>>> واقعا ادم چقد بی وجود.. بیایین عکسو ببینین؟./.... . سیاه نمایی یا فریب یا واقعیت؟؟

حقیقتا ادم به این بی وجودی ندیدم
نمی دونم باور کنید حتی به وهابی ها هم شک دارم که کار اونا باشه
اونا هم خدا رو قبول دارن دیگه

نمی دونم چی بگم .. 6 و 7 نفر ادم مشنگ جمع شدن و پرچم مقدس ما رو اتیش زدن
خوب خدا نابود کنه به چه مناسبت؟؟

حالا هر مناسبتی... بی وجود اسم الله اون وسطو نمی بینی . کوری . الاغ کودن
22 تا الله اکبر رو نمی بینی .
لعنت خدا بر شما ...

عرب خر جاهلیت بادیه نشین به اینا میگن././

( تو پرانتز باز یه عده جبهه نگیرن .. علاوه بر اینکه عربهای خودمون اصلا جزء اینا نیستن ... خیلی از عربهای اونور هم دیگه راهشونو از ایناش جدا کردن))

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی که برای خودت نمیپسندی برای دیگران هم نپسند ..
متاسفانه این حرکت تو مملکت خودمون یه جور افتخار حساب میشه ، وقتی خودمون سابقه طولانی تو این کار داریم چه انتظاری از بقیه میتونیم داشته باشیم

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود اشتاین عزیز
این کار تنها توسط عده ای تند رو در کشورهای عربی انجام میشه ، و الا همه انها با سوزاندن پرچم ایران موافق نیستند
درست مثل کشورخودمان . همه که موافق سوزاندن پرچم سایر کشورها نیستند

به هر حال یکی از ناپسند ترین کارها همین است.

آخرین ویرایش:

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرچم آمریکا انگلیس اسرائیل رو در ایران می سوزانند کسی از شماها اعتراض می کنه ؟
در ضمن بهتره لحن بیانتون رو درست کنید درسته من عرب نیستم ولی بهتره بدبیراه میگین به اون عده بگین نه به کل قومیت.....
البته این هم باید اضافه کنم همین برخورد رو هم با ایرانی ها در کشورهای دیگه دارند..

