هيچيك از سربازان آمريكا درصورت حمله به ايران زنده به كشورشان برنخواهند گشت!

waffen

اخراجی موقت
دیسیپلین رو میبینی ؟؟؟؟
اینا میخوان با آمریکا در بیفتن.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همه قشنگتر هیکل چاق احمدی مقدم
روز اول عید بلد نبود از هلکوپتر بیاد پایین کم مونده بود با مغز بخوره زمین
با این وضع معلومه هیچ سرباز آمریکایی زنده نمیمونه چون فقط پایین اومدن ایشون از هلکوپتر ببینن از شدت خنده همشون میمیرن

majid-survey

عضو جدید
امریکا

امریکا

بسيار خنديديم
اگه آمريكا چندتا از ناوهاي هواپيما بره شو بفرسته درياهاي جنوب و با فرض محال ايران نصف هواپيماهاشو بزنه آمريكا با اون نصف ديگه ميتونه ايران رو با خاك يكي كنه
اينا همش بلفه
انقدر ساده نباش

نظرت جالب بود ولی بچه گانه
از آواتار و امضات مشخصه که طرز فکرت چیه
هروقت از خوندن بالاترین و جرس و کلمه خسته شدی یک سر به پایگاه آنتی وار بزن
امریکا هروقت بدونه که میتونه موفق بشه تو جنگ منتظر هیچی نمیمونه
اونم جایی مثل ایران که براش موقعیت ژئو استراتژیک ایجاد میکنه
جنگ افغانستان و عراق رو بخاطر بیار (اگر سن و سالت اجازه میده!)منتظر سازمان ملل موند؟
بازی جنگ سخته و درکش برای همه ساده نیست

برای همون ناو های هواپیما بر راه حل های ساده ای هست
اگر ترس و رنگ بذاره ببینی

EterNaL_BoY

عضو جدید
تا کجا میخواید با توهین جلو برید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا کجا میخواید با توهین جلو برید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرت جالب بود ولی بچه گانه
از آواتار و امضات مشخصه که طرز فکرت چیه
هروقت از خوندن بالاترین و جرس و کلمه خسته شدی یک سر به پایگاه آنتی وار بزن
امریکا هروقت بدونه که میتونه موفق بشه تو جنگ منتظر هیچی نمیمونه
اونم جایی مثل ایران که براش موقعیت ژئو استراتژیک ایجاد میکنه
جنگ افغانستان و عراق رو بخاطر بیار (اگر سن و سالت اجازه میده!)منتظر سازمان ملل موند؟
بازی جنگ سخته و درکش برای همه ساده نیست

برای همون ناو های هواپیما بر راه حل های ساده ای هست
اگر ترس و رنگ بذاره ببینی

سلام.

چرا به دیگران توهین میکنید؟؟؟
عکس آواتار و امضا هم شخصیه.
چرا انقدر ادعا دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آمریکا اگه بخواد حمله کنه همه جلوش می ایستیم.

فقط شما نیستید که اگه جنگ شد قرار باشه بجنگید انقدر خودتون رو میگیرید.

این خاک مال کل مردم ایرانه.

درضمن شما که عکس آواتارت شهید آوینی میخوای نشون بدی خیلی بزرگی؟؟؟؟

ای کاش 0.00000000000000001 ادب و شعور ایشان رو تو خودتون میدید بعد عکس آواتارتون رو میذاشتید.

شهید آوینی هم اگه قرار بود مثل شما با هموطن هاش صحبت کنه و به اونا توهین کنه شهید آوینی نمیشد و این همه یاد و خاطره از خودش به جا نمیذاشت.

:mad::mad::mad::mad:

heleya

عضو جدید
وای این کی وقت می کنه فکر کنه که نظر بده همیشه که در حال تناوله

mina3265

عضو جدید
خبرگزاري فارس: رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: اگر امريكا ايران را تهديد جدي و اقدامي عليه ايران انجام دهد، هيچيك از سربازان آمريكا كه در منطقه حاضر شدهاند زنده به آمريكا برنخواهند گشت.
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، سرلشكر سيدحسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در حاشيه مراسم بزرگداشت يازدهمين سالگرد شهيد صياد شيرازي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاري مراسم شهيد صياد شيرازي و بزرگداشت 90 شهيد دفاع مقدس بزرگداشت رزم و دلآوريهاي همه ملت ايران و پاسداشت مجاهدتهاي همه رزمندگان و بسيجيان است.
وي افزود: امروز وقتي يك ايراني به كشورهاي خارجي ميرود او را به عنوان يك قهرمان و مبارز عليه استكبار ميشناسند.
فيروزآبادي با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال همت مضاعف و كار مضاعف، گفت: بهترين الگوها و فرهنگسازي براي كار و همت مضاعف شهيد صياد شيرازي و ديگر شهدا هستند، كار و همت فرماندهان شهيد قابل اندازهگيري نبود و ذره ذره خاك اين مملكت گواه همت و كار مضاعف اين فرماندهان است.
وي دربخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد: استراتژي دفاع مقدس، استراتژي مردمسالاري ديني بوده است، يك فرمانده عرصه دفاع مقدس با همه اعضاي يگانش يكي بود و هيچ برتري براي خود قائل نميشد.
فيروزآبادي افزود: همت مضاعف بدون ايمان و روحيه انقلابي و توسل به شهيدان به دست نميآيد و اينكه نيروهاي ما در سايتهاي امنيتي استكبار و رژيم اشغالگر قدس نفوذ ميكنند به دليل داشتن روحيه انقلابي است.
رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در ادامه سخنان خود در خصوص مسائل راهبردي جمهوري اسلامي ايران تصريح كرد: مسائل راهبردي در جمهوري اسلامي ايران هم پيشرفت انساني و صنعتي را ميخواهد و هم رشد معنوي و اخلاقي و انقلابي براي سزاوار شدن امت حضرت مهدي(عج) بودند.
وي در ادامه در خصوص تهديدات اخير امريكا عليه ايران، اظهار داشت: آمريكاييها چند دسته هستند و خيالپردازيهايي هم ميكنند كه اگر ما آنها را سه دسته در نظر بگيريم، دو دسته قائل به تهديد ايران نيستند و فقط يك دسته كه جنگ طلبان قديمي امثال بوش هستند ميخواهند ايران را تهديد كنند.
وي افزود: داستان تهديد ايران توسط آمريكا، داستان تهديد نظامي صرف نيست و اين را همه ميداننداگر امريكا ايران را تهديد جدي كرده و اقدامي عليه ايران انجام دهد، تهديداتي كه اكنون متوجه آمريكا است چند هزار برابر خواهد شد و مثلا مشكلات اقتصادياش بيشتر ميشود و بازارهاي منطقه از آن گرفته خواهد شد و هيچ يك از سربازان آمريكا كه در منطقه حاضر شدهاند زنده به آمريكا برنخواهند گشت
رئيس ستادكل نيروهاي مسلح در ادامه سخنانش اظهار داشت: روسها و چينيها به موازات ما به تهديدات امريكا مينگرند و درست است كه آنها مثل ما رهبري فرزانه ندارند ولي با ديد سرمايهداري و درجهبنديهاي اقتصاد جهاني امريكا را رقيب و تهديد خود ميدانند.
وي ادامه داد: آمريكا بيش از اينكه براي ايران تهديد نظامي باشد براي چين و روسيه تهديد است و ما به اين كشورها بارها اين موضوع را اعلام كردهايم، هر كشور مستقلي در جهان كه بخواهد راهبردي غير از راهبرد آمريكا را پيش ببرد مورد تهديد امريكا است.
فيروزآبادي در پايان با بيان اينكه امريكا يك گرگ بينالمللي است، گفت:البته بنده اوباما را جزء گرگها نميدانم بلكه او يك سياهپوست از قشر مستضعف و با زمينه آسياي شرقي است كه در دلش ذرهاي محبت نسبت به انسانها وجود دارد ولي او در ميان دستگاههاي مخوف امريكا محصور شده است و نميتواند كاري انجام دهد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8901190366

ا) زرشک

2) من شنیدم که شیمیایی شده شکمشم بزرگه واسه اونه

3)مطمین باشین جنگ نمی شه... اینا شده مردم ایران و بفرستن از گرسنگی سطل زباله بگردن این کارو می کنن ولی اونقدر به چین و روسیه میلیارد دلاری باج می دن که جنگ نشه خودشون راحت پول نفت و بخورن و حال کنن و بگن ما مسلمونیم

faramarz20

عضو جدید
به نظر من آمریکا هیچوقت به ایران حمله نخواهد کرد ، از بودن حکومتی مانند ایران در منطقه ، بیشتر از همه آمریکا منفعت می برد زیرا با وجود ایران می تواند با ایجاد جنگ روانی کشورهای منطقه را به انواع و اقسام سلاح ها مجهز کند ( سلاح بفروشد ) و از جانب دیگر نیز کالاهای خود ( مانند قطعات هواپیما ) را با واسطه با چند برابر قیمت به ایران بفروشد .

