هزاران گل برای گل نرگس(برای تعجیل در ظهور صلوات)

$$$$$

عضو جدید
گفته بودم چو بیایی مقدمت را گل فشانم گل چه قابل مهربانم چشمهایم فرش راهت

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده همتون شدم که این مطلب رو اینجا می نویسم
دلیل اصلی من برای نوشتن این مطلب ظرفیت بالای اینجا و ظرفیت افتضاح جای دیگه
ولی قبلش
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:صلوات برای آقا

آیه الله مکارم شیرازی
ظهور صغری و ظهور کبری مطلب دیگریکه لازم است در این ایام به آن توجه پیدا کنیم سخنی است که در بعضی از نوشته هایمآورده ام وتمایل دارم که عمومی هم عرض کنم مخصوصا برای جوانان عزیز .
همانطور که برای حضرت مهدی علیه السلام یک غیبت صغری و یک غیبتکبرا است یعنی درست مانند آفتاب وقتی می خواهد پنهان شود ابتدا قرص خورشید پشت افقپنهان می شود ولی هوا نیمه روشن است و کم کم این روشنایی برچیده می شود و تاریک میشود برای ظهورش هم یک ظهور کبرا و یک ظهور صغرا است مانند موقعی که آفتاب می خواهدطلوع کند قرص خورشید هنوز پیدا نشده اما هوا نیمه روشن است و بعد خورشید دیده میشودمرحله غیبت ایشان در دو مرحله واقع شده است و ظهور ایشان هم ظهور صغرا و هم ظهورکبرا دارد در ظهور صغری توجه مردم به امام زمان علیه السلام زیاد می شود و همه جاصحبت از امام زمان علیه السلام است و جلسات امام زمان علیه اسلام پرشور می شود وبحث های امام زمان علیه السلام همه جا را می گیرد وضع طوری می شود که مردم تشنه میشود و آماده می شوند ما تصور می کنیم که در این عصر و زمان ما ان شاء‌الله در بینالطلوعین ظهور حضرت مهدی علیه السلام قرار داریم .
من فراموش نمی کنم پنجاه سال قبل موسساتی که به نام حضرت مهدیعلیه السلام بود خیلی کم بود و کتاب هایی که درباره حضرت مهدی علیه السلام نوشتهشده بود به اندازه امروز نبود و سخن از امام مهدی علیه السلام به این گستردگی نبوداگر کسی چهل یا پنجاه سال قبل مسجد جمکران می رفت در بهترین شب ها ده یا بیست نفربودند اما الان صدها هزار نفر در بعضی از شب های حساس هستند ما به سوی طلوع کبراپیش می رویم .
اگر می خواهیم به آن ظهور کمک کنیم این ظهور صغرا را توسعه دهیمهمین بحث های مختلف درباره حضرت را میان جوانان و بزرگسالان و زنان و مردان ومسلمانان و غیر مسلمانان توسعه دهیم و به اینترنت بکشانیم خلاصه با امواج نام مهدیعلیه السلام را به همه دنیا برسانیم و این ظهور صغرا را پر رنگ کنیم تا نام حضرتمهدی علیه السلام در همه جلسات حضور پیدا کند من معتقدم اگر این کار را بکنیم اینیک مصداق عملی دعای تعجیل فرج می شود