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پرچم آمریکا انگلیس اسرائیل رو در ایران می سوزانند کسی از شماها اعتراض می کنه ؟
در ضمن بهتره لحن بیانتون رو درست کنید درسته من عرب نیستم ولی بهتره بدبیراه میگین به اون عده بگین نه به کل قومیت.....
البته این هم باید اضافه کنم همین برخورد رو هم با ایرانی ها در کشورهای دیگه دارند..
سوزوندن پرچم اسرائیل هیچ مشکلی نداره چون فقط یه نقش روی یه تیکه پارچست و هیچ اهمیت و ارزشی نداره و دولت و ملتی به عنوان اسرائیل وجود نداره، یه عده غاصب که به زور یه رژیم رو به وجود آوردن، از نظر ما رسمیت نداره. اما آمریکا و سایر کشورها رو نباید به هیچ وجه پرچمشون رو سوزوند، در هرصورت پرچم نشونه ای از هویت ملته.
به هرحال از خدا میخوایم همه کسایی که دنبال شر هستند رو اگر قابل هدایت نیستند شرشون رو کم کنه.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوزوندن پرچم اسرائیل هیچ مشکلی نداره چون فقط یه نقش روی یه تیکه پارچست و هیچ اهمیت و ارزشی نداره و دولت و ملتی به عنوان اسرائیل وجود نداره، یه عده غاصب که به زور یه رژیم رو به وجود آوردن، از نظر ما رسمیت نداره. اما آمریکا و سایر کشورها رو نباید به هیچ وجه پرچمشون رو سوزوند، در هرصورت پرچم نشونه ای از هویت ملته.
به هرحال از خدا میخوایم همه کسایی که دنبال شر هستند رو اگر قابل هدایت نیستند شرشون رو کم کنه.
چه من و شما قبول کنیم یا نه ..70 80 مملکت سفارت داره یه ملت هم زیر پرچمش زندگی می کنن. از نظر شما هم یه تیکه پارچه ست از نظر اونا هم پرچم ما یه تیکه پارچه است. هر وقت احترام گذاشتن به دیگران رو یاد گرفتیم اونموقع باید انتظار احترام متقابل رو داشته باشیم.
بالاخره ... من دفاع نمی کنم کار اوما خوبه اما باید خودمون هم در داخل خودمون اینکار رو نفی کنیم .
تا حالا دیدی آمریکایی پرچم ایرانی رو بسوزونه؟ یا انگلیس ؟ امکان نداره بسوزونن میدونی چرا؟؟ چون اونا فقط می خان ما پرچم اونا رو بسوزونیم تا اونا بهونه داشته باشند مغز جامعه ما رو بسوزونن.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
چه من و شما قبول کنیم یا نه ..70 80 مملکت سفارت داره یه ملت هم زیر پرچمش زندگی می کنن. از نظر شما هم یه تیکه پارچه ست از نظر اونا هم پرچم ما یه تیکه پارچه است. هر وقت احترام گذاشتن به دیگران رو یاد گرفتیم اونموقع باید انتظار احترام متقابل رو داشته باشیم.
بالاخره ... من دفاع نمی کنم کار اوما خوبه اما باید خودمون هم در داخل خودمون اینکار رو نفی کنیم .
تا حالا دیدی آمریکایی پرچم ایرانی رو بسوزونه؟ یا انگلیس ؟ امکان نداره بسوزونن میدونی چرا؟؟ چون اونا فقط می خان ما پرچم اونا رو بسوزونیم تا اونا بهونه داشته باشند مغز جامعه ما رو بسوزونن.
ببین دوست عزیز من اگه میگم ما اسراییل رو قبول نداریم بر اساس دین و اعتقاد و مهم تر بر اساس دلایل منطقی به رسمیت نمیشناسیم که بجای بحث در این مورد ازتون دعوت می کنم اینجا و اینجا رو ببینید و مطالعه کنید.
اما در مورد کشورهای آمریکا و انگلستان و امثال اونها هم، اگر شما یک بار دیگه پست قبلی من رو بخونید میبینید منم دقیقاً به حرف شما اشاره کردم و سوزندن پرچم کشورها رو به بهانه اعتراض به امور دولت ها و حکومت ها شدیدا نفی کردم چون این عمل جسارت به هویت اون کشور و ملتشه.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شما...
من کاری به هدف این افراد از انجام این کار ندارم ولی باید یادمون باشه که ما اولین بار این کارو تو جهان مرسوم کردیم و یاد دادیم به همه که اگر با عقاید یه حکومت مشکل دارین حق دارین پرچم کشورشو آتیش بزنین تا از این راه اعتراض خودتونو به همه نشون بدین...

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا کی باید لوله اسلحه رو به طرف هم نشونه بریم؟؟؟؟؟:w13:

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
الآن یه لحظه درک کردم ملت آمریکا(نه دولتشون)چقدرناراحت میشن وقتی پرچمشونو آتیش میزنیم.
راه مقابله باآمریکاپرچم آتش زدن نیست راهش پیشرفت علمی وصنعتی کشوره
بچه هایک سوال ذهنمو مشغول کرده کمکم کنید.آیامیشه پرچم داعشوآتش زد(روی پرچمش لااله الاالله ومحمدرسول الله داره).
باتوجه به اینکه پیامبردستورتخریب مسجدضرار و داد.این سوال همین الآن به ذهنم رسید.

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
الآن یه لحظه درک کردم ملت آمریکا(نه دولتشون)چقدرناراحت میشن وقتی پرچمشونو آتیش میزنیم.
بچه هایک سوال ذهنمو مشغول کرده کمکم کنید.آیامیشه پرچم داعشوآتش زد(روی پرچمش لااله الاالله ومحمدرسول الله داره).
باتوجه به اینکه پیامبردستورتخریب مسجدضرار و داد.این سوال همین الآن به ذهنم رسید.