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چین با اون همه عظمت و قدرت و سلاح هسته ایی ادعا داره تایوان که در طول تاریخ جزیی از خاکش بوده هنوز هم باید جزء خاکش باشه. ولی از ترس امریکا حتی نگاه چپ هم نمیتونه بهش بکنه.

majid-survey

عضو جدید
خدا تو قرآن گفته فقط بهت بگم: سلام

خدا تو قرآن گفته فقط بهت بگم: سلام

سلام.

ای کاش 0.00000000000000001 ادب و شعور ایشان رو تو خودتون میدید بعد عکس آواتارتون رو میذاشتید.

شهید آوینی هم اگه قرار بود مثل شما با هموطن هاش صحبت کنه و به اونا توهین کنه شهید آوینی نمیشد و این همه یاد و خاطره از خودش به جا نمیذاشت.

در کمال احترام به شما
کدوم حرفم بی ادبی بود؟؟؟
من کی گفتم بزرگم؟
الحمدلله که خودتون میدونید صف اول دفاع از این خاک چه کسانی هستند
ولی راجع به ادب و شعور ممنون که قضاوت مناسبی کردی
همون هم که گفتی ندارم، میدونم
درسته یک کم عصبانی شدم منظورم از سن وسال این بود که موضوع رو بهش یادآوری کنم
اینکه گفتم بچه گانه بخاطر این بود که قضاوت کودکان بر مبنای بازی های کامپیوتری و فیلمهای هالیووده
دوست عزیز اینکه بخاطر تذکرت ممنونم و از اون دوستم طلب حلالیت دارم

آوینی رو میشناسی؟ بهش اعتقاد داری؟
میدونی اگر بود الان چی می گفت؟

اما این بحث (جنگ) کاملا جدیه

راجع به جنگ نمیشه اینطوری قضاوت کرد
اینکه عقده حقارت ناو هواپیمابر خفه ات کنه
اینکه ایرانی اینقدر خودشو حقیر ببینه که از قبل وا بده درد آوره

خوشحالم که اعتراض کردی به من
ولی نمیدونم چرا به اون دوستمون اعتراض نکردی؟
کسی که اعتقاد داره ایران در جنگ احتمالی با امریکا بطور حتم نابود شده است. شما که ادعا میکنی برای جنگ میخوای بری جلوی تیر فیزیکی بایستس
بدون برای آمادگی و جنگ قبلش باید دلتو آماده کنی
بصیرتتو زیاد کنی
سخت ترین جنگ جنگ نرمه که با اون قلب و دلت تسخیر میشه
کسی که مرعوب ناو هواپیمابره و فکر میکنه که ایران با خاک(!) یکسان میشه بنظرت میاد بره جنگ؟ از دید ایشون اینکار بیهوده نیست؟
درسته که حتی از قیافه من و امثال من خوشت نمیاد ولی کلاهتو قاضی کن دوست من

سلام

آخرین ویرایش:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون فيروز آبادي مثل اينكه امروز قرصاشو نخورده بوده.........كه اين حرف رو زده...........يكي نيست به اين يارو بگه بابا اگه آمريكا بخواد حمله كنه............سربازي در كار نيست كه ........از طريق هوا حمله ميكنه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون فيروز آبادي مثل اينكه امروز قرصاشو نخورده بوده.........كه اين حرف رو زده...........يكي نيست به اين يارو بگه بابا اگه آمريكا بخواد حمله كنه............سربازي در كار نيست كه ........از طريق هوا حمله ميكنه
پس این همه نیرویی که تو عراق و افغانستان و ژاپن و ... پلاسن چین؟ برگ چغندر؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس این همه نیرویی که تو عراق و افغانستان و ژاپن و ... پلاسن چین؟ برگ چغندر؟
واقعا که حرفای مزخرف و مضحکی زده .....اینارو تو خواب هم عجیبه دیدنشون
ایران نماد ضد استکباره؟
آمریکا چرا باید به ایران حمله کنه
الان که منفعتش از تمام دوران ها بیشتر به لطف ایران این همه سلاح میفروشه به لطف ایران خیلی از کشورها رو میگیره
به لطف ایران خیلی سود میکنه
پرندی جان اونی هم که گفتی آرامش بعد از طوفانه برای کنترل اوضاع کشورهارو که گرفت بعدش سرباز میاره
سربازان امریکایی سربازان گمنام امام زمان نیستن که موشک کروز هم بهشون صدمه ای نزنه .....

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا که حرفای مزخرف و مضحکی زده .....اینارو تو خواب هم عجیبه دیدنشون
ایران نماد ضد استکباره؟
آمریکا چرا باید به ایران حمله کنه
الان که منفعتش از تمام دوران ها بیشتر به لطف ایران این همه سلاح میفروشه به لطف ایران خیلی از کشورها رو میگیره
به لطف ایران خیلی سود میکنه
پرندی جان اونی هم که گفتی آرامش بعد از طوفانه برای کنترل اوضاع کشورهارو که گرفت بعدش سرباز میاره
سربازان امریکایی سربازان گمنام امام زمان نیستن که موشک کروز هم بهشون صدمه ای نزنه .....
حرفاتو قبول دارم. می گن، حالا به راستو دروغش کاری ندارم
یکی از دلایل عدم خروج آمریکا از عراق و افغانستان اینه مردم آمریکا که چرا دور ایرانو که می گین مخالف ماستو آروم کردین. (منظورم سقوط صدام و طالبانه) بدون اینکه نتیجه ای برای ما داشته باشه.
حالام آمریکا می خواد به هر زوری که شده یه کاری کنه تا صدای کسی در نیاد( منظورم در ارتباط با جمله بالاییه)

EterNaL_BoY

عضو جدید
در کمال احترام به شما
کدوم حرفم بی ادبی بود؟؟؟
من کی گفتم بزرگم؟
الحمدلله که خودتون میدونید صف اول دفاع از این خاک چه کسانی هستند
ولی راجع به ادب و شعور ممنون که قضاوت مناسبی کردی
همون هم که گفتی ندارم، میدونم
درسته یک کم عصبانی شدم منظورم از سن وسال این بود که موضوع رو بهش یادآوری کنم
اینکه گفتم بچه گانه بخاطر این بود که قضاوت کودکان بر مبنای بازی های کامپیوتری و فیلمهای هالیووده
دوست عزیز اینکه بخاطر تذکرت ممنونم و از اون دوستم طلب حلالیت دارم

آوینی رو میشناسی؟ بهش اعتقاد داری؟
میدونی اگر بود الان چی می گفت؟

اما این بحث (جنگ) کاملا جدیه

راجع به جنگ نمیشه اینطوری قضاوت کرد
اینکه عقده حقارت ناو هواپیمابر خفه ات کنه
اینکه ایرانی اینقدر خودشو حقیر ببینه که از قبل وا بده درد آوره

خوشحالم که اعتراض کردی به من
ولی نمیدونم چرا به اون دوستمون اعتراض نکردی؟
کسی که اعتقاد داره ایران در جنگ احتمالی با امریکا بطور حتم نابود شده است. شما که ادعا میکنی برای جنگ میخوای بری جلوی تیر فیزیکی بایستس
بدون برای آمادگی و جنگ قبلش باید دلتو آماده کنی
بصیرتتو زیاد کنی
سخت ترین جنگ جنگ نرمه که با اون قلب و دلت تسخیر میشه
کسی که مرعوب ناو هواپیمابره و فکر میکنه که ایران با خاک(!) یکسان میشه بنظرت میاد بره جنگ؟ از دید ایشون اینکار بیهوده نیست؟
درسته که حتی از قیافه من و امثال من خوشت نمیاد ولی کلاهتو قاضی کن دوست من

سلام

سلام.

اینجا دنیای مجازیه.درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی از جوون هامون از اتفاقاتی که بعد از انتخابات افتاده ناراحتن.

پس واسه ی اونا فقط دنیای مجازی مونده که میتونن(البته میتونستن دیگه الان هم نمیتونن)
نظراتشون رو بگن.

راجع به اون داداشمون که اون حرفا رو زده بود بهتر بهتون بگم بعضیا چنین عقیده و نظری دارن اما مطمئن باش وجبی از خاکشون رو به هیچ کشوری نمیدن.

و اینکه گفتی قرآن گفته فقط بگم سلام:

اعتقاد به قرآن فقط از روی گفتن که نیست اصل دل آدمه.

کسایی که جوونامون رو کشتن هم ادعای خدا پرستی دارن اما اینکارو کردن و با نهایت وقاحت همه ی اتفاقات رو هم تکذیب کردن.

همه ی اینا به کنار ما یه وجب از خاکمون رو به کسی نمیدیم.

