پیدا کردن رمز فیس بوک یه شخص خاص

mina alvandy

عضو جدید
سلام دوستان.می خواستم بدونم چه طوری میشه رمز یه صفحه فیس بوک که ماله یه شخصه خاصه رو پیدا کرد البته اگه آدرس ایمیل ماله یاهو باشه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.می خواستم بدونم چه طوری میشه رمز یه صفحه فیس بوک که ماله یه شخصه خاصه رو پیدا کرد البته اگه آدرس ایمیل ماله یاهو باشه
زیاد به خودت فشار نیار هیچ جور یه طوری طراحی شده که سیستم 0.1%هم شک کنه ازت مشخصات میخواد و هر چند ماه یه بار تکرار میکنه

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خو دیگه فقط کافیه یه نرم افزار جاسوسی نصب کنی ..هر چی تایپ کنه ضبط میشه ...هر لحظه از اون صفحه ای که نگاه میکنه عکس میگیره ...

من این کار رو کردم ..خیلی خوب جواب میده ...حتی با ایمیل همه این اطلاعات براتون ارسال میشه

• Like
واکنش ها: z@p

z@p

عضو جدید
این نرم افزارو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟؟؟؟؟

behzadk2019

کاربر ممتاز
این نرم افزارو از کجا میشه گیر آورد؟؟؟؟؟؟؟
با یه سرچ میتونی تو گوگل پیدا کنی ... الان اون نرم افزاری که من استفاده کردم اسمش یادم نیست ...الان اون سیستم رو در دست ندارم که بتونم اسمشو بهتون بگم ..
ولی واقعا کار باهاش اسون بود .....

behzadk2019

کاربر ممتاز
اینم اسمش اون برنامه بود
فقط کار بد باهاش نکنی هاااااااااا
فقط باید گزینه فعال شدن اتوماتیک اونو بزنید که هر وقت سیستم روشن شد ..کار خودشو شروع کنه

Hidetools Parental Control 5.6.8

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
رمز فیس بوک یکی دیگه رو میخواین پیدا کنین؟ :surprised:
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

aminvo

عضو جدید

من اومدم توضیح بدم که دیدم دوست عزیز بهزاد زحمتش را کشیده،
ولی دوست عزیز در حالت کلی دخالت در کار دیگران کار درستی نیست، از هر کس هر تصویری توی ذهنت داری بذار همون باقی بمونه،
موفق و پیروز باشی

behzadk2019

کاربر ممتاز

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من فقط راهنمایی کردم ...اگر من راهنمایی نمیکردم به راحتی با یه سرچ پیدا میشد ...

بازم اگه ناراحت شدید معذرت میخام ...
نه از شما چرا ناراحت بشم شما وظيفت بود منتهي كسي كه سوال كرده خيلي ناجوانمردانه بوده//راحت باش/

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو شاید نیازش داره ....چیکارش داری؟؟؟

البته ما نمیدونیم واقعا این دوستمون این کار وبرای چی میخواد انجام بده شایدم اصلا تصورات ما اشتباهه و موضوع از قراره دیگه ای هستش

ولی خوب اگه اونجوری که ما تصور کردیم باشه خیلی کار بدیه خو :(

behzadk2019

کاربر ممتاز
البته ما نمیدونیم واقعا این دوستمون این کار وبرای چی میخواد انجام بده شایدم اصلا تصورات ما اشتباهه و موضوع از قراره دیگه ای هستش

ولی خوب اگه اونجوری که ما تصور کردیم باشه خیلی کار بدیه خو :(

ببین من این کار رو برای خودم که انجام دادم اصلن نمیخاستم جاسوسی کنم ...نیاز داشتم بهش ...

ولی این دوستمون هم خودش میدونه که چیکار میکنه ....اگر میخاد با همین نرم افزار همون کارایی کنه که کسی خوششش نمیاد ....نباید این کار رو انجام بده .....

انشالله که قصد بدی نداره
موفق باشید

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب ! این چه تاپیکیه !:surprised:

حالا دیگه برای جاسوسی و سر از کار دیگران دراوردن هم راهنمائی میخاند ؟؟

کار بسیار بدیه . درست مثل اینه که کسی در مورد نحوه جعل شناسنامه و کارت ملی یه فرد خاص راهنمائی بخواد .

امیدوارم که سئوال مطرح شده در این تاپیک جواب نداشته باشه .

دوست گرامی که این تاپیک رو زدی فرض کن کسی بخواد پسورد ایمیل یاهوی تو در بدونه و به این طریق بتونه ایمیلهائی که به شما میرسه رو بخونه اونم بدون اینکه شما متوجه بشید ! ایا همچین کاری رو می پسندید ؟؟