چرا ازدواج نميكنين؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب میدهیم...
7
0
دو دو تا پنج تا، کی به کیه
1321 سکه
داشتم، فروختم کفش خریدم
دارم، ولی چون کفش دارم نمیفروشمش
أأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأ چه قدر فعال بودیاااااااااااا
مگه متولد 1321 بود که این قدر مهرش کردی
حالا که کفش داری چیز دیگه لازم نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:biggrin::biggrin::biggrin:

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تقريبا تمام شرايط لازم برا ازدواج رو دارم و اگر بخوام ازدواج كنم مشكل خاصي تو زندگي ندارم ولي به دو علت ازدواج نكردم

اول : زماني دختري رو دوست داشتم و رابطه مون خوب بود ولي اخرش نامرادي و خيانت اون دختر به حدي در من اثر منفي گذاشت كه گمان نمي كنم ديگه بتونم به دختري اعتماد كنم .

دوم : دليل دوم من همون دليلي هستش كه جلو ازدواج بيشتر جوانها رو گرفته و اون هم اينه كه فكر ميكنم با ازدواج بيشتر ازادي فعليمو از دست ميدم . من الان در شرايطي هستم كه بنظر ازادترين دوران زندگيم هست . هر جا دلم ميخواد ميرم . هر كاري بخوام انجام ميدم .

مثل پرنده اي سبكبال ازاد و رها :smile:

مثلا سه روز از شركتي كه توش كار مي كنم مرخصي ميگيرم و سر از فلان كوه و فلان صخره در ميارم . هيچ كس نيست كه غر غر كنه كه كجا بودي و كجا رفتي :) ( البته مادرم گاهي سر اين چيزا غر غر ميكنه بهم :gol: :D )

فكر ميكنم اگه ازدواج كنم ديگه اينهمه ازادي نخواهم داشت . :(

البته واقعيت اينه كه در نهايت اين شتر در خونه همه ميخوابه ! :eek: :cry: :confused:
دوست عزیزهموز هم میون دخترا میشه خوب پیدا کرد ولی به شرطی که از راهش وارد بشی این چیزایی که می خوای رو می تونی با همسرت تجربه کنی، با اون این ور اون ور بری.
البته اگر اعتمادش رو حسابی جلب کنی حتماً می تونی تنها هم به گردش بری

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزهموز هم میون دخترا میشه خوب پیدا کرد ولی به شرطی که از راهش وارد بشی این چیزایی که می خوای رو می تونی با همسرت تجربه کنی، با اون این ور اون ور بری.
البته اگر اعتمادش رو حسابی جلب کنی حتماً می تونی تنها هم به گردش بری

دوست گرامي : خب راهش چي هست ؟؟ مي فرمائيد با اون اينور و اونور برم ؟!! تنها به گردش بريم ؟؟!!! بعدش هم لابد با هم سينما هم بريم !! :surprised: :smile:

خب با اين كارا مثلا چي حل ميشه ؟؟ شناخت روش پيدا ميكنم اينطوري ؟؟ بي خيال رفيق :eek:

دختراي امروزي ( و البته پسرا هم ) ديگه كلي هنرپيشه هستند و تو نقش بازي كردن استادند .

اگه فكر ميكنيد با دو بار گردش رفتن با كسي ميتونيد اون خوب بشناسيد اشتباه ميكنيد .

Anahita.pb

عضو جدید
دوست گرامي : خب راهش چي هست ؟؟ مي فرمائيد با اون اينور و اونور برم ؟!! تنها به گردش بريم ؟؟!!! بعدش هم لابد با هم سينما هم بريم !! :surprised: :smile:

خب با اين كارا مثلا چي حل ميشه ؟؟ شناخت روش پيدا ميكنم اينطوري ؟؟ بي خيال رفيق :eek:

دختراي امروزي ( و البته پسرا هم ) ديگه كلي هنرپيشه هستند و تو نقش بازي كردن استادند .

اگه فكر ميكنيد با دو بار گردش رفتن با كسي ميتونيد اون خوب بشناسيد اشتباه ميكنيد .

پس چطور اشنا شید؟!؟! :O خوب باید با طرفت زیاد ارتباط داشته باشی! البته سینما رو توصیه نمیکنم اما اساس یه اشنایی و داشتن یه ازدواج نرمال همینه دیگه.......باید طرفو امتحانش کنی بله صادقانه بگم این روزا خیلیا فقط نقش بازی میکنن و باطنشون چیز دیگه اییه! مخصوصا دختر خانما!!! اما میشه از یه راه هایی طرف مقابلو امتحان کرد و به شخصیت درونیش پی برد باید وقت گذاشت.اونقدرها هم جوونا پلید نیستن ! لاقل تو قشر تحصیل کرده اجتماع...

payamlover

عضو جدید
من اگه پول داشتم هفته ای دو تا زن می گرفتم :w33::w02: همشون رو هم نگه می داشتم :w05: شغلمم می کردم برج سازی واسه زن های خودم خونه می ساختم چه کسی از زن ادم براش عزیز تر :w40:
ولی حالا که پول ندارم از خواب می پرم و میبینم همش رویایی بیش نبود :w21:
در کل پیشنهادم اینه که زندگی رو خیلی جدی نگیرید سخت میشه :gol::w15:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چطور اشنا شید؟!؟! :O خوب باید با طرفت زیاد ارتباط داشته باشی! البته سینما رو توصیه نمیکنم اما اساس یه اشنایی و داشتن یه ازدواج نرمال همینه دیگه.......باید طرفو امتحانش کنی بله صادقانه بگم این روزا خیلیا فقط نقش بازی میکنن و باطنشون چیز دیگه اییه! مخصوصا دختر خانما!!! اما میشه از یه راه هایی طرف مقابلو امتحان کرد و به شخصیت درونیش پی برد باید وقت گذاشت.اونقدرها هم جوونا پلید نیستن ! لاقل تو قشر تحصیل کرده اجتماع...

قشر تحصبل كرده اجتماع ؟!

بهتون پيشنهاد ميكنم با حساسيت و احتياط بيشتري طرف اينطور مسائل بريد . :surprised:

اميدوارم لااقل شما بتونيد به شخصيت دروني طرف مقابلتون پي ببريد

اين روزا ديگه عمده دخترا و پسرا مثل سكه شدند يعني دو رو دارند !! :surprised:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه پول داشتم هفته ای دو تا زن می گرفتم :w33::w02: همشون رو هم نگه می داشتم :w05: شغلمم می کردم برج سازی واسه زن های خودم خونه می ساختم چه کسی از زن ادم براش عزیز تر :w40:
ولی حالا که پول ندارم از خواب می پرم و میبینم همش رویایی بیش نبود :w21:
در کل پیشنهادم اینه که زندگی رو خیلی جدی نگیرید سخت میشه :gol::w15:

:smile: :biggrin:

خواب جالبي بوده ! :smile:

البته خيلي چيزا رو ديگه فقط تو خواب بايد ببينيم . خيلي ارزشها و خوبيها كه در گذشته معني داشتند و در دل ادمها ارزش داشتند ديگه در دنياي واقعي و بيداري وجود ندارند .

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile: :biggrin:

خواب جالبي بوده ! :smile:

البته خيلي چيزا رو ديگه فقط تو خواب بايد ببينيم . خيلي ارزشها و خوبيها كه در گذشته معني داشتند و در دل ادمها ارزش داشتند ديگه در دنياي واقعي و بيداري وجود ندارند .
نا جور نا امیدیا
بی خیال فراموشش کن دییییگه
اگرهمه بخوان این جوری به زندگی و آدماش فکر کنن که دیگه دنیا معنی نداره
دنیا باهمه بدیهای آدماش دنیاههههههههههههههههه

Anahita.pb

عضو جدید
قشر تحصبل كرده اجتماع ؟!

بهتون پيشنهاد ميكنم با حساسيت و احتياط بيشتري طرف اينطور مسائل بريد . :surprised:

اميدوارم لااقل شما بتونيد به شخصيت دروني طرف مقابلتون پي ببريد

اين روزا ديگه عمده دخترا و پسرا مثل سكه شدند يعني دو رو دارند !! :surprised:

چه حرف بچگانه ای.:surprised:ادمو یاد جملات دخترای دبیرستانی میندازه.مط مئن باشید با صرف وقت میشه پی به شخصیت افراد برد.هر بازیگری هم تا ابد نمیتونه نقش بازی کنه.

yahell

عضو جدید
اگه یه مورد خوبی باشه جرا که نه عزیزم.....اول با هم نامزید میشیم .;).بعدش اگه خوشمون اومد میشیم نامزد.:heart:..بعدش عقد...عروسی:gol:...بعدش زندگی... ..بعدش بد بختی....بعدش بیچارگی..:confused:....بچه.....بی پولی.....دعوا.........جدایی:cry:.......
حالا از دوباره میریم خونه اول..:razz:.توجه داشته باشد زندگی مثل بازی مار پلست:biggrin:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
نا جور نا امیدیا
بی خیال فراموشش کن دییییگه
اگرهمه بخوان این جوری به زندگی و آدماش فکر کنن که دیگه دنیا معنی نداره
دنیا باهمه بدیهای آدماش دنیاههههههههههههههههه

چشم !! :surprised: :confused:

مثل اينكه درست متوجه نشديد .

نگاه من بدنيا اصلا تيره و سياه نيست . اتفاقا من ادم شاد و سرزنده اي هستم و با كار و فعاليت و تلاشي كه همواره در زندگيم داشتم خوشبختانه از نظر شغلي و موقعيت زندگي كاملا راضي ام و هميشه بخاطر اين موضوع خدا رو شكر مي كنم .

اون چيزايي كه گفتم و منظورم بود مسائل مربوط به عشق و عاشقي بود و اينكه ديگه من به عشق پاك و بي ريا اعتقادي ندارم و بنظرم اين چيزا رو بايد تو كتابها پيدا كرد .

حالا اگر شما نظرتون طور ديگه ايه اميدوارم نظر شما درست باشه و عشقي صاف و صادق نصيبتون بشه . :gol:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه حرف بچگانه ای.:surprised:ادمو یاد جملات دخترای دبیرستانی میندازه.مط مئن باشید با صرف وقت میشه پی به شخصیت افراد برد.هر بازیگری هم تا ابد نمیتونه نقش بازی کنه.

پس بنظر شما دختراي دبيرستاني حرفاشون بچه گانه اس ! :D دانشگاهي هاشون چطور ؟؟ :surprised: :smile: :)

خب بله البته درست مي فرمائيد . با صرف وقت ميشه به شخصيت افراد پي برد ! همون صد سال اولش فكر كنم كافيه ! :surprised: :confused: :confused:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه مورد خوبی باشه جرا که نه عزیزم.....اول با هم نامزید میشیم .;).بعدش اگه خوشمون اومد میشیم نامزد.:heart:..بعدش عقد...عروسی:gol:...بعدش زندگی... ..بعدش بد بختی....بعدش بیچارگی..:confused:....بچه.....بی پولی.....دعوا.........جدایی:cry:.......
حالا از دوباره میریم خونه اول..:razz:.توجه داشته باشد زندگی مثل بازی مار پلست:biggrin:

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: ;) :gol:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اي خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا
يكي نيست ما را به اين امر خير اميدوار كنه
همه دارن نفوسه بد ميزنن.........:(:(:(

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا
يكي نيست ما را به اين امر خير اميدوار كنه
همه دارن نفوسه بد ميزنن.........:(:(:(

حالا زياد نااميد نباش دوست گرامي

به هر حال : در نااميدي بسي اميد است پايان شب سيه سپيد است !! :surprised: :smile:

roya.b

عضو جدید
من اعتقاد دارم هرچیزی رو فقط باید یه بار امتحان کرد همونطور که خدا فقط یه بار اجازه ی زندگی داده. منم یه بار عشق رو تجربه کردم.هر چند کوتاه (4سالو اندی)چون دیگه نمیتونم عاشق کسی بشم پس ازدواج نمیکنم چون زندگی بدون عشق یعنی .... خلاصه یه چیز خیلی بیخود. الانم هوس قلیون کردم .میرم هلو لیمو تخت جمشید.بابای. عشقموکه ندارم دیگه هیچی برام مهم نیست . ازدواج؟؟؟ چه حرفا

yahell

عضو جدید
ایول رویا..عشق با کسی شوخی نداره...one love......................end love

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم !! :surprised: :confused:

مثل اينكه درست متوجه نشديد .

نگاه من بدنيا اصلا تيره و سياه نيست . اتفاقا من ادم شاد و سرزنده اي هستم و با كار و فعاليت و تلاشي كه همواره در زندگيم داشتم خوشبختانه از نظر شغلي و موقعيت زندگي كاملا راضي ام و هميشه بخاطر اين موضوع خدا رو شكر مي كنم .

اون چيزايي كه گفتم و منظورم بود مسائل مربوط به عشق و عاشقي بود و اينكه ديگه من به عشق پاك و بي ريا اعتقادي ندارم و بنظرم اين چيزا رو بايد تو كتابها پيدا كرد .

حالا اگر شما نظرتون طور ديگه ايه اميدوارم نظر شما درست باشه و عشقي صاف و صادق نصيبتون بشه . :gol:
من که منظورماین نبود منم نسبت به دخترا و آدما گفتم این جوری فکر نکن.
اتیشالا یه خوبش گیرت بیاد، اون موقع می فهمی من راست می گممممممممممممم
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعتقاد دارم هرچیزی رو فقط باید یه بار امتحان کرد همونطور که خدا فقط یه بار اجازه ی زندگی داده. منم یه بار عشق رو تجربه کردم.هر چند کوتاه (4سالو اندی)چون دیگه نمیتونم عاشق کسی بشم پس ازدواج نمیکنم چون زندگی بدون عشق یعنی .... خلاصه یه چیز خیلی بیخود. الانم هوس قلیون کردم .میرم هلو لیمو تخت جمشید.بابای. عشقموکه ندارم دیگه هیچی برام مهم نیست . ازدواج؟؟؟ چه حرفا
نگوووووووووووووووووووووووووووووووووو:surprised::eek::surprised::eek::surprised::eek:

Anahita.pb

عضو جدید
پس بنظر شما دختراي دبيرستاني حرفاشون بچه گانه اس ! :D دانشگاهي هاشون چطور ؟؟ :surprised: :smile: :)

خب بله البته درست مي فرمائيد . با صرف وقت ميشه به شخصيت افراد پي برد ! همون صد سال اولش فكر كنم كافيه ! :surprised: :confused: :confused:

اصولا حرفایی از این قبیل که یه صفت خاص رو به تمام جامعه نسبت میدن ( مثلا اینکه همه!!! دختر پسرای این دوره زمونه نقش بازی میکنن) بچگونه و از روی احساس هست.نمیدونم...منظور من از دختر دبیرستانی کسی بود که فقط از روی احساسات نه از روی منطق حرف میزنه(وقتی بعضی پسرهای دانشگاهی اینطور طرز فکری دارن دیگه....:D:D) واقعا فکر میکنید انقدر وقت میخواد؟!؟! :biggrin: تا به حال رابطه با جنس مخالف داشتین؟

Anahita.pb

عضو جدید

:eek::eek: اساسا وقتی بحث عشق وسط میاد اسیب پذیری و ترس از شکست هم وجود داره.قرار نیست اگر ما در رابطه ای شکست خوردیم دیگه بیخیاله همه چی بشیم!! :eek::eek: از نظر من هم رابطه نرمال باید همینطور شکل بگیره.قبل از ازدواج چند سالیو فقط با هم بگذرونید :D (راستی چند سالت بود که عشقو تجریه کردی؟ 17:D؟ 18:D؟!!!)

vatanparast

عضو جدید
چرا ازدواج نمیکنم ، چون حقوقم از اول سال تا الان نصف شده ، چون سکه بالای یک تومن شده ، چون یک سال حقوقم هم کفاف خرید یه سویس طلای ساده رو نمیده ، چون یه یخچال شده 7 تومن ، چون اجاره خونه اندازه 2 برج حقوق منه ، چون بخوام یه مجلس ساده بگیرم باید نصف عمرم رو قسط وام بدم ، چون بابای دختر مورد علاقم میگفت من هرچی دارم تو باید 2 برابر داشته باشی چون ما دهه شصتیا نسل سوخته ایم ، خاکستر رو چه به این کارا

solid4u

عضو جدید
طبق آمار اگر روند جمعیت با همین وضعیت پیش برود و این اوضاع ازدواج و زاد و ولد ، جمعیت ایران در سال 1460به 40 میلیون نفر می رسد و تازه اون هم نصف بیشترش پیر است
به نظر من یکی از اساسی ترین مشکلات جوانان در این دوره مسائل اقتصادی می باشد
و این را هم بگویم که خوشبختی و شادی نسبی است ، به نظر من انسان یک همسر خوب داشته باشد ولی پول کمی داشته باشد می تواند بگوید که خوشبخت است
متاسفانه در جامعه ما مصرف گرایی و چشم و هم چشمی زیاد شده و الان در اطراف خودم می بینم گه عروس و داماد می بایستی در اول زندگی همه لوازم را داشته باشند و حتی لوازمی که پدرو مادرهای ما رنگشو و اسمشو تا حالا ندیده اند و نشنیده اند، من منظورم این نیست که امکانات رفاهی بد است ، ولی این باعث می شود که تو بیشتر کار کنی و از زندگی و در کنار همسر خود بودن لذت نبری
مشکل دوم عدم اعتماد دو طرف به یکدیگر است ، متاسفانه بالا رفتن سن ازدواج باعث شده که خیلی از جوانان به کارهایی دست بزنند که نباید می کردند و این باعث شک و تردید در روایط زناشویشان در آینده می گردد.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسرا بد بختااااااا پولشون کجا بود کارشون کجاااااا بود...!!..دوماد بشن یکی دیگه رو بدبخت کنن...!!...دخترا هم نمیتونن با کسی که چیزی نداره ازدواج کنن...به فکر آیندشونن حقم دارن.....

هیچ دختری حاضر نیس...جای خوبی مث خونه پدرو از دست بده بره با کسی زندگی کنه که چیزی نداره....دخترای امروزی حاصر نیستن به خودشون سختی بدن!!

FREE DOOM

عضو جدید
والا... من اگه يه كار درست و حسابي داشتم يه بار كه سهله چند بار ازدواج ميكردم:wallbash: :biggrin: