يه سوال علمي شرعي اجتماعي داشتم..؟!!!

ARC2000

عضو جدید
دوستای گلم یه سوال علمي شرعي اجتماعی برام پیش اومده امروز با دوست دخترم بیرون بودم،تا رسیدم خونه دست کردم تو جیبم دیدم گوشیم نیست!
!
زنگ زدم کسی جواب نداد

مسیری رو که پیاده اومده بودم برگشتم، نبود منم جوگیر!!! گفتم
!!!خدایا اگه پیدا بشه یه گوسفند میکشم
خلاصه با حال و روز داغون برگشتم خونه، زنگ زدم به دوست دخترم گفتم: ... عزیزم من گوشیم گم شده، اگه زنگ زدی یا اس.ام.اس دادی جواب ندادم نگران نشو
گفت نه عزیزم من نگران نشدم
چون گوشیتو توی ماشین من جا گذاشتی. ولی نیوشا جون و مهسا جون و عسل جون تا حالا کلی اس.ام.اس دادن و یک بند هم دارن زنگ میزنن!فکر کنم اونا خیلی نگرانت شدن.
گوشیتو میندازم تو سطل آشغالِ کنارِ درِ ورودیِ همون پارکِ خراب شده ای که با توی عوضی توش آشنا شدم. دیگه هم به من زنگ نزن
...! باااای هانــــــی
حالا یه سوال : من الان باید گوسفند بکشم یا نباید بکشم؟؟؟
:biggrin::D:biggrin:

smooth criminal2

اخراجی موقت
دوستایگلم یه سوال علمي شرعي اجتماعی برام پیش اومده امروز با دوست دخترم بیرون بودم،تارسیدم خونه دست کردم تو جیبم دیدم گوشیم نیست!
!
زنگ زدم کسی جوابنداد

مسیری رو که پیاده اومده بودم برگشتم، نبودمنمجوگیر!!! گفتم
خلاصه با حال و روز داغون برگشتم خونه، زنگ زدم به دوست دخترم گفتم: ... عزیزممن گوشیم گم شده، اگه زنگ زدی یا اس.ام.اس دادی جواب ندادم نگران نشو
گفتنه عزیزم من نگران نشدم
چون گوشیتو توی ماشین من جا گذاشتی.ولی نیوشا جون و مهسا جون و عسل جون تاحالا کلی اس.ام.اس دادن ویک بند هم دارن زنگ میزنن!فکر کنم اونا خیلی نگرانتشدن.
گوشیتو میندازم تو سطل آشغالِ کنارِدرِ ورودیِ همون پارکِ خراب شده ای که با توی عوضی توش آشنا شدم. دیگه هم به من زنگ نزن
...! باااای هانــــــی
حالا یه سوال : من الان باید گوسفند بکشم یا نبایدبکشم؟؟؟

تکراری
من خودم فرستاده بودم
چه جالب..!!!!!

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقاهه چقدر دوربرش شلوغ بوده ....
مهسا نیوشا ..هانیه ...عسل...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا تکراری بودن رو ول کنید ...
اصل مطلب رو بچسبین

آبیدر751

اخراجی موقت
دوستایگلم یه سوال علمي شرعي اجتماعی برام پیش اومده امروز با دوست دخترم بیرون بودم،تارسیدم خونه دست کردم تو جیبم دیدم گوشیم نیست!
!
زنگ زدم کسی جوابنداد

مسیری رو که پیاده اومده بودم برگشتم، نبودمنمجوگیر!!! گفتم

خلاصه با حال و روز داغون برگشتم خونه، زنگ زدم به دوست دخترم گفتم: ... عزیزممن گوشیم گم شده، اگه زنگ زدی یا اس.ام.اس دادی جواب ندادم نگران نشو

گفتنه عزیزم من نگران نشدم

چون گوشیتو توی ماشین من جا گذاشتی.ولی نیوشا جون و مهسا جون و عسل جون تاحالا کلی اس.ام.اس دادن ویک بند هم دارن زنگ میزنن!فکر کنم اونا خیلی نگرانتشدن.

گوشیتو میندازم تو سطل آشغالِ کنارِدرِ ورودیِ همون پارکِ خراب شده ای که با توی عوضی توش آشنا شدم. دیگه هم به من زنگ نزن

...! باااای هانــــــی

حالا یه سوال : من الان باید گوسفند بکشم یا نبایدبکشم؟؟؟

گوسفندو ولش برو گوشیتو بردار تا کسی نبرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا