نمونه درخواست های غیراصولی کاربرهای صنایع غذایی

shokufee

عضو جدید
مقاله ی گوشت

مقاله ی گوشت

[سلام من مقاله انگلیسی در مورد گوشت میخوام ممنون میشم کمک کنید

dr.mali

عضو جدید
با سلام شدیدا دنبال آبمیوه پروبیوتیک هستم کمک کنید 1 ماه دیگه باید پروژه بدم خواهش

سلام صنم جون من دارم رو پروبیوتیک کار میکنم خیلی ضرور مقاله ژورنال ومعتبر میخوام میتونی کمکم کنی؟ممنونت میشم

alirezarezaee67

عضو جدید
سلام میخواستم مقاله در مورد کراکر برنج واسم پیدا کنید ممنون میشمLWT - Food Science & Technology

sh_che

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

با سلام خدمت دوستان عزیز:

اگه کسی اطلاعاتی راجع به رئولوژی مربا داره ؟ ممنون میشم بذاره

kowsar rezaei

عضو جدید
سلام من دانشجوی ارشد هستم,درباره ی تولید صمغ زانتان و کاربردش مقاله ی فارسی می خوام

talajon

عضو جدید
بسته بندی

بسته بندی

سلام من یک مقاله درباره بسته بندی های اسپتیک در صنایع غذایی میخوام فارسی و انگلیسی باشه مرسی. اگه مقاله درباره تعیین اسیدلاکتیک ماست پروبیوتیک توسط HPLC دارید ممنون میشم..

talajon

عضو جدید
بسته بندی

بسته بندی

سلام من یک مقاله درباره بسته بندی های اسپتیک در صنایع غذایی میخوام فارسی و انگلیسی باشه مرسی. اگه مقاله درباره تعیین اسیدلاکتیک ماست پروبیوتیک توسط HPLC دارید ممنون میشم..

talajon

عضو جدید
میشه یک مقاله در مورد تعیین اسیدلاکتیک حاصل از فعالیت پروبوتیک ها درماست توسط کروماتوگرافی HPLCدر اختیارم بذارید مرسی دوستان.

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
سلام من در مورد drinks مطلب میخوام لاتین باشه بهتره.

برای کنسرو هم اگه باشه ممنون میشم

danesh26

عضو جدید
سلام خسته نباشيد مقاله اي در مورد سيستم آسيابهاي غلطكي در صنايع آرد و يا درمورده كمك والس ها در صنايع آرد برام پيدا كنيد ممنون ميشم

daneshjoo1368

عضو جدید
مقاله

مقاله

سلام دوستان خوبين؟
مقاله در مورد توليد اسيد امينه به روش بيولوژيكي برام بفرستيد؟
فرايند توليد ابنبات اگر دارين برام بزارين(فقط طرح توجيهي ابنبات از گوگل نباشه چون خودم دارم.)

daneshjoo1368

عضو جدید
مقاله فوري؟؟؟؟؟

مقاله فوري؟؟؟؟؟

سلام دوستان مقاله توليد اسيد امينه؟
در مورد توليد ابنبات؟

sahar_moradi19

عضو جدید
فوری فوری:
سلام دوستان خواهشمندم در مورد فناوری نوین تولید نشاسته (three phase decanter)کتاب و مقاله فارسی ولاتین بهم معرفی کنید !!!!شرمنده همه همکاران عزیزم هستم!!!! لاتین

sahra B

عضو جدید
با سلام
یه خاهشی دارم ! من احتیاج به مقاله هایی درباره انتقال حرارت و پکتین و فرایند حرارتی میخاستم.فقط خاهشا هر چنتا مقاله داشته باشین بفرستین ممنون میشم.:redface:

girl.eng

عضو جدید
من مقاله زبان اصلی راجه به گوشت ،یا انواع گوشت مثله بوقلمون ،کبک،شترمرغ..... احتیاج دارم ازدوستانه خوبی که این مطالب را در اختیار دارند خواهش میکنم برام بفرستند. .sanaye8869@yahoo.com

mh1

عضو جدید
سلام من کتاب یا مقاله ای درمورد اثر پالس الکتریکی روی غیر فعال کردن آنزیم می خواستم اگر کمک کنید ممنون می شم.

الهام پاییزی

عضو جدید
سلام دوستان عزیز. خواهشنا کسی میتونه 1 مقاله لاتین در مورد ویتامین برام بفرسته.خیلی فوری.مرسی

سندرلا

عضو جدید
سلام دوستان کسی در مورد افزودنی ها و عطر و طعم مطالب داره؟؟؟
لطف میکنید کمکم کنید

mahyasin

عضو جدید
سلام عزیز .من راجع به بیسکویت جو مقاله میخوام فارسی و لاتین .مرسی:gol:

snzi

عضو جدید
يه مقاله راجع به تخمير ميخواستم ممنون ميشم سريع پاسخ بديد:)

a3emoon

عضو جدید
سلام
من در مورد پودر خامه مطلب می خواستم .
ممنون می شم اگر سراغ داریم بگذارید.