هيچ كس نمي تونه عشق اولش رو فراموش كنه چرا؟

parmiss_archi

عضو جدید
این اتفاق ها خیلی برا آدم میفته
عشق مگه جورابه که هی عوضش کنی ؟؟؟؟ که خیلی اتفاق بیافته ؟؟؟
عشق اگه خالص باشه به دور از غرور و خودخواهی باشه اون وقت عشقه . اونوقته که تکرار نمی شه . عوض نمی شه . تموم هم نمی شه

P9QP99

عضو جدید
عشق اگه خالص باشه به دور از غرور و خودخواهی باشه اون وقت عشقه . اونوقته که تکرار نمی شه . عوض نمی شه . تموم هم نمی شه

این روزا همه چی چینیه حتی عشق

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بدیشم همینه تشخیص اینکه عشق ادم موفقه و اخرش شکست نمیشه خیلی سخته

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین بار که عاشق می شی معمولا خیلی بچه ای

دلت پاک پاکه

خالصانه عاشق می شی

واسه همین پایداره

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولین بار که عاشق می شی معمولا خیلی بچه ای

دلت پاک پاکه

خالصانه عاشق می شی
واسه همین پایداره
دقیقا نظر منم همینه ولی در عینه پاکیش خامم هست به خاطر همینم هست که عشق اول تو بیشتر موارد محکوم به شکسته

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا نظر منم همینه ولی در عینه پاکیش خامم هست به خاطر همینم هست که عشق اول تو بیشتر موارد محکوم به شکسته

بله

ولی فکر کنم حقیقی تره

گاهی در عین خامی و بچگی مطمئنی که عشقت احمقانست ولی به خاطر روح بزرگ بچگانت با همه ی وجود ، این آتش جانسوز رو می پذیری و صدات هم در نمیاد

sara_20

عضو جدید
lanat be eshghe aval man dashtam zendegimo mikardam asheghe yeki shodam baraye avalin bar bayiki 2st shodam hamechi beynemon khob bod k on k omado zendegimono dare beham mizane eshghe avale on bade 3sal bargasht on 3sal pish raft be aghde yeki dige daromad alan omade mige man toro mikhamo mikham az shoharam bekhatere to joda sham lanat on 3sal ghabl chikar mikard k bikhabar raft aghd kardo alan omade dare eshghe mano azam migire 2a konin baram bacheha k on bere dige barnagarde 2a konin azam joda nashe man bekhad naono

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که تا حالا عشق نداشتم یادمه تا حالا از 3 نفر خوشم اومده ولی از شانسم هر سه تاشون دوست پسر داشتن. شاید چون خیلی خاطرخواه داشتن همیشه یکی قبل من دست به کار شده شایدم من اینطوریم فقط از کسایی خوشم میاد که دوست پسر دارن!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
منم کلا عشقی نداشتم وتا حالا هم از کسی خوشم نیمده ...

ب عشق اولم اعتقاد ندارم... .اما ممکنه وجود داشته باشه.....

Juje

عضو جدید
من یه ده دوازده عشق اول داشتم...!!!

کلا خیلی باحاله...!!!

هر دفعه به عشق اول جدیدت فکر میکنی ، کلی شارژ میشی.............!!!!!!!!!!!!!!!!!

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
کلا خسته نیستم...

دارم فکر میکنم چطوری میشه عشق اول رو حفظ کرد که به تکرار مکررات دچار نشی...؟؟؟؟!!!!!!

شما ک عشق اول زیاد داری ...کلا نمیخواد حفظشون کنی ..... ب داشتن عشق اول بیشتر تلاش کنید !!!!!:D

Juje

عضو جدید
شما ک عشق اول زیاد داری ...کلا نمیخواد حفظشون کنی ..... ب داشتن عشق اول بیشتر تلاش کنید !!!!!:D

قرار نیست که همش تو گذشته زندگی کنیم...

از اونجاییکه بقیه زندگی از همین لحظه شروع میشه، پس هر عشقی که از این لحظه به بعد شروع بشه ، قاعدتا " عشق اول " محسوب میشه...

بد میگم بچه ها....؟؟؟؟؟

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اون عشق نیست که از یاد و خاطره انسان می ره
اگر انسان عاشق شود ، حتی اگر به عشقش نرسد ، باز هم معشوق ( یا معشوقه ، چه فرقی می کنه ) همیشه در مقابل دیدگانش خواهد ماند
تفاوت عشق و هوس هم دقیقا در همین نقطه است
عشق مثل شکافیه که در یک زندان مخوف روی دیوار ایجاد شده
حتی اگه شما نتونی بواسطه این روزنه از زندان فرار کنی ، باز نقطه امید توی زندگیت داری
باز یک چیزی هست که بهش دل بسته باشی ، فقط هم یک چیز است ، آن هم امید
اما هوس مثل فرار از زندانه ، هزار تا راه وجود داره اما هیچ تضمینی به هیچ کدوم از راه ها وجود نداره
هر کدومش رو که انتخاب کنی ، پشیمون می شی چرا راه دیگه ای رو انتخاب نکردی ، حتی اگر بهترین راه رو انتخاب کرده باشی ، باز هم یک نارضایتی در درون وجود داره
دلیل عمده طلاق های جامعه هم به نظر من همینه
انتخاب بر اساس احساس ، زندگی بر اساس منطق رو بر نخواهد تابید
اما انتخاب عاقلانه و زندگی عاشقانه ، شاید خیلی شعاری و رویایی باشه ، اما واقعا عملیه
کافیه فقط بهش فکر کنیم ، نسل بعدی ما احتیاج داره به این تعقل ما ...

ati3254

کاربر حرفه ای
تا آخر عمرتم تنها بمونی مهم نیست!!!!!!!!!!!

فقط................

نذار به جایی برسی که تو آغوش کسی با یاد دیگری بخوابی!!!!!!!!!

بالا