پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ar.behnam

عضو جدید
درخواست دتایل اجرایی پنجره 2 جداره فوری

درخواست دتایل اجرایی پنجره 2 جداره فوری

دوستان فوری میخوام :-s

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از G5خیلی استفاده کردم.
کدخدا جان این کتاب فرهنگ تصویری برای خودش کلی وقت میخواد در حد گنجایش مغز منم نیست:surprised:.ولی شنیدم دکترصدیق صفحات خاصی رو معرفی کرده.شما میتونین صفحات مهمشو به من بگین.من وقتی کتابشو ورق میزنم مغزم کاملا تعطیل میشه:confused:.ممنون میشم راهنماییم کنین:)
ببخشيدا اسپم مي كنم :D
من داشتم فكر مي كردم كه اصلا با عقل سليم سازگاره(؟) كه آدم يه فرهنگ : لغت نامه رو حفظ كنه؟ حوصله ي آدم سر مي ره:confused: .... اوه.... چطور ميشه اون همه لغت رو حفظ كرد به نظر من ارزش نداره:razz:
البته نظرات من يكم مشكل داره جدي نگيريد شما حفظ كنيد .;)
اما خب اونطوري كه من بررسي كردم بعضي قسمتاش مي تونه حذف بشه ... مي خواين با هم چك كنيم؟
يه چيز ديگه كه يادم افتاد اينه كه داخل متن 504 لغات زيادي هست كه مفيده برا حفظ كردن ! تو هر درسي اگه متن رو بخونيد بيشتر از 12 تا لغت مفيد داره . من كل متنش رو خوندم اكثر لغات كنكور رو داره تا جايي كه خوندم.
تست هاي پارسال هم كه نيم نگاهي انداختم ديدم لغات آشنا هستن اكثرش رو تو 504 ديدم هر چند جزو اون 12 لغت نبودن اما تو متنش بودن;).... پس فقط به اون 12 تا لغت اكتفا نكنيد...;)

آخرین ویرایش:

معمار پیر

عضو جدید
بچه ها اگه دیتیل های معماری دارین اینجا بزارین تا هم یه منبع بشه برامون و هم با هم مقایسه کنیم و اشکالاتشو بگیریم و به دیتیل های درست برسیم

من خودم سعی می کنم دیتیل هایی رو اینجا بزارم
مارال جان دستت دردنکنه فکرخوبی بود ولی دتایل های کد رو چجوری بفرستم

mehrad68

عضو جدید
قابل توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماری و معماران

قابل توجه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماری و معماران

تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان معماری می توانند برای خرید محصولات چوب پنبه و قیمتها به صورت عمده وجزئی به سایت زیر مراجعه کنید.
http://cork-amorim.blogfa.com

تمامی محصولات چوب پنبه خشک
در ابعاد 600*900 ,1mm
600*900 , 2mm
600*900 ,3mm
600*900 ,4mm
600*900 ,5mm
600*900 ,6mm
600*900 ,10mm
برای شما دانشجویان عزیز با نازلترین قیمت موجود می باشد.

برای تماس با ما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.
09124978130 77631436

با تشکر فهمی

کدخدا

مدیر بازنشسته
حقیقت اینه که حق با شماست که منطقی نیست که یه dictionary رو حفظ کنیم ولی یه دونه از سوالای پارسال به من ثابت کرد اینو از ما می خوان
منظورم همون سوالیه که جوابش می شد حس بویایی!حالا ربطش به معماری بماند.
توی متنشم کلمه های خوبی داره منم موافقم ولی سوالای پارسال توش نبودا بود؟
راجب اونی که دکتر صدیق لطف فرمودن یکی از دوستان دقیقا همونا رو خوند و بعد امتحان گفت همش تو همونا بوده میگفتی بهت می دادما!
ولی من که هنوز چیزی دستم نرسیده شما چیزی داشتین به منم بگین.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام سلام

زیاده مقاله ؟ فکر کنم انگلیسی آره
دوستمم انگلیسیش خوف نی فکر کنم

منم وقت ندارم
گفتم شاید یکی از بچه ها چیز میزی داشته باشن
آره انگلیسیه
گوگل فارسی خیلی در مورد معمارای خارجی چیز نداره
یه سری به قسمت درخواست ها بزن

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام به همگی
من چند تا سوال ایستایی داشتم اگه بتونید با توضیح حلش کنید واقعا لطف بزرگی کردید از چند نفر پرسیدم هر کی یک چیز گفت الان واقعا گیج شدم ( فایل ضمیمه)

سوال 5 و 7 (مخصوصا سوال 5 بار غیر یکنواخت و مرکز هندسی مثلث و....)

