چرا با ابراز علاقه , مردها سرد می شوند ؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی جدی پسر باید پولدار باشه!!
خب ماکه نه اخلاق داریم!!!نه اعصاب داریم!!!نه قیافه داریم!!!نه هییییییییچ پول نداشته باشیم به چه درد میخوریم!!!؟؟؟؟:w07:
زن فقط فهمیده *****تو ایران هیچکس اونو ندیده *********تو زن خارجی بستون*****اسمشو بزار تیلوری******دختر عمو گوگوری.....هاجین واجین یک پاتو برجین........

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
در جواب استارتر محترم عرض کنم شما یا نباید ادای مردا رو در بیاری با وقتی در اوردی جنبه نه شنیدنم داشته باش............

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جا داره ذکر کنم که لطفا جدی پاسخ بدید و از با مزه بازی بپرهیزید،اما سوال: چرا وقتی یه خانم میره و به یه آقا ابراز علاقه میکنه اون آقا دیگه خودشو هم نمیشناسه و حسابی بادکنک به خودش وصل میکنه و واسه خانم کلاس میذاره؟ این سوالو در کلاس اندیشه 2 از استاد پرسیدم آقایون چپ چپ نگام کردن لطفا شما نگاه نکنید و فقط جواب بدین...................

عزیزم مشکل شما بایه سوزن حل میشه بزن بادکنهاشو بترکون بخوره زمین خودش بترکه :D

ولی ازاین گذشته به نظر من دخترها سعی کنن تا او نجا که که ممکن هست این کارو ننکنن ولی اگه واقعا دیگه نمیتونستن از یه فردی که امین هست کمک بگیرن که شخص دیگه دخترو به طور غیر میستقیم به پسر معرفی بشه تا اینکه شخصیت دختر زیر سئوال نرود البته ناگفته نباشه اینکه میگم زیر سئوال به خاطر اینکه تو ایران ای فرهنگ نیست که دختر از پسر درخواست بکنه وگرنه اشکالی نداره

البته اگه جواب رد شنیدم ناراحت نشه این همه پسرها درخواست میکنن و جواب رد میشنون حالا بزار یه چندتا دختر این جور بشه اشکالی نداره فکرکنن پسربودن مگه چیزی از پسر کم میشه که بخواهد از دختر کم بشه فقط اینجا نهی شدن فقط به خاطر فرهنگ هست

اما همه پسرهام اینجورنیستن مثلا یادم هست چندسال پیش برنامه قبل افطار فکر کنم آقای فرزاد حسنی بودن مجری یا آقا ی علیخانی یه مهمان آورده بودن که حافظ قرآن بودن آقا بعد خانومشونم آمده بود بعد خانوم میگفتش که خودش در خواست ازدواج داده الانم خیلی زندگی خوبی دارن ............
همه چیز بستگی به ظرفیت طرف مقابل داره

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
جا داره ذکر کنم که لطفا جدی پاسخ بدید و از با مزه بازی بپرهیزید،اما سوال: چرا وقتی یه خانم میره و به یه آقا ابراز علاقه میکنه اون آقا دیگه خودشو هم نمیشناسه و حسابی بادکنک به خودش وصل میکنه و واسه خانم کلاس میذاره؟ این سوالو در کلاس اندیشه 2 از استاد پرسیدم آقایون چپ چپ نگام کردن لطفا شما نگاه نکنید و فقط جواب بدین...................
شایددلیلش اینه که پسرادوست دارن اون کیس موردعلاقشونو بانازکشیدن و ...به دست بیارن .اصولاپسربایدبه دخترابراز
علاقه کنه.اگه دخترابرازعلاقه کنه خودشو واسه پسرسبک کرده وارزشش کم میشه.البته استثناهمیشه هست.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامهمه اینطور نیستمن خودم یه دختر بود که تو ماشین منو دیده بود عاشقم شده بود و شماره ام گیر اورده بود و ...اصلا دلیلی نداره کسی جلو کسی خودشو بگیره...توقع داشت ندیده و نشناخته باهاش ازدواج کنم...من فقط قانعش کردم که حداقل بیا همو ببینیم...شما جا من بودین چیکار میکردین؟!!
ماشالا گل پسر... که دخترا دوست دارن؟! جیگرتو قورت بدم من.که تو ماشین دیدتت ؟! امارتو از کجا اورده بود بعد؟! اونم تو ماشین؟مگه چشای جغد داشته طرف که اینقد تیز بوده...اینا یه مشت ادم بیکار از دوستای خودت بودن که خواستن ازت آتو بگیرن حالا چه بکنیم چه نکنیم...!؟ همه یه شارج مفتی گیر میارن.. هم میخندن! هم وقتشون پر میشه!هم بینن تو کف دختر بازی هستی یا نه و....ما از این چیزا زیاد دیدیم عموووبالاخره ندیدیش ن؟ خخخخ

