نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکیپ آتی اینا آمادس
مث هیات بدرقه سربازان مخلص امام زمان که زمان جنگ با هر اکیپی راه میفتادنو میرفتن تا خط مقدم ، اینا هم همینن
یه زنگ به شماره آتی بزن حتما میاد باهات . ماشالا شمارشم که دیگه همه باشگاه دارن :biggrin:
نیما خان تیکه ننداز

شماره ی منو فقط دخترای باشگاه دارند ( شیرین ، الهه ، مینا عباسی)

آقا حامد ( پسر باوفا ) لطف کردند و با آقایون تماس گرفتند . البته شماره هارو من بهش دادم . چون همه شماره هاشون رو برای من فرستاده بودند .

می تونی اینو از خود حامد و کامران رزاز که اومده بود ( البته به واسطه ی تماس حامد ) بپرسی

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نیما خان تیکه ننداز

آقا حامد ( پسر باوفا ) لطف کردند و با آقایون تماس گرفتند . البته شماره هارو من بهش دادم . چون همه شماره هاشون رو برای من فرستاده بودند .

می تونی اینو از خود حامد و کامران رزاز که اومده بود ( البته به واسطه ی تماس حامد ) بپرسی
پسرا همینن دیگه. چه میشه کرد. چپ میرن راست میان تیکه میندازن.

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزان من و محمد ( m.b.a) فردا ساعت 3 قسمت C تو نقشه جلوی پله ها هستیم دوستانی که آمادگی دارند به بنده پیام خصوص بدند... تا فردا هم دیگرو ببینیم... شاید الان برم ولی فردا صبح میام سایت و اسم هارو چک می کنم.... و شماره ردو بدل می کنیم!:smile:

نیما خان تیکه ننداز

خوب ندارن شمارتو که ضرر کردی
الان حامد بهت پیغام خصوصی میده شمارتو بهش بده واسه قردا هماهنگ کنین
چیزی ازت کم نمیشه نترس :biggrin:

عزیزان من و محمد ( m.b.a) فردا ساعت 3 قسمت C تو نقشه جلوی پله ها هستیم دوستانی که آمادگی دارند به بنده پیام خصوص بدند... تا فردا هم دیگرو ببینیم... شاید الان برم ولی فردا صبح میام سایت و اسم هارو چک می کنم.... و شماره ردو بدل می کنیم!:smile:
الان مسئول هماهنگی هستش که . تا نرفته بخوابه برو باهاش هماهنگ کن :w07:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مواظب باش بهت تهمت نزن:cry:

عجب دردسریه این شماره بازی ها:surprised:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا حامد هرکسی که بخواد بیاد خودش اعلام می کنه .

این لیستی هم که در بالا نوشتن صحت نداره و هیچ کدوم از این افراد نمیان .

شاد باشید

شب خوش

آقا حامد هرکسی که بخواد بیاد خودش اعلام می کنه .

این لیستی هم که در بالا نوشتن صحت نداره و هیچ کدوم از این افراد نمیان .

شاد باشید

شب خوش
آره دیگه
از بس با گروه های قبلی رفتن خسته شدن !
اشکالی نداره بذار چند روز دیگه خستگیشون در میره میاد باهاتون
واسه هماهنگ کردن هیچ کاری نداره . به خودم پیغام بده تا بهت بگم

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
منم می خوام بیام ولی نمی دونم با کی برم؟
انجمن گیاهپزشکی دانشگامون برای افتتاحیه بچه ها رو برده بود.من دیر فهمیدم.:cry:

منم می خوام بیام ولی نمی دونم با کی برم؟
انجمن گیاهپزشکی دانشگامون برای افتتاحیه بچه ها رو برده بود.من دیر فهمیدم.:cry:
مگه اشکان نیستش !
بگو دندش نرم خواهر بزرگ کرده که نیگاش کنه ؟ !
بگو ببرتت
البته نری بهتره
دیدن نداره

afsoon6282

مدیر تالار
مگه اشکان نیستش !
بگو دندش نرم خواهر بزرگ کرده که نیگاش کنه ؟ !
بگو ببرتت
البته نری بهتره
دیدن نداره

آخه پارسال رفتیم خیلی خوش گذشت.
جاتون خالی رفتیم نمایشگاه گفتن هر کی برای خودش بره چند ساعت دیگه بیاد من با 4 تا از دوستام به جای نمایشگاه با مترو رفتیم توی شهر گشتیم.تازه بلد نبودیم.
اگه امسال رفته بودیم.......

afsoon6282

مدیر تالار
اگه منظورتون از شوخی جواب من بود اشکالی نداره.من هم با نیما شوخی دارم.جدی نگیرین.

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز این آخرین پست من توی این تاپیکه....
من امروز-5شنبه ساعت 3 به بعد نمایشگاهم ... هر شخصی که مایل بود هم دیگرو ببینیم به من پیام شخصی بده تا هماهنگ بشیم....

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

آتي جان شرمنده...من ديروز با 2 تا از بچه هاي كلاسمون اومده بودم (ساعت 3:30) ولي يه اتفاقاتي افتاد كه نتونستم بيام سر قرار شما ...تا وقتي هم كه ارشاد تو نمايشگاه هست من ديگه پامو نميذارم اونجا (بخور تو سرشون نمايشگاهشون)

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلداری

دلداری

سلام...

آتي جان شرمنده...من ديروز با 2 تا از بچه هاي كلاسمون اومده بودم (ساعت 3:30) ولي يه اتفاقاتي افتاد كه نتونستم بيام سر قرار شما ...تا وقتي هم كه ارشاد تو نمايشگاه هست من ديگه پامو نميذارم اونجا (بخور تو سرشون نمايشگاهشون)

غصه نخور شادمهر جون !
این نیز بگذرد.........:gol::gol::gol::gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من می خوام برم نمایشگاه ....
....
هر کی می خواد بیاد ....شاید خدا خواست همدیگرو دیدیم....
....
اگر هم خدا نخواست ...باشه تا سال دیگه :biggrin:

Imaginary

عضو جدید
دوستان عزیز این آخرین پست من توی این تاپیکه....
من امروز-5شنبه ساعت 3 به بعد نمایشگاهم ... هر شخصی که مایل بود هم دیگرو ببینیم به من پیام شخصی بده تا هماهنگ بشیم....

وایسا من بیام اخه دیدن یه عارف فرزانه سعادت می خواد از اون می ها هم با خودت می یاری اوسا؟;)

بالا