همین الان داری به چی فکر میکنی؟

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
به اینکه ایا کسی از دوستان از آیدا خبری داره یا نه؟
اگه کسی ازش خبر داره یا شمارشو داره لطفا بهم بده چون یکی از بچه ها خیلی نگرانشه
ممنون
اتفاقا منم نگرانش شدم، خبری ندارم ازش.
.
به آیدا

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا تا منو تو گور نکن ک دست بردار نمیشن ! ای لعنت به این روزها و شب ها

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز .واقعا عذر میخواهم باعث نگرانی شدم .یه مدت خواستم از فضای مجازی دور باشم .یکسری برنامه ریزی جدید دارم .سال گذشته سال خیلی سختی برام بود تو سال جدید تصمیم گرفتم قوی تر باشم .و بیشتر کنار خانواده باشم .باز هم ممنون که یادم بودید .دوستانه اینجا دارم که چندین ساله میشناسم و دوستان جدیدی پیدا کردم که دوستی با اونها باعث افتخارمه.سال خوبی داشته باشید .اگه خدا بخواد در خدمت هستم وگرنه حلال کنید .دوستتون دارم🌹🌹🌹

eterno

کاربر ممتاز
به مادربزرگم، کل امشب روحم داره توی خونه ی مادربزرگم و کنارش پرواز میکنه😔
مادربزرگم دو سالی هست که کلا زمین گیر شده و توی رختخوابه و هیچ حرکتی نداره و دو ماهی هم میشه که سیر نزولی داشته و هر روز بیشتر افت میکنه.
نگهداری از مادربزرگم با پدرم و عموها و عمه هامه، نوبتی میرن خونه ی مادربزرگم و ازش نگهداری میکنند. امشب نوبت بابای من بود که پیشش باشه، وقتی سر شب به بابام زنگ زدم متوجه شدم که حال مادربزرگم اصلا خوب نیست و یه جورایی بیهوش شده، عمه هام و مامانم هم اونجا بودن، وقتی داشتم با پدرم صحبت میکردم، صدای عمه م رو میشنیدم که داره مادربزرگم رو صدا میزنه. صدای عمه م رو که شنیدم با اینکه بابام پشت تلفن داشت اوضاع رو عادی جلوه میداد ولی متوجه شدم که امشب ممکنه شب خوبی نباشه.
الان قلبم اونجاست، ناراحتم ازینکه براش اتفاقی بیفته و من هفته ی قبل میخواستم بهش سر بزنم و تنبلی کردم و نرفتم.
اگه مادربزرگم از پیش ما بره، خودش راحت میشه چون واقعا داره عذاب میکشه ولی الان وقتی که به رفتنش فکر میکنم، نمیتونم جلوی گریه م رو بگیرم🥺🥺🥺
بعضی از آدمها سرنوشت های عجیبی دارن، مادربزرگ من توی زندگیش کم سختی نکشید، برای آخر عمرش این درد و رنج بی انصافی بود
😔😔😔😔😔

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به مادربزرگم، کل امشب روحم داره توی خونه ی مادربزرگم و کنارش پرواز میکنه😔
مادربزرگم دو سالی هست که کلا زمین گیر شده و توی رختخوابه و هیچ حرکتی نداره و دو ماهی هم میشه که سیر نزولی داشته و هر روز بیشتر افت میکنه.
نگهداری از مادربزرگم با پدرم و عموها و عمه هامه، نوبتی میرن خونه ی مادربزرگم و ازش نگهداری میکنند. امشب نوبت بابای من بود که پیشش باشه، وقتی سر شب به بابام زنگ زدم متوجه شدم که حال مادربزرگم اصلا خوب نیست و یه جورایی بیهوش شده، عمه هام و مامانم هم اونجا بودن، وقتی داشتم با پدرم صحبت میکردم، صدای عمه م رو میشنیدم که داره مادربزرگم رو صدا میزنه. صدای عمه م رو که شنیدم با اینکه بابام پشت تلفن داشت اوضاع رو عادی جلوه میداد ولی متوجه شدم که امشب ممکنه شب خوبی نباشه.
الان قلبم اونجاست، ناراحتم ازینکه براش اتفاقی بیفته و من هفته ی قبل میخواستم بهش سر بزنم و تنبلی کردم و نرفتم.
اگه مادربزرگم از پیش ما بره، خودش راحت میشه چون واقعا داره عذاب میکشه ولی الان وقتی که به رفتنش فکر میکنم، نمیتونم جلوی گریه م رو بگیرم🥺🥺🥺
بعضی از آدمها سرنوشت های عجیبی دارن، مادربزرگ من توی زندگیش کم سختی نکشید، برای آخر عمرش این درد و رنج بی انصافی بود
😔😔😔😔😔
😔😔

سلام آیدا جون❤️❤️
خداروشکر که حالت خوبه و ممنون که از خودت بهمون خبر دادی عزیزم❤️❤️🙏🙏
واقعا به فکرت بودم و مخصوصا توی ایام عید نگران حالت بودم، خوبه که تصمیم به قوی بودن گرفتی، امیدوارم همونطور که خودت میخوای اوضاع پیش بره❤️❤️
ممنون عزیزم چه خوبه دوستای مهربونم مثل شما دارم .مرسی هستید💖💖💖

eterno

کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز .واقعا عذر میخواهم باعث نگرانی شدم .یه مدت خواستم از فضای مجازی دور باشم .یکسری برنامه ریزی جدید دارم .سال گذشته سال خیلی سختی برام بود تو سال جدید تصمیم گرفتم قوی تر باشم .و بیشتر کنار خانواده باشم .باز هم ممنون که یادم بودید .دوستانه اینجا دارم که چندین ساله میشناسم و دوستان جدیدی پیدا کردم که دوستی با اونها باعث افتخارمه.سال خوبی داشته باشید .اگه خدا بخواد در خدمت هستم وگرنه حلال کنید .دوستتون دارم🌹🌹🌹
سلام آیدا جون❤️❤️
خداروشکر که حالت خوبه و ممنون که از خودت بهمون خبر دادی عزیزم❤️❤️🙏🙏
واقعا به فکرت بودم و مخصوصا توی ایام عید نگران حالت بودم، خوبه که تصمیم به قوی بودن گرفتی، امیدوارم همونطور که خودت میخوای اوضاع پیش بره❤️❤️

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه حتما بگیرین
بلکه برای ما هم جشن بگیرن🤪
عه معلمین... پس پیشاپیش روزتون مبارک ☺️🌸
با دانش آموز ها برای دبیراشونم تو تولد معلماشون هم با جشن تولد سوپرایزشون کردیم خیلی خوب بود ☺️😅

اما حقیقتش ی نو معلم جدید داریم امسال
ی کم ی جوریه :🥴😂

ب اینکه امشب بارون میگیره ی ن

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عه معلمین... پس پیشاپیش روزتون مبارک ☺️🌸
با دانش آموز ها برای دبیراشونم تو تولد معلماشون هم با جشن تولد سوپرایزشون کردیم خیلی خوب بود ☺️😅

اما حقیقتش ی نو معلم جدید داریم امسال
ی کم ی جوریه :🥴😂

ب اینکه امشب بارون میگیره ی ن
مرسی🙏
چه خوب،چقدر از این جشنهای غافلگیری خوبه تمام خستگی آدم رو با خودش میبره من هم توی دوره ی کارم یکبار برای تولدم غافلگیر شدم که هنوز هم بهش فکر می کنم حالم با فکر کردن بهش بهتر میشه
به اینکه انشالله امسال مدیر به ما شام کباب بده🤪

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به دوری و غریبی که باعث میشه خودت یه جایی باشی و دلت یه جای دیگه😔
غریبی و دوری بهتر از اینه ک هی سرک بکشن هی دخالت کنن هی رو مخت راه برن !
خوشحال باش ک ازشون دوری ؟
راحت زندگیتو کن ..

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه روز معلم ، معلم باشگاه مهندسان ایران که بسیار معلم خوب و نمونه ای هستن و همه بچه ها را دعوت میکنن به یه تالار ، چی میخاد بده ؟ کباب گوشت یا کباب مرغ
یعنی معلمها خودشون جشن بگیرن! زیبا بود! تا بوده بقیه جشن میگیرن تا معلمها خوشحال بشن،سلطان شما تالار بگیرین بی زحمت کباب گوشت بدین!
به اینکه سلطان که ۳۰ میلیارد ماشین داره چرا باید منتظر دعوت بقیه باشه ! معلومه که دست به خیر نیست!

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
به اینکه @آیدا.. جون خوش اومدی

به اینکه @eterno عزیزم دعا می کنم مامان بزرگت شفا پیدا کنن

به اینکه چرا اینقدر خسته م!

به اینکه با این خستگی بهتره قرار استخر رو بهم بزنم

به اینکه وسایل شنایی که خریدم خیلی خوشگله

به اینکه مرسی عزیزان که روال تاپیک رو رعایت می کنید

به اینکه دوستتون دارم عزیزان

به اینکه عرضی نیست فعلا