چرا وقتی یه خانم توی خیابون را می ره هر کسی به خودش اجازه میده هر حرفی بزنه؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا باید وقتی توی خیابون راه می ریم از هر کسی که از کنارمون بگذره بترسیم؟
چرا باید از هر مردی که از کنارمون رد می شه 2متر فاصله بگیریم؟
چرا وقتی منتظر اتوبوسیم هر ماشینی به خودش اجازه می ده واسمون بوق بزنه؟

من که اینایی که گفتیو تجربه نکردم..
نترس بابا یه پخ کنی فرار میکنن..ولی بوق زدن برام...
تازه چراغم دادن...
از چراغ دادن خوشم میاد..

یه بوق 2 تا چراغ ..:D

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تازه چراغم دادن...
از چراغ دادن خوشم میاد..

اولا خعلی بی ادبی .............:D

دوم اینکه ..............
(اینو خودت میدونی بهتره نگم:biggrin:)

juventus_torin

اخراجی موقت

تازه چراغم دادن...
از چراغ دادن خوشم میاد..

:biggrin:حتما از پشت دیدتت که بوق زده!!!
والا کسی تورو از جلو ببینه!!! پاش رو گاز فشار میده :D
من 1 بار داشتم سمت ایستگاه تهران پارس راه میرفتن!!!
و با خودم 1 شعری رو زمزمه میکردم!!! 1 دختری هم از روبرو میومد!!! منم کاری نداشتم!!! داشتم شعر خودمو میخوندم
یهو دختره شورع کرد داد و فریاد!!! فحش دادن و اینا:biggrin:در حدی که خودم شک کردم، نکنه واقعا بهش تیکه انداختم خودم خبر ندارم!!!
بعضی دخترا هم مثل این اتی تو توهم هستنا

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا خعلی بی ادبی .............:D

دوم اینکه ..............
(اینو خودت میدونی بهتره نگم:biggrin:)
اولا خعلی بی ادبی .............:d
واسه چی؟؟بی ادب خودتی..
مگه چی گفتم دروغ نگفتم که..
:redface:
:biggrin:حتما از پشت دیدتت که بوق زده!!!
والا کسی تورو از جلو ببینه!!! پاش رو گاز فشار میده :D
من 1 بار داشتم سمت ایستگاه تهران پارس راه میرفتن!!!
و با خودم 1 شعری رو زمزمه میکردم!!! 1 دختری هم از روبرو میومد!!! منم کاری نداشتم!!! داشتم شعر خودمو میخوندم
یهو دختره شورع کرد داد و فریاد!!! فحش دادن و اینا:biggrin:در حدی که خودم شک کردم، نکنه واقعا بهش تیکه انداختم خودم خبر ندارم!!!
بعضی دخترا هم مثل این اتی تو توهم هستنا

تو خونه جا نیس شعر بخونی میری تو خیابون جار میزنی شعر میخونی؟؟ :D
خوبه منم از فردا سوت بزنم تو خیابون؟؟
این داستانی هم که الان گفتی هیچ ربطی به من نداره...
بعدشم ادم تو توهم باشه بهتره تا خیابون شعر بخونه بعد تو این تومهم باشه که دختره داشته صداشو گوش میداده!
خوب شد...
:D

juventus_torin

اخراجی موقت
اولا خعلی بی ادبی .............:d
واسه چی؟؟بی ادب خودتی..
مگه چی گفتم دروغ نگفتم که..
:redface:

تو خونه جا نیس شعر بخونی میری تو خیابون جار میزنی شعر میخونی؟؟ :D
خوبه منم از فردا سوت بزنم تو خیابون؟؟
این داستانی هم که الان گفتی هیچ ربطی به من نداره...
بعدشم ادم تو توهم باشه بهتره تا خیابون شعر بخونه بعد تو این تومهم باشه که دختره داشته صداشو گوش میداده!
خوب شد...
:D
دفت کنی گفتم زمزمه میکردم اتی!!!
زمزمه!!!
:Dتوهم زیبایی دارید دیگه!!!
فکر میکنید الان عالم و ادم چششون به شماست

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دفت کنی گفتم زمزمه میکردم اتی!!!
زمزمه!!!
:Dتوهم زیبایی دارید دیگه!!!
فکر میکنید الان عالم و ادم چششون به شماست

توهمشو ندارم ولی خودشو دارم... :D
این خط اخرو هم که گفتی ینی حقیقت محضه!!
:lol:

mis.engineer

عضو جدید
اولا که به هرکسی تیکه نمیندازن! شما سرت پایین باشه به قول معروف سنگین و رنگین باشی کسی مگر اینکه مرض داشته باشه بهت گیر بده

وختی طرف با 1 کیلو آرایش و لباس جذب میزنه بیرون ..........................

حتی تو این فیلمای به قول معروف نهاجم غربی و.. ...... هم میبینی و میشنوی که اصولا زنایی که آرایش زیاد و لباس جذب میپوشن بهشون نگاه بدی هست

کلا یه کلام ختم کلام " کرم از خود درخته "

جواب شما فقط و فقط همینه ==> نگاه که هرزه باشد....... حجاب هم که داشته

باشی آنجور که میخواهد تو را تصور میکند......... پس

برادر من ..

فکری به حال مغز های فاحشه کن نه

حجاب دختر ایرانی !!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جواب شما فقط و فقط همینه ==> نگاه که هرزه باشد....... حجاب هم که داشته
باشی آنجور که میخواهد تو را تصور میکند......... پس
برادر من ..
فکری به حال مغز های فاحشه کن نه
حجاب دختر ایرانی !!
یعنی الان میخای بگی من نگاه هرزه دارم ؟ جالبه علم غیب هم به سایر خصوصیات بارز برخی امثال شما اضافه شد مثل حق به جانبی و......

پ.ن
آره راس میگی فقط آرزو میکنم اونجوری نباشی فقط در این صورته که از دلم از حرفات نمیسوزه

mis.engineer

عضو جدید
یعنی الان میخای بگی من نگاه هرزه دارم ؟ جالبه علم غیب هم به سایر خصوصیات بارز برخی امثال شما اضافه شد مثل حق به جانبی و......

پ.ن
آره راس میگی فقط آرزو میکنم اونجوری نباشی فقط در این صورته که از دلم از حرفات نمیسوزه
شما مگه به خودت شک داری که اینجوری میگی؟؟!!!!!! این مطلب من در جواب حرف شما یا هر کسی که با نظر شما موافق هستش بود که تیکه انداختن پسرا یا نگاه بدشون ربطی به پوشش نداره پسری که شخصیت داشته باشه و به قول یکی از دوستان ناموس پرست باشه از تیکه انداختن شرمش میاد==>این چیزیه که فکر میکنم به همه دخترا ثابت شده.. جدا از این تفاسیر شما اول برو مشکلتو با خودت حل کن !!!!!!!!!!بعدش که خواستین اظهار نظر کنین قبل از حرف زدن اول خوب مزه مزش کنید اونموقع به زبون بیارین :)

jastina

عضو جدید
باید خدمتتون عرض کنم گفتن چنین حرفایی فقط باعث تحقیر بی حد و مرز دخترا میشه. ما تحت هیچ شرایطی نباید به خودمون اجازه بدیم که به یه انسان توهین کنیم. من معتقد به حجابم و رعایتش میکنم اما اصلا به این اعتقاد ندارم که اگه کسی جلف ترین حلت ممکنم داشت میتونیم کوچکترین بی احترامی ای بهش بکنیم. نوع پوشش دیگران به خودشون مربوه ما کی هستیم که بخوایم راجبه کسی از روی ظاهرش قضاوت کنیم؟ تازه اگرم مطمئن باشیم که اون خانوم مشکل داره چرا فکر میکنید اجازه داریم عکس العمل زشتی نشون بدیم؟؟؟؟؟

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما مگه به خودت شک داری که اینجوری میگی؟؟!!!!!! این مطلب من در جواب حرف شما یا هر کسی که با نظر شما موافق هستش بود که تیکه انداختن پسرا یا نگاه بدشون ربطی به پوشش نداره پسری که شخصیت داشته باشه و به قول یکی از دوستان ناموس پرست باشه از تیکه انداختن شرمش میاد==>این چیزیه که فکر میکنم به همه دخترا ثابت شده.. جدا از این تفاسیر شما اول برو مشکلتو با خودت حل کن !!!!!!!!!!بعدش که خواستین اظهار نظر کنین قبل از حرف زدن اول خوب مزه مزش کنید اونموقع به زبون بیارین :)

با امثال شما اینجا زیاد بحث شده اما دریغا! پیشنهاد میکنم یه دور کامل انجمن رو بخونید تا از تکرار مکررات جلوگیری بشه

نیز برای امثال شما یه بیت هست که میگه : آینه چو عیب تو بنمود راست - خود شکن آینه شکستن خطاست

از فضایل حضرت عالی هم بسی بهره بردیم ؛ سپاس

ab.89

عضو جدید
ترکش حاج آقا عمو ای خمپاره جمع کن کاسه کوزتو بو تو ازوناشی بمولا دخترا خووووووووووووووووووووووووووووووووووب حالتو گرفتن جوجه طلبه:D تو اگه ناموس داشتی چشا هیزتو درویش میکردی آبرو ما پسرارو بردی گاگول رفته رو منبر ملت دارن از امثال تو میکشن اسکول فرنگی

ab.89

عضو جدید
باید خدمتتون عرض کنم گفتن چنین حرفایی فقط باعث تحقیر بی حد و مرز دخترا میشه. ما تحت هیچ شرایطی نباید به خودمون اجازه بدیم که به یه انسان توهین کنیم. من معتقد به حجابم و رعایتش میکنم اما اصلا به این اعتقاد ندارم که اگه کسی جلف ترین حلت ممکنم داشت میتونیم کوچکترین بی احترامی ای بهش بکنیم. نوع پوشش دیگران به خودشون مربوه ما کی هستیم که بخوایم راجبه کسی از روی ظاهرش قضاوت کنیم؟ تازه اگرم مطمئن باشیم که اون خانوم مشکل داره چرا فکر میکنید اجازه داریم عکس العمل زشتی نشون بدیم؟؟؟؟؟

موافقم;)

saba.rezvani

عضو جدید

پ.ن
آقای به ظاهر محترم حرف دهنتو بفهم با چه جراتی به ما دخترا توهین میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو یه آدم عقده ای بیش نیستی واقعا برات متاسفم:smile:

saba.rezvani

عضو جدید

با نظرت موافقم پسری که خونواده دار باشه از این حرکتا نمیکنه

juventus_torin

اخراجی موقت
:biggrin:شما اگر تکش رو بشناسید!!! سر به بیابون میزارید از شرمندگی!!!!
چه تازه واردا دست به یکی شدن!!! تیشه بزنن به این ریشه
ولی تکش پایدار میماند!!!
1 پا اسی واسه خودش (البته اسی خیلی پیشرفته تر بودا)

saghar*20*

عضو جدید
چون اون خانوم خودش طوري مياد بيرون كه به هركسي اجازه بده بهش حرف بزنه به همين سادگي
ا شخصيتمون دست خودمون
نه عزیزم همیشه ام اونجوری نیست خیلی وقتائم به دخترای چادری وباحجابم گیرمیدن....البته قبول دارم کاملا که یه بدحجاب خیلی بیشترمیشنوه........

فریاد خاموش

عضو جدید
تا حالا دیدین ی ادم باشخصیت ب ی خانوم حرف نامربوطی بزنه تو خیابون؟!!!!!!!!!
ادم بی شخصیت هم ک تکلیفش روشنه...........

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون کمبود تو نیاز مردای ایران به وفوور دیده میشه!
وافسردگی در زنها!

فنا2011

اخراجی موقت
نمیدونم ..نمیدونم ..داریم نداریم حالا که فکرشو میکنیم آره دوست محترم ببخشید که گفتم کبمود کجا بود ببخشید آره داریم واقعا داریم داریم که ملت برا کثافت کاری به مراسم عزادار امام حسین هم رحم نمیکنن داریم ..داریم حالا که فکرشو میکنم خیلی داریم

بالا