چرا بعضی از جدیدی ها اینجا رو با سایت ... اشتباه گرفتن

مینا گل

عضو جدید
تو مگه IP هاشونو چک کردی که اینجوری میگی؟؟؟
به نواندیشانیا چه ربطی داره؟؟
ین طرح عده ای هست که قبلا" با تحقیر از باشگاه جدا شدند و الآن اومدن به یاد قدیما !!!
وقتی نتونستند برای خودشون یار جمع بکنن تصمیم گرفتن باشگاه رو به گند بکشن تا همه از اینجا فراری بشن...
اون موقع است که پیشنهاد عضویت در فلان فروم تقدیم شما خواهد شد :warn:
به نواندیشان هیچ ربطی نداره.تاپیک "اومدیم به یاد قدیما"هم بعد از خرابی 1 هفته ای نواندیشان زده شد تا بچه های انجمن ،اینجا دور هم جمع بشن.
منظور من اینه که بعضی بچه های اینجا که تو نواندیشانم عضون(با همون نام کاربری که اینجا دارن) تو انجمن خیلی مراعات میکنن .اما همون آدما توی باشگاه پستای خیلی مبتذل و ..... می ذارن .

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده به شما هم مشکوک هستم.برادران بسیجی هم در یک انالیز اسلامی و با تحمل دردمنشی دردمشانه دردمنشی توانستند مدارکی را علیه شما به دست بیارند.
:بیشتر شدن پست های شما نسبت به قبل واقعه که نشان دهنده افزایش پهنای باند اینترنت شماست
:افزایش سرعت در پست دادن شما هست که اینها نشان میدهد که جدیدا پول کلانی به شما رسیده
شما در حین انجام فتنه در سایت حظور داشتید.
شما اون تاپیک را با دادن پست بالا نگه داشتید
شما در اقدام عجولانه و با این فکر که همه برادران بسیجی مثل برادران بسیجی این سایت اسکل هستند.اقدام به پیشگیری و زدن این تاپیک کرد که یک جورایی رد گم کنید
این همه مدرک برای اثبات گناه شما کافی هست.ولی بسیجیان معتقد هستند که اینکار گروهی بوده وبه شما هر چه سریعتر دستور میدهیم که همراهان خود را معرفی کنید

amozeshi.com

عضو جدید
آقا جان ربطی به این چیزا نداره تو هر فرومی این مشکلات موجود هست و تنها چیزی که میتونه جلوشو بگیره مدیریت هست همون چیزی که این فروم فاقد اونه
نمونش فروم forum.persiantools.com که خیلی خیلی بزرگتر از اینجا هم هست ولی عمرا بتونین حتی اسپم توش پیدا کنید چه برسه به سیاسی و جن سی

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نواندیشان هیچ ربطی نداره.تاپیک "اومدیم به یاد قدیما"هم بعد از خرابی 1 هفته ای نواندیشان زده شد تا بچه های انجمن ،اینجا دور هم جمع بشن.
منظور من اینه که بعضی بچه های اینجا که تو نواندیشانم عضون(با همون نام کاربری که اینجا دارن) تو انجمن خیلی مراعات میکنن .اما همون آدما توی باشگاه پستای خیلی مبتذل و ..... می ذارن .

شاهد هم جور شد.
میتونی یک مثال بزنی تا بیشتر چهره فتنه گران مشخص بشه

Sarp

مدیر بازنشسته
نمیدونم این افراد چرا همه شون رشته شون هم هوا فضاس

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا کار خود تو هست.میگند قاتل بعد از قتل خودش را در صحنه جرم نشون میده.
بارها در مرکز فتنه و در نواندیشان دیده شدی.
شما یکی از عوامل اصلی فتنه هست.
مدارکش هم موجود هست.
:biggrin::biggrin:

دیوار کوتاه تر از من نبود؟:w43:

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان چه ربطی داره؟
کدوم انجمن؟ کدوم باشگاه؟ نمونه بیار ببینم..کدوم پست مبتذل؟

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز

وقتی یه همچین حرفی میزنی باید برای حرفت مدرک هم داشته باشی ...یکی از اون تاپیک مبتذل های بچه های نواندیشان رو نشون بده !!! :smile:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اول مشخص بود که نواندیشان فتنه گر هست و از بیگانه پول میگیره.
هدفشون هم از اول مشخص بود که انقلاب نرم بود.

مینا گل

عضو جدید
شاهد هم جور شد.
میتونی یک مثال بزنی تا بیشتر چهره فتنه گران مشخص بشه
الان چه ربطی داره؟
کدوم انجمن؟ کدوم باشگاه؟ نمونه بیار ببینم..کدوم پست مبتذل؟
نمی تونم بگم کی ولی خب خیلی تابلوان.
منظورم اینه که ......بابا خودمم منظورو قاطی کردم.

مینا گل

عضو جدید
وقتی یه همچین حرفی میزنی باید برای حرفت مدرک هم داشته باشی ...یکی از اون تاپیک مبتذل های بچه های نواندیشان رو نشون بده !!! :smile:
عزیزم نگفتم که بچه های نواندیشان تاپیک مبتذل زدن که!!!!!
گفتم که بچه ها تو نواندیشان به خاطر نظارت و مدیریت لایق و قابلش خیلی مراعات می کنن.و اصلا از این مشکلات پیش نمیاد.

