پسر خوبی باش

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این من و موتورم دیروز وقتی از پیست اومدیم خونه

یکم اذیت کرد داشتم نصیحتش می کردم :D

20131025_143314.jpg

عشقولانه

کاربر بیش فعال
این یاما ها رو کم به رخمون بکش داداش یاماها......
دهنمون واسه یه دور موتور سواری آب افتاد......
آخه ن یععععععععک موتور سوار خوبیم......
یعععععععععک تک چرخی میزنم.........
باور کن:redface:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این یاما ها رو کم به رخمون بکش داداش یاماها......
دهنمون واسه یه دور موتور سواری آب افتاد......
آخه ن یععععععععک موتور سوار خوبیم......
یعععععععععک تک چرخی میزنم.........
باور کن:redface:

قصد جسارت ندارم

اون گارد های مشکی رو می بینی ؟ ئاسه اینکه اگه تک چرخ زدیم موتور خورد زمین کاریش نشه

با آبجی تنها هماهنگ کن برید تک چرخ زنی

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا این دخترا اینقدر موتور دوست دارند هان :D

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مخاطب خاص داشتیم اون قدیما وقتی جوون بودیم گیر داد که من میخوام موتور ببرم از اون اسرار از من انکار تا اخرش مجبور شدم گفتم بشین منم میشینم پشت سرت نزدیک بود جونمون اون روز بدیم از دست این موتور بردن اون :D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مخاطب خاص داشتیم اون قدیما وقتی جوون بودیم گیر داد که من میخوام موتور ببرم از اون اسرار از من انکار تا اخرش مجبور شدم گفتم بشین منم میشینم پشت سرت نزدیک بود جونمون اون روز بدیم از دست این موتور بردن اون :D

روحتون شاد

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

ilili

عضو جدید
تو این باشگاه انقدر عکس موتور گذاشتین که ما هم که نظری در مورد موتور نداشتیم کم کم دلمون اب افتاد.جرقه های عشق به موتور در ما هم روشن شد:D

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این باشگاه انقدر عکس موتور گذاشتین که ما هم که نظری در مورد موتور نداشتیم کم کم دلمون اب افتاد.جرقه های عشق به موتور در ما هم روشن شد:D

مگه بده
عشق موتور در شمانهفته بود ک اشکارشد:biggrin:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خواهش می کنم

تبریزم موتور سنگین زیاد داره

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیست کارتینگ که میدونم داره.. ولی پیست موتور هم هست عایا؟تازه اگه داشته باشه دخترا هم میتونن برن؟

موتور که زیاد داره

آمارشو می تونی از هیات اتومبیل رانی و موتور سواری بگیری

جاده

عضو جدید
حالا گوش کرد؟بابا باریکلا این موتوره یاآدم ؟ آدما رو هم نصیحت کنی کم پیش میاد گوش کنن یعنی انقدر پیشرفته شده:w24:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
باکش چقدر گنده اس!
اینم موتور منه یکم باهاش حرف بزن باهام راه نمیاد!:biggrin:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه موتور نازی داری داری دادا

قابل نداره داداش

حالا گوش کرد؟بابا باریکلا این موتوره یاآدم ؟ آدما رو هم نصیحت کنی کم پیش میاد گوش کنن یعنی انقدر پیشرفته شده:w24:

آره کجاشو دیدی

باکش چقدر گنده اس!
اینم موتور منه یکم باهاش حرف بزن باهام راه نمیاد!:biggrin:

هههههههه

eng.electric

عضو جدید
تو اینکه موتور و موتور سوار و موتور سواری و موتور تو خعلی باحالن شکی نیست ولی این تیپت منو کشته!;)

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادا ایول داری;)
درست آب بندیش نکردی
تو سرعت بالا برا خودش میره:D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو اینکه موتور و موتور سوار و موتور سواری و موتور تو خعلی باحالن شکی نیست ولی این تیپت منو کشته!;)

عزیزی لطف داری

دادا ایول داری;)
درست آب بندیش نکردی
تو سرعت بالا برا خودش میره:D

والا حقیقتش دادا جمعه تو پیست با یک honda cbr 400 مسابقه درگ گذاشتیم باهم لامصب موتورمو گاز می دادم همش تک چرخ می زد جات خالی چنان ازش جلو زدم رفت موتورشو پارک کرد دیگه نیومد دور بزنه :D