چرا باید ازدواج کرد وقتی میتونیم ازدواج نکنیم!

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
badeesham mage aghayoon che goli be saremoon mizanan kke talebe ezdevaj bashim?!
khob donbalemoon nayaiid ma ke karte davat nafeerestadim baratooon
khodetoon pashne dare khoonamooono kandin

ali199_1991

کاربر بیش فعال
من یکی که بیجا کردم که پاشنه در خونه دختره رو کندم:D
چرا حرف می ذارین دهن من:D
بعدشم نه اینکه خوشتون نمیاد از کنده شدن پاشنه در خونه:D
قند تو دلتون آب میشه ، نگو که دروغ میگم:D

همین که آقایون خرجی خانم ها رو میدن ، باید برن خدا رو شکر کنن...

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

akhiiiiiiiiiiiii
ae kharji nadin ma che kar konim ha:cry::cry::cry:
be door az shokhi khoda mard vzan ro mohtaje be ham ghrar dade
in dige hekmate khoda

نازنین فاطیما

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

joooje ro akhar payiz mishemaran jenab mohandes
asiya be nobate

ali199_1991

کاربر بیش فعال

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازدواج صرفا یک نیازه و چیزی به جز نیاز نیست

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم بسته غیب گفتی !!!
غذا خوردن وآب آشامیدن هم یک نیازه !!!

منظورم اینه که ازدواج صرفا یک نیاز شخصیه و چیز پیچیده ای نیست که بخوایم براش دنبال دلایل ماورایی بگردیم.کما اینکه بعضیا دلایل دیگه ای ذکر کردن

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
نیازهای معمولی یک انسان....نیازهای عاطفی و جنسی و یک سری نیازهای دیگه (مثلا شاید تجربه اداره کردن یک مجموعه)

خب این نیازها رو که بدون ازدواج بهتر میشه تجربه کرد.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من صرفا با توجه به فرهنگی که توی ایران رایج و معمول هست (ازدواج) جواب دادم.وگرنه میدونم که توی اسکاتلند (بعنوان مثال) بله میشه

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
شما اگر میخواهید همچین چیزهایی رو تبلیغ کنید، تشریف ببرید جای مخصوص خودش، نه در یک محیط علمی!.

معذرت این بنده حقیر را پذیرا باشید جناب مدیر؛ بیش چنین سهو نیفتد! لطفاً شما آن نوشته چاکر را به دیده اغماض نگریسته و یا دست کم فرض در جهت ادخال سرور نمایید.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

بله خیلی بهتر میشه تجربه کرد ولی....

1- آمار ازدواج در جامعه میاد پایین و جامعه رو به پیری خواهد رفت
2- اگر بچه این وسط به دنیا بیاد، تکلیفش معلوم نیست و در نتیجه زحمتش روی در دولت میفته.
3- بچه ای که پدر مادر نداشته باشه و با مهر خانواده بزرگ نشه، فردا روز خدا میدونه چه کاره بشه
4- از طرفی چون زنا محسوب میشه، پس ضربه دیگری به دوطرف رابطه وارد میشه که نباید ازش راحت گذشت

موارد دیگه رو هم باید در نظر گرفت

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
قریب به اتفاق همه کسایی که ازدواج کردن توصیه شون به مجردا اینه که هرگز ازدواج نکنید که بدبخت میشید! بالاخره مسئولیت های بسیاری بر عهده ادم متاهل هست که ادم قبل از ازدواج "فکر میکنه" که میدونه و حاضره بپذیره.
اما به نظر من هم ادم باید ازدواج کنه. حرفم در مورد نظر دوستانی که میگن ازدواج نکنید که پدرتون درمیاد اینه که: اینکه این دوستان چنین حرفی میزنن بر میگرده به خصایص درون انسان. ما هیچ وقت در مکان و زمانی که هستیم بهترین استفاده رو نمیبریم و همش حسرت زمان ها و مکان های دیگه رو میخوریم. مثلا وقتی بچه هستیم دوست داریم بزرگ بشیم. وقتی بزرگ میشیم دوست داریم همون بچه بودیم! ازدواج هم همینه. مجردا دوست دارن ازدواج کنن. متاهلا دوست دارن مجرد بشن :دی
توی همه شرایط، هر مکان و زمانی برای ما مشکلات و منافع خودش رو داره. چون ما عادت داریم نیمه خالی لیوان رو ببینیم هیچ وقت راضی نیستیم و از هر شرایطی که توش هستیم گله میکنیم.
وقتی ما میخوایم ازدواج کنیم فقط نیمه پر لیوان رو میبینیم (چون "عاشق" شدیم ویا به خاطر "فشارهایی" استثناعا نیمه پر لیوان رو فقط میبینیم.:weirdsmiley:) و بعدش که کار از کار گذشت میبینیم چقدر مسئولیت و دردسر داره زندگی متاهلی و بعدش جا میزنیم! و اون موقع هست که برای خیلی ها این به اصطلاح "عشق" کمرنگ میشه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قریب به اتفاق همه کسایی که ازدواج کردن توصیه شون به مجردا اینه که هرگز ازدواج نکنید که بدبخت میشید! بالاخره مسئولیت های بسیاری بر عهده ادم متاهل هست که ادم قبل از ازدواج "فکر میکنه" که میدونه و حاضره بپذیره.
اما به نظر من هم ادم باید ازدواج کنه. حرفم در مورد نظر دوستانی که میگن ازدواج نکنید که پدرتون درمیاد اینه که: اینکه این دوستان چنین حرفی میزنن بر میگرده به خصایص درون انسان. ما هیچ وقت در مکان و زمانی که هستیم بهترین استفاده رو نمیبریم و همش حسرت زمان ها و مکان های دیگه رو میخوریم. مثلا وقتی بچه هستیم دوست داریم بزرگ بشیم. وقتی بزرگ میشیم دوست داریم همون بچه بودیم! ازدواج هم همینه. مجردا دوست دارن ازدواج کنن. متاهلا دوست دارن مجرد بشن :دی
توی همه شرایط، هر مکان و زمانی برای ما مشکلات و منافع خودش رو داره. چون ما عادت داریم نیمه خالی لیوان رو ببینیم هیچ وقت راضی نیستیم و از هر شرایطی که توش هستیم گله میکنیم.
وقتی ما میخوایم ازدواج کنیم فقط نیمه پر لیوان رو میبینیم (چون "عاشق" شدیم ویا به خاطر "فشارهایی" استثناعا نیمه پر لیوان رو فقط میبینیم.:weirdsmiley:) و بعدش که کار از کار گذشت میبینیم چقدر مسئولیت و دردسر داره زندگی متاهلی و بعدش جا میزنیم! و اون موقع هست که برای خیلی ها این به اصطلاح "عشق" کمرنگ میشه.
انسان در شرایط فعلی جامعه نمیتونه ازدواج موفقی داشته باشه.چون نه از سوی دولت و نه از سوی تامین زندگی حمایت نمشه.هیچکس انصاف سرش نمیشه.کرایه خونه ها و گرانی و کم شدن هر روزه ارزش پول و عدم افزایش درآمد و هزار و یک مشکل رنگ و وارنگ انسان رو فلج میکنه.یکم با واقعیت باید نگاه کرد نه با احساس.