با مثالتون یاد جنگ امام علی افتادم جنگی که توش قران هارو به نیزه کشیده بودن
ولی امام دستور حمله داد .......

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اضافه هم کنم که نوشتن کلمه خدا ب دست بشر روی ساخته بشر ب اون ساخته قداست نمیده
قداست از ماهیت میاد ی پارچه ب تنهایی قداستی نداره
اگرم کسی از دیدن این صحنه ناراحت بشه بخاطر برداشت توهین ب ملت ایرانه ن خود پارچه
تو صدر اسلام ی قدم تا مرگ معاویه فاصله بود ک قران رو زدن سر نیزه تا عوام رو فریب بدن
حالا بعد 2 هزار سال ادم هایی با افکار شما ب ی پارچه قداست میدید
و با همین نیرنگ ب خودت اجازه میدی ب دیگران توهین کنی
شما با اونی ک تو عکس هیچ فرقی نداری اگه بهش توهین کنی

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا ما رو از جهالت نجات بده

نگار88

کاربر بیش فعال
سلام دوست عزیز من نمیخوام توجیه کنم و بگم کار درستیه ولی اگه ببینی اونا پرچم ما رو آتیش نمیزنن بجاش قران مقدس ما رو میسوزونن ... بجاش عقاید که میتونه تو جامعه ی ما رشد بکنه و به جایی برسه که بتونه حرفی برای گفتن داشته باشه رو مورد هجمه قرار میدن ..... ما باید یه فکری به حال ملت از دست رفته ی خودمون بکنیم تا با تهاجم اونا مقابله کنیم ... که نزاریم فرهنگمونو بسوزونن سوزوندن پرچم نمادینه و قطعا کار زیادی از پیش نمیبره ولی متاسفانه همه چیز خیلی بد رواج پیدا کرده و ما فقط از مقابله با تهاجم فرهنگی سوزوندن پرچمو یاد گرفتیم.....

jared

عضو جدید
جای تاسف نداره ،
این اتفاق توسط تندروهای ایرانی در داخل ایران سالهاست اجرا میشه ،پرچم سایر ملت ها ،تظاهرات پی در پی ،شعارهای نفرت بار ... برای امثال ماها مردم عادی است .
با با این حرکتها آشناییم

... منتها لحن وقاحت آمیز شما برای مخاطب دادن قومیت اعراب جای تاسف داره

از دعا و فغان هم هیچ اتفاق مثبتی رخ نمیده ،
بلکه باید روابط دیپلماتیک و سیاست خارجه ما جوری عوض شود که سایر کشورهای همسایه دیدگاه منفی نسبت به ایران نداشته باشند .

پرچم اصلی ما

manasaki

عضو جدید
حق با بچهاست وقتی 35ساله خودمون پرچم همه کشورارو میسوزونیم نباید توقع بیجا داشته باشیم کشورای دیگه اینکارو نکنن فقط دلم ازاین میسوزه عربایی که انقدردولت ما بهشون بها میده اینکارو میکنن عربایی که دینشونو به ما تحمیل کردن تو 8سال جنگ ب کشورمون تجاوز کردن این دردآور ولی در حالت کلی ن پرچم ن این خاک بدون وجود ما ارزشی نداره این ماییم که به اینا ارزش و جون میدیم البته با عقاید درست که خیلی کمرنگ شده تو کشورمون

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
چیزی که عوض داره گله نداره...:cool:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

ﭼﺮﺍ ﺩﺭ ﮊﺍﭘﻦ ﮐﺴﯽ ﻣﺮﮒ ﺑﺮ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﺪ؟
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺟﻨﮓ ﺍﺯ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﻘﺎﻣﺎﺕ ﮊﺍﭘﻦ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ : ﺷﻤﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﮐﺸﻮﺭﯼ ﺑﻮﺩﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﻋﻠﯿﻪ ﺗﺎﻥ ﺍﺯ ﺑﻤﺐ ﺍﺗﻢ
ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩ، ﭘﺲ ﭼﺮﺍﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺷﻌﺎﺭ « ﻣﺮﮒ ﺑﺮ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ » ﺳﺮ ﻧﻤﯿﺪﻫﯿﺪ؟!
ﺍﻭ ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩ : ﻫﻤﯿﻨﮑﻪ تلفن ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﺭﺋﯿﺲ ﺟﻤﻬﻮﺭ ﺍﻣﺮﯾﮑﺎ ﭘﺎﻧﺎﺳﻮﻧﯿﮏ است برای ما کافی است.

اقا من نمی دونم واقعا چرا بعضی ها جبهه الکی میگیرن/.
اقا پرچم ایران سرخیش برا خون شهدا و سبزیش برا مهدویت و سفیدیش نشانه صلحه . 22 تا الله اکبر داریم برا 22 بهمن و یه الله بزرگ اون وسط که حجت رو تموم میکنه./
پرچم های اسرائیل و امیریکا و انگلیس چی میگن.. غیر اینه که بیشترشون نمادهای فراماسونری رو نمایان میکنن..

دوستان از غربی ها به هر قیمتی دفاع نکنید ... ما کجا پرچم همه کشورهای دنیا رو اتش زدیم؟؟ به جز این سه تا ....

بعضی ها متاسفانه مادرزادی شدن مسلمان و ما چوب اونا رو می خوریم......... اههااییی عمو لامصبب اسم مقدس الله . که بدون وضو هم نباید روش دست بکشی دارن اتیش میزنن... چرا نمی فهمین داستان چیه؟؟
چرا اصل ماجرا رو نمی فهمین./ .. چرا وقتی یه فیلم ایرانی میره اسکار جایزه میگیره باز نمی فهمین داستان چیه؟؟ ....... واقعا ما داریم به کجا میریم؟؟؟؟؟؟؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من نمی دونم واقعا چرا بعضی ها جبهه الکی میگیرن/.
اقا پرچم ایران سرخیش برا خون شهدا و سبزیش برا مهدویت و سفیدیش نشانه صلحه . 22 تا الله اکبر داریم برا 22 بهمن و یه الله بزرگ اون وسط که حجت رو تموم میکنه./
پرچم های اسرائیل و امیریکا و انگلیس چی میگن.. غیر اینه که بیشترشون نمادهای فراماسونری رو نمایان میکنن..

دوستان از غربی ها به هر قیمتی دفاع نکنید ... ما کجا پرچم همه کشورهای دنیا رو اتش زدیم؟؟ به جز این سه تا ....

بعضی ها متاسفانه مادرزادی شدن مسلمان و ما چوب اونا رو می خوریم......... اههااییی عمو لامصبب اسم مقدس الله . که بدون وضو هم نباید روش دست بکشی دارن اتیش میزنن... چرا نمی فهمین داستان چیه؟؟
چرا اصل ماجرا رو نمی فهمین./ .. چرا وقتی یه فیلم ایرانی میره اسکار جایزه میگیره باز نمی فهمین داستان چیه؟؟ ....... واقعا ما داریم به کجا میریم؟؟؟؟؟؟؟
عجب ، پس آتیش زدن کار خوبیه ؟ دقیقا کی این حق رو به ما داده پرچه حتی یک کشور رو آتیش بزنیم ؟!
پرچم ایران به خاطر اون ا...اکبر هیچ قداستی قرار نیست پیدا کنه ، فقط و فقط یه نماد ملیه نه مقدس انقدر دین و اسلام و خدا و پیغمبر با هر چیزی پیوند نزنین زشته
در آخر برای همه ناراحت کننده ست این کار اما .... از ماست که برماست .

عجب ، پس آتیش زدن کار خوبیه ؟ دقیقا کی این حق رو به ما داده پرچه حتی یک کشور رو آتیش بزنیم ؟!
پرچم ایران به خاطر اون ا...اکبر هیچ قداستی قرار نیست پیدا کنه ، فقط و فقط یه نماد ملیه نه مقدس انقدر دین و اسلام و خدا و پیغمبر با هر چیزی پیوند نزنین زشته
در آخر برای همه ناراحت کننده ست این کار اما .... از ماست که برماست .

اول که من نگفتم اتیش زدن کار خوبیه . من گفتم ما فقط اون 3 تا اتیش میزنیم به اون دلیل که اونا دارن ریشه ما رو اتیش میزنن./
شما از بس منحرفید که حتی اسم الله رو هم نمی تونید بنویسید ..متاسفم./.
دین و خدا و پیغمبر از اولش با این ملت عجین شده و باعث پیشرفتشم شده .. منتهی یه سری ادم مثل شما و یه سری هم از این وری ها هم اسلام و نابود کردین و هم ایرانو...یه تیر دو نشون میزنین./.. الله اکبر از این همه بدبختی ما./. ببینید اسلامو چجوری شناختن..> تو رفتار گوسفندان گرگ صفت./....

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول که من نگفتم اتیش زدن کار خوبیه . من گفتم ما فقط اون 3 تا اتیش میزنیم به اون دلیل که اونا دارن ریشه ما رو اتیش میزنن./
شما از بس منحرفید که حتی اسم الله رو هم نمی تونید بنویسید ..متاسفم./.
دین و خدا و پیغمبر از اولش با این ملت عجین شده و باعث پیشرفتشم شده .. منتهی یه سری ادم مثل شما و یه سری هم از این وری ها هم اسلام و نابود کردین و هم ایرانو...یه تیر دو نشون میزنین./.. الله اکبر از این همه بدبختی ما./. ببینید اسلامو چجوری شناختن..> تو رفتار گوسفندان گرگ صفت./....
با فحش دادن و توهین کردن چیزی عوض میشه ؟
ببین اولا چه یکی چه 100 تا اصل قضیه رو عوض نمیکنه . این مساله یه مساله ملیه نه دولتی
دوما هوز نمیدونی وقتی ا... مینویسن منظور همون الله هستش ؟
سوما این صحبت هایی که کردی بازم هیچ ربطی نداره که با یه عبارت به یه شی قداست بدیم .

با فحش دادن و توهین کردن چیزی عوض میشه ؟
ببین اولا چه یکی چه 100 تا اصل قضیه رو عوض نمیکنه . این مساله یه مساله ملیه نه دولتی
دوما هوز نمیدونی وقتی ا... مینویسن منظور همون الله هستش ؟
سوما این صحبت هایی که کردی بازم هیچ ربطی نداره که با یه عبارت به یه شی قداست بدیم .

من کی فحش دادم؟؟. معلومه عوض نمیشه./
اتفاقا خیلی فرق میکنه ./ تو بیا پرچم مولداوی رو اتیش بزن ببین چی بهت میگن.. ولی بعدشم بیا امریکا رو اتیش بزن حالا دوباره واکنش هارو چک کن./... خوب منی که امریکا فرهنگ و اقتصاد و تمدن و دین و مذهب و تمام هم وطنامو نابود کرده چیکار میتونم بکنم ؟؟؟ برا کاخ سفید یقه اوبامو رو بگیرم؟؟/؟ واققعااا دااارریم؟؟ همچین برخوردیو ..اصلا میشه ؟/ شدنیه؟؟
بله اینم دقیقا کار اشتباهیه مخصوصا تو عبارت پر معنای >> بسم الله الرحمن الرحیم << .. تازه اینم اون بعضی ها با این منطق مینویسن که چون اسم الله مقدسه شاید خدایی نکرده زیر پا بیفته..متن شما که تو فضای سایبره زیر پا میفته به نظرتون؟؟
نمی دونم ما به اشیای تبرک شده اعتقاد داریم شما رو نمی دونم و همچنین کلمه الله یا الله اکبر خیلی با چیزای دیگه فرق داره./.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کی فحش دادم؟؟. معلومه عوض نمیشه./
اتفاقا خیلی فرق میکنه ./ تو بیا پرچم مولداوی رو اتیش بزن ببین چی بهت میگن.. ولی بعدشم بیا امریکا رو اتیش بزن حالا دوباره واکنش هارو چک کن./... خوب منی که امریکا فرهنگ و اقتصاد و تمدن و دین و مذهب و تمام هم وطنامو نابود کرده چیکار میتونم بکنم ؟؟؟ برا کاخ سفید یقه اوبامو رو بگیرم؟؟/؟ واققعااا دااارریم؟؟ همچین برخوردیو ..اصلا میشه ؟/ شدنیه؟؟
بله اینم دقیقا کار اشتباهیه مخصوصا تو عبارت پر معنای >> بسم الله الرحمن الرحیم << .. تازه اینم اون بعضی ها با این منطق مینویسن که چون اسم الله مقدسه شاید خدایی نکرده زیر پا بیفته..متن شما که تو فضای سایبره زیر پا میفته به نظرتون؟؟
نمی دونم ما به اشیای تبرک شده اعتقاد داریم شما رو نمی دونم و همچنین کلمه الله یا الله اکبر خیلی با چیزای دیگه فرق داره./.
منظور من واکنش داخلی نبود ، پرچم آمریکا برای مردمش همونقدر مهمه که برای بقیه کشورها هست هیچ ارتباطی هم به دولتش نداره .. هدف وسیله رو توجیه نمیکنه اینکه زورمون به آمریکا نمیرسه بیایم همچین کاری بکنیم چیزی جز پایین آوردن وجهه خودمون نیست ..
اگه به اشیا تبرک شده اعتقاد داری پس حتما به اون پستی که در مورد در مورد ماجرای قرآن سر نیزه کردن بود بنداز ..

منظور من واکنش داخلی نبود ، پرچم آمریکا برای مردمش همونقدر مهمه که برای بقیه کشورها هست هیچ ارتباطی هم به دولتش نداره .. هدف وسیله رو توجیه نمیکنه اینکه زورمون به آمریکا نمیرسه بیایم همچین کاری بکنیم چیزی جز پایین آوردن وجهه خودمون نیست ..
اگه به اشیا تبرک شده اعتقاد داری پس حتما به اون پستی که در مورد در مورد ماجرای قرآن سر نیزه کردن بود بنداز ..

چی فک کردین در مورد ملتمون ؟؟ ما نابودییممم . دیگه از اون فرهنگ و تمدن اریایی چیزی برامون نمونده دیگه دینی به اسم اسلام رو قبول نداریم .. خیلی ها میگن خدایی هم مگه هست ... به نظر با این شرایط چیکار باید بکنیم./
سربازهای امریکایی بی شرفی که میان تجاوز جنسی دسته جمعی میکنن به افغان ها و عراقی ها کدوم تیکه پارچه منفوری رو سینشونه؟؟؟ ناوی که هواپیمای مسافری ما رو تو خلیج فارس زد چی رو دکلش خودنمایی می کرد./. نماد کدوم هویت .. مگه چند درصد مردم امریکا شیطان پرست یا ماسون هستن./
ببینید شما الان دارید مسائلو با هم قاطی میکنین../... که اصلا کار خوبی نیست./
اون زمان خود شخص امام علی (ع) فرمان حمله رو دادن .... خیلی هم تاکید کردن که من علی دارم میگم حمله کنین./..... ببینید این بحثش خیلی با اشیا متبرک فرق داره .... امام علی (ع) خودش قران ناطق بود ولی مسلمین بود جانشین پیغمبر بود . اصلا بدیهیه که اونجا داستان چی بوده و کاری به این موضوع نداره