پایین نمیام

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توي يكي از ساختموناي طرف
در هواي دلچسب
دارم قهوه ميخورم
و گهگاه آدمهاي خل و چل را نگاه ميكنم:razz::razz::razz:
[FONT=&quot]اصلاً قبول حرف شما، من روانی‌ام................/من رعد و برق و زلزله‌ام؛ ناگهانی‌ام///
ا[/FONT]
[FONT=&quot]ین بیت‌های تلخِ نفس‌گیرِ شعله‌خیز............./داغ شماست خیمه زده بر جوانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]رودم؛ اگر چه بی‌تو به دریا نمی‌رسم./...........کوهم؛ اگر چه مردنی و استخوانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]من کز شکوه روسری‌ات کم نمی‌کنم./..........من، این من غبار؛ چرا می‌تکانی‌ام؟///[/FONT]
[FONT=&quot]بگذار روی دوش تو باشد یکی دو روز.........../این سر که سرشکستۀ نامهربانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]کوتاه شد سی و سه پل و دو پلش شکست ../از بعد رفتنت گل ابروکمانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]شاعر شنیدنی است ولی دست روزگار........./ نگذاشت این که بشنوی‌ام یا بخوانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]این بیت آخر است، هوا گرم شد؛ بخند./.......من دوست‌دار مرغهای زعفرانی‌ام [/FONT]

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]اصلاً قبول حرف شما، من روانی‌ام................/من رعد و برق و زلزله‌ام؛ ناگهانی‌ام///[/FONT]

[FONT=&quot]ا[/FONT][FONT=&quot]ین بیت‌های تلخِ نفس‌گیرِ شعله‌خیز............./داغ شماست خیمه زده بر جوانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]رودم؛ اگر چه بی‌تو به دریا نمی‌رسم./...........کوهم؛ اگر چه مردنی و استخوانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]من کز شکوه روسری‌ات کم نمی‌کنم./..........من، این من غبار؛ چرا می‌تکانی‌ام؟///[/FONT]
[FONT=&quot]بگذار روی دوش تو باشد یکی دو روز.........../این سر که سرشکستۀ نامهربانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]کوتاه شد سی و سه پل و دو پلش شکست ../از بعد رفتنت گل ابروکمانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]شاعر شنیدنی است ولی دست روزگار........./ نگذاشت این که بشنوی‌ام یا بخوانی‌ام///[/FONT]
[FONT=&quot]این بیت آخر است، هوا گرم شد؛ بخند./.......من دوست‌دار مرغهای زعفرانی‌ام [/FONT]

ببين وضعت از اوني كه فكر ميكردم بدتره
اجالتا تو آفتاب نرو
بابونه دم كرده زياد بخور
اصلا تو باشگاه نيايي چون بيماريت واگير داره
سعي كن به جاي 8 ساعت در شبانه روز 10 ساعت بخوابي كه مردم از دستت در امان باشند
اصلا تنها نموني چون ممكنه بلايي سر خودت بياري
توصيه اكيد با مرغ هم تنها نموني
ديگه همين مونده جنون مرغي شيوع پيدا كنه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببين وضعت از اوني كه فكر ميكردم بدتره
اجالتا تو آفتاب نرو
بابونه دم كرده زياد بخور
اصلا تو باشگاه نيايي چون بيماريت واگير داره
سعي كن به جاي 8 ساعت در شبانه روز 10 ساعت بخوابي كه مردم از دستت در امان باشند
اصلا تنها نموني چون ممكنه بلايي سر خودت بياري
توصيه اكيد با مرغ هم تنها نموني
ديگه همين مونده جنون مرغي شيوع پيدا كنه
الان بیشتر از هر زمان دیگه احتیاج به یه پرستار مهربون مثل تو دارم:cry:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]شب دلواپسی‌ها هرقدر بی‌مرغ تر بهتر ................/ که شاعر در شب موهای تو گمراه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]برای جوجه های شهر متروکی شبیه من .............../ تکان‌های خروس، یک‌دفعه و ناگاه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]چه فرقی می‌کند من چند سر بریان عوض کردم؟ ...../ برای رستورانهاا، مرد، خاطرخواه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]ندانستی که روی بیت بیتش وزن کم کردم ................/ نوشتی مرغهایت شادتر، کم‌آه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]نه این‌که قافیه کم بود نه! در فصل تابستان .............../.غزل هم مثل جوجه هرقدر کوتاه‌تر بهتر[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوهر من توي وب گردي دست منو از پشت بسته تازه وقتي خونه ام مثل الان خيلي جوابهارو اون كمك ميكنه تا بدم
آخه حاضر جوابيش يك يكه
سلامشو برسون بگو بیاد پیش من یه دوره پیشرفته بگذرونه:D

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوشم میاد گیرایی بالایی داری
بفرما دل مرغ:heart:
نشد دیه!!!دیدی گفتم هیچ گربه ای واسه رضای خدا مرغ نمیگیره!;)
به دله مرغه چیکاداری!:cool:
همتون یه راست دست میذارین رو قلبه مرغا!:surprised:

آخرین ویرایش:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجاشو دیدی
این آقا واسه مرغه شعر هم میگن
[FONT=&quot]شب دلواپسی‌ها هرقدر بی‌مرغ تر بهتر ................../ که شاعر در دل مرغهای تو گمراه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot] برای جوجه های شهر متروکی شبیه من ................/ تکان‌های خروس، یک‌دفعه و ناگاه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]چه فرقی می‌کند من چند سر بریان عوض کردم؟ ......../ برای رستورانهاا، مرد، خاطرخواه‌تر بهتر ///[/FONT]

[FONT=&quot] ندانستی که روی بیت بیتش وزن کم کردم ................./ نوشتی مرغهایت شادتر، کم‌آه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]نه این‌که قافیه کم بود نه! در فصل تابستان .............../.غزل هم مثل جوجه هرقدر کوتاه‌تر بهتر[/FONT]

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]شب دلواپسی‌ها هرقدر بی‌مرغ تر بهتر ................../ که شاعر در دل مرغهای تو گمراه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot] برای جوجه های شهر متروکی شبیه من ................/ تکان‌های خروس، یک‌دفعه و ناگاه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]چه فرقی می‌کند من چند سر بریان عوض کردم؟ ......../ برای رستورانهاا، مرد، خاطرخواه‌تر بهتر ///[/FONT]
[FONT=&quot] ندانستی که روی بیت بیتش وزن کم کردم ................./ نوشتی مرغهایت شادتر، کم‌آه‌تر بهتر ///
[/FONT]

[FONT=&quot]نه این‌که قافیه کم بود نه! در فصل تابستان .............../.غزل هم مثل جوجه هرقدر کوتاه‌تر بهتر[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

میترسم آخرش از درد فراق این مرغه جوون مرگ بشی ها