ياس....شيطان پرست؟؟؟!!

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه آدم بيسوادي اومده گفته ياس شيطان پرسته!! اول بريد مطلب اونو بخونيد بعد بيايد نظر بديد!
لينكش اينه http://forum.bidari-andishe.ir/thread-4032.html

خب . خوندید دوستان؟

ببینید هر کی تفکراتشو آزادانه بیان کنه

اولا که نشون داد کاملا بی سواده . من نمیگم با سوادم اما شاید ۱ یا ۲ تا غلط املایی داشته باشم .
اما این شاهکار ، خدای غلط املاییه

میگه “ قایم نمیکنم ازت راضی ” راز درسته نه راض
میگه یاس مخخف اسمی خدایانه . از شیطانه . یکی نیست به این بگه بيسواد یاس از اسم یاسر گرفته شده .

بعد میگه یاس گفته خدا تورو تو بد بختیا میذاره بیا با من خوب شو

یاس تو تمام شعراش آخر از خدا تشکر میکنه . نمیگم ادم مذهبی و پاکیه . همه جایز الخطان اما خدایی یاس جز حرف دل همه و راه حل دینی چیز دیگه ای گغته؟!!!

یه جا دیگه میگه اول شعر میگه یاس یعنی شیطان بعد میگه امین با خنده های شیطانی

بيسواد آمین اسم پاپ خونست . یاس که نرفته مراسم دعااااااا

بعد اینکه نمیگه دزدی مثل شهرام جزایری . اولا اونجا رو سوت گذاشته ثانیا میگه موول . موول به معنی حرومزاده
کی از شهرام جزایری تعریف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از کجات دراوردی اخه مفسر؟
اخه خدا چی بگیم دیگه!! از دست اين آدماي افراطي...

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انقدر مزخرف بود که رغبت نکردم کلش را بخونم احمق زیاده نباید به حرفاشون بها بدیم یک مشت اراجیف نوشتن بیخیال بزاریم خوش باشن تو خیال خامشون

aaj6551

عضو جدید
سلام

سلام

دوستان من کاری به یاس ندارم ولی در کل بدونین موسیقی با سبک rapیا hip hopمال شیطان پرستانهاولین rap خوان هایی که در ایران خوندن،rap های بسیار زشت و زننده بود.برخی جوان ها ناخواسته وارد این گروه موسیقی میشن واطلاع از فلسفه و موجودیتش ندارن.شاید یاس هم جزو اونا باشه

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من کاری به یاس ندارم ولی در کل بدونین موسیقی با سبک rapیا hip hopمال شیطان پرستانهاولین rap خوان هایی که در ایران خوندن،rap های بسیار زشت و زننده بود.برخی جوان ها ناخواسته وارد این گروه موسیقی میشن واطلاع از فلسفه و موجودیتش ندارن.شاید یاس هم جزو اونا باشه
رپ سبکی از خوانندگی است که مشکلات جامعه را بیان میکنه وحالا بعضی از رپرهای ما اینگونه عمل نکردن مسئولیت با خودشونه

MASOUD.S

عضو جدید
از آدم های کوته فکر که جز این انتظار نمی ره! آدم های خشکه مذهبی ای که جز نیک بینی شون هیچیو نمی تونن ببین!
البته گناهی ندارن بیشتراشون,چون از بچگی با این حماقت خو گرفتن! تاثیر خانواده هست

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند بخش از متن هایی که در آهنگ های یاس خونده شده رو می نویسم، شاید کمک کنه که کمی منصفانه تر قضاوت کنیم.

در آهنگ "بذارین بکشمش" (در مورد اعتیاد و توزیع کننده های مواد مخدر) 2:21 تا 2:31
«...
نوکران شیطانن اینا روی زمین
توی کمین که بکوبنت روی زمین
اولش فرشته ان و آخرش یه جلاد
من از شر شیطان پناه بردم به الله
...»

