نظر شما در مورد پایان دنیـا در سال 2012 چیست؟

نظر شما در مورد پایان دنیـا در سال 2012 چیست؟

• بله اعتقاد دارم

رای: 0 0.0%
  • خیر اعتقاد ندارم

رای: 28 100.0%

• مجموع رای دهندگان
    28
  • نظرسنجی بسته .

Campus

عضو جدید
کاربر ممتاز
کافیه تو گوگل یه سرچ از “Maya Prediction” انجام بدید! یعنی پیشگویی مایا!

مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید:

قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم. مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن! (این رو خودم به چشم دیدم!). مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

همه اینها رو به این دلیل اشاره کردم که بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته!!!

پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست). حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. استاد کلاس #C هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!
مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه! (تو ویدئو اشاره شده به زمین لرزه های بزرگ) .
البته نگاههای خیلی مثبتی هم به قضیه شده و بعضی هم اصلا این گفته رو کاملا رد می کنند. و منم با این پست منظورم این نیست که شما رو از زندگی ناامید کنم یا صحت این بحث رو اثبات کرده باشم. من دارم نتیجه تحقیقم رو تو اینترنت و از حرفهایی که شنیدم و چیزهایی که دیدم بیان می کنم و خیلی امکان داره که چون مثلا روی یک نظریه نادرست پی ریزی شده کلا نادرست باشه ولی به هر حال شواهد و مدارک موجود انسان رو از ساده از کنار این قضیه گذشتن منع می کنه.

آخرین ویرایش:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
آرماگدون

(مطلب زیر رو حتما بخونین )

اطلاعات زیاد ندارم .. ولی با یه نفر که متخصص توی این زمینه بود کلاس داشتم و اینها رو ساخته غربی ها میدونست
در مورد آرماگدون اطلاعات کسب کن

وقتی با فیلم برام نشون میداد خیلی چیزها دستم اومد واقعا خیلی خیلی عقبیممممممممم ..
درگیریهای داریم خنده دار .. بعد آمریکا اونطرف نشسته برنامه هایی برای تسخیر کل دنیا میچینه (مسحیت یهودی)
قبلا میگفتن سال 2001 آخر دنیا هست .. بعد که گذشت سال 2007 رو اعلام پایان دنیا کردن و حالا سال 2012 !!

طرحشو اگر اشتباه نکنم بوش پسر و دار و دسته اش دادن
از جبهه اقتصادی + نظامی + فرهنگی + سیاسی دارن وارد میشن
حمله به عراق بعد سوریه و نهایت ایران

بچه ها ایمانتون رو قوی کنین و اطلاعات خودتون رو خیلی ببرین بالا .. برنامه هایی دارن برای نابودی ایمان و اعتقادمون که نگین

آمریکایی ها (یعنی همون قشر مسحیت یهودی) میخوان دنیا رو تسخیر کنن و بزرگترین مانعشون مسلمانان هستن و مخصوصا شیعه

میدونی اونها ما رو چطور تحلیل میکنن ؟!!
میگن ما دو جبهه داریم که خطرناک ترین دشمنشون هست .. یکی گذشته سرخ (قیام کربلا) و یکی آینده سبز (حضور مهدی (عج))

اطلاعات خودم در این زمینه کم هست .. ولی اگر تونستم مطالب مفیدی پیدا کنم خبرتون میکنم
(درست طرح تسخیر زمین رو میکشن .. ولی من یک درود به افکار قویشون میفرستم (نشون میدن یک انسان چه قدرتهایی میتونه داشته باشه) و یک نفرین بر شوم بودنشون)

آخرین ویرایش:

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
مزخرفات یک مشت صهیونیست و یهودی ( مردمان یهودی نه ها دولت یهودی) کثیف و جاه طلب و دنیا طلب است.! مرگ بر اسرائیل که منطقه رو به گند کشیده! از طرفی این جمهوری اسلامی عزیز هم دست بردار نیست و تو اجلاس سران برای سوریه و کشورهای مسلمان دیگه دخالت می کنه! ما خودمون 8 مون گرو 9 مونه! نرخ بیکاری در ایران داره بیداد می کنه! آذربایجان بیچاره شدند و تازه دولت لطف کردند می خوان وام بدند اما می تونن به کشورهای ناصبی مثل فلسطین و لبنان و سوریه و ... که هنوز که هنوزه به شیعیان اثنی عشری می گن رافضی کمک می کنه!!! واقعا تا کی سکوت!!!؟؟؟
.
اول میهن خودمون آباد بشه بعد کشورهای دیگه!
.
این مغلطه آخر دنیا هم نقل قول از یک فراماسونر یهودی فرانسوی بنام نسترا داموس ایجاد کردند تا نقشه های شوم شون رو پیاده کنن و منطقه خاور و جهان رو نابود کنند این می شه آخرالزمان... وگرنه آخرالزمان طبق کتب مقدس ادیان فقط خدا آگاه است. ما مردم در طول تاریخ بازیچه دست این قدرت های مستبد و دیکتاتوری بودیم!
.

بوی بارون

عضو جدید
این پایان دنیا و این حرف ها همش چرته........قدرت دست خداست....اون اگر بخواد تموم این مسیحیان یهودی بی دین رو چنان نابود میکنه که انگار از اول نبودن
اگه خدا بخواد ( که انشالله زودتر اتفاق بیفته ) خودشون توی اتشی که خودشون ساختن میسوزند و در زیر برجهایی دفن میشن که روزی خودشون ساختن
............
اما
امیدوارم این دوره جدید زودتر شروع بشه و این صلحی که میگن زودتر برسه ....
چون تو دنیا فقط یه نفر هست که میتونه این صلح رو برقرار کنه ......فقط یه نفر میتونه دنیا رو زیبا و گلستان کنه ......خدا کنه زودتر بیاد پسر فاطمه....یوسف زهرا...

خدا كند كه بيايد مسافري که نيامد و كوچه كوچه بنازم به عابري كه نيامد
دوباره مثل گذشته تمام فاصله ها را غزل غزل بنويسم به شاعري كه نيامد
هميشه غربت اينجا فقط نصيب دل من نیست شريك غربت من كو مهاجري كه نيامد
شكست بغض غرورم در انتظار عزيزي دعا كنيد بيايد مسافري كه نيامد

اللهم عجل لولیک الفرج

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
این پایان دنیا و این حرف ها همش چرته........قدرت دست خداست....اون اگر بخواد تموم این مسیحیان یهودی بی دین رو چنان نابود میکنه که انگار از اول نبودن
اگه خدا بخواد ( که انشالله زودتر اتفاق بیفته ) خودشون توی اتشی که خودشون ساختن میسوزند و در زیر برجهایی دفن میشن که روزی خودشون ساختن
............
اما
امیدوارم این دوره جدید زودتر شروع بشه و این صلحی که میگن زودتر برسه ....
چون تو دنیا فقط یه نفر هست که میتونه این صلح رو برقرار کنه ......فقط یه نفر میتونه دنیا رو زیبا و گلستان کنه ......خدا کنه زودتر بیاد پسر فاطمه....یوسف زهرا...

خدا كند كه بيايد مسافري که نيامد و كوچه كوچه بنازم به عابري كه نيامد
دوباره مثل گذشته تمام فاصله ها را غزل غزل بنويسم به شاعري كه نيامد
هميشه غربت اينجا فقط نصيب دل من نیست شريك غربت من كو مهاجري كه نيامد
شكست بغض غرورم در انتظار عزيزي دعا كنيد بيايد مسافري كه نيامد

اللهم عجل لولیک الفرج

حرفاتون رو کامل قبول دارم .. بنظرم یه مشکل توش هست میگم اگر درست هست اصلاح کنید

درسته همه چیز به دست خدا هست .. ولی اراده ما کجاس ؟!! آیا خداوند در قرآن نفرموده سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمیدهد مگر اینکه خودشان تغییر دهند ؟!! (یعنی ارادشون هم موثر هست)

اینکه بشینیم و بگیم هیچ کاری نمی تونن بکنن .. بنظرم کار خیلی اشتباهی هست
بهتر هست بریم اطلاعات کسب کنیم و ببینیم اونها دارن چیکار میکنن و همینطور در مورد شناخت خود و اطرافمون فکر کنیم و تلاش کنیم حقیقت رو دریابیم (این یک ساعت فکری هست که بالاتر از هفتاد سال عبادت هست)

نمیدونی دشمن چطور داره برنامه برامون میچینه .. اونوقت ما نشستیم و میگیم خدا درستش میکنه .. آیا این درسته ؟!!

منتظر واقعی امام زمان (عج) کسی هست که دوان دوان می ایستد .. (بیا بی اندیشیم چی هستیم و چه مسئولیتی داریم:smile:)

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام چه بحث جالبی[/FONT]
[FONT=&quot]این بحث و واقعا دوست دارم و تا الان چندتا مقاله و کتاب در مورد اخرالزمان خوندم[/FONT]
[FONT=&quot]من شنیده بودم سال2014 سال پایان دنیاست[/FONT]
[FONT=&quot]من یه چیز متفاوت تر از شما خوندم[/FONT]
[FONT=&quot]تو یه مقاله خوندم که نوشته بود در سال 2014 یه چیزی شبیه سیاره برخود میکنه به زمین و نیمی از زمین کنده میشه و اونوقت که زمین نابود میشه ... و امریکا گفته من میتونم چند درجه زمین و منحرف کنم تا اون سیاره به ما برخورد نکنه!!![/FONT]
[FONT=&quot]ولی خوب من قبول ندارم...این طرحی که امریکا مطرحش کرده و جالبه خودش راه حل داده...[/FONT]
[FONT=&quot]قرار نیست دنیا به این زودیا تموم میشه...[/FONT]
[FONT=&quot]بعد از اینکه رود دجله وفرات خشک میشه و یه گنج عظیمی از وسط رود بیرون میزنه...بخاطر این گنج بین شرق و غرب جنگ اتمی سختی راه میفته و خیلی از انسان ها کشته میشن...که بنابر روایات دریایی از خون راه میفته[/FONT]
[FONT=&quot]و علما هشدار دادن که هر روز این اتفاق افتاد شماها به سراغ اون گنج نرید...بعد از اتمام اون گنج امام زمان(عج) در مکه ظهور میکنن و جالب اینجاست که در همون روز 313 یار امام زمان هم در مکه هستن و صلح و ارامش برقرار میشود[/FONT]
[FONT=&quot]میدونم که میدونید ولی خواستم بگم که خودم خوندم بعد از ظهور امام زمان سالیان سال انسان ها زندگی میکنن...پس اینکه سال2012 یا 2014 پایان دنیاست خیلی خیلی اشتباهه[/FONT]
[FONT=&quot]این جوامع غربی اول باید منابع معتبر مارو مطالعه کنن بعد بشینن یه طرح واسه ایجاد رعب و وحشت راه بندازن[/FONT]
[FONT=&quot]واقعا خنده داره....[/FONT]

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
نه نه پایان دنیا نیست.
اما ممکنه یه عده از دشمنان انسانیت کارهایی انجام بدن تا ادمها رو بترسونن و به ما بقبولونن که اخر دنیاست.
جوانهای مسلمان و معتقد اینده سازند و با این نمایشات خرافی هیچ وقت نا امید نمی شوند

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا یه جای دیگه هم گفتم در30 دسامبر یه نوگل خوشکل وناز به دنیا میاد دوباره که خودم میباشم:D
همه چیز رو خدا میدونه برای آمدن امامون هم نمیشه وقت تعیین کرد تعیین کنندگان وقت دروغ گویند وفقط خدا زمان ظهروشون رو میدونند انشاا.. هرچه زودتر ظهور خواهند کرد وچشممان به جمال نورانیشان روشن خواهد شد
ایشاا.. تو همین دوره ی خودمون اتفاق بیفته;)

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اگه سال 2012 تموم نشه واسه همه
یک روزی تموم میشه این دنیا واسه ی تک تک ما....
سال 2072 بیشتر افرادی که این سایت میان احتمالا در قید حیات نباشن و همگی زیر خاک....!
پس زیاد نگران نباشید!

اینم navid_sixtysix در سال 2072 یعنی 60 سال دیگه....!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
حکایت این سال 2012 هم مثل همین آرم پپسیه تو ایرانه یادتون که هست؟! فک کنم از 100% مردم ایران 99% اون شب منتظر بودن این اتفاق نا ممکن اتفاق بیفته . اون 1% هم یا حواسشون نبود یا خواب بودن یا امکانش براشون فراهم نبود که ذل بزنن به آسمون!!! راه دوری نمیرم از جمله خودم که چه خوش باورانه و با اطمینان کامل نشستم و دیدم هیچ اتفاقی نیفتاد و پیش خودم گفتم اون بابایی که این دروغ رو گفته الان داره غش غش به ساده بودن همه میخنده . اینام همه حرفه منتظر نمیدونم چند 21 دسامبر و 20 می و این حرفها نباشید . اینا یه مشت چرندیاته .

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
حکایت این سال 2012 هم مثل همین آرم پپسیه تو ایرانه یادتون که هست؟! فک کنم از 100% مردم ایران 99% اون شب منتظر بودن این اتفاق نا ممکن اتفاق بیفته . اون 1% هم یا حواسشون نبود یا خواب بودن یا امکانش براشون فراهم نبود که ذل بزنن به آسمون!!! راه دوری نمیرم از جمله خودم که چه خوش باورانه و با اطمینان کامل نشستم و دیدم هیچ اتفاقی نیفتاد و پیش خودم گفتم اون بابایی که این دروغ رو گفته الان داره غش غش به ساده بودن همه میخنده . اینام همه حرفه منتظر نمیدونم چند 21 دسامبر و 20 می و این حرفها نباشید . اینا یه مشت چرندیاته .

نه خیر بنده اصلا به این پپسی اعتقادی ندارم و مال این یهودیاست!!! و هرگز نرفتم به اراجیف یک مشت مزدور ابله گوش بدم! پپسی سیخی چند بود باااااا ما بازیچه ایم!

samira.it

عضو جدید
من از سركار كه ميام انقد خسته ميشم كه نميتونم بيشتر از دو خط تايپ كنم
يبار ميام مفصل در باره ي اين انديشه هاي فراماسوني كه اسراييل و بريتانيا دارن توضيح ميدم
و خلاصه اينكه از نظر اخرالزمان چون تو همه اديان هست ..........البته نميتوني اينجا بحث و باز كني و چون اشخاص متعصب و بعضا جاهل ميان چنان نقدت ميكنن و مرتد اعلام ميشي كه نگو
ولي بهرحال آخرالزمان يه اميد هست و چون همه ي اديان بايد اميدي براي زندگي و خلاصي از شر داشته باشن و جون قدرت درك اون موقع مردم نداشتن در هر ديني به يه صورتي نمود پيدا كرده

samira.it

عضو جدید
در مورد پيش بيني هم احتمال قضيه ي نجومي هستش كه در ناسا پيش مياد و اينا از اين جريان به نفع پيش بيني خودشون استفاده ميكنن

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتون توصیه میکنم مستند ظهور(arrivals)رو که دقیق یادم نیست فک کنم 53 قسمته رو ببینید

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
خارج از پیش گویی... چند سال پیش شندیم که یعنی اخبار گفت که شهاب سنگ بزرگی به طرف کره ی زمین در حرکت است . امریکا هم گفت مشکلی نیست نزدیکتر بشه با موشک نابودش میکنم.... الان که نزدیک شده میگه نمیتونم اینکار رو بکنم .و این شهاب سنگ طبق گفته ی اون پیش گو و ناسا ممکنه 3/2 زمین رو نابود کنه ... یعنی بسوزونه... دنیا بزرگ تر از این حرفاست که نابود بشه / اگر هم منظورت قیامته که ممکنه ... نمیدونم

محمدسرلک

عضو جدید
سلام
اینا همش دست گروه فراماسون هستش که خودشون رو خدای در زمین
وهمه پدیدهای بشری رو پایه گذاری میکنن نمونش 11 سپتامبر
و چیزهای دیگه که اگه لازم دونستین براتون توضیح میدم
با تشکر

Sina.Taheri

عضو جدید
حتما دنیا آخر میشه.
مسلمونا طبق باورهای خودشون میرن بهشت، کافرا میرن جهنم.

انصافا چه فرقی میکنه؟
واسه هیچ آدمی فرقی نمیکنه، چون هرکسی آرزوهاش مشخصه.

هم دور خودشون میچرخن و دلشون خوشه که حق با خودشونه.

آخرین ویرایش:

shiva71

عضو جدید
هر اتفاقی بخواد بیفته دست خداست.اما با همه ی تفاسیر و این اتفاقات ممکنه زندگی انسانها زودتر از اون چیزی که انتظار میره نابود شه.
البته وضعیت کشورمون از همه جا بدتره