امضای شما اینه:

ما پابرهنگان وارثان تاریخیم

حالا منم در مورد امضاتون که شخصیه یه حرفایی دارم.

شما خودتون رو تا کجا وارث تاریخ میدونید؟؟؟؟

فکر کنم شنیدی قراره تاریخ پادشاهی از کتاب ها حذف بشه. شما وارث اون قسمت نیستید؟؟؟؟؟؟

وارث قسمتی از تاریخ که کوروش کبیر پادشاه بود نیستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عقیده ی من اینه که اگر کسی واقعا خداپرست باشه و قرآن رو کتاب راهنما بدونه فقط نباید در سخن باشه.

آخرین ویرایش:

paeeizan

اخراجی موقت
آمریکا اعلام کرده درسال 2010 با سلاح های اتمی که داره میتونه 4 بار همه کره زمین رو نابود کنه ....
.
.
.
.
موشک قاره پیما ساخته که فقط کافیه فقط 8کیلو اورانیوم تو کلاهک موشک بزاره ... ایران که هیچ ..کل منطقه خاور میانه رو تا -60-50 سال فاقد حیات میکنه .....

majid-survey

عضو جدید
وارثان تاریخ

وارثان تاریخ

سلام.

اینجا دنیای مجازیه.درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی از جوون هامون از اتفاقاتی که بعد از انتخابات افتاده ناراحتن.

پس واسه ی اونا فقط دنیای مجازی مونده که میتونن(البته میتونستن دیگه الان هم نمیتونن)
نظراتشون رو بگن.

راجع به اون داداشمون که اون حرفا رو زده بود بهتر بهتون بگم بعضیا چنین عقیده و نظری دارن اما مطمئن باش وجبی از خاکشون رو به هیچ کشوری نمیدن.

و اینکه گفتی قرآن گفته فقط بگم سلام:

اعتقاد به قرآن فقط از روی گفتن که نیست اصل دل آدمه.

کسایی که جوونامون رو کشتن هم ادعای خدا پرستی دارن اما اینکارو کردن و با نهایت وقاحت همه ی اتفاقات رو هم تکذیب کردن.

همه ی اینا به کنار ما یه وجب از خاکمون رو به کسی نمیدیم.

امضای شما اینه:

ما پابرهنگان وارثان تاریخیم

حالا منم در مورد امضاتون که شخصیه یه حرفایی دارم.

شما خودتون رو تا کجا وارث تاریخ میدونید؟؟؟؟

فکر کنم شنیدی قراره تاریخ پادشاهی از کتاب ها حذف بشه. شما وارث اون قسمت نیستید؟؟؟؟؟؟

وارث قسمتی از تاریخ که کوروش کبیر پادشاه بود نیستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عقیده ی من اینه که اگر کسی واقعا خداپرست باشه و قرآن رو کتاب راهنما بدونه فقط نباید در سخن باشه.

بله مجازیه
منم نگفتم واقعیه
متاسفانه دوستان زیادی تو مجاز زندگی میکنند واقعیت رو فراموش کردند
اخبار رو اونطور که دوست دارن میبینند و میشنوند و غیر از منابع موثق! خودشون همه رو باطل میدونن

هرکس نظرشو گفت ، ومن هم نظرمو گفتم(شاید بنظر شما حق ندارم نظر بدم که این جای خودش قابل بحثه)

جواب منو ندادی طبق تفکرات همین دوستان وجوانان که می فرمایید نتیجه کار مهمه. اونوقت چطور کسی که اینچنین مطمئنه که ایران در طرفه العین با خاک یکسان میشه به خودش زحمت میده بره یک وجب از خاکش رو به کسی نده؟ با عقل جور در میاد؟؟؟؟

گفتی دل، موندم شما به منبع وحی متصل هستی که اینطوری از دل افراد خبر داری؟؟؟؟؟
ولی ما از قدیم و ندیم دیدیم و شنیدیم که گفتن از کوزه همان برون تراود که در اوست
یه راه داره اونم اینه که بری از همشون بپرسی یا 1 دونه از اون نظر سنجی های باحال!!! بکنی

گفتی جوونامون رو کشتن؟
همونا که یکی یکی زنده شدن؟72 کشته علیرضا بهشتی رو میگی؟
یا کشته شدن مرموز ندا که فیلمش هم در اومد و دیدار نامزدش با رییس رژیم منحوس صهیونیستی خط و ربطشون رو نشون داد؟
یا خواهر زاده اون ...(جالبه تو اون تعدا آدمی که تو روز عاشورا کف و سوت میزدن و هلهله میکردن و پرچم امام حسین رو آتیش میزدن بصورت کاملا اتفاقی اون یک نفر باید بمیره. واحیرتا!!!!!)

از اینا بگذریم
گفتی که ما یک وجب از خاکمون رو به کسی نمیدیم(احسنت به شخص شما چون اینطور که بر میاد شما مشی بی طرفی اتخاذ کردی)

اما کسی که خطش با تحدید کننده این خاک یکی شده چطوری میخواد از این خاک دفاع کنه؟ چند نفر از این دوستان جوان که میگی ناراحت هستن ولی خاکشون رو نمیدن، وقتی حرفای دول امریکا و انگلیس و فرانسه و رژیم جعلی اسراییل رو شنیدن پا پس کشیدن و دیگه آب به آسیاب دشمن نریختن؟؟؟
وقتی اسراییل گفت اینا سرمایه های ما هستند و بجای ما دارن با جمهوری اسلامی میجنگند ترمز کردن؟؟؟؟
و اگر فردا روزی جنگ شد و بعضیا گفتن به جنگ نروید و بیانیه دادن اونوقت؟؟؟؟؟؟؟

1 نکته از قرآنی که میخونی و عمل میکنی ولی من حرفشو فقط میزنم:

یا ایها الذین آمنو لاتتخذوالیهود والنصاری اولیاء بعضهم اولیاء بعض و من یتولهم منکم فانه منهم ان الله لا یهدی القوم الظالمین*
فتری الذین فی قلوبهم مرض یسارعون فیهم یقولون نخشی ان تصیبنا دائره فعسی الله ان یاتی بالفتح او امر من عنده فیصبحوا علی مااسرو فی انفسهم نادمین
سوره مبارکه مائده آیه 50
تفسیرش با خودت
(لب مطلب اینه: هروقت دیدی دشمن داره تاییدت میکنه بدون کارت ایراد داره، به اخبار دقت کن)
البته اگر وقت کنم تایپکی با محوریت قرآن میخوام دایر کنم

پس خوش بحال شما که به قرآن عمل میکنی

راجع به امضا:
امضای من یک استعاره و کنایه از یک مفهوم و آیه قرآنی هستش

حتما تو قرائت های شبانه برای درک قرآن و مفاهیمش حتما به سوره مبارکه قصص آیه 5 رسیدی :

و نرید ان من علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

امیدوارم شما خدا پرست واقعی باشی و مثل من فقط تو حرف سخن نباشی

والسلام علی من التبع الهدی

التماس دعا
سلام

آخرین ویرایش:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آمریکا اعلام کرده درسال 2010 با سلاح های اتمی که داره میتونه 4 بار همه کره زمین رو نابود کنه ....
.
.
.
.
موشک قاره پیما ساخته که فقط کافیه فقط 8کیلو اورانیوم تو کلاهک موشک بزاره ... ایران که هیچ ..کل منطقه خاور میانه رو تا -60-50 سال فاقد حیات میکنه .....
سال 59 به کارتر گفتن برای اینکه نشون بدیم قدرتمونو تا کسی به سفارتمون حمله نکنه تهرانو بمباران اتمی کنیم(منبع کتاب خاطرات کارتر)
می شه بگی چرا نکرد؟
فکر می کنی جنگ جهانی دوم به خاطر تفریح تو هیروشیما و نکازاکی بمب انداخت یا برای اینکه روسا از ایران برن و از طرف دیگه ژاپن تسلیم شه و روسا به بهونه ادامه جنگ بهش حمله نکنن و نگیرنش
این دنیای واقعیه نه بازی کامپیوتری.
همون آمریکام باید به خیلیا (به خصوص به مردمش) جواب پس بده

sohrab sepehri

عضو جدید
بابا بیژن قالپاق کارت درسته .تا ما شمارو داریم جیمی باید بره گاو چرانی.

amin611

عضو جدید
انقدر ريخته تو بشكه كه ديگه نميتونه راه بره
محمودم كه هنوز بلد نيست كت بپوشه، فكر كنم جوونياش با پيژامه و زير پيرهن بيرون ميرفته
ايشون دو راه بيشتر ندارن : يا بايد حرفاشو پس بگيره يا روغنشو عوض كنه!:w15::w15::w15:

لاوي

عضو جدید
خبرگزاري فارس: رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: اگر امريكا ايران را تهديد جدي و اقدامي عليه ايران انجام دهد، هيچيك از سربازان آمريكا كه در منطقه حاضر شدهاند زنده به آمريكا برنخواهند گشت.
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، سرلشكر سيدحسن فيروزآبادي رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در حاشيه مراسم بزرگداشت يازدهمين سالگرد شهيد صياد شيرازي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاري مراسم شهيد صياد شيرازي و بزرگداشت 90 شهيد دفاع مقدس بزرگداشت رزم و دلآوريهاي همه ملت ايران و پاسداشت مجاهدتهاي همه رزمندگان و بسيجيان است.
وي افزود: امروز وقتي يك ايراني به كشورهاي خارجي ميرود او را به عنوان يك قهرمان و مبارز عليه استكبار ميشناسند.
فيروزآبادي با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال همت مضاعف و كار مضاعف، گفت: بهترين الگوها و فرهنگسازي براي كار و همت مضاعف شهيد صياد شيرازي و ديگر شهدا هستند، كار و همت فرماندهان شهيد قابل اندازهگيري نبود و ذره ذره خاك اين مملكت گواه همت و كار مضاعف اين فرماندهان است.
وي دربخش ديگري از سخنان خود تصريح كرد: استراتژي دفاع مقدس، استراتژي مردمسالاري ديني بوده است، يك فرمانده عرصه دفاع مقدس با همه اعضاي يگانش يكي بود و هيچ برتري براي خود قائل نميشد.
فيروزآبادي افزود: همت مضاعف بدون ايمان و روحيه انقلابي و توسل به شهيدان به دست نميآيد و اينكه نيروهاي ما در سايتهاي امنيتي استكبار و رژيم اشغالگر قدس نفوذ ميكنند به دليل داشتن روحيه انقلابي است.
رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در ادامه سخنان خود در خصوص مسائل راهبردي جمهوري اسلامي ايران تصريح كرد: مسائل راهبردي در جمهوري اسلامي ايران هم پيشرفت انساني و صنعتي را ميخواهد و هم رشد معنوي و اخلاقي و انقلابي براي سزاوار شدن امت حضرت مهدي(عج) بودند.
وي در ادامه در خصوص تهديدات اخير امريكا عليه ايران، اظهار داشت: آمريكاييها چند دسته هستند و خيالپردازيهايي هم ميكنند كه اگر ما آنها را سه دسته در نظر بگيريم، دو دسته قائل به تهديد ايران نيستند و فقط يك دسته كه جنگ طلبان قديمي امثال بوش هستند ميخواهند ايران را تهديد كنند.
وي افزود: داستان تهديد ايران توسط آمريكا، داستان تهديد نظامي صرف نيست و اين را همه ميداننداگر امريكا ايران را تهديد جدي كرده و اقدامي عليه ايران انجام دهد، تهديداتي كه اكنون متوجه آمريكا است چند هزار برابر خواهد شد و مثلا مشكلات اقتصادياش بيشتر ميشود و بازارهاي منطقه از آن گرفته خواهد شد و هيچ يك از سربازان آمريكا كه در منطقه حاضر شدهاند زنده به آمريكا برنخواهند گشت
رئيس ستادكل نيروهاي مسلح در ادامه سخنانش اظهار داشت: روسها و چينيها به موازات ما به تهديدات امريكا مينگرند و درست است كه آنها مثل ما رهبري فرزانه ندارند ولي با ديد سرمايهداري و درجهبنديهاي اقتصاد جهاني امريكا را رقيب و تهديد خود ميدانند.
وي ادامه داد: آمريكا بيش از اينكه براي ايران تهديد نظامي باشد براي چين و روسيه تهديد است و ما به اين كشورها بارها اين موضوع را اعلام كردهايم، هر كشور مستقلي در جهان كه بخواهد راهبردي غير از راهبرد آمريكا را پيش ببرد مورد تهديد امريكا است.
فيروزآبادي در پايان با بيان اينكه امريكا يك گرگ بينالمللي است، گفت:البته بنده اوباما را جزء گرگها نميدانم بلكه او يك سياهپوست از قشر مستضعف و با زمينه آسياي شرقي است كه در دلش ذرهاي محبت نسبت به انسانها وجود دارد ولي او در ميان دستگاههاي مخوف امريكا محصور شده است و نميتواند كاري انجام دهد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8901190366

بابا توهم...اكس چيكارست اينجا:biggrin:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو این تاپیکدر بعضی پستها اوج بی ارادگی و خود باختگی و ترسو بودن رو میبینم و دیگر هیچ

متاسفم

همین حرفارو اول جنگ خیلی از امثال شماها میزدن ولی بازم حزب اللهی ها و بسیجی ها از جون مایه گذاشتن و ایران رو نگه داشتن تا شما راحت بدون اینکه اسمت جاسم !!!باشه بیای اینطور فرماندهان مملکتت رو به مسخره بگیری
اگه جنگی بشه تاریخ باز تکرار میشه و شماها دنبال سوراخ موش میگردید و باز بسیجی ها باید برن دست و پا بدن و باز بعد اون جنگ هم اینجور پست ها رو خواهیم دید.

Candyman

کاربر فعال
سلام.

اگر آمریکا حمله بکنه...اگر قرار باشه دوباره افرادی که میرند جنگ بشن سوگولی و تا 7 پشت بعدشون دارای امتیاز باشند...من میرم...وگرنه نفر اولی هستم که hc شمال فرار میکنم.8 سال جنگ کردیم عاقبتشو دیدیم...من یکی خودمو درگیر نمیکنم.شماها میخوایید به مقام شامخ شهادت برسید برید برسید.من یکی دنیا رو انتخاب کردم :d;)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن شما محکوم کنندگان مرغ و تخم مرغ همیشگی باید کمی اینکارای سخیف رو بزارید کنار و یار همیشگی خودتون یعنی فتوشاپ رو هی کمک نگیرید تا لباس کسی رو بیرون زده از کت نشون بدید

Candyman

کاربر فعال
من تو این تاپیکدر بعضی پستها اوج بی ارادگی و خود باختگی و ترسو بودن رو میبینم و دیگر هیچ

متاسفم

همین حرفارو اول جنگ خیلی از امثال شماها میزدن ولی بازم حزب اللهی ها و بسیجی ها از جون مایه گذاشتن و ایران رو نگه داشتن تا شما راحت بدون اینکه اسمت جاسم !!!باشه بیای اینطور فرماندهان مملکتت رو به مسخره بگیری
اگه جنگی بشه تاریخ باز تکرار میشه و شماها دنبال سوراخ موش میگردید و باز بسیجی ها باید برن دست و پا بدن و باز بعد اون جنگ هم اینجور پست ها رو خواهیم دید.

یکبار حماقت باعث کشته شدن 1 میلیون جوون این کشور شد.1 میلیون خانواده بی پسر شدند.1 میلیون استعداد به فنا رفت.1 میلیون امید از بین رفت.اگر میخوای تجربه رو تجربه بکنی و باز یک نسل پر از استرس و دارای کمبود های اقتصادی و فرهنگی و علمی بار بیاری بسم الله.

LIBERAL

عضو جدید
در ضمن شما محکوم کنندگان مرغ و تخم مرغ همیشگی باید کمی اینکارای سخیف رو بزارید کنار و یار همیشگی خودتون یعنی فتوشاپ رو هی کمک نگیرید تا لباس کسی رو بیرون زده از کت نشون بدید

مي گم اين فتوشاپ هم خوب خار شده تو چشم شما ها، دمش گرم ... :D
از اين به بعد تو نماز جمعه علاوه بر مرگ بر اينگليس و مرگ بر آمريكا يه مرگ بر فتوشاپ هم اضافه كنين :biggrin:

13213

عضو جدید
حتما همين جوره كه گفته حالا مگه اونا ميخوان حمله كنن كه ما ميخوايم همشون و بكشيم پس اگه حمله كردن يه چندتاشون برا خنده نكشيم:redface::redface::redface:

mina3265

عضو جدید
آره منم می گم چند تاشونو نگه داریم ازشون اطلاعات بگیریم

100% شونو نکشیم 99.86% رو بکشیم:biggrin::biggrin:

هر حکومت دیکتاتوری احتیاج به 1 دشمن فرضی دارد

mina3265

عضو جدید
یکبار حماقت باعث کشته شدن 1 میلیون جوون این کشور شد.1 میلیون خانواده بی پسر شدند.1 میلیون استعداد به فنا رفت.1 میلیون امید از بین رفت.اگر میخوای تجربه رو تجربه بکنی و باز یک نسل پر از استرس و دارای کمبود های اقتصادی و فرهنگی و علمی بار بیاری بسم الله.

شما فکر کردی اینا به فکر جووونان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پول نفت و می خورن و حال میکنن میگن ایستادیم در مقابل امریکا...اگه جای مردم بودن می فهمیدن... فقر بی کاری فساد وووو.......

آخرین ویرایش:
بالا