همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کاش الان کنکور داده بودیم وتمام اصلا حس درس خوندن نیست.

ای گفتی !! یعنی هفته بعد این موقع راحت شدیم :)
ببخشید سوال اسکیس ازاد پارسال 92 و 91 چی بود موضوعش ؟ کسی داره؟

سال 92 موزه دفاع مقدس بود در کنار کار دیبا (موزه هنرهای معاصر )

karanka

عضو جدید
من یه سوالی برام پیش اومد....الان که اسکیس مثل پارسال متمرکز در تهران نیست برگه ها رو تو همون حوزه امتحان داوری می کنن!!؟ یا نه بار وانت می کنن میارن تهران...!؟

p.yari

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید - یه سال یه حرکتی زده دانشگاه آزاد اومده سه تا موضوع داده گفته یکیش به دلخواه به نظرم خیلی کار افتضاحی کرده ! خدا کنه خیلی نخواد خلاقیت به خرج بده توی روش طرح سوال اما....

این فایل ضمیمه هم سوالات اسکیس چند سال گذشته آزاد وسراسری است به همراه چند نکته مفید و ضروری امیدوارم به دردتون بخوره
.;)

پیوست ها

• Soalat-skis(www.jamerando.com).pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 0

p.yari

عضو جدید
من یه سوالی برام پیش اومد....الان که اسکیس مثل پارسال متمرکز در تهران نیست برگه ها رو تو همون حوزه امتحان داوری می کنن!!؟ یا نه بار وانت می کنن میارن تهران...!؟

احتمالا که نیمه متمرکز شده ، داوری هم نیمه متمرکز شده دیگه ، مثل دکترا ( چقد هم قابل مقایسه است واقعا !!!! :w15:)

یعنی در واقع اساتید اون دانشگاه باید در تو یه چیزی ببیننن که قبولت کنن و تورو در حد دانشگاه خودشون بدونن،- حالا هر دانشگاهی میخواد باشه. به رنظر هم منطقی میاد ولی کار رو یکم سخت میکنه
تقریبا شده مثل ازمون تربیت بدنی دوره کارشناسی هر دانشگاهی رو انتخاب میکردی اون دانشگاه ازت آزمون عملی میگرفت ودر کل می سنجید که به درد میخوری هزینه و وقت صرفت کنن یا نه
این برای دانشگاه ی مرکز استان مثل تهران مرکز یا مرکز مشهد صدق میکنه شهرستان ها هم احتمالا به قضاوت اون اساتید اعتماد میکنند دیگه.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اومدددم...
خوشم میاد بچه های کنکور ازاد هفته اخری فعال میشن..!!;)این تاپیک 5 ماهه زده شده این هفته بیشترین فعالیت رو بچه ها داشتن. این نشون دهنده اهمیت کنکور ازاده که از 1 هفته مونده به کنکور همه یادشون میان

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا که نیمه متمرکز شده ، داوری هم نیمه متمرکز شده دیگه ، مثل دکترا ( چقد هم قابل مقایسه است واقعا !!!! :w15:)

یعنی در واقع اساتید اون دانشگاه باید در تو یه چیزی ببیننن که قبولت کنن و تورو در حد دانشگاه خودشون بدونن،- حالا هر دانشگاهی میخواد باشه. به رنظر هم منطقی میاد ولی کار رو یکم سخت میکنه
تقریبا شده مثل ازمون تربیت بدنی دوره کارشناسی هر دانشگاهی رو انتخاب میکردی اون دانشگاه ازت آزمون عملی میگرفت ودر کل می سنجید که به درد میخوری هزینه و وقت صرفت کنن یا نه
این برای دانشگاه ی مرکز استان مثل تهران مرکز یا مرکز مشهد صدق میکنه شهرستان ها هم احتمالا به قضاوت اون اساتید اعتماد میکنند دیگه.

شما مطمئنی ؟
اینجوری که نامردیه !! :(

p.yari

عضو جدید
من بوم و اقلیم ایران به زبان تصویر دکتر صدیق و مفایهم پایه در معماری ادوارد وایت رو امشب تموم کردم فردا میرم تحویل کتابخونه بدم - هردو کتب مفیدی در جهت آزمون تئوری وعملی بودن.:w11::w16::w16:

p.yari

عضو جدید
شما مطمئنی ؟
اینجوری که نامردیه !! :(
نه بابا کجا مطمئنم اینا فقط حدسیات منه! میگم حتما اینجوری شده.( آره کار خیلی سخت میشه اینجوری ) ولی اون که یه سال 3 تا موضوع دادن رومطمئنم! چون باعث شده عدالت برقرار نشه.

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا کجا مطمئنم اینا فقط حدسیات منه! میگم حتما اینجوری شده.( آره کار خیلی سخت میشه اینجوری ) ولی اون که یه سال 3 تا موضوع دادن رومطمئنم! چون باعث شده عدالت برقرار نشه.

امیدوارم حوزه ای نباشه :(
خب اونجوری هرکی هر موضوعی دوست داشته کار کرده به نظرم سرجلسه دستت بازتره و بهتر بوده ...

p.yari

عضو جدید
شب به خیر دوستان، با آرزوی موفقیت -برای همه تون دعا میکنم هرجا خوبه براتون قبول شید.

p.yari

عضو جدید
امیدوارم حوزه ای نباشه :(
خب اونجوری هرکی هر موضوعی دوست داشته کار کرده به نظرم سرجلسه دستت بازتره و بهتر بوده ...

بله ولی شما موضوعات رو مقایسه کن باهم ! چون موضع متفاوت بوده قضاوت هم متفاوت میشه اصلا قابل مقایسه نیست باهم
توی پستای قبلیم فایل نمونه سوالات سوالای گذشته هست یه نگاه بنداز
خانه در یزد
کیوسک راهنما تو بم
و نمیدونم چیچی...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میگم کاش سه تا موضوع بدن اونجوری بهتره.

نه بابا ..اینجوری خوب نیست..به همه یه موضوع بدن کار کنیم...واقعا اینجوری عدالت رعایت نمیشه...
حالا تو سوالات تستی میشه چند نمونه داشت...اونم میتونن واسه هر داوطلب گزینه هاش متفاوت باشه ولی خود سوال واسه همه یکی باشه..

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میگم کاش سه تا موضوع بدن اونجوری بهتره.

دقیقا ادم بالاخره یکیشو میتونه بکشه

بله ولی شما موضوعات رو مقایسه کن باهم ! چون موضع متفاوت بوده قضاوت هم متفاوت میشه اصلا قابل مقایسه نیست باهم
توی پستای قبلیم فایل نمونه سوالات سوالای گذشته هست یه نگاه بنداز
خانه در یزد
کیوسک راهنما تو بم
و نمیدونم چیچی...
اصا به مقایسه کارندارم چون داورها یه سری ملاک دارن که با نگاه به شیت میفهمن چقدر اسکیس میدونی
:w13::w00::w04::w08:میگم چطوره مثل زنگ نقاشی دوره دبستان کلا بگن موضوع دلخواه ؟ همه یه خونه میکشیدن با یه درخت و یه دختر و یه ردیف کوه !!!!

رودخونه یادت رفت :w25:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا ادم بالاخره یکیشو میتونه بکشه

اها اگه سه تا موضوع بدن بگن انتخاب کن به دلخواه که خیلی خوبه..منم موافقم..دقیقا میشه مثل انشا دوران مدرسه:D
من فکر کردن سه تا موضوع میدن رندوم بین داوطلب ها

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نخوندم به نظرم ادم معاصرو جهان یا فن بخونه بیشتر تاثیر داره تا مبانی نظری بازم این نظرمنه اگه وقت داری بخون

ببخشید من تشکرام تموم شده :(

منم نخوندم...اخه سوال زیاد ازش میاد...تقریبا هم همون معاصره...باید دیدگاه ها و سبک ها حفظ بشی و یکم تحلیلی ...
راستی پارسال اصلا سوال از معماری اسلامی و سبک شناسی پیرنیا نیومده بود...
ولی اگه سال های 81تا 89 رو ببینی پر از سوال از سبک شناسیه...ولی این 3 سال اخیر رفتن رو معاصر

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نخوندم...اخه سوال زیاد ازش میاد...تقریبا هم همون معاصره...باید دیدگاه ها و سبک ها حفظ بشی و یکم تحلیلی ...
راستی پارسال اصلا سوال از معماری اسلامی و سبک شناسی پیرنیا نیومده بود...
ولی اگه سال های 81تا 89 رو ببینی پر از سوال از سبک شناسیه...ولی این 3 سال اخیر رفتن رو معاصر

سبک شناسی یه چیزیه که تقریبا همه خوندن توی دوران تحصیل و یه جورایی خز شده ولی کلا برای معاصر کتاب بانی مسعود خیلی خوبه همه چی رو گفته دیگه نمیخواد کتاب و جزوه خوند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا