چطور میشود ابراز علاقه نمود؟

terajedi21

عضو جدید
به نظر شما چطور میتواند به کی گفت که دوستش دارین!متاسفانه من اصلا اهل این کارا نبودم و نمی تونم این کارو انجام بدم یکی هم نیست که راهش رو (راهی که با عقل من جور در بیاد)بهم بگه:Dچطور میشه فهماند که دوستت دارم؟:redface:

tatu_lover1366

عضو جدید
شما اگه یکی رو واقعا دوست داری و واسه سرگرمی نمیخوایش
اول خانوادت رو در جریان بزار
اونا بهتر از هر کسی میتونن راهنماییت کنن چون به اخلاق و خصوصیات شما بهتر از هر کسی آشنا هستند
اما اگه جدی نیستی و فقط واسه سرگرمی میخوای بگو تا بگم باید از کجا شروع کنی

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره............باهاش سلام و علیک داری ؟..........در طول روز باهاش در تماسی ؟...........یا نه فقط میبینیش.........اگه دوست داری توضیح بده یکم........راهش زیاد سخت نیست

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینطوری:w30: یا اینطوری :w36: اگه نشد

اینجوری :w23: در کل راه زیاده ....

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگه یکی رو واقعا دوست داری و واسه سرگرمی نمیخوایش
اول خانوادت رو در جریان بزار
اونا بهتر از هر کسی میتونن راهنماییت کنن چون به اخلاق و خصوصیات شما بهتر از هر کسی آشنا هستند
اما اگه جدی نیستی و فقط واسه سرگرمی میخوای بگو تا بگم باید از کجا شروع کنی

روش خوبی نیست............شاید بعد از اشنایی به نتیجه برسه که اون بدرد ازدواج نمیخوره
دوستمون نپرسید چجوری پیشنهاد ازدواج بدم که شما سریع رفتی سر خونواده...........گفت میخوام بهش بگم دوستش دارم......همین

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر شما چطور میتواند به کی گفت که دوستش دارین!متاسفانه من اصلا اهل این کارا نبودم و نمی تونم این کارو انجام بدم یکی هم نیست که راهش رو (راهی که با عقل من جور در بیاد)بهم بگه:Dچطور میشه فهماند که دوستت دارم؟:redface:

میخوای اسم کاربریت بشه تراژدی مضاعف ؟

tatu_lover1366

عضو جدید
روش خوبی نیست............شاید بعد از اشنایی به نتیجه برسه که اون بدرد ازدواج نمیخوره
دوستمون نپرسید چجوری پیشنهاد ازدواج بدم که شما سریع رفتی سر خونواده...........گفت میخوام بهش بگم دوستش دارم......همین

سوء تفاهم نشه
نمیخواستم ملا بازی در بیارم
فقط میخواستم بدونم تو چه مایه هایی دوسش دارن
حتما یک چیزایی دیدن در ایشون که میگن دوستش دارن

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بفرمایید دختری یا پسر:smile:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک

کمک

برای خانمها و آقایون فرق میکنه!
شما بفرمائید آقا هستید یا خانم تا بنده در حد توانم کمکتون کنم.

ر.میرعماد

عضو جدید
نه اونقدرام که میگه دوسش نداره ,( حداقل صبر میکردی جواب بگیری بعد بری بخوابی مجنون جان):gol::biggrin:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط بذار رابطه روال عادیه خودش رو طی کنه, شاید بعدها از اینکه گفتی دوست دارم پشیمون بشی,

خب فرض میکنیم 6 یا 7 ماه گذشت و شما و طرف مقابلتون هنوز رابطه تون پا برجاست و هنوز هم مثله روزهای اول شما عطش اینو دارید که به طرفتون ابراز علاقه کنید, پس معطل نکنید چون لابد اون هم شما رو دوست داره که حاضر شده 6 یا 7 ماه شما رو تحمل کنه.:gol:

• Like
واکنش ها: a30r

mahan 2

عضو جدید
کلا بسنج ببین مثل هم هستین ... چون بعدش چه دوس شی چه ازدواج اعصابت خورد میشه... احتمالا

اگه پسری که احتمالا این طوریه.... بستگی داره ... به جایی که زتدگی میکنی.
اگه هم محلیمون هستی یه لبخند و یه نگاه ... بعد برو در مورد سطل زباله محل بپرس
اگه پایه باشه اونم میگه مهندسیشون بده ...
اگه بدش بیاد ازت میندازدت تو سطل اشغال.:D

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واسه سوالات جوای یافتی منم خبر کن لطفا
من که هرچی گشتم پیدا نکردم راه حل مناسبی

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من هر وقت زیاد به جایی زل بزنم چشام اشک میاد:cry::cry:خب میترسه طرف :(فک میکنه کم دارم:(

خب بين زل زدنت يه چندتا پلك هم بزن چند تا نفس عميق بكش اينجوري طرفت هم فكر نميكنه كه داري به اون توجه ميكني نه اينكه چشات راه افتاده باشه :D