سلام،
اگر هنوز هم به جواب این سوال ها نیاز داری،بگو تا اینجا قرار بدم.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
:question:نمي دونم به نظر من كه لغات آشنا بود :w20:
لابد نبوده:huh:
بگذريم..... ببخشيدا هي اسپم مي كنيم و اسپم مي كنيد ....
اصلا مگه اينجا زبان تخصصي نيست چرا در مورد عمومي داريم نظر مي ديم؟:huh:

کدخدا

مدیر بازنشسته
:question:نمي دونم به نظر من كه لغات آشنا بود :w20:
لابد نبوده:huh:
بگذريم..... ببخشيدا هي اسپم مي كنيم و اسپم مي كنيد ....
اصلا مگه اينجا زبان تخصصي نيست چرا در مورد عمومي داريم نظر مي ديم؟:huh:
نگفتم نیست که،میگردم اگه بود حتما میگم.
اونم نمیدونم همین جوری.

معماری سنتی

عضو جدید
پلاگین اسکچ آپ و مکس(می خواهم)

پلاگین اسکچ آپ و مکس(می خواهم)

لطفا هرکی پلاگینهای vray و mental rayبرای اسکچ آپ یا مکس داره لینک دانلئدشو برام بفرسته خیلی خیلی ممنونم. دمتون گرم برو بچ با حال

عشق جاوید

عضو جدید
پروژه ی متره

پروژه ی متره

سلام دوستان
به پروژه ی متره ی یه ساختمان حدود" 1000 متری سال86 احتیاج مبرم دارم لطفآ کمکم کنید.:)

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام سیمین جان
ببخشید یه کمی وقت کم میارم برای همین الان جواب میدم.من یادم نیست شما ترم چند بودین؟ولی اگه زبان تخصصی پاس کنی میبینی که مجبوری خیلی زیاد کلمه حفظ کنی حالا به قول تو "با عقل سليم سازگاره(؟)"یا نه به هرحال باید حفظ کنی.در ضمن توی کارتم کلمه ها (تخصصی)خیلی بیشتر به کارت میان تا جمله ها.منظورم توی شیت ها و عنوان هاست.
به هر حال این نظر و تجربه منه.

mehdi_rsa

عضو جدید
هرچی میخواین توچمدون من گیرمیاد

هرچی میخواین توچمدون من گیرمیاد

هرچی میخواین توچمدون من گیرمیاد:heart:

معماری سنتی

عضو جدید
دانلود آبجکتهای مکس و آرچی کد

دانلود آبجکتهای مکس و آرچی کد

دانلود بهترین وکمیاب ترین وگرانترین آبجکتها و مدلهای مکس و آرچی کد.
هر کی میخواهد با شماره زیر تماس بگیره تا لینکشو براش میل کنم.
09105006037 معماری سنتی هستم.

m.sarikhan

عضو جدید
*** در خواست کمک و دفاع از حیثیت مسلمانی --- بچه ها بیایین کمک ***

*** در خواست کمک و دفاع از حیثیت مسلمانی --- بچه ها بیایین کمک ***

[FONT=&quot]توجه کنیم[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]بچه ها تو تالار گفتگوی آزاد توسط[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]mohammad u3fi[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]مطلبی با عنوان[/FONT][FONT=&quot]"[/FONT][FONT=&quot]چقدر به اسراییل حق میدهید؟[/FONT][FONT=&quot]"[/FONT][FONT=&quot]گذاشته شده است، که متاسفانه یک حرکت هدفمند برای مخدوش کردن چهره مبارزان مسلمان، اسلام و کشور عزیزمان ایران و همه مدافعان حقوق مردم مظلوم فلسطین است و توسط یک عده افراد تازه وارد مثل [/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]macsun61[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]mohammad u3fi[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]omm!d[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]aminson[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]Mohsenyg[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]yunesnazari[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]در راستای اهداف مرموز و مشکوک و دور از حیثیت و عزت مسلمانی پیگیری میشود[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT]
[FONT=&quot]بچه های مدافع حقوق فلسطین و مردم بی دفاع غزه تو این تایپیک تو اقلیت هستن لطفا به کمکشون بریم و اجازه ندیم که بیشتر از این به شرف مسلمونیمون توهین بشه (مخصوصا بحث های صفحه 5 به بعد) که دیگه شرم و حیا ر وکنار گذاشتن و همه رقم دارن توهین میکنن[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]بچه ها عجله کنیم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سیمین جان
ببخشید یه کمی وقت کم میارم برای همین الان جواب میدم.من یادم نیست شما ترم چند بودین؟ولی اگه زبان تخصصی پاس کنی میبینی که مجبوری خیلی زیاد کلمه حفظ کنی حالا به قول تو "با عقل سليم سازگاره(؟)"یا نه به هرحال باید حفظ کنی.در ضمن توی کارتم کلمه ها (تخصصی)خیلی بیشتر به کارت میان تا جمله ها.منظورم توی شیت ها و عنوان هاست.
به هر حال این نظر و تجربه منه.
سلام آبجي :gol:
قربونت ......:gol:
پاس كرديم قبلا:redface::redface:
چشم حفظ مي كنيم :)اصلا هر چي شما بگي .......
:cry::cry:حالا اينم اسپمه ها :cry::cry:

