هر کی سوتی داده تعریف کنه!

East Power

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بارصب زود ساعت 6 خوشتیپ کرده بودم اساسی یه تیپ سوسولی زدم رفتم فلکه راهنماییی برا گواهینامه موتور....رسیدم دیدم دو تا صف تشکیل شده...منم ناخود اگاه رفتم صف خلوته...تو حال خودم بودم داشتم مدارکمو چک میکردم دیدم صدا کر کر خنده میاد...پیش خودم گفتم عجب ادمای شادین...یهو یکی پشت سریم گفت عمو کلاس چندمی که اومدی پایه یک بگیری؟(خنده حضار):biggrin:...دقت که به قیافه ها کردم هی وایه من عجب سیبیل کلفتایی دور و بر منن...هنوزم بوی دهن اون پشت سریه که تیکه انداخت زیر زبونمه:confused::biggrin:

arash_m_shimi

عضو جدید
:biggrin:
الهییییییییییی .چطور حواسش نبوده آخه.در اینجور مواقع یه ضربه فنی بهترین کاره!
شانس که نداریم خدا از اسمون واسم نازل کرد.پاش گیر کرد اومد منو بگیره نخوره زمین با هم خوردیم و از شانس مبارک من پایین موندم اون لهم کرد

المینا

عضو جدید
ترمای اول بودم....داشتم از کنار اتاق گروهمون رد میشدم یهو احساس کردم کارشناس گروهمون صدام رکد...وایسادم هی نگاش کردم..وایساده بود کنار یه پسره...گفتم:بله؟؟
به پسره اشاره کرد گفت آقای امید زاده!!
گفتم خب چی کارش کنم؟؟؟؟
بیچاره ÷سره چشماش چهار تا شد..گفت دارن بامن صحبت میکنن...
اصلا عوضی شنیده بودم!!
گفتم آها......و سریع رفتم از اونجا!!

arash_m_shimi

عضو جدید
یه بارصب زود ساعت 6 خوشتیپ کرده بودم اساسی یه تیپ سوسولی زدم رفتم فلکه راهنماییی برا گواهینامه موتور....رسیدم دیدم دو تا صف تشکیل شده...منم ناخود اگاه رفتم صف خلوته...تو حال خودم بودم داشتم مدارکمو چک میکردم دیدم صدا کر کر خنده میاد...پیش خودم گفتم عجب ادمای شادین...یهو یکی پشت سریم گفت عمو کلاس چندمی که اومدی پایه یک بگیری؟(خنده حضار):biggrin:...دقت که به قیافه ها کردم هی وایه من عجب سیبیل کلفتایی دور و بر منن...هنوزم بوی دهن اون پشت سریه که تیکه انداخت زیر زبونمه:confused::biggrin:
ایشالا سیبیل توهم کلفت میشه.دهنتم بو میگره میری تو اون صف.هههه هه هه

المینا

عضو جدید
ماه رمضون امسال موقع سحر نشسته بویم...داشتم طالبی میخوردم...
برگشتم گفتم طالبی فقط خربزه اش خوبه!!!
داداشم بیچاره نیمه خواب بود .....خواب از سرش پرید اونقدر خندید....
میخواستم بگم طالبی فقط فالوده اش خوبه!!
حالا دیگه هر سری میگه...از این حرف نتیجه میگیریم...آب طالبی = خربزه!!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دفعه فکرم بدجور مشغول بود ،دیدید یه وقتایی آدم فکرش جای دیگس اما نگاهش که به جاییه چیزیو نمیبینه و اصلا حواسش نیست. در اون اوضاع احوال بودم که یکی از استادا روبروم بود منم اصلا حواسم نیست این داره منو نگاه میکنه تو حال خودمم یهو استاده برگشت بهم گفت:سلام خانم فلانی(اسم فامیلم) منو بگی اینطوری بودم:sweatdrop:

عضو جدید
قبل انقلاب که از این شلوار پاچه گشادا واسه آقایون مد بود، پدرم تو ادارشون یه بار رفته بود دستشویی کف اونجا خیس بوده چون پاچه شلوارش هم خیس نشده تا نزدیکی زانو میزنه بالا وقتی از دستشویی بیرون میاد، خودش که کلی احساس خوشتیپی با کت و شلوارو کرواتش میکرده، صدای همکاراشو میشنوه که همه دارن پچ پچ کنان یواشکی میخندن... بابامم با کمال اعتماد به نفس میره سمتشون و سلام میکنه...اونام میزنن زیره خنده که مرد حسابی یه نیگا به شلوارت بنداز!!!!! آخه!‌....طفلی کلی ضایه شده بود!‌:biggrin:

paeeizan

اخراجی موقت
ترمای اول بودم....داشتم از کنار اتاق گروهمون رد میشدم یهو احساس کردم کارشناس گروهمون صدام رکد...وایسادم هی نگاش کردم..وایساده بود کنار یه پسره...گفتم:بله؟؟
به پسره اشاره کرد گفت آقای امید زاده!!
گفتم خب چی کارش کنم؟؟؟؟
بیچاره ÷سره چشماش چهار تا شد..گفت دارن بامن صحبت میکنن...
اصلا عوضی شنیده بودم!!
گفتم آها......و سریع رفتم از اونجا!!
.
. تو دانشگاه سوتی دادن یه مزه ی دیگه ای میده .....

paeeizan

اخراجی موقت
قبل انقلاب که از این شلوار پاچه گشادا واسه آقایون مد بود، پدرم تو ادارشون یه بار رفته بود دستشویی کف اونجا خیس بوده چون پاچه شلوارش هم خیس نشده تا نزدیکی زانو میزنه بالا وقتی از دستشویی بیرون میاد، خودش که کلی احساس خوشتیپی با کت و شلوارو کرواتش میکرده، صدای همکاراشو میشنوه که همه دارن پچ پچ کنان یواشکی میخندن... بابامم با کمال اعتماد به نفس میره سمتشون و سلام میکنه...اونام میزنن زیره خنده که مرد حسابی یه نیگا به شلوارت بنداز!!!!! آخه!‌....طفلی کلی ضایه شده بود!‌:biggrin:
.
.
.
تصورش هم ....خنده داره ......!!!! کراوات و ....

• Like
واکنش ها: ***

paeeizan

اخراجی موقت
ماه رمضون امسال موقع سحر نشسته بویم...داشتم طالبی میخوردم...
برگشتم گفتم طالبی فقط خربزه اش خوبه!!!
داداشم بیچاره نیمه خواب بود .....خواب از سرش پرید اونقدر خندید....
میخواستم بگم طالبی فقط فالوده اش خوبه!!
حالا دیگه هر سری میگه...از این حرف نتیجه میگیریم...آب طالبی = خربزه!!
.
.
.
آره ..موافقم ... طالبی فقط خربزه اش خوبه ...:دی!

arash_m_shimi

عضو جدید
یه دفعه فکرم بدجور مشغول بود ،دیدید یه وقتایی آدم فکرش جای دیگس اما نگاهش که به جاییه چیزیو نمیبینه و اصلا حواسش نیست. در اون اوضاع احوال بودم که یکی از استادا روبروم بود منم اصلا حواسم نیست این داره منو نگاه میکنه تو حال خودمم یهو استاده برگشت بهم گفت:سلام خانم فلانی(اسم فامیلم) منو بگی اینطوری بودم:sweatdrop:
این که خوبه من داشتم چرت میزدم یهم ادم تو خواب فک میکنی لز یه جایی افتادی اونجوری شدم از خواب پریدم جاتون خالی ردیف اولم بودم سر ردیف افتادم رو زمین مردیم از خنده یکی نبود من. از رو زمین بلند کنه خودمم که خواب بودمم و بعدشم خنده حال بلند شدن نداشتم.استاد انتراک داد گفت مث اینکه کلاس دیگه نمیکشه و بچه ها خوابو ترجیح میدن.کلی دعا کردن واسم

alirad

عضو جدید
منم میخوام یه سوتی تعریف کنم اما برا خودم نیست.برای یکی از دوستامه.
ترم 1 بودیم و سر کلاس طراحی استاد یه میز گذاشته بود و نشسته بود کارارو میدید.کلاسم اروم اروم بود.یکی از دخترای ترم بالایی اومد با استاد کمی کارداشت.این دوستمونم کنار استاد وایستاده بود و محو و بیخبر از همه جا زل زده بود به دختره.نگو استادم حواسش به این بوده.یهو وسط بحثشون استاد برگشت با صدای بلند به دوستم گفت اقای... خوشگله؟؟؟؟؟
بیچاره دوستم هزار بار رنگ عوض کرد و زبونشم گرفته بود که دختره برگشت با خنده گفت استاد بچه رو اذیت نکن ،تقصیری نداره خوشگل ندیده خب!!!

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
یبار تو دانشگاه داشتم میدوییدم . تو پله ها. کفشم از پام درومد. افتاد پایین رفتو رفتو رفت تا خورد تو کله ی کاف دانشگامون.البته خودش فک میکرد کافه ها