آخرین ویرایش:

لیلا مندلیف

عضو جدید
عزیزم مردا دوست ندارن کسیو راحت به دست بیارن و وقتی این اتفاق بیفته دلشونو میزنه... ابراز علاقه از طرف دختر که هیچ.. حتی اگه خودش ابراز علاقه کنه و دختره راحت قبول کنه دچار شک و دودلی مشه...باید بگم این حس تو کل رابطه شون هست.. یعنی اگه با یه دختری بعد از تلاش زیاد ارتباط برقرار کنه و تو اون ارتباط دیگه اون دختر مثل قبل ناز نکنه و خیلی در دسترس باشه از چشمشون میفته...تو رابطه با پسرا حتما باید یک جای ناز بذاری .. حتی تو یه رابطه ی جدی مثل ازدواج... نه اینکه بزنی تو سرشونو ضایعشون کنی ولی همیشه هم نباید ازشون راضی بود... مردا ذاتن حس از خودمتشکریشون بالاست...واسه همینه میگن نباید واسه مردا زیادی گذشت و ایثار کرد چون متوجه نمیشن و فکر میکنن خودشون بی عیب و ایرادن که طرف شکایت نمیکنه و یهو هوا برشون میداره... در کل کلید موفقیت تو رابطه با مردا اینه که بدونی کی نزدیک بشی و کی فاصله بگیری... کلا خودتو به هیچ مردی زیادی نزدیک نکن.. حتی اگه خواستی ابراز علاقه کنی خیلی سنگین برو حرفتو بزن و اگه به خودش بادکنک وصل کرد بیخیال شو و دیگه سراغش نرو و محلش نده و باهاش سرد برخورد کن.اونوقت میبینی که خودش میاد طرفت... حتی اگه نیومد مطمین باش بیشتر اصرار میکردی هم نمیومد... فقط اگه زیاد اصرار کنی و عشوه بیای هم غرورت له میشه هم نتیجه ای نمیگیری...

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا ما با هر دختری بودیم ب خودش بالن وصل می کردو خودشو می گرفت ، انگار از دماغ فیل افریقایی افتاده :biggrin: خلاصه ادما با هم فرق دارن دیگه ، شما بگرد دنبال یکی که به خودش بادکنک نبنده :cool: برای منم ی دختر بی زحمت پیدا کنید که بالن باز نباشه :smile:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
شایددلیلش اینه که پسرادوست دارن اون کیس موردعلاقشونو بانازکشیدن و ...به دست بیارن .اصولاپسربایدبه دخترابراز
علاقه کنه.اگه دخترابرازعلاقه کنه خودشو واسه پسرسبک کرده وارزشش کم میشه.البته استثناهمیشه هست.

**:D**

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا يعني فقط پسرا اين طورن؟؟؟
به نظر من كه پسر اگه اهل اين حرفها باشه خوشحالم ميشه ولي دختر اهلش هم كه باشه به قول شما ميره تو هوا كه نه، تو فضاااااا ...........

اون وقت كسي از پسرها بعد كلاس پيشنهادي به شما نداد؟؟؟

يه چيز ديگه اين كه اين چه ربطي به انديشه2 داشت!!!

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام
به نظرم بهتره که خانم ها با واسطه علاقشون رو ابراز کنند .( این البته برای آشنایی هستش)
اما اگر رابطه عاطفی هست ( که البته در صورت منتهی نشدن به ازدواج من با این روابط زیاد موافق نیستم ) و یا همسر داری است، فکر نکنم آقا باد بکنه!!!! خوشحال هم میشه .
به عنوان یه پسر به خانم ها توصیه می کنم وقارشون رو حفظ بکنن ، چون بنا بر خواص دختر و پسری ، بهتره پسر در مقام ابراز علاقه باشه در غیر این صورت همون حرفم در جمله اول رو پیشنهاد می کنم.
در پناه خرد باشیم...

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم مشکل شما بایه سوزن حل میشه بزن بادکنهاشو بترکون بخوره زمین خودش بترکه :D

ولی ازاین گذشته به نظر من دخترها سعی کنن تا او نجا که که ممکن هست این کارو ننکنن ولی اگه واقعا دیگه نمیتونستن از یه فردی که امین هست کمک بگیرن که شخص دیگه دخترو به طور غیر میستقیم به پسر معرفی بشه تا اینکه شخصیت دختر زیر سئوال نرود البته ناگفته نباشه اینکه میگم زیر سئوال به خاطر اینکه تو ایران ای فرهنگ نیست که دختر از پسر درخواست بکنه وگرنه اشکالی نداره

البته اگه جواب رد شنیدم ناراحت نشه این همه پسرها درخواست میکنن و جواب رد میشنون حالا بزار یه چندتا دختر این جور بشه اشکالی نداره فکرکنن پسربودن مگه چیزی از پسر کم میشه که بخواهد از دختر کم بشه فقط اینجا نهی شدن فقط به خاطر فرهنگ هست

اما همه پسرهام اینجورنیستن مثلا یادم هست چندسال پیش برنامه قبل افطار فکر کنم آقای فرزاد حسنی بودن مجری یا آقا ی علیخانی یه مهمان آورده بودن که حافظ قرآن بودن آقا بعد خانومشونم آمده بود بعد خانوم میگفتش که خودش در خواست ازدواج داده الانم خیلی زندگی خوبی دارن ............
همه چیز بستگی به ظرفیت طرف مقابل داره

چرا پسرا برن جلو و هزار تا حرفم بشنون تازه ککشون هم نباید بگزه به قول اقا بابک :
در جواب استارتر محترم عرض کنم شما یا نباید ادای مردا رو در بیاری با وقتی در اوردی جنبه نه شنیدنم داشته باش............
اقا لایک نداشتم لایک داری به قرعان دی

مثلا شما دخترا چه چیزتون فرق می کنه خونتون رنگین تره ؟؟؟

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم مردا دوست ندارن کسیو راحت به دست بیارن و وقتی این اتفاق بیفته دلشونو میزنه... ابراز علاقه از طرف دختر که هیچ.. حتی اگه خودش ابراز علاقه کنه و دختره راحت قبول کنه دچار شک و دودلی مشه...باید بگم این حس تو کل رابطه شون هست.. یعنی اگه با یه دختری بعد از تلاش زیاد ارتباط برقرار کنه و تو اون ارتباط دیگه اون دختر مثل قبل ناز نکنه و خیلی در دسترس باشه از چشمشون میفته...تو رابطه با پسرا حتما باید یک جای ناز بذاری .. حتی تو یه رابطه ی جدی مثل ازدواج... نه اینکه بزنی تو سرشونو ضایعشون کنی ولی همیشه هم نباید ازشون راضی بود... مردا ذاتن حس از خودمتشکریشون بالاست...واسه همینه میگن نباید واسه مردا زیادی گذشت و ایثار کرد چون متوجه نمیشن و فکر میکنن خودشون بی عیب و ایرادن که طرف شکایت نمیکنه و یهو هوا برشون میداره... در کل کلید موفقیت تو رابطه با مردا اینه که بدونی کی نزدیک بشی و کی فاصله بگیری... کلا خودتو به هیچ مردی زیادی نزدیک نکن.. حتی اگه خواستی ابراز علاقه کنی خیلی سنگین برو حرفتو بزن و اگه به خودش بادکنک وصل کرد بیخیال شو و دیگه سراغش نرو و محلش نده و باهاش سرد برخورد کن.اونوقت میبینی که خودش میاد طرفت... حتی اگه نیومد مطمین باش بیشتر اصرار میکردی هم نمیومد... فقط اگه زیاد اصرار کنی و عشوه بیای هم غرورت له میشه هم نتیجه ای نمیگیری...

اصلا موافق نیستم اگه من پسرم که اینطوری نیست

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من این مورد رو زیاد ندیدم.(شاید من ندیدم ها نمیخام بگم نیست)ولی عکسش رو تقریبا روزی 35431313841بار میبینم.یعنی اقایی به خانمی پیشنهاد میده و خانم اط فرط باد ریاد دیگه رو زمین بند نیست ومثل بالن بالا میره

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش من این مورد رو زیاد ندیدم.(شاید من ندیدم ها نمیخام بگم نیست)ولی عکسش رو تقریبا روزی 35431313841بار میبینم.یعنی اقایی به خانمی پیشنهاد میده و خانم اط فرط باد ریاد دیگه رو زمین بند نیست ومثل بالن بالا میره
قربون ادم چیز فهم نمی دونم مثلا یه دختر نه بشنوه انگار سونامی اومده همه باید جمع بشیم واسش چاره اندیشی کنیم به قول شما 35431313841بار ما یه بارم بابا شما

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربون ادم چیز فهم نمی دونم مثلا یه دختر نه بشنوه انگار سونامی اومده همه باید جمع بشیم واسش چاره اندیشی کنیم به قول شما 35431313841بار ما یه بارم بابا شما
امارمون به شدت دقیقه ها.توجه کردی بهش
من خودم صبح تو اخرین امار گیری این عددو دیدم

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امارمون به شدت دقیقه ها.توجه کردی بهش
من خودم صبح تو اخرین امار گیری این عددو دیدم

می گم این از امار کل کره زمینم که بیشتره یعنی حساب کنی هر مرد رو کره زمین بار بره خواستگاری امارش می شه این می گم ناقلا نه کنه موجودات بیگانه رو هم حساب کردی ؟؟؟؟!!!

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دخترا همیشه باید انتخاب بشن!!!!این یعنی انتخاب!!!پس احساسات یه دختر باید سرکوب بشه!!

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دخترا همیشه باید انتخاب بشن!!!!این یعنی انتخاب!!!پس احساسات یه دختر باید سرکوب بشه!!

کی گفت باید سرکوب بشه ولی نه شنید دیگه نباید اسمون رو به زمین بدوزه انگار محشر به پا شده

من یه دوست دارم او هشتمین خواستگاریش بله شنید الانم ازدواج کرده ولی هیچ وقت این کارهایی که شما دخترا می کنید رو نکرد والله

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کی گفت باید سرکوب بشه ولی نه شنید دیگه نباید اسمون رو به زمین بدوزه انگار محشر به پا شده

من یه دوست دارم او هشتمین خواستگاریش بله شنید الانم ازدواج کرده ولی هیچ وقت این کارهایی که شما دخترا می کنید رو نکرد والله

حرف شما درسته.اخه مشکل اینه که خیلیا میگن دختر زیبایش به غرورشه.پسر باید طالب باشه دختر مطلوب!!! اینا همش عادتهای زندگیه بخصوص ما ایرانیاست.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیلش شاید بیشتر بخاطر اینه که یکم نامتعارفه شاید چند سال دیگه همین مد بشه خیلی هم خوبه اصلا چطوره مهریه هم بگیریم کار از محکم کاری عیب نمیکنه؟؟؟!!!!!!

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرف شما درسته.اخه مشکل اینه که خیلیا میگن دختر زیبایش به غرورشه.پسر باید طالب باشه دختر مطلوب!!! اینا همش عادتهای زندگیه بخصوص ما ایرانیاست.

خوب ولی اون دختری هم که میره می گه به نظرم کار بدی نکرده فقط بعدش دیگه نباید نه شنید ناراحت بشه

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیلش شاید بیشتر بخاطر اینه که یکم نامتعارفه شاید چند سال دیگه همین مد بشه خیلی هم خوبه اصلا چطوره مهریه هم بگیریم کار از محکم کاری عیب نمیکنه؟؟؟!!!!!!

اره خیلی خوبه عالیه

zhilamo

عضو جدید
آقایون باد نمی کنن که...
بدون آقاهه خوشش نیومده واسه همین هم دلش نمیاد که به طرف بگه بابا اگر ازت خوشم می اومد خودم پیشنهاد می دادم...
حالا هم روش نمی شه و نمی دونه چطور بگه بابا ولم کن.
افتاد؟