در آهنگ "باید بتونیم" (همون آهنگی که به یه بخشش اشاره شد: «خداوندا، پروردگار من، با دستان تو ...») 4:09 تا 4:20 به عنوان راه حل:
«...
تو دو راهی زندگی که راست و چپه
برو به راست اسم خدا باز رو لبت
هر اشتباهی واسه من و تو یه تجربه درسه
و خدا نمی رسونه بار کج رو به منزل
پس به کسب تجربه از صمیم قلب
مثل درخت پرمیوه بشیم خمیده تر»

در آهنگ "جنگ" در بخشی که توسط خواننده ی همراه طی آهنگ چند مرتبه تکرار می شه:
«خدا! بنده ی گناهکاریم
ولی بگو جز تو کیو داریم
بیش تر از اینا به تو بدهکاریم
ولی به لطفت هنوز امیدواریم
پروردگار من و بنده ها!
جای تو در قلب ما
شرمنده ایم از کرده ها
مرهم بذار بر درد ما»

و در ادامه در همین آهنگ توسط خود یاس:
«آدمایی معتقد به نبودن تو
شکستند پر و بال کبوتر صلح...»

در آهنگ "هدف" در بخش تکرار شونده خونده می شه:
«دنیا یک شبه، تو هستی شب کور
خیلی راه داری مسیر تو هست دور
از شیطان نگیری تو دستور
نکنی یه وقت راه پس و پیشو مسدود»

و در انتهای همین آهنگ از 3:22 تا 3:27:
«...
با یاد و نام خدا دنبال هدفت برو
توکل به خدا همه جا می رسونه تو رو
حالا قضاوت با شما...

bahareh85

عضو جدید
هرکی گفته چرت گفته
کسی ندیدم که مثل یاس اینقدر مشکلات جامعه رو قشنگ بگه
هر کسم که همچین حرفی زده مشکل از خودشه که تحمل شنیدن حقیقت رو نداره

*توت فرنگی*

عضو جدید
یاس رپر فوق العاده ایه هیچ شکی توش نیست...
این وصله هاهم با یه من سیریش نمیچسبه بش...
چرت و پرت!
فقط همین!
خواهشا اگر واقعا با حرف این یارو مخالفی این تایپیکو حذف کن چون از نظر من داری واسش تبلیغ میکنی...

samras

عضو جدید
اولا ک یاس نه و یاسسسسسسسسسسسس بعدشم شیطان پرستم باشه یا نباشه هیچ مهم نی .....یکم تمیزتر شایعه پراکنی کنین ....بابا باغت آباد منو درکم کن.........................

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اين تاپيكو فقط واسه اطلاع رساني زدم و اينكه بدونم چه عكس العملي نشون ميديد...همين

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
متن بسیار مسخره و چندش آوری بود .

اونایی که میخوان یاس رو قبول داشته باشن قبولش دارن . نیازی نیست اینا چیزی بگن !

misento

عضو جدید
ببخشید بهتره اول با سبک رپ آشنا بشین بعد نظر بدین خوبه ها ;)

LE!L@

عضو جدید
من کاری به این حرفها ندارم، دو سه تا آهنگی که ازش شنیدم و حرفهایی که تو آهنگها گفته با واقعیتها شدیدا مطابقت داره و خیلی به دل میشینه، در ثانی تو کلیپهاش هیچ نماد شیطانی دیده نمیشه.

mahdi_19838341

عضو جدید
واقعا خیلی بحث مهمی بود چند شب خوابم نمیبره
ای واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
معلومه خیلی خوشی زده زیر دلتون
دنبال چه مطالب چرندی هستین
فکر کردم در مورد شیطان پرستی حرف زدین و تاپیک گذاشتین

BaBak.Turk

اخراجی موقت
من كامل خوندم..
نويسنده اين مطلب در اونجا فقط قصدش تخريب بوده و خواسته همه چيز و به ياس ربط بده كه اصلا ربطي نداره..
اگر مذهبي جماعت دوست نداره رپ گوش كنه ولي حق نداره دنيا و زمان رو محكوم كنه.اصلا هيچ يك از حرف هاش منطقي نبود اگر خوايين من هم در مورد فقر و بيكاري و بدبختي ملتمون يه مثالهايي مياارم كه بگم در راس مديريت ايران خيلي هم خوده شيطان رو هم درس ميدهند.