نمونه درخواست های غیراصولی کاربرهای صنایع غذایی

001192

عضو جدید
سلام سنم جون من در مورد کاربرد نانو تکنولوژی در صنعت غذا مطلب میخواستم اگه مطلب دارین لطف کنین برام بذارین.ممنون میشم:gol::)

mina shahriari

عضو جدید
نمونه درخواست های غیراصولی کاربرهای صنایع غذایی

سلام .من یه مقاله لاتین در مورد خشک کردن انجمادی میوه ها (زعفران، سیب و ... ) می خواستم . لطفاً در صورت امکان لینک مربوطه را معرفی بفرمایید .

ژيك

عضو جدید
سلام .مقاله درمورد اصول كنترل كيفي مواد غذايي ميخوام لطفا هرچه سريع برام بفرستيد با تشكر ژيك

بهار20

عضو جدید
من راجع به كاربرد آب پنير در آبميوه ها مطلب لازم دارم ممنون ميشم كمك كنيد

diasy

عضو جدید
سلام یه مقاله لاتین در مورد بررسی فلور میکروبی در پنیرهای آبنمکی میخوام ممنون

ياد

عضو جدید
سلام عيد شده است و....

سلام عيد شده است و....

من در مورد خط توليد بسكويت و انواع آن و خلاصه هر چيزي مربوط به بسكويت مي شود مطلب مي خواستم بعد از عيد بايد تحويل دهم كمكم كنيد :(

ياد

عضو جدید
سلام

سلام

من در مورد خط توليد بسكويت و انواع ان و كلا هرچي مربوط به بسكويت يك مقاله مي خواستم ;)راستي عيدتون مبارك;)

fatemeh_ch

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام//لطفا اگه اطلاعاتی در مورد کنسرو خاویار بادنجان ویا شرکت گلوکزان,چیپس با تو و لبنیات چاست پسند دارین راهنماییم کنین//مقاله و یا سایتی مرتبط با این موضوعات را معرفی کنین ,ممنون.

اسپوتا

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
مي‌خوام توي اين تاپيك فايل بعضي از كتاب‌ها و مقاله‌هايي رو كه فكر مي‌كنم مفيد باشن بذارم، البته تمومشون لاتين هستن. اگه كسي درمورد موضوع خاصي كتاب و مقاله مي‌خواد درخواست بده.:thumbsup2:
سلام
اگرامکان داشته باشه یک مقاله لاتین راجب غلات(گندم یاآرد)باشه برام بذارین.ممنون

worl

عضو جدید
سلام
من یه مقاله کامل در مورد
راه اندازی خط تولید کارخانه ماءالشعیر حاوی عصاره مالت
می خواستم اگه کمک کنین ممنون می شم البته فارسی باشه خیلی بهتره

worl

عضو جدید
سلام
من یه مقاله کامل در مورد
راه اندازی خط تولید کارخانه ماءالشعیر حاوی عصاره مالت می خواستم اگه کمک کنین ممنون می شم

بهار20

عضو جدید
سنم جان مكن در مورد كاربرد پودر آب پنير در نان مطلب لازم دددارم اگه دارين بذارين ممنون

arefeh sadat

عضو جدید
تقطیر در صنایع غذایی

تقطیر در صنایع غذایی

سلام به مهندسای عزیز
من یه مقاله خوب میخوام درباره کاربرد تقطیر در صنایع غذایی.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

fateme aram

عضو جدید
سلام.من چند مقاله دربارهی روغن سویا وآفتاب گردان و روغن سرخ کردنی می خواهم ممنون میشم کمکم کنی

aygin

عضو جدید
درخواست كمك فوري

درخواست كمك فوري

سلام
من يه مقاله راجع به دانه هاي روغني ميخواستم,هر چي سرچ كرئم نتونستم مطلب خوبي پيدا كنم ,ممنون ميشم اگه خيلي زود كمكم كنيد چون يه هفته ديگه بيشتر وقت ندارم:(
موضوع مورد نظر من انوع دانه هاي روغني,تركيبات و خواص,دستگاههاي روغن كشي از اونها و فرايند روغن گيري از اونا
ممنون ميشم اگه زودتر جوابمو بديد:gol:

رز سپيد

عضو جدید
در خواست مقاله

در خواست مقاله

با سلام
در مورد مواد پوک کننده(leavening agents) لطف کنید مقاله بذارید!

sara_12_21

عضو جدید
خشک کردن مواد غذایی توسط مادون قرمز

خشک کردن مواد غذایی توسط مادون قرمز

مطلبی به فارسی دارید؟:heart:

ياد

عضو جدید
روغن

روغن

سلام خدمت همه دوستان
مي‌خوام توي اين تاپيك فايل بعضي از كتاب‌ها و مقاله‌هايي رو كه فكر مي‌كنم مفيد باشن بذارم، البته تمومشون لاتين هستن. اگه كسي درمورد موضوع خاصي كتاب و مقاله مي‌خواد درخواست بده.:thumbsup2:

سلام من در مورد خط توليد روغن نباتي يه مقاله مي خاستم البته قسمت بسته بندي و پر كردن ان . هر چه زودتر بهتر :w13:

ياد

عضو جدید
پروژه

پروژه

سلام من درس پروژه كاربردي دارم ميخواهم روي محصول خامه شكلاتي كار كنم .حالا اگر مطلبي و سايتي است به من معرفي ميكنيد .زمان زياد ندارم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همگی
خسته نباشید
وا... من زیاد از رشتتون سردرنمیارم ولی یکی از فامیلامون دنبال یه مقاله فارسی در مورد بیسکویت بود
اینجا میتونم پیداش کنم؟
کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون

هوای صبح

عضو جدید
سلام به همه دوستان می خواستم درخواست یه مقاله در زمینه مطالب جدیدی در زمینه لبنیات را داشته باشم البته مشکل من بیشتر در زمینه ترجمه آن هست چون اکثرا این مقالات کلمات تخصصی دارند که از ترجمه من خارجه و اگه بخوام برای ترجمه هم بدم چیزه جالبی در نمیاد میخواستم یکی منو راهنمایی کنه:que::(

هوای صبح

عضو جدید
سلام دوستان من یه نیاز فوری به مقاله لاتین ماست منجمد دارم یکی لطف کنه به من کمک کنه.:crying:

hz1

عضو جدید
سلام میشه در مورد کارخانجات ابمیوه کمی مقاله یا اطلاعات بدین مرسی

hamed ghasemi

عضو جدید
سلام بچه ها
یه فرمول طرز تهیه سس مایونز با سس کچاب می خوام خیلی فوریه

samira2000

عضو جدید
Effect of the Addition of Mixtures of Glucose Oxidase, Peroxidase and Xylanase on Rheological and Breadmaking Properties of Wheat Flour

ممنون میشم مقاله ای در این رابطه پیدا کنید

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان
من یک تحقیق خوب برای درس روغن می خوام اگه کسی داره لطفا در پیغام خصوصی بزاره تا دانلود کنم آخه این قسمت بزارین همه بچه ها این تحقیق رو میدن.
ممنون