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست کمک فوری

درخواست کمک فوری

:cry:سلام به همگی
من تحقیق انسان طبیعتمو راجع به اکوتک دارم کار میکنم احتیاج به چند تا عکس از مقاطع و ... ساختمونای سبک اکوتک دارم که نحوه ی استفاده از انرژی های طبیعی و ... رو توش نشون داده باشه
خیلی ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه
تا 28 وقط دارم:(

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
موزه ی هنرهای مدرن عرب

موزه ی هنرهای مدرن عرب

اخیرا” یکی از معماران نیویورکی به نام Rafael Viñoly، از طرح خود برای طراحی موزه ی هنر های مدرن عرب پرده برداری کرده که قرار هست در سال ۲۰۱۱ در دوحه ی قطر پرده برداری بشه. بخش اعظم موزه به ارائه ی آثار مدرن هنرمند عرب ،شیخ حسن بن محمد الطحانی اختصاص دارد و علاوه بر آن ، بخش هایی شامل هنر های باستانی بومی ، بالغ بر بیش از ۱۰ هزار اثر دارد؛ همچنین این محل، به صورت نمایشگاهی برای نمایش آثار تمامی هنرمندان معاصر عرب در نظر گرفته خواهد شد. پیشبینی میشود با احداث این موزه، دوحه ی قطر بتواند نقشی محوری در حوزه ی هنر عرب ایفا کند و کمی از زیر سایه ی سنگینی که امارات بر این کشور انداخته خارج شوداین موزه به طوز تقریبی ۳۳هزار متر مربع وسعت دارد که این میزان فضا برای استفاده های مختلفی در نظر گرفته شده، علاوه بر محلی که برای نمایش آثار طراحی شده، محلی هم برای جمع آوری آثار به صورت بایگانی،و همچنین محلی برای مطالعات تحقیقاتی در زمینه ی هنر ساخته خواهد شد. کل مجموعه روی یک بستر سنگی ساخته شده و اطرلف آن را محیط طبیعی منطقه فرا گرفته. شکل خلاقانه ای که موزه دارد، به دلیل انطباق هرچه بیشتر آن با محیط طبیعی اطراف وهمچنین به خاطر فرهنگ خاص این منطقه است.

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنیاد France-Museums با همکاری نهاد جذب توریست و سرمایه گذاری ابوظبی (TDIC) ، طرحی را که قرار است برای نمایشگاه بین المللی ” لوور ابوظبی ” (Louvre Abu Dhabi ) اجرا شود را معرفی کردند. این طرح متعلق به Nathalie Crinière و برای نمایشگاهی بزرگ، واقع در جزیره ی سادیات ابوظبی ، به عنوان یک جزیره ی فرهنگی است. این طرح از بین ۶ طرح برگزیده در مرحله ی پایانی یک مسابقه ی بین المللی انتخاب شده. این پروژه، طی موافقت نامه ای بین ابوظبی و فرانسه در حال انجام است و قرار است پس از گشایش آن در سال ۲۰۱۲، به نمایش آثار باستانی منطقه و کل جهان و همچنین محلی برای نمایش آثار هنری سرتاسر جهان بپردازد.طراحی های داخلی این مجموعه را البته معماری به نام Jean Nouvel بر عهده دارد که این طراحی ها، به همراه طرح های نورپردازی و طراحی بخش های دیگر نمایشگاه از Nathalie Crinière ترکیب میشود.
این مسابقه توسط بنیاد France-Museums برگذار شد، بنیادی که به عنوان واسطه ای بین فرانسه و ابوظبی، موافقت های لازم برای برپایی این مجموعه، به عنوان مرکزی فرهنگی-تفریحی را گرفت، البته بخش هایی از این مجموعه به عنوان قسمت های مسکونی ورد استفاده قرار خواهد گرفت.از کل این مجموعه ی ۲۴۰۰۰ متر مربعی، ۶۰۰۰ هزار متر مربع آن برای گالری های دائمی نمایشگاه و ۲۰۰۰ متر مربع به عنوان فضای ذخیره برای نمایشگاه های احتمالی اختصاص یافته است. فضاهای دائمی این نمایشگاه ها، گلچینی از آثار هنری و تاریخی موزه ها و نهاد های معروفی مانند لوور پاریس، مرکز Pompidou ، Musée d’Orsay ، Musée Rodin و Bibliothèque Nationale de France خواهد بود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا