هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فرزال

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه که آیا به دانشجو ها ی شبانه ی دانشگاه کاشان خوابگاه میدن یا نه؟اگه نه. خوابگاه های خودگردانش چطوریه؟ارزششو داره که آدم بره خوابگاه خودگردان.؟

kimia75

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا" بین مهندسی فن آوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار پیام نور و کاردانی علمی کاربردی ارتباطات و فن آوری اطلاعات جهاد دانشگاهی کدام را انتخاب کنم و کدام بهتره . علاقه هم به این رشته دارم

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان کسی میدونه که آیا به دانشجو ها ی شبانه ی دانشگاه کاشان خوابگاه میدن یا نه؟اگه نه. خوابگاه های خودگردانش چطوریه؟ارزششو داره که آدم بره خوابگاه خودگردان.؟
سلام
معمولا به شبانه ها خوابگاه نمیدن . بهترین کار این هست که به سایت دانشگاه کاشان برید و شماره امورد رفاهی و یا دانشجویی را بگیرید و ازشون سوال کنید که به شبانه ها خوابگاه میدن یا نه .
تفاوت خوابگاه خودگردان با خوابگاه درون دانشگاه بیشتر از نظر نظم و امنیت مخصوصا برای دختران ، غذای که برای دانشجویان در هر وعده تامین می کنند و انصافا ارزان هم هست ( برای روزانه ها ارزان تره ) ، سالن مطالعه و سالن بدن سازی هست
خوابگاه های خودگردان معمولا این امکانات رو ندارن . البته شاید بعضی جاها داشته باشن
سلام دوستان
لطفا" بین مهندسی فن آوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار پیام نور و کاردانی علمی کاربردی ارتباطات و فن آوری اطلاعات جهاد دانشگاهی کدام را انتخاب کنم و کدام بهتره . علاقه هم به این رشته دارم
سلام
هر کدوم که کارشناسی باشه بهتره . اگر شرایط مالی دارید دانشگاه آزاد بهتر از این دو تاست ( کاستی هاش کمتره !)
سلام
معمارای داخلی حق طراحی و حق امضا دارن؟
اصلا نظام مهندسی براشون قانونی داره؟
معماری داخلی قبول می شم نمی دونم برم یا نه

سلام
از خود نظام مهندسی بپرسید
http://www.tceo.ir/ContactUs.aspx

bahar_hs

عضو جدید
سلام دوستان. اینجا کسی هست راجع به انتخاب رشته کاردلنی به کارشناسی معماری من و راهنمیی کنه؟؟ 5شنبه کنکورشه. هیچ ایده ای راجع به درصدام و رتبم ندارم. فکر کنم زبان 80 بزنم فن و مبانی حداقل 60 . ریاضی 10 / 15. معارف و ادبیات و حدسی ندارم.فقط می خوام تهران قبول شم. اگه نشدم 1 سال صبر می کنم.
الان نمی دونم واسه انتخاب رشته چجوری بزنم
واسه اینه قبول شم به نظرتون اول شبانه شریعتی بزنم یا ریسک کنم و روزانش و بزنم ؟
ترتیبش چجوری باشه بهتره ؟ نیمه دوم بزنم ؟ با مثلا رجایی و بزنم اول یا همون شریعتی
خیلی گیج شدم. 20 هم انتختاب رشتست. دوستایی که تجربه دارن لطفا کمک کنین .
راستی شهریه شبانه شریعتی حدودا چقدره کسی می دونه ؟

*h*

عضو جدید
سلام من امسال کنکوری‌ ام رشته ام ریاضیه ولی علاقه خیلی زیادی به عربی دارم، رشته ای تو دانشگاه هست که عربی مطلق داشته باشه؟ باید کنکور انسانی بدم؟ من از درسای دیگه انسانی متنفرم نمیشه با کنکور ریاضی برم رشته ای که عربی داره؟
ممنون

maper

عضو جدید
سلام دوستان بنظرتون با رتبه1200منطقه دو می ارزه برم صنایع یا اینکه مکانیک و ... برم؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان. راستش خواهر من رتبه ی کنکورش طوری شده که میتونه شهید بهشتی فیزیو تراپی قبول بشه. اماانگار کارِفیزیوتراپیست ها رو خیلیا توش مداخله میکنن. به نظر شما ایشون با 2200منطقه 2 بره داروی شهرستان بخونه بهتره یا فیزیوتراپی تهران؟ کسی هست که فیزیوخونده باشهو کمکمون کنه؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من امسال کنکوری‌ ام رشته ام ریاضیه ولی علاقه خیلی زیادی به عربی دارم، رشته ای تو دانشگاه هست که عربی مطلق داشته باشه؟ باید کنکور انسانی بدم؟ من از درسای دیگه انسانی متنفرم نمیشه با کنکور ریاضی برم رشته ای که عربی داره؟
ممنون
باید کنکور انسانی بدی و در رشتهی ادبیات عرب ادامه تحصیل بدی

• Like
واکنش ها: *h*

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، دوست عزیز با توجه به این که بعضی از دوستان از بچه های شهید بهشتی هستین و خواهر بنده هم احتمال خیلی زیاد اون جا قبول میشه چند تا سوال داشتم که خواهش می کنم جواب بدین و بی تفاوت نباشین.

1) برق دانشگاه خواجه نصیر بهتره یا برق شهید بهشتی؟
2) امکانات رفاهی خواجه نصیر بیشتره یا شهید بهشتی؟
3) آیا برق شهید بهشتی در خود دانشگاه شهید بهشتیه یا مثل عمران در عباسپوره و بی خوابگاهی؟
4) آیا دانشگاه شهید عباسپور برای خانم ها خوابگاه داره؟

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. راستش خواهر من رتبه ی کنکورش طوری شده که میتونه شهید بهشتی فیزیو تراپی قبول بشه. اماانگار کارِفیزیوتراپیست ها رو خیلیا توش مداخله میکنن. به نظر شما ایشون با 2200منطقه 2 بره داروی شهرستان بخونه بهتره یا فیزیوتراپی تهران؟ کسی هست که فیزیوخونده باشهو کمکمون کنه؟

سلام دوست عزیز
محمدی یار هستم و با توجه به رتبه خواهر شما و رشته فیزوتراپی از نظر مشاوره ای بهتر و معقول این است که در شهر خودتان رشته فیزوتراپی را ادامه دهد و قطعا این رشته از داروسازی از نظز درامد چیزی کم نخواد داشت و از همه مهمتر این که در کنار خانواده خواهد بود و جای رشد بهتری در شهر خودش برایش وجود داری

samankhadem

عضو جدید
سلام من بینه چند تا مورد گیر کردم خوشحال میشم راهنماییم کنید .
مواد صنعتی اصفهان یا متالوژی تبریز یا ساخت و تولید صنعتی اراک یا تبریز سرامیک
من خودم ساخت و تولید رو خیلی دوست دارم ولی خب متالوژی دانشگاه های بهتری قبول میشم .
با جه اولویتی بزنم بهتره ؟
ممنون

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خودم ساخت و تولید رو خیلی دوست دارم ولی خب متالوژی دانشگاه های بهتری قبول میشم .
ممنون
سطح دانشگاهایی که گفتی صنعتی اصفهانو تبریز قابل مقایسه با اراک نیست که این واضحه اونا بهترن. برای آقایون مواد رشته ی پول سازیه. البته تو شهر خودمومیگم. شما ببین کارش کدوم اوکیتره؟ و راهش خیلی دور نباشه. .

arshida24

عضو جدید
ممنون

دوست عزیز من یه پیشنهاد به شما دارم دانشگاههایی که داری میگی رو از نظر ارشد هم بررسی کن
از یکی که مواد دانشگاه تهران بود شنیدم میگه ارشد مواد صنعتی خیلی شاخِ(اصطلاح خودشونه:دی)طوری که رتبه خوبای ارشد مواد اونجا را جز اولویتهاشون در نظر میگیرند.یکی از دوستان هم مواد صنعتی خوانده وخیلی هم راضی بوده...البته ببین چی برات مهمه؟!من از اراک خبر ندارم ولی صنعتی که خارج از شهره و سهند تبریز هم همینطور...

arshida24

عضو جدید
سلام، دوست عزیز با توجه به این که بعضی از دوستان از بچه های شهید بهشتی هستین و خواهر بنده هم احتمال خیلی زیاد اون جا قبول میشه چند تا سوال داشتم که خواهش می کنم جواب بدین و بی تفاوت نباشین.

3) آیا برق شهید بهشتی در خود دانشگاه شهید بهشتیه یا مثل عمران در عباسپوره و بی خوابگاهی؟

خیلیا الان دنبال دانشگاه خوب برای کارشناسی هستند ولی بهتره به آینده و ارشد هم فکر کنند...
شهید بهشتی توی قسمتای مهندسی زیاد به پای بقیه نمیرسه .....

samankhadem

عضو جدید
سطح دانشگاهایی که گفتی صنعتی اصفهانو تبریز قابل مقایسه با اراک نیست که این واضحه اونا بهترن. برای آقایون مواد رشته ی پول سازیه. البته تو شهر خودمومیگم. شما ببین کارش کدوم اوکیتره؟ و راهش خیلی دور نباشه. .
راهش واسم مهم نیست بیشتر دانشگاه و رشته اهمیت داره . بعد بازار کار و فنی بودنشونم مثله همه رشته هاش ؟

samankhadem

عضو جدید
بعد بینه مهندسی مواد اصفهان یا متالوژی تبریز کدوم یکی بهتره ؟
مواد اصفهان بدونه گرایشه چجوریه داستانش کی گرایش میزنیم ؟

arshida24

عضو جدید
بعد بینه مهندسی مواد اصفهان یا متالوژی تبریز کدوم یکی بهتره ؟
مواد اصفهان بدونه گرایشه چجوریه داستانش کی گرایش میزنیم ؟
فکر میکنم مثه مهندسی شیمی اونجا باشه که بعد از چند ترم بر اساس معدل بچه ها گرایشا را انتخاب میکنند البته به دلخواه بودن شما هم مربوط میشه...

arshida24

عضو جدید
سلام دوستان بنظرتون با رتبه1200منطقه دو می ارزه برم صنایع یا اینکه مکانیک و ... برم؟

به علاقت نگاه کن بنده خدا....
به نظرم به دانشگاهی که میخوای بری خیلی توجه کن...صرف رشته مهم نیست اینکه اون رشته را از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی هم خیلی مهمه...باید یه علاقه ای هم به رشته داشته باشی تا بتونی خوب ادامش بدی

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راهش واسم مهم نیست بیشتر دانشگاه و رشته اهمیت داره . بعد بازار کار و فنی بودنشونم مثله همه رشته هاش ؟
پس همون که گفتم.مواد صنعتی تبریزو صنعتی اصفهان جفتشونم خوبن. اراک ولی بعد اینا و قابل مقایسه با اونا نیست.
ی سوال شما نمیدونید دوره های بین الملل روزانه محسوب میشه؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلیا الان دنبال دانشگاه خوب برای کارشناسی هستند ولی بهتره به آینده و ارشد هم فکر کنند...
شهید بهشتی توی قسمتای مهندسی زیاد به پای بقیه نمیرسه .....

خواهر من، من خودم دانشجوی دکتری مکانیکم، این موضوع رو می دونم. دنبال جواب از یک مهندس برق شهید بهشتی هستم.

samankhadem

عضو جدید
پس همون که گفتم.مواد صنعتی تبریزو صنعتی اصفهان جفتشونم خوبن. اراک ولی بعد اینا و قابل مقایسه با اونا نیست.
ی سوال شما نمیدونید دوره های بین الملل روزانه محسوب میشه؟
اگر منظورتون بین المللی امام خمینیه اون روزانه اس
بقیه دوره ها اگر اشتباه نکنم بیشتر هزینه میگیرم
و ی سری بین المللی ها هم مدرک جداگانه قابل تدریس میدن ک هزینش بالاست

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

طی تحقیقاتی که من کردم واسه انتخاب رشتم جواب سوالتونو میدم
1)مسلمن برق خواجه نصیر.برق صنعتی صفهان از خواجه نصیر هم بالاتره
2)فکر کنم خواجه نصیر (تو رشته های مهندسی)
3)تو عباسپوره و میگن خابگاه نمیدیم
4)گفتن نمیدیم
البته عباسپور اومده تو بهشتی شده پردیس عباسپور

من!

عضو جدید
سلام
من رتبم 14هزار شده:((
معماری و شهرسازی میتونم به قم امید داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن سطح دانشگاه کاشان چ طوره؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
طی تحقیقاتی که من کردم واسه انتخاب رشتم جواب سوالتونو میدم
1)مسلمن برق خواجه نصیر.برق صنعتی صفهان از خواجه نصیر هم بالاتره
2)فکر کنم خواجه نصیر (تو رشته های مهندسی)
3)تو عباسپوره و میگن خابگاه نمیدیم
4)گفتن نمیدیم
البته عباسپور اومده تو بهشتی شده پردیس عباسپور

چطوری آخه! خودش دانشکده برق و کامپیوتر داره؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا