صد رحمت به اونایی که چادر سرشون نیست و ارزش چادر رو پایین نمیارن !

صد رحمت به اونایی که مانتو و مقنعه ی گشاد و تیره می پوشن و آرایش نمی کنن !

آزاده نامداری خودش مظهر بی حجابیه ! غرق آرایش ! شال و مانتو های با رنگای جیغ و شاد ! شما به این میگین حجاب ؟ ایشون فقط چادر رو مسخره کرده ! همین !

وااااااااااااا چرا به این طفلک گیر دادی دوست خوبم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخ کجای اسلام اومده که رنگ جیغ و شاد بقول شماااا بد حجابیه!
این نظر شماس....
لطفا......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گول چشماتو نخور نمیشه گفت اونی که تو چادره مبرا و پاکه خیلی ها یاد گرفتن ذاتشونو پشت چادر پنهون کنن خودم به شخصه چیزایی از بعضی چادری ها دیدم که از مانتویی ها ندیدم. آدم بدون چادر هم میتونه حجاب داشته باشه . (امیدوارم به کسی برنخوره طرف حرفم بعضی ها بودن نه همه)

آره منم ديدم و هيچ وقت بر اساس ظاهر در مورد كسي قضاوت نميكنم

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کجاش خوبه دختر خوب ؟! آدم زحمت پوشیدن چادر رو به خودش بده در حالی که داره مرتکب گناه میشه و حجابش هم حجابی نیست که خدا ازش خواسته ! بهتره اسمش رو نزاریم حجاب ؛ صرفا یک نوع تیپ بر اساس سلیقه شخصی شما هست ارتباطی با احکام اسلامی نداره

شما لازم نیس جای خدا قضاوت کنید..............................................................................

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما به این میگین با حجاب ؟!‌ قابل تحمله ؟ بله چون خوشگله ! دل نوازه مگه نه ؟

صد رحمت به اونایی که چادر سرشون نیست و ارزش چادر رو پایین نمیارن !

صد رحمت به اونایی که مانتو و مقنعه ی گشاد و تیره می پوشن و آرایش نمی کنن !

آزاده نامداری خودش مظهر بی حجابیه ! غرق آرایش ! شال و مانتو های با رنگای جیغ و شاد ! شما به این میگین حجاب ؟ ایشون فقط چادر رو مسخره کرده ! همین !

رنگای جیغ و شاد؟؟
ببخشید رنگای غم انگیز خوبه؟
من شنیدم روایته رنگ مورد علاقه پیغمبر زرد بوده.
یکی از رنگایی که خیلیا جلف میدونن.
در واقع این رنگا به خودیه خود جلف نیستن.
فقط رنگ هستن نه بیشتر.
تعریفایی که بعضیا ازشون کردن اونارو جلف کرده.

مریمs

عضو جدید
گول چشماتو نخور نمیشه گفت اونی که تو چادره مبرا و پاکه خیلی ها یاد گرفتن ذاتشونو پشت چادر پنهون کنن خودم به شخصه چیزایی از بعضی چادری ها دیدم که از مانتویی ها ندیدم. آدم بدون چادر هم میتونه حجاب داشته باشه . (امیدوارم به کسی برنخوره طرف حرفم بعضی ها بودن نه همه)

منم تا حدودی موافقم چادری یا مانتویی بودن دلیلی بر خوب بودن نیست چادریایی که خودشون چادر و انتخاب کردند از کسایی که چادر حریر سر میکنن با مانتوهای کوتاه و روشن که باعث میشن چادری بودن رو زیر سوال میبرن واقعا دلخورن کاش هیچ وقت چادر سر نمی کردند و با یه مانتوی معمولی حجابشون و رعایت میکردند اینجوری اعتقاد کسای دیگه زیر سوال نمی رفت..... ودیگران نمی گفتن مثلا چادر سر کرده.............

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

سلام ممنون که نظر دادید
و تشکر از دوتا دوست دیگه که پیرو حرفهام نظر دادن
من تو متن هیچ وقت نگفتم اونی که چادر سرش نیست پاک نیست.این حرف اشتباه محض هست .خدا نکنه همچین چیزی گفته باشم. من گفتم اونی که چادر داره و حجاب کامل رو رعایت می کنه همون حجابی که قران گفته اون کار درست رو انجام میده
وگرنه کسی هم که مانتو می پوشه حتما ادم شریفیه حتما عزیزه و حتما یکی از بنده های خوب خداست
بله چادری بی حجاب هم داریم این هم قبول دارم. همون طور که یکی از دوستان گفتن اما بد پوششی چادر او گروه رو به حساب همه ی چادری ها نزاریم دیگه.
و هیچ وقت روی شخصیت تکی ادمها نظر نمی دم که اونی که حجاب داره اینجوریه و اونی که حجاب نداره اینجوریه. هیچ وقت کنجکاوی نکردم و نمی کنم. چون کار درستی نیست
فقط یه کلیت یه برداشت خودمو گفتم

و یه بار دیگه این جمله رو می گم
که بی حجابی اصلا مشکل باطنی نیست و یه مشکل ظاهریه و خیلی ساده حل میشه
و حتی کسانی هم که بی حجاب هستن خیلی انسانهای شریفی هستن و راحت می تونن با تغییر نگرش با حجاب بشن و در محیط انسانی و عمومی بیرون شان و منزلت که دارن رو بیشتر وبیشتر حفظ کنن

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی فقط اسپم خورش ملسه :D

نه فک نکنم پست خوبیه روی من که خیلی تاثیرداشت حتی باعث شد1روزچادری شم شایدکم بودامابرایمن ارزش داشت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا