نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

pesare_bawafa

عضو جدید
گول اینارو نخور بابا
همش عینکهای دست فروشیه
2500 تومن
اگه خواستی نمونه عینکشو نشونم بده تا واست بیارم
همشون تو کف میمونن
اینقدر خودتو پایین تر ندون حامی جون
شما کلاست بالا تر از این حرفاس ;)
اصلا بحث این حرفا نیست
من خودم رو با اونا مقایسه نکردم که بخوام پائین تر یا بالاتر باشم:w05:
البته بچه های باشگاه مخصوصا این رفیقای گلم همشون رو تخم چشمم جا دارن:w22:
بیشتر خواستم جواب شوخی شیرین رو بدم:hypocrite:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم اخبار و گوش میکردم میگفت یک گروه تروریستی میخواستن تو محل نمایشگاه کتاب بمب بزارن که دستگیر شدن ......!!!جدی گفتما به حساب شوخیام نزارین خوب شد که دستگیر شدن من نمیدونم والا مبارزه با ...چه ربطی به کشتار مردم داره

داشتم اخبار و گوش میکردم میگفت یک گروه تروریستی میخواستن تو محل نمایشگاه کتاب بمب بزارن که دستگیر شدن ......!!!جدی گفتما به حساب شوخیام نزارین خوب شد که دستگیر شدن من نمیدونم والا مبارزه با ...چه ربطی به کشتار مردم داره
به به به به ارتشبد نوش آفرین تشریف آوردن
چه عجب از این ورا ؟؟؟
کجا بودی خانم ؟
آموزشی تموم شد ؟؟! :biggrin:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به به به ارتشبد نوش آفرین تشریف آوردن
چه عجب از این ورا ؟؟؟
کجا بودی خانم ؟
آموزشی تموم شد ؟؟! :biggrin:
به جون خودم حاضرم برم سربازی این امتحان نهاییا رو ندم:cry:
اا راستی سلام همین طرفا بودم مواظب شما فرزندان بودم:surprised:
دیگه امشبم اومدم نت که برم درس بخونم دیگه یک دستی از غیب اومد زد تو سرم گفت بچه درستو بخون اواتارمم دریابین عکس خودمه البته برم عوضش میکنم جهانی نشم!:biggrin:

به جون خودم حاضرم برم سربازی این امتحان نهاییا رو ندم:cry:
اا راستی سلام همین طرفا بودم مواظب شما فرزندان بودم:surprised:
دیگه امشبم اومدم نت که برم درس بخونم دیگه یک دستی از غیب اومد زد تو سرم گفت بچه درستو بخون اواتارمم دریابین عکس خودمه البته برم عوضش میکنم جهانی نشم!:biggrin:
این عکس خودته ؟
فکر کردم همسر شاه عباس صفویه!!
آخه هم سیاهش کردی هم خط خطی هم کلی افکت داره !
اخه کی اینو میبره جهانی کنه!؟
یه عکس واضح تر نداری ؟ :)

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیما با ام-4 میزنمتا:smile:
اگه همسر شاه صفویه خدا بیامرز بودم که وضع ایرانم این نبود:surprised:تو دربار بودنم صفایی داره خدا ازمنه قدیم را حاجت کردیم اجابت کند ما را امری نباشد تا ازفنداک اسمان را به پایش نیاویزیم به به چه ادبیاتی دارم

نیما با ام-4 میزنمتا:smile:
اگه همسر شاه صفویه خدا بیامرز بودم که وضع ایرانم این نبود:surprised:تو دربار بودنم صفایی داره خدا ازمنه قدیم را حاجت کردیم اجابت کند ما را امری نباشد تا ازفنداک اسمان را به پایش نیاویزیم به به چه ادبیاتی دارم
:biggrin:
مگه چیز بدی گفتم ؟؟
خوب این عکس خودته ؟
توی آموزشی مگه افتاده بودی نیرو هوایی ؟
یه عکس از قیافت بذار زودی برش دار :w01:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینم که قیافه خودم بود که ای خدااااا این کامپیوتر خودم نیست همین عکسم از تو سیدیا پیدا کردم ....نه دیگه میگم زمانای قدیم نبودم شانس بدم وگرنه میرفتم زن این پادشاها میشدم ارتش و میگرفتم دستم مثل ارتمیس زن دریانورد و جنگجوی ایرانیییییی;)

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره منم شنيدم ... بعضيا ميگن بمب گذاشته بودن بعدا فهميدن

مثل اينكه چند جاي ديگه هم گذاشته بودن...اين نمايشگاه مسخره امسال فقط بمبو كم داشت:w15:

آتي جون شما شانس آوردين كه پاي ثابت نمايشگاه بودين;)

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه عجب یکی از این خبرای مارو یکی تایید کرد:)یک خبر دیگه ام در رابطه با همین گروه بود
که وقتی دستگیرش کردن ماموریت داشتن که در ازای کشتن هر روحانی 5 میلیون بگیرن:cool:یکی اتوسا شانس داشته یکی روحانیون محترمهههه

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه عجب یکی از این خبرای مارو یکی تایید کرد:)یک خبر دیگه ام در رابطه با همین گروه بود
که وقتی دستگیرش کردن ماموریت داشتن که در ازای کشتن هر روحانی 5 میلیون بگیرن:cool:یکی اتوسا شانس داشته یکی روحانیون محترمهههه

اه حيف شد...كاش بمبه ميتركيدا...:w15:
آتوسا همش تقصير تو ...اگه تو اونجا نبودي باخيال راحت نمايشگاه ميرفت رو هوا ما هم از دست چندتا روحاني راحت ميشديم:w06:

pesare_bawafa

عضو جدید
pas khatar az bikhe gusham gozashte
mano begu ke 4 ruz namayeshga budam

apasai

عضو جدید

بالا