كربلايي حسام

اخراجی موقت
من فکر میکنم یه عده هستن از یک سایت دیگه که اسمشو نمیارم
لجن پراکنیشون رو اوردن توی مهندسان
میخوان از قصد اینجا چیزتر بشه

به نظرم بهترین کار تحریم تاپیکهاست و گزارش به مدیران

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز

گفتم که بچه ها تو نواندیشان به خاطر نظارت و مدیریت لایق و قابلش خیلی مراعات می کنن.و اصلا از این مشکلات پیش نمیاد.

واللا چند نفر از حرف شما همچین برداشتی کردن
میگم یه بار دیگه پستت رو بخون شاید چیزی رو فراموش کرده باشی ...
حالا بیخیال ،کلا خیلی خوب میشه آدم قبل از اینکه حرفی رو بزنه یخورده با خودش سبک سنگینش کنه که اینطور .... :biggrin::D

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز

باز هم یک شاهد دیگه.
مخصوصا که ایشون یک بسیجی هستند و چون هیچ بسیجی نیست که بدون مدرک و تهمت حرف بزنه .به خاطر همین مشخص شد که این یک فتنه دردمشانیه درداشمنیه از طرف انجمن نو اندیشان و اعضای ان هست و تمام اعضایی که در نواندیشان هستند و به این سایت میان.همه متهم به انجام فتنه هستند

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
لجن پراکنی......توهم توطئه..... احساس اینکه خیلی اینجا خار چشم نواندیشانیاست و همه میخوان نابودش کنن....
دشمن

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما فکرهاتون رو نگه دارید برای خودتون سنگین ترید
تاپیک مبتذل هم دیدید گزارش کنید نه اینکه به دیگران تهمت بزنید
یا حداقل برای حرفتون مدرک بیارید :smile:

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت نواندیشانیاست که خو!
همین نواندیشانیا اینجارو کردن مهندسان!
وقتیم همشون رفتن مهم ترین تاپیک اینجا شد : دخترا زرنگ ترن یا پسرا!!!:smile:
:gol::gol::gol:
اون موقع که خیلی ازماها رفتیم اینجا شده بود قبرستون یه عده میومدن سنگ قبرا را رو میخوندن واسه خودشون پشتک میزدن
اگه یکم این فروم مطرح شده فقط بخاطر کاربراشه و نه مدیرا و ادمین

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم قبلا سابقه داشته یا نه ولی تو این هفته این دومین مورد اهانت به باشگاه بود و بعضی ادمای درد کشیده از نظر جنسی دارن عقده هاشون رو اینجا خالی میکنن.
لطفا برای از بین رفتن این شرایط نظر مخالفتون رو با این افراد اعلام کنید:w00:

با سلام و تشکر

ببخشید برای من یه ابهام کوچک پیش اومده و اونهم منظور شما از واژهی " جدیدی ها " هست .

بازم ببخشید ولی منظور شما از جدیدی ها همون تاریخ عضویتشونه ؟

فکر کنم تاریخ عضویت بعضی از دوستان که داعیه ی قدیمی بودن رو دارن هنوز 1 سال هم نیست ...

بازم ببخشید ولی یه نکته ی کوچک رو یاداور میشم.

قبل از شما در سالیان قیل این اتفاقات بارها افتاد و به قدیمی ها بی احترامیهای زیادی شد و باعث شد عملا دیگه قدیمیها قید تالار و حتی باشگاه رو بزنند ...

اکثرا ترجیح دادند در تالار تخصصیشون بمونند و یا اینکه به فروم دیگه ای برن ...

شما هم خودتونو خسته نکنید چون ایندفعه هم این موضوع تکرار میشه .

وقتی مدیریت باشگاه برای تالار مدیر شایسته انتخاب نکنه از این هم بدترش رو انتظار داشته باشید .

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

اول از همه ادبیات خودت درست کن عمو;)

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم اینا جدید نیستن ،همون قدیمیان که این کارا رو میکنن.
خیلی از بچه های اینجا نواندیشان هم عضون اما اونجا شخصیتشون 180 درجه فرق داره.من پستای مبتذلشونو تو باشگاه که خوندم شاخ درآوردم
خیلی از بچه ها جاهای دیگه هم عضو هستن. شما شخصیت تک تکشون رو در فروم های مختلف کنترل می کنی؟
قدرت خدا......آدم تو کفتون می مونه.:eek:

نمونه؟

بین این همه دارن اسپم می کنن. شما هم اد گیر دادی به "اومدیم به یاد قدیما"
نکنه این همون تاپیک مبتذله؟:surprised:

موافقم...تایید می شود!;)
نمی تونم بگم کی ولی خب خیلی تابلوان.
منظورم اینه که ......بابا خودمم منظورو قاطی کردم.
شما راحت باش کلا....:razz:
تو روز روشن داری دروغ می گی :eek:
خوبه خودم از حرفت نقل قول گرفتما!!!!

بالا