واقعا خودتونو کنترل می کنید

تکنو کرات

اخراجی موقت
سلام دوستان به فرض اینکه شما 2قطعه زمین با پلاک 59و60 و با مساحت 17هزار متر داشته باشید اقای(نامرد) بره سند بیاره که بگه زمین مال منه دادگاه و تجدید نظر (عادل)!!!!!!! به سودش رای داده باشه و تنها امیدتون دیوان عدالت باشه چکار می کنی راهنمایی کنیدممنون.

Atefeh86

عضو جدید
جایی که فکر می کنی گره کارِت به دستِ انسان ها باز میشه،
به خدا توکل کن که کارتو راه بندازه، چون آدما همچین کاری واسَت نمی کنن

paeeizan

اخراجی موقت
شما اگه زمینتون رو قانونی خریدین باید سند داشته باشین ...
.
.
توی دادگاه هم باید مستند حرف بزنید...
اگه اطمینان دارید که طرف سند سازی کرده ... درخواست پیگیری بدین.

تکنو کرات

اخراجی موقت
سند قانونی دارم اصلا منو دادگاه نخواسته اونا برنامه ریزی شده کار کردن تقریبا همشونو خریده بالا 300 تا تا حالا هزینه کردن ببینید چه خبره اما نمی تونم نمی شه برا من وجود نداره دعا کنید

paeeizan

اخراجی موقت
سند قانونی داری ..نترس ... نمیتونن ..
ما یه نفر رو میشناسیم که 900 هکتار زمین کشاورزی داشت .. زمان انقلاب رفت آمریکا ..ولی سند داشت ...
تا بعداز 30 سال با سند برگشت ایران .... دولت هم به اسم بنیاد ..زمین ها رو بین مردم اون منطقه تقسیم .. فروخته بود ...
بعد چند ساله اومده ایران ... تقاضای زمیناشو کرده .... دولت کمی این آقا رو سر میدوونه ...
این اقا حکم از دادگاه بین المللی لاهه میاره ... الان دارن زمینا رو پس میگیره ....
.
.فرض کنید 900 هکتار *30 میلیون تومان .... چقدر میشه ...
.
.
شمام بهتره برین مستقیم تهران ... از اونجا شروع کنید.. (اگه میدونی دادگاه شهرتون باهات همکار ی نمیکنه)

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاالله درست میشه

زمینا تو کرمانشاهه ؟

اگه وکیل خواستی شاید از دست من کمکی بر بیاد

q . asan

عضو جدید
سلام همشهری انشالله که کارت درس بشه
ولی اگه بقول مه مکنی دنبال یه پارتی درس حسابی باش ، ایجوی که تو میگی ای دادگایه خریده خو باید مث خودش باشش برخورد کنی
باید پول خرج کنی......

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوخ اوخ تو چه وضعه بدي گير كردي............من جاي تو بودم ديوانه ميشدم....

همونطور كه دوستان گفتن...اميدت بخدا باشه......منم برات دعا ميكنم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
واااای واقعا این اتفاق افتاده؟؟ من حتما براتون دعا می کنم...
حتما قانونی اقدام کنید و کوتاه نیاین... از حقتون نگذرین

sahara2

کاربر فعال
نبايد خودتو ببازي بايد با توكل به خدا به تلاشت ادامه بدي تا موفق بشي.

منم برات دعا ميكنم دوست عزيز.

masoomeh.bnv

عضو جدید
اااااااااا !!! مگه کارت درس نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با خانم وکیله چیکار کردی؟؟؟؟؟ واست دعا میکنم!! البته رو دعای من حساب نکن نمیگیره!!!! :smile:

قضیه خانم وکیلو بذار 2 پیام خصوصیم!!!;)

M2360

عضو جدید
همچین اتفاقی توی رامسر افتاده.:( طرف از آمریکا برمیگرده میبینه از وسط زمیناش کمربندی رد شده.:( هر چی دوندگی میکنه به جایی نمیرسه.:cry: البته اینقد تابلو باهم دست به یکی کرده بودن که تمام شهر میدونستن چه خبره!
بالاخره اون حرکت قشنگه رو میزنه.;) یه قسمتی از زمینشو میفروشه و یه وکیل گردن کلفت (از لحاظ علمی و آشنایی با قانون) میگیره و میره تهران. خلاصه اینکه دولت (وزارت راه) سوسک میشه:D و الان اگه بیای رامسر میبینی که وسط کمربندی یهو جاده قطع میشه و یه تابلو میبینی که روش نوشته : ((ملک شخصی ، ورود ممنوع)):biggrin:
خلاصه اگه سند داری و اونجا کارت پیش نمیره، از بالاتر شروع کن. امیدت به خدا باشه.;):gol:

تکنو کرات

اخراجی موقت
همچین اتفاقی توی رامسر افتاده.:( طرف از آمریکا برمیگرده میبینه از وسط زمیناش کمربندی رد شده.:( هر چی دوندگی میکنه به جایی نمیرسه.:cry: البته اینقد تابلو باهم دست به یکی کرده بودن که تمام شهر میدونستن چه خبره!
بالاخره اون حرکت قشنگه رو میزنه.;) یه قسمتی از زمینشو میفروشه و یه وکیل گردن کلفت (از لحاظ علمی و آشنایی با قانون) میگیره و میره تهران. خلاصه اینکه دولت (وزارت راه) سوسک میشه:D و الان اگه بیای رامسر میبینی که وسط کمربندی یهو جاده قطع میشه و یه تابلو میبینی که روش نوشته : ((ملک شخصی ، ورود ممنوع)):biggrin:
خلاصه اگه سند داری و اونجا کارت پیش نمیره، از بالاتر شروع کن. امیدت به خدا باشه.;):gol:
​ مرسی دوست خوبم من چطوری پیدات کنم نیستی