همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sama_abdm

عضو جدید
سلام.بچه ها کسی هست که کلاسای اسکیس خانم سپیده علیمحمدزاده رو ثبت نام کرده باشه؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااممم.میبینم که برو بچ فعال شدند...منم چندروزی نمیرسیدم سر بزنم...اما کمی تا قسمتی خوندم...زارعی رو تموم کردم الان تنظیم میخونم..بعدهم تاسیسات وسازه..خدمت دوستانی که میخوان از الان اسکیس کار کنند یه نکته متذکر شم اینکه اگه میخواین اسکیستون فنی باشه طرحش...سعی کنید تنظیم و سازه را اول بخوانید چونکه مثلا یه سوال اومد تو اقلیم گرم و خشک مثلا مدرسه طراحی کنید بدونید چیکار باید بکنید...کتاب سبک شناسی پیر نیا مهم است...ازش سوال اومده..هرچی تونستید تا آخر فروردین بخونید اردیبهشت به بعد خلاصه و تست زنی...;)
سلااااااااام جیگر خودم.
افرییین خیلی خوب خوندی...
سبک شناسی مثلا از چه قسمت هایی سوال میاد؟
اسکیس هم میزاریم از 1 اردیبهشت استارت میزنیم.الان بیشتر بخونیم بهتره.

faeze dey

عضو جدید
سلااممم.میبینم که برو بچ فعال شدند...منم چندروزی نمیرسیدم سر بزنم...اما کمی تا قسمتی خوندم...زارعی رو تموم کردم الان تنظیم میخونم..بعدهم تاسیسات وسازه..خدمت دوستانی که میخوان از الان اسکیس کار کنند یه نکته متذکر شم اینکه اگه میخواین اسکیستون فنی باشه طرحش...سعی کنید تنظیم و سازه را اول بخوانید چونکه مثلا یه سوال اومد تو اقلیم گرم و خشک مثلا مدرسه طراحی کنید بدونید چیکار باید بکنید...کتاب سبک شناسی پیر نیا مهم است...ازش سوال اومده..هرچی تونستید تا آخر فروردین بخونید اردیبهشت به بعد خلاصه و تست زنی...;)

مرسی از راهنماییت.واس سازه و تنظیم چه کتابی پیشنهاد میکنی؟طراحی اقلیمی قبادیان واس تنظیم خوبه؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خبری نیستا!!! من که رفته بودم 2 روزه یه مسافرته کوچولو!! الانم که درگیره خونه تکونی ام!! 2شنبه ام امتحان عملیه 3دی مکسمه! انگار قسمت نیست فعلا بخونم :cry:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلااااااااام جیگر خودم.
افرییین خیلی خوب خوندی...
سبک شناسی مثلا از چه قسمت هایی سوال میاد؟
اسکیس هم میزاریم از 1 اردیبهشت استارت میزنیم.الان بیشتر بخونیم بهتره.

علیک سلام :D سبک شناسی همش مهمه دیگه..یه کتابه دیگه تنبلی نکن همشو بخون روزنامه وار البته قبلش تستاشو بزنی دستت میاد چجوری بخونی و کجاهاشو نباید بخونی;)

مرسی از راهنماییت.واس سازه و تنظیم چه کتابی پیشنهاد میکنی؟طراحی اقلیمی قبادیان واس تنظیم خوبه؟

طراحی اقلیمی قبادیان اگه همون جلد سبزس که ترجمه یه کتاب آمریکاییه نصف مطلبش با کتاب کسمایی یکیه مخصوصا تو تئوری ها اما قسمت های طراحیش منحصرا برا اسکیس خوبه...ببینید برا تنظیم مجموعه این کتابها ازشون تست میاد اما لازم نی همشو بخونید..معماری روستا زرگر بود اگه اشتباه نکنم.طراحی اقلیمی قبادیان.ساسان مرادی.ابنیه سنتی قبادیان و کتاب کسمایی توی اینا کسمایی و ابنیه سنتی تقریبا پوشش میده مطالب کتابهای دیگه در حد 60% کلا منبع خاصی نداره اما...برای سازه هم کتابهای گلابچی مطمینا..ایستایی هم که سوال میاد جزوه های سعیدی پور و سروش نیا خوبه
.

holooooooo

کاربر ممتاز
مثل اینکه بچه ها همه رفتن مسافرت! :surprised:

-archi-

عضو جدید
چقدخوبه که همچین فضایی اینجاهستتتتتتت.....تا به الان انگیزه خوندن نداشتم اما الان انگیزه پیداکردم و میخونم ;)

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
چه دل و قلوه ای میدن اینجا بعضی ها بهم:biggrin:میبینم که از الان جو بهار اومده و غلاف درس خوندن کشیده شده..فکنم اینجا اردیبهشت به بعد شلوغ شه

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دارم سبک شناسی پیرنیا میخونم تا ص 59 خوندم
holoooooooسبک شناسی معماری ایرانی رو میخونی؟​

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه دل و قلوه ای میدن اینجا بعضی ها بهم:biggrin:میبینم که از الان جو بهار اومده و غلاف درس خوندن کشیده شده..فکنم اینجا اردیبهشت به بعد شلوغ شه

سلام دوستم خوبی دقیقا فضای عید اینجاروهم پرکرده.از 15ام فروردین شلوغ میشه.سال نو مبارک

holooooooo

کاربر ممتاز
منم دارم سبک شناسی پیرنیا میخونم تا ص 59 خوندم
holoooooooسبک شناسی معماری ایرانی رو میخونی؟​
آره خود نامردشه :redface:

چه دل و قلوه ای میدن اینجا بعضی ها بهمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gifمیبینم که از الان جو بهار اومده و غلاف درس خوندن کشیده شده..فکنم اینجا اردیبهشت به بعد شلوغ شه

عیده دیگه باید لاو بتتتتتتترکونیم،
الان شما باباشین یا جودی هستین؟!

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دو روز نبودم کلی لاو ترکوندین که...خخخ
منم از شنبه شروع میکنم معماری ایرانی و سبک شناسی...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه بهاری!! ما که خونه هستیم...خودم تک و تنها تو خونه:cry: :(
اره اینجا بعد تعطیلات شلوغ میشه...همه استرس میگیرن و چه کنم چه کنم میفتن که چیکار بکنیم و چیکار نکنیم.
به نظرم تو این تعطیلات هم بخونین هر چند کم

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
آره خود نامردشه :redface:

عیده دیگه باید لاو بتتتتتتترکونیم،
الان شما باباشین یا جودی هستین؟!

من باباشونم
:biggrin:

من دو روز نبودم کلی لاو ترکوندین که...خخخ
منم از شنبه شروع میکنم معماری ایرانی و سبک شناسی...

رضای عزیز امیدوارم سال جدید سال پر برکتی برات باشه و به هدفهات برسی...همچنین تمام دوستان خوب همچون خانوم hooooloooo و chantic عزیز سال پرباری رو پیشاپیش براتون آرزومندم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضای عزیز امیدوارم سال جدید سال پر برکتی برات باشه و به هدفهات برسی...همچنین تمام دوستان خوب همچون خانوم hooooloooo و chantic عزیز سال پرباری رو پیشاپیش براتون آرزومندم

مرسی عزیزم...ایشالا سالی پر از موفقیت واسه هممون باشه...ایشالا همه اونجایی که دوس دارن قبول بشن.و همه ایشالا اول سلامتی بعد عاقبت بخیری و خوشبختی تو زندگی
بابا لنگ دراز:gol:
هلووووو:gol:
معمار لاهیجانی:gol:
chantic :gol:
سماته:gol:
افلاطونی:gol:
arcnew :gol:
archi :gol:
faeze dey :gol:
مهدیه مقدم :gol:
eng.anita :gol:
معمارباشی:gol:
p.yari :gol:
erfan4877 :gol:
arefe:gol:
همراهی:gol:
domous :gol:
mahfo :gol:
sama_abdm :gol:
باران طلایی:gol:
بهارک
thearchi
و...

پیشاپیش عید همتون مبارررررک
نوروز 1393

holooooooo

کاربر ممتاز
عید همه مبااااااااااارک...

عید همه مبااااااااااارک...

من باباشونم
:biggrin:

ممنونم ازتون...
منم امیدوارم امسال سالی پز از موفقیت و شادی برای همه باشههههههههههههههه، امیدوارم هممون کنکور قبول بشیم، آزمون نظام قبول بشیم، همگی خووووووووووشبخت بشیممممممممممممم... دوستای گلم عیدتون مبارکک..

Thearchi

عضو جدید
دوستان نوروز همه تون مبااااااااااااااااااااارک....
ایشالا سال دیگه همین موقع در حال گذروندن ترم دوم ارشد باشین...
یا علی...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

TARANE-ARCH

عضو جدید
بچه ها تو سال جدید کسی هم شروع کرده به خوندن؟

سلااااااااااااااااااااااااام بچه ها عید هم
تون مبارک ایشالا امسال از همین اول اسبتون به مراد دلتون بتازه و بره به سمت خوشبختی
ایشالا امسال همه باهم مهرماه دانشکاهیم هرکی هرجادلش میخواد
همه باهم دیگه موتورا روششششششششششششششششن بریم به سمت موفقیت
ولی خدایی کیا تونسن تا ایننجا خوب خوب بخونن؟؟؟؟؟؟؟؟///
من هم ای خوندم تقریبا فقط موندم برا سازه چی بخونم بچه جونم مثل بقیه تاپیک ها بیاین اینجارم بترکونیم:gol:
:):w32::w14:

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه ها تو سال جدید کسی هم شروع کرده به خوندن؟

سلااااااااااااااااااااااااام بچه ها عید هم
تون مبارک ایشالا امسال از همین اول اسبتون به مراد دلتون بتازه و بره به سمت خوشبختی
ایشالا امسال همه باهم مهرماه دانشکاهیم هرکی هرجادلش میخواد
همه باهم دیگه موتورا روششششششششششششششششن بریم به سمت موفقیت
ولی خدایی کیا تونسن تا ایننجا خوب خوب بخونن؟؟؟؟؟؟؟؟///
من هم ای خوندم تقریبا فقط موندم برا سازه چی بخونم بچه جونم مثل بقیه تاپیک ها بیاین اینجارم بترکونیم:gol:
:):w32::w14:

والا اصلا نشده بخونم، امروز یکم تست تاریخ معماری پارسی و قبلشو زدم!! همین ایشالا بعد از این بتونم بخونم :razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا