پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ازتون ممنونم خدا خیرتون بده:smile:
با نهایت شرمندگی میبینید که تازه واردم اگه شما می گید لابد جاش نبوده ولی برای چی مگه من کتاب نخواستم شمام که کتاب معرفی کردید دیگه؟ :question: ولی بازم معذرت میخوام :sweatdrop:

خواهش مي كنم...
عزيزم اينجا فقط كتاب معرفي مي كنن... سوالات رو تو بخش سوالات مي پرسن...
اشكالي نداره ...:smile:
البته با اجازه ي دومان.

پرندیس

کاربر بیش فعال
سلام آرچی جان و البته بچه های گل معماری....خوبه دارین می خونین...من الان فقط سعیدی پور و عمومی ها رو می خونم بعدش امتحان....شما دارین چه می کنین؟؟؟؟

Lillian

عضو جدید
من عاشق رشته ام هستم. و احساس مي كنم آدم خوش شانسي هستم كه تو همچين رشته اي تحصيل مي كنم!

archi_arch

مدیر بازنشسته
پیشنهادت واقعا منطقیه عزیزم. بعضیاشو گذاشتم اما بعضیاش مثلا چند تاش از یه سایت بود. به خاطر همین نگذاشتم. اما باشه. چشم از این به بعد با منبعش میزارم.:gol:
ممنون عزیزم
ولی البته من منظورم منبع نبود! اونو که خودت زحمتشو میکشی :victory:
جمع بندی منظورم بود که مثلا هر چند تا پست یه بار که اسامی تمام معمارا رو یه جا میذاری.گفتم اگه لینک پست مربوطه اشم رو اسمشون بذاری خیلی بهتره و دسترسی بهشون راحتتر میشه تا اینکه بخوای تمام تاپیک رو بگردی برای یک معمار! مثلا اینطوری (چند تای اولشو به عنوان نمونه لینک کردم) :

ریچارد میر- پست مدرنیسم سفید
زاها حدید
نورمن فاستر
فرانک لوید رایت
چارلز ادوارد ژنر معروف به لوکوربوزیه
الوار آلتو
لوئی کان
لوییس سالیوان
و ...

حالا بازم هر جور خودت راحتتری چون این کار زمان میبره و زحمت داره :redface:

anilajoon

اخراجی موقت
سلام دوستان من شما در مورد علمی کاربردی اطلاعی دارین که کارشناسی معماری داره یا نه کلا چجوریه؟:gol:[/quote
دوستان کسی نمیدونه من هنوز منتظر جوابتونم؟
علمی کاربردی مدرکش چجوریه؟کجاها داره؟اصلا کارشناسی ناپیوسته معماری داره؟می ارزه ادم شرکت کنه؟:smile:

افسون13

عضو جدید
سلام بچه ها منم این ترم انسان طبیعت دارم باید یه موضوع تا دوشنبه به استاد بگو وگرنه حذف...:cry:
اگه کسی موضوع جالبی داره لطفا کمک کنه
استاد خودمون زمان دانشجوییش در مورد روستای هویزه کار کرده بود اونجا در زمان جنگ با خاک یکسان شده بود و میخواستن دوباره شهر رو بسازن استاد ما هم در مورد چگونگی ساخت مجدد اون تحقیق کرده بود تورو خدا کمک کنین وفت زیادی ندارم مرسی
سلام منو دوستم لیلا درباره طبیعت در کارهای تادائو آندو کار کردیم موضوع جالبی بود. می تونی درباره معماری سبز هم کار کنی خواستی کمکتم می کنم.بای

Mehran_kh_d

عضو جدید
نرم افزارهای آموزشی-کاربردی طراحی معماری

نرم افزارهای آموزشی-کاربردی طراحی معماری

اگر به دنبال کتب یا نرم افزارهای کاربردی در زمینه طراحی معماری می باشید. بخصوص وقت زیادی برای جستجو در اینترنت و حتی خواندن ترجمه های ناقص و بازاری کتب های موجود ندارید. به سایت www.brothersoft.com سری بزنید. در این سایت با یک جستجو ساده همانند جستجو عبارت home design می توانید به کتب الکترونیکی و نرم افزارهای رایگان بیشماری دسترسی پیدا نمایید. نرم افزارهای تولیدی شرکت IKEA نیز در این سایت رایگان ارائه شده است

Mehran_kh_d

عضو جدید
نرم افزارها و معماری منظر

نرم افزارها و معماری منظر

در زیر سایت‌های که خدمات نرم افزاری در زمینه معماری منظر ارائه می کنند، معرفی شده‌اند. سایت‌هایی همانند همانند Virtual Landscapes نیز به مطالب جامعی در این زمینه اشاره کرده اند.
<LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">CS Design - A software company that develops computer aided design software products for landscape and environmental applications. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">۳D Garden Composer - Kit for garden planning, design, and landscaping, includes a plant encyclopedia. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">۳D Landscape and Garden Software - Computer software for garden and home design. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Drafix Software - Produces software for landscaping professionals. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Eagle Point Software - LANDCADD Division - Landscape design software company <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Garden Graphics - Providing design and business software for the landscape industry, and offering CAD, quotation, and job-costing modules. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Idea Spectrum - Software for designing and visualizing garden ponds and water features, decking, and other landscaping features. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Landscape Vision - Offers landscape design software incorporating photographs of plants. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">LIH Landscape Information Hub: Computing - Discussion of alternative graphic software for landscape architecture. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">LSI Software Inc. - Produces fully integrated software for landscape design and estimation applications, with planning and imaging views. Includes downloadable trial copies. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">PlantAmerica - Multimedia tools for horticulture and design <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">UCLA Extension - Online courses in landscape architecture from the University of California at Los Angeles <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Virtual Landscapes - A paper by Stephen Ervin on the use of computers in landscape design. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Visual Impact Imaging - Produces software for landscaping professionals. <LI class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt 36pt; DIRECTION: ltr; unicode-bidi: embed; TEXT-ALIGN: left; tab-stops: list 36.0pt">Website Architecture - Discussion of the relationships between website design, architecture and landscape architecture.

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همگی
درسها خوب پیش میره ؟؟؟
با این خلوتی تایپیک معلومه همه دارن خوب درس میخونن.
من خودم الآن دارم کتاب مهندس سعیدی پور رو میخونم ، به نظرم خیلی از جواب تستاش غلطه
ولی در کل کتاب خوبیه چون تمام سوالات کنکور از سال 75 تا حالا رو داره و با مرور تستها معلومه که سوالاتی هستند که هر چند سال هی تکرار میشن حتی با همون 4 گزینه سال قبل و بدون هیچ تغییر.
فقط موندم عمومیها رو چجوری بخونم ؛ راستش اصلا حسش نیست مخصوصا معارف .
شما چه کردید ، به کجا رسوندید ؟؟
حتی اگر هنوز شروع هم نکردید ، همین الآن هم دیر نیست
اونایی که میخوان همین امشب شروع کنن 4 ،5 تا کتاب هنرستان رو بگیرن توی همین یه ماه باقی مونده بخونن، خیلی از سوالها از همین کتابها میاد.
به عنوان مثال ؛ کتاب آشنایی با مبانی هنرهای تجسمی هنرستان خلاصه چند کتاب مهم از قبیل مبادی سواد بصری ، زبان تصویر ، معماری فرم فضا نظم ، طراحی و ارتباط بصری و .......است پس با خوندن این کتاب عملا مطالب مهم چند کتاب رو خوندید بقیه هم به همین ترتیب.
به امید موفقیت همه دوستان معمار.
خدانگهدار.
سلام سلام من اومدم :smile: یه خبر خوب دارم, یه خبر بد. خبر خوب اینکه 3 روز پشت سر هم 5,6 ساعت درس خوندم. خبر بد اینکه 3 روز بعدش رو هیچی نخوندم :biggrin:
حالا می خواین تشویقم کنین یا تنبیه؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان من شما در مورد علمی کاربردی اطلاعی دارین که کارشناسی معماری داره یا نه کلا چجوریه؟:gol:[/quote
دوستان کسی نمیدونه من هنوز منتظر جوابتونم؟
علمی کاربردی مدرکش چجوریه؟کجاها داره؟اصلا کارشناسی ناپیوسته معماری داره؟می ارزه ادم شرکت کنه؟:smile:
تا اونجایی که من می دونم قبلا این سوال رو 2 بار جواب دادیم. هم اینجا هم تو تاپيک کارشناسی. ولی چون شما تازه واردین بازم می گم. کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی فکر می کنم بهمن ماهه ولی مدرکش زیاد معتبر نیست. من خودم آزاد رو ترجیح می دم.
من کسی رو نمی شناسم که کارشناسیش رو علمی کاربردی خونده باشه. اگه از بچه های باشگاه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه.
ممنون

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مرسی ایشالا که شما هم انتخاب اول قبول میشی
ملایر آشه دهن سوزی نیست
واسه همینم تا حالا نخوندم
زیاد راضی نیستم
اما اگه همینم قبول نشم ضایع میشه:redface:
من از وضعیت درسیت خبر ندارم ولی فکر می کنم قبولی. چون اولا سخت نیست دوما وقت واسه خوندن داری. با اینکه 4 هفته بیشتر نمونده ولی همین 4 هفته کافیه.:smile: موفق باشی:gol:

archiman

کاربر فعال
سلام سلام من اومدم :smile: یه خبر خوب دارم, یه خبر بد. خبر خوب اینکه 3 روز پشت سر هم 5,6 ساعت درس خوندم. خبر بد اینکه 3 روز بعدش رو هیچی نخوندم :biggrin:
حالا می خواین تشویقم کنین یا تنبیه؟

سلام
خیلی عالیه که خوب درس خوندی و سعی کن هینطور ادامه بدی و اون روزایی هم که نخوندی در عوض فکرت آزاد بوده و یه استراحت کرده و خودش کلی مفیده. پس هردو ش نیاز به تشویق داره:smile:
موفق باشی.;)

aradan

عضو جدید
من یه تاپیک زدم با عنوان ترکیب حجم (المان) یه سر بزن
کمک خواستی هستم

در اسرع وقت حتما
ولي يه چيز
اين تاپيك فرق داره ها:)
خوب مي گم بهتره موضوع رو بگيم براي اين دور؟
هر كس موضوعي رو براي اين دور از مسابقه در نظر داره بگه
بهترين موضوع انتخاب مي شه:gol:

comudf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا می گم حیاتیه توروخدا کمک کنین دیگه

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
خیلی عالیه که خوب درس خوندی و سعی کن هینطور ادامه بدی و اون روزایی هم که نخوندی در عوض فکرت آزاد بوده و یه استراحت کرده و خودش کلی مفیده. پس هردو ش نیاز به تشویق داره:smile:
موفق باشی.;)
سلام. ممنونم از لطفتون. ولی تنبیهم لازمه:D اینجوری :w00: بعد من اینجوری می شم :w05: بعد اینجوری :w10: بعد :twisted: آخرشم ختم به خیر می شه:)
:w11:

wayzed

عضو جدید
آجر

آجر

تو رو جدتون کمک کنید :w09:
یه فایل pdf or word در مورد کاربرد آجر و انواع آن گیر بیارم :w28:

لطفاَ اگه پروژه ای چیزی دم دست دارید آپ کنید :w27: :w23:
:crying2:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تاپیک خوبی زدین
اما کاش دو سه نمونه کار بزارین که موضوع کامل روشن بشه

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ممنونم از لطفتون. ولی تنبیهم لازمه:D اینجوری :w00: بعد من اینجوری می شم :w05: بعد اینجوری :w10: بعد :twisted: آخرشم ختم به خیر می شه:)
:w11:
سلام سلام adroit اومده:w11::w11::w11::w11:چیچی آورده؟:biggrin:
خوش اومدی تایک میسازی در میری؟:Dیه سر به اینجا بزن:redface:مهم دوستیاس که میمونه درس اونقدام ارزش نداره:redface:

ratatoyi

عضو جدید
تکنولوژی معماری یا طراحی داخلی ؟

تکنولوژی معماری یا طراحی داخلی ؟

سلام دوستان عزیز . من مدتها از مقالات و بحث های سازنده شما استفاده کردم . امیدوارم بتونید کمکم کنید .
من خارج از کشور میخوام تحصیل کنم ( مالزی ) و تو رشته معماری . حالا اینجا دو تا انتخاب دارم .
1.interior design architecture : که تو عنوانش نوشته شده Bachelor of art .
architectural technology.2 : که تو عنوانش نوشته شده : Bachelor of Scienc .

میخوام بدونم کسی از شما میدونه فرق این Art & Scienc چیه ؟

ممنون از همه دوستان خوبم ! :gol:

aradan

عضو جدید
نمونه؟
منظورت از نمونه چيه؟
منظورت اگر يك نركيب حجم براي مثال هست
باشه چشم
به محض يافتن مي ذارم;)

مي گم براي دور اول طراحي يه بوفه چه طوره؟

وياريش!!

اين يه تركيب حجم
براي مثال
از اينترنت گرفتم
http://arcstudent.ir/blog/The Jubilee Church by meier.jpg

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

آخرین ویرایش:

بختياري

عضو جدید
مصالح ساختماني

مصالح ساختماني

اطلاعاتي در مورد مصالح جديد ساختماني برامون نمايش بدين:redface:

World Designer

عضو جدید
ببینید دوستان یه کتابی هست به اسم تجزیه و تحلیل و نقد آثار معماری که من خودم دارم ولی متاسفانه بلد نیستم عکس تحلیلاشو بزارم اگه یادم بدین ممنون می شم و عکسا رم می زارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا