پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

??????

عضو جدید
سلام.اگه ممکنه اسم منو هم توی مسابقه 2 ثبت کنید.با همون نام X ممنون;)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم تازه اینجا رو دیدم . به نظرم خوب توضیح میدید چون توی دانشگاه یه کلاس برامون گذاشته بودن همینها رو به ما گفتند . اینجا به نظرم به خورده بهتر توضح دادن

omid.t

عضو جدید
سلام بچه ها
اينجا براتون كم كم تعداد زيادي عكس از پله هاي جالب اضافه مي كنم ( البته اگه وقت كنم )

سلام نینو عکسای فوق العاده قشنگیه.ممنون;)

Arc370

عضو جدید
بـــــــــــــرج افتخار آفرین و غرور آفرین میلاد!!!(که روی گسل واقعه!)یا فرود گاه امام خمینی یا مصلی تهران یا خیلی از پروژه های اجرا شده و نشده و در حال اجرای و .. . ایران!شگفت انگیزن!

Arc370

عضو جدید
اینه چون خیلی سال از طرح شدنشون می گذره به نظرم دیگه تاریخی شدن!هه!.. .ولی از بین آثار باستانی مون خب تخت جمشید و بناهای هخامنشی که دیگه مسلمه جزء شگفتی ها و افتخارات تاریخ و معماری ایرانند .. .از بین آثار دوره های بعد (که مرمت آرتیستیک می شن نه آرکئولوژیک.. .)شیخ لطف اله اصفهان و مدرسه(یا کاروانسرای) گنجعلی خان کرمان .. .از نظر زیبایی شون شگفت انگیزن.. .گنبد سلطانیه از نظر سازه و زیبایی معماری.. وبناهای یزد و شوشترو .. .از لحاظ تطابق و هماهنگی اقلیم و معماری و البته زیبایی و روح فضا.. .

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
شگفت انگیز ترین بنای ایران باغ دلگشای شیرازه که رو تابلوی مرمتش عمارت رو نوشته امارت!

shabnam_arch

عضو جدید
ممنون
از نظر سازه ای خیلی حرف داره ولی به تظرت میتونه نمادی واسه کشور و معماری ما باشه؟

narges_delangiz

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید؟ منم خوبم

یه خبر واسه معمارای علاقه مند به عکاسی

مسابقه عکاسی معماری با موضوع
معنویت در معماری

مهلت ارسال آثار تا 30 آبان 87
آدرس دبیرخانه:تهران - تقاطع حافظ و سمیه- حوزه هنری -دفتر آرمان شهر
021-88896934

www.Armanshahr.org

hamid_h

عضو جدید
درخواست سایت درجنوب

درخواست سایت درجنوب

سلام بچه ها من موضوع پایان نامه کارشناسی ام موزه دفاع مقدسه و احتیاج به یک سایت با مساحت حدود 5000متر مربع دارم که تو جنوب کشور باشه یعنی مناطقی که توش جنگ بوده.......وچون من خیلی از اونجا دورم نمیتونم گیر بیارم اگه کسی بچه اونوراست خواهشا کمکم کنه.................;)

karo.love

عضو جدید
كمك لازم دارم.

كمك لازم دارم.

سلام من يك مقاله در مورد ابعاد و استانداردها براي طراحي يك مدرسه لازم دارم.
اگر همچين مقاله اي داريد لطفا برام ارسال كنيد.ممنونم از همكاريتون.
خيلي ضروريه.:redface:

سـعید

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز با توجه به اینکه امشب آخرین فرصت ارسال فایل های مسابقه ست به همه شما پیشنهاد میشود که در صورتی که فایل های نقشه شما تکمیل هم نشده ولی باز هم آنها را ارسال کنید...

در صورت ارسال کردن فایل ها بعد از ساعت 12 امشب , دیگر در مسابقه شرکت نخواهد داده شد..

فقط یکنفر از اعضای هر گروه کافیست تا فایل ها رو برای داوران ارسال کند , پس با هم هماهنگ باشید.

hemil

عضو جدید
دومان جان در صفحه اول یکی از اهداف این تاپیک را "معرفی اماکن آموزش اسکیس در شهرها" عنوان کردی.می خواستم خواهش کنم اگه میشه این کار را زودتر بکنی .حداقل در مورد مشهد. متشکرم.

amir_n575

عضو جدید
هاني جان در مورد تاسيساتش شايد بتونم كمكت كنم شايدم اصلا جزو پروژت نباشه
خلاصه چه كند بينوا همين دارد!!!

hemil

عضو جدید
باسلام به همه دوستان عزیز
من دو سه روزه که عضو شدم وسریع تمریناتم را شروع کردم و در مرحله مکعبها هستم.خوشحالم که با جمع شما آشنا شدم.
دومان جان در صفحه اول یکی از اهداف این تاپیک را "معرفی اماکن آموزش اسکیس در شهرها" عنوان کردی.می خواستم خواهش کنم اگه میشه این کار را زودتر بکنی .حداقل در مورد مشهد. چون من امسال قصد شرکت در آزمون ارشد را دارم و رشته لیسانسم هم نامرتبط با معماری است(یک کم هم دیر تصمیم گرفتم.البته قصدم دانشگاه آزاد است). اگر استاد خوبی را در مشهد میشناسی ممنون میشم کمکم کنی.
به خاطر اینکه میتوانی اینقدر خوب باشی و اینقدر کارهای مفید و مثبت انجام بدی واقعا" بهت تبریک میگم و ازت متشکرم.برایت آرزوی موفقیت دارم.

shaghayegh.t

عضو جدید
موزه ساعت

موزه ساعت

لطفا اگه اطلاعات یا ایده خاصی راجع به طراحی این موزه دارید پلیز هلپ می!!:redface:

kamyando

عضو جدید
طراحی دانشکده معماری وموسیقی ونقاشی

طراحی دانشکده معماری وموسیقی ونقاشی

کمککککککککک اطلاعات در مورد طراحی دانشکده معماری وموسیقی ونقاشی می خواستم:cry:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام به کلیه دوستان محترم فعال در این تاپیک

از همه دوستان عزیز خصوصا آقای بهرام به خاطر به نمایش گذاشتن کارهاشون تشکر می کنم . و در حال حاضر به دلیل تبدیل شدن این تاپیک به تاپیک شخصی و آلبوم تصاویر شخصی ، نیازی به ادامه فعالیت این تاپیک نمی بینم . و از کلیه دوستان درخواست می کنم که مطالب مرتبطشون رو به تاپیکهای مشخص و تخصصی اون مطلب ارسال کنن.
و به طور عمومی به همه دوستان گرامی تذکر می دم که در صورت مشاهده بی احترامی به کلیه مدیران سایت خصوصا مدیریت محترم راهنمای سایت که وظیفه خطیر راهنمایی همه دوستان رو به عهده داره ، به شدت برخورد خواهم کرد . این تاپیک در همین جا بسته می شه و تا تعیین تکلیف قطعی اون در تالار آموزشهای معماری باقی خواهد ماند .

narges_delangiz

عضو جدید
موضوع مسابقه بعد از ثبت نام مشخص میشه؟
نمیشه موضوع رو بدونیم بعد ثبت نام کنیم
حالا اسم منم وارد کنید واسه مرحله جدید

سـعید

مدیر بازنشسته
مسابقه شماره 1

**تمام شد**

دیگر فایل های خود را نفرستید چون در مسابقه شرکت نخواهد داده شد..

لطفا منتظر اعلام نتایج و برنده های مسابقه شماره 1 باشید..

اعلام نتایج 26 مهر ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا