هیچگاه اولین عشق را فراموش نمی کنیم.....

saeed_pacino

عضو جدید
از قدیم گفتن پسر خوشبخت کسی هست که عشق اول یه دختر باشه و دختر خوشبخت کسی هست که عشق آخر یه پسر باشه.:D:D:D

terajedi21

عضو جدید
در حال فراموش کردنشم اخه نمیشه که!نه دیداری نه قدم زدنی نه استغفر ا...!نمیشه کی گفته اولین عشق اولین عشق!.................................................................میشه فراموش کرد الکی گفتم فراموشش نکردم:razz:!(ازدواج تضمینی!):redface:(فعلا که خودمون رو فریب میدیم!اخر و عاقبتمان با حضرت عشق!)

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

3pdee

عضو جدید
سلام من اومدم... همین الان بگم اگه کسی اواتارمو مسخره کنه با بابام ترفه!!!:w12::w12::w12:

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
جانه بردیا یه بار مثه یه انسان متمدن بگو چرا اینو انتخاب کردی؟ من که دس از سرت ور نمیدارم:D

دوسش داررررم خو. به من چه که تو عین دخترا دل نازکی ،با این عکسا چندشت میشه :weirdsmiley:

REZA1200

عضو جدید
عشق اونه که بهش هیچ وقت نرسی فقط تو خواب اون رو بینی این جوری همیشه عاشقش هستی چون زندگی سرعتش کم و زیاد میشه وعشق هم همین طور

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههههههههههههههههههههههههههههههه:biggrin::biggrin::biggrin:

من اولین عشقم خیالی بوود

وای چه حالی داد:D:D

sariii

کاربر بیش فعال
تا حالا عاشق نشدم!اما نمیدونم چرا هروقت عاشقای شکست خورده یا آهنگای تو این زمینه رو گوش میکنم انگار کسیکه همدرده دلم میگیره.........:crying2:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق؟!!!!:w05:
اولین دوست داشتمو یادم میاد اما عشق!!!!فک نکنم وجود داشته باشه یا اگرم هست خیلی کمه به نظرم ادما فقط همدیگه رو دوست دارن تازه دوست داشتنی که کمال خودخواهی هم هست معمولا ادم کسایی رو خیلی دوست داره که بیشترین ارضا کننده حس خودخواهیشون هستن....حالا ازین حرفا گذشته
عشق اگه همونی باشه که همه ازش تعریف میکنن به نظرم آخرش نابودیه

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق؟!!!!:w05:
اولین دوست داشتمو یادم میاد اما عشق!!!!فک نکنم وجود داشته باشه یا اگرم هست خیلی کمه به نظرم ادما فقط همدیگه رو دوست دارن تازه دوست داشتنی که کمال خودخواهی هم هست معمولا ادم کسایی رو خیلی دوست داره که بیشترین ارضا کننده حس خودخواهیشون هستن....حالا ازین حرفا گذشته
عشق اگه همونی باشه که همه ازش تعریف میکنن به نظرم آخرش نابودیه
:gol::gol::gol:

nena_129

عضو جدید
من عشق اولمو هیچوقت یادم نمیره و هروقت یادش میفتم دلم میشکنه . از بچگی همبازی بودیم . تو دبیرستان احساس کردم یه حس عجیبی بهش دارم . کم کم فهمیدم معنیه این حسو :redface: اما به خاطر شرایط خانواده و یه سری مسایل هیچوقت بهش نگفتم و جوری رفتار کردم که هیچوقت نفهمه.:cry::cry::cry: الان بعد از 11 سال هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم تند تند میزنه انشالله هرجا که هست درپناه حق خوشبخت و شاد باشه.:gol::gol::gol:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عشق اولمو هیچوقت یادم نمیره و هروقت یادش میفتم دلم میشکنه . از بچگی همبازی بودیم . تو دبیرستان احساس کردم یه حس عجیبی بهش دارم . کم کم فهمیدم معنیه این حسو :redface: اما به خاطر شرایط خانواده و یه سری مسایل هیچوقت بهش نگفتم و جوری رفتار کردم که هیچوقت نفهمه.:cry::cry::cry: الان بعد از 11 سال هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم تند تند میزنه انشالله هرجا که هست درپناه حق خوشبخت و شاد باشه.:gol::gol::gol:
به نظرم عشق از دور انقد قشنگه شاید اگه بهش میرسیدی الان دیگه قلبت واسش تند تند نمیزد:w05:

kahrobaa

عضو جدید
باعشقم نتونستم ازدواج کنم ولی همیشه دوستش خواهم داشت
اولین آخرین خواهد بود بهتر از اون وجود نداره
ممکنه ازدواج کنم و خوشبخت بشم ولی عاشق شدن دوباره ممکنه نخواهد بود

من گاهی اینطور فکر می کنم و همیشه از دیدنش یه روزی یه جایی با یه کسی هراسونم! :w47:

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اییییییییییییی خداااااااااااااااااااااااااااااا

sh@di

عضو جدید
چی بگم والا .... خب تجربه ای ندارم .... ولی مگه میشه فراموش نکرد .... به قول معروف از دل برود هر انکه از دیده برفت !!!!

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا .... خب تجربه ای ندارم .... ولی مگه میشه فراموش نکرد .... به قول معروف از دل برود هر انکه از دیده برفت !!!!

کاش اینطوری بود که میگی عزیزم/.خیلیا نمیتونن

Alejandro

عضو جدید
مرسی جالب بود
من هنوز عاشق نشدم، شاید هم شدم و خودم خب ندارم :)

بالا