ورزش ما به کجا میرود؟ جزیئات قتل به دست امیر قرایی+ عکس

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادنا:
پس از انتشار خبر درگيري امير و عليرضا قرايي با دو جوان بر سر مبلغ سه ميليون تومان پول و قتل يك جوان به وسيله شمشير سامورايي به دست امير قرايي، روح اله داداشي و فرامز خود نگاه پس از اظهار تاسف فراوان اين قتل را غير عمد خواندند.

به گزارش آتی نیوز، روح اله داداشي قهرمان قويترين مردان جهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: چهارشنبه هفتم ارديبهشت متاسفانه دو تن از ورزشكاران قويترين مردان براي وصول طلب به يكي از شهروندان مراجعه كردند كه اين موضوع ناگهان به درگيري شديد با سلاح سرد منجر شد.

وي در ادامه گفت: متاسفانه اين درگيري منجر به قتل ناخواسته يكي از شهروندان به دست امير قرايي با مشاركت عليرضا قرايي شد.

داداشي خاطر نشان كرد: اين قتل كاملا ناخواسته بوده و برادران قرايي نمي خواستند اين اتفاق پيش آيد.

فرامرز خودنگاه رئيس كميته قويترين مردان ايران در اين خصوص گفت: متاسفانه اين اتفاق صحت دارد و گويا امير قرايي و عليرضا قرايي در اين قتل شريك بودند و امير قرايي باعث مرگ منجر به قتل شده و عليرضا قرايي نيز وي را همراهي كرده است.

شايان ذكر است، اين قتل پس از درگيري ميان دو برادر از قويترين مردان و دو جوان ديگر در غرب تهران منطقه جنت آباد چهارشنبه هفتم ارديبهشت رخ داد.

اين گزارش حاكي است، ديگر جوان حاضر كه از دوستان مقتول بوده نيز از ناحيه انگشتان دست آسيب جدي ديده است.

پس از تحقيقات لازم و تكميل پرونده، مراجع قضايي دادرسي در اين باره را انجام خواهند داد ضمن اينكه امير قرايي پس از فوت اين جوان خود را به مراجع قضايي معرفي كرده است.

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ديروز شنيدم ولي باور نكردم!اخه امير قرايي كه خيلي پسر خوب و بااخلاقي بود!من مطمئنم غير عمد بوده!ايشالا خونواده ي مقتول رضايت بدن!:((

hamid_geo

عضو جدید
دادنا:
پس از انتشار خبر درگيري امير و عليرضا قرايي با دو جوان بر سر مبلغ سه ميليون تومان پول و قتل يك جوان به وسيله شمشير سامورايي به دست امير قرايي، روح اله داداشي و فرامز خود نگاه پس از اظهار تاسف فراوان اين قتل را غير عمد خواندند.

به گزارش آتی نیوز، روح اله داداشي قهرمان قويترين مردان جهان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: چهارشنبه هفتم ارديبهشت متاسفانه دو تن از ورزشكاران قويترين مردان براي وصول طلب به يكي از شهروندان مراجعه كردند كه اين موضوع ناگهان به درگيري شديد با سلاح سرد منجر شد.

وي در ادامه گفت: متاسفانه اين درگيري منجر به قتل ناخواسته يكي از شهروندان به دست امير قرايي با مشاركت عليرضا قرايي شد.

داداشي خاطر نشان كرد: اين قتل كاملا ناخواسته بوده و برادران قرايي نمي خواستند اين اتفاق پيش آيد.

فرامرز خودنگاه رئيس كميته قويترين مردان ايران در اين خصوص گفت: متاسفانه اين اتفاق صحت دارد و گويا امير قرايي و عليرضا قرايي در اين قتل شريك بودند و امير قرايي باعث مرگ منجر به قتل شده و عليرضا قرايي نيز وي را همراهي كرده است.

شايان ذكر است، اين قتل پس از درگيري ميان دو برادر از قويترين مردان و دو جوان ديگر در غرب تهران منطقه جنت آباد چهارشنبه هفتم ارديبهشت رخ داد.

اين گزارش حاكي است، ديگر جوان حاضر كه از دوستان مقتول بوده نيز از ناحيه انگشتان دست آسيب جدي ديده است.

پس از تحقيقات لازم و تكميل پرونده، مراجع قضايي دادرسي در اين باره را انجام خواهند داد ضمن اينكه امير قرايي پس از فوت اين جوان خود را به مراجع قضايي معرفي كرده است.
گنده نشويم چون شايد جو گير شويم

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ديروز شنيدم ولي باور نكردم!اخه امير قرايي كه خيلي پسر خوب و بااخلاقي بود!من مطمئنم غير عمد بوده!ايشالا خونواده ي مقتول رضايت بدن!:((

بچه مردم هم مرد به جهنم دیگه!!!!!
پس روحیه و اخلاق ورزشکاری کجا رفت؟؟؟؟؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی بجای قوی کردن مغز بیایم بازومونو قوی کنیم و مغزمونو تقویت نکنیم نتیجه اش همین میشه.
ایکاش قویترین مرد به کسی میگفتند که عقلش بیشتر ه و جوانمرده. نه هر کسی که زور بازو داره و مغزش تهی و پوچه.

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه مردم هم مرد به جهنم دیگه!!!!!
پس روحیه و اخلاق ورزشکاری کجا رفت؟؟؟؟؟؟

يعني با اعدام امير قرايي (واي خدا نميتونم فكرشو هم بكنم!)بچه ي مردم زنده ميشه؟!به خاطر همون روحيه و اخلاق ورزشكاري ميگم كه از گناهش بگذرن!و بذارن يه جوون ديگه به زندگيش ادامه بده!اينكه خودشو معرفي كرده هم دليل ديگه ايه بر غير عمد بودنش!
من كه براش صميمانه دعا ميكنم.

hamid_geo

عضو جدید
يعني با اعدام امير قرايي (واي خدا نميتونم فكرشو هم بكنم!)بچه ي مردم زنده ميشه؟!به خاطر همون روحيه و اخلاق ورزشكاري ميگم كه از گناهش بگذرن!و بذارن يه جوون ديگه به زندگيش ادامه بده!اينكه خودشو معرفي كرده هم دليل ديگه ايه بر غير عمد بودنش!
ولي اين گنده الكيا دست پاشونو جمع مي كنن

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه قتل ها غیر عمده
همیشه قتل در اثر سهل انگاری رخ میده و قاتل هم یک عمر پشیمون
ولی از نظر قانونی قتل عمد هست و از نظر قانون حکمش قصاص

abandoned

عضو جدید
به نظرم با محاکمه جدی برادران قرایی میتونه درس عبرتی بشه برا اونایی که احساس زورو بزرگی میکنن
قرایی ها و فاطمی ها کم آشوب به پا نکردن
که به جایی رسیدن که خون مردم رو میریزن
شمشیرسامورایی:eek:
آخه یکی نیست بگه آدم هیکل برا چی گنده کردی که آخر بری شمشیر دستت بگیری:mad:
اینا ورزشکار نما هستن:cool:

abandoned

عضو جدید
خیلی راحت از خون یه انسان میگذرینا....
اینا ورزشکار نبودن که اگه بودن این رفتار ها ازشون سر نمیزد

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما مثل اینکه هیچ ارزش و بهایی برای جان انسانها..قایل نیستی ها

مطمئن باش در اون صورت نه تنها که جرم و جنایت کمتر هم نمیشه که صد البته بیشتر هم میشه
همه طلبکارن که من هنرپیشم من بازیگرم من ورزشکارم من...!

کی گفته که غیر عمد بوده
شما اونجا بودی دیدی؟؟؟
بیخودی به خاطر علاقه به یک نفر نباید عدالت رو زیر پا گذاشت...
اینکه بهانه نشد...این حرفها هم برای خانواده اون مرحوم فرزندشون نمیشه....

واقعا آدم گاهی حرفایی میشنوه شاخ در میاره...

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلی خیلی ببخشید کسی که قصد کشتن نداره خیلی بی جا میکنه با شمشیر را میفته تو کوچه ها
شنیع تر از عمل کشتن همین جانبداری های بعضیا هست که بعضیا رو الکی بزرگ می کنند و بعضیا رو آدم حساب نمی کنند

یه بارم دوتا فوتبالیست یکی دیگه رو زیر گرفته بودن،نزدیک بود جایزه هم بگیرن،

کسی که کشته شده یک آدم هست،کسی هم که کشته یک آدم هست، شاید اونی که مرده خیلی آدم تر هم بود(به هر صورت خدا گواهه)

سازمان تربیت بدنی و دولت باید هم دفاع کنند چون آبروی خودشون میره برای اینکه دارن برای یه عده لات و لوت این همه پول خرج می کنند،
شما تو روزنامه هر روز عکس آدمایی رو می بینید که دو کلاسم سواد ندارن،

یا شده کلکسیون بازیگرای قرطی یا بازیکنای بی سواد بدون آشنا به آداب
(البته نه همشون ولی متأسفانه اکثرشون)
شده یه بارم عکس فلان دانشجوی نابغه یا فلان مخترع یا فلان کارگر زحمت کش که داره جون می کنه که پاش رو تو راه کج نزاره رو بزنن به روزنامه؟

چرا برا خودتون ارزشی قائل نیستید؟
میگن از ماست که بر ماست یعنی همین...

من چی بگم آخه

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر منم همینه
نباید که بخاطر علاقه به یک نفر چشممون رو روی حقایق ببندیم که...بگیم فلانی من عاشقشم..می میرم براش..خدا نکنه که این جوری باشه..انشالله که اینطوری نبوده...حالا فرض کنیم که بوده..حالا یک نفر از روی کره زمین کم...بجهنم بابا...جونش در میامد 3 میلیون پول اون مردک گنده میلیونر رو میداد...
نداده؟؟؟؟؟
بیخود کرده...حقشه پس...

حالا این یارو گنده...قرایی رو میگم
باید با یک شمشیر سامورایی..نه اصلا..با تفنگ...راه بیفته...اینو بکشه اونو ناکار کنه...
بعد مردم داغ دیده که بچشون عزیزشون رو از دست دادن..بیان روحیه و اخلاق ورزشکاری بخرج بدن..قاتل بی همه چیزو ببخشن..

بنظر شما این اسمش عدالته؟؟؟؟؟
اخلاقه؟؟؟؟
پس خوش بحال دزد ها و آدمکش ها....

به نظر من عین نامردی...

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول اینکه وقتی ایشون راه افتاده با یه شمشیر سامورایی وسط خیابون پس حتما برای ضرب و جرح رفته

اینکه داداشش یارو رو گرفته و امیر با شمشیر اونو کشته کاملا نشون میده که قتل عمد بوده

ببخشید یارو با شمشیر سامورایی وسط خیابون نرفته که سیب زمینی پوست بکنه ...

در ثانی شما چطور خودتونو جای خونواده ی اون جوان مرحوم قرار نمیدین ؟

خیلی ببخشید فکر کنید برادر شما کشته شده بازم طرف اون قاتل رو میگیرن ؟

از کجا معلوم شاید اون جوون چند سال دیگه یه کشف و یا اختراع مهم برای کشور انجام نمیداد ؟

و در اخر اینکه خارج از قانون و ... یادتون باشه که قصاص قتل نفس بنابه نص صریح قران کریم " قصاص نفس " هست ...

اگه به حرف شما باشه که خیلیا رو نبایست میکشتن

مثلا باید خفاش شب رو اعدام نمیکردن ...