نظر شما درمورد این سایت

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فاطمه جان...

قالبش نسبت به موضوعت ساده و خوبه به نظرم...

با توجه به اینکه سایتت با وردپرس طراحی شده ، فکر میکنم دوطرف که خالیه زیادی خالی هست و توی ذوق میزنه ....اگه بتونی افزونه ای چیزی تو اون فضاهای خالی جانشین کنی فکر کنم شیک تر شه!

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام خوبه برای شروع
فقط صفحه تماس با ما مثل اینکه کار نکردین روش و افکت روی منوی کنار هم بیشتر روش کار بشه بهتره به نظرم
موفق باشین

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
از همه ی دوستان تشکر میکنم.

بد نیس ! ولی خیلیجا داره برای بهتر شدنش
اگه موردی برای بهت شدنش مذنظرتون هست بفرمایین

سلام فاطمه جان...

قالبش نسبت به موضوعت ساده و خوبه به نظرم...

با توجه به اینکه سایتت با وردپرس طراحی شده ، فکر میکنم دوطرف که خالیه زیادی خالی هست و توی ذوق میزنه ....اگه بتونی افزونه ای چیزی تو اون فضاهای خالی جانشین کنی فکر کنم شیک تر شه!
تازه با وردپرس آشنا شم افزونه هاشو نمیشناسم:D شنیدم اگرم زیاد فزونه استفاده کنیم سرعت سایت پایین میاد

سلام خوبه برای شروع
فقط صفحه تماس با ما مثل اینکه کار نکردین روش و افکت روی منوی کنار هم بیشتر روش کار بشه بهتره به نظرم
موفق باشین
نه فقط صفحه اولو ساختم فعلا. بقیه صفحات تا هفته ی بعد می سازم
سلام
اینو که خودتو طراحی نکردین که!

همشو خودم طراحی کردم! چطور؟:D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D دیگه زیادم تاثیر نداره فکر کنم ...
یه دوتا اسلایدر و ازینجور چیزا اینور انورش بذار برا خوشگلی :D

البته نظر شخصیم بود;)

foumanvilla.ir

عضو جدید
پس اگه خودتون طراحی کردین بهتون تبریک میگم.خیلی پیشرفت کردین.
پیشنهادات:
-اندازه فونت تاریخو کوچیک کنید و ببریدش گوشه سمت چپ و یه بکگروندم بدید بهش.
-برگه ها رو یکم بیارید پایین و جای فعلی برگه هم ، نام سایت و توضیحاتش باشه که به خود سایت لینک شده باشه.همچنین برگه ها رو اطرافشو منحنی کنید شکسته نباشه.
-ابزارک های سمت چپو عکس زمینشو بردارید و برای هر قسمت ، بک گروند قرار بدید.
-اندازه فونتو یکم کمش کنید
-تو فوتر هم یه سری لینک قرار بده
-بازم بگم؟
-خیلی دنبال پیشرفت بودید و الان دیدم دارید به گفته خودتون عمل میکنید..چیزی که خیلیا تو راهشون شکست میخورند

آخرین ویرایش:

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
پس اگه خودتون طراحی کردین بهتون تبریک میگم.خیلی پیشرفت کردین.
پیشنهادات:
-اندازه فونت تاریخو کوچیک کنید و ببریدش گوشه سمت چپ و یه بکگروندم بدید بهش.
-برگه ها رو یکم بیارید پایین و جای فعلی برگه هم ، نام سایت و توضیحاتش باشه که به خود سایت لینک شده باشه.همچنین برگه ها رو اطرافشو منحنی کنید شکسته نباشه.
-ابزارک های سمت چپو عکس زمینشو بردارید و برای هر قسمت ، بک گروند قرار بدید.
-اندازه فونتو یکم کمش کنید
-تو فوتر هم یه سری لینک قرار بده
-بازم بگم؟
-خیلی دنبال پیشرفت بودید و الان دیدم دارید به گفته خودتون عمل میکنید..چیزی که خیلیا تو راهشون شکست میخورند
ممنونم
برگه ها منظورتون کدوم قسمت هست؟:D
اگه باز نظری دارین بگین از نظراتتون استفاده کردم.
دنبال پیشرفت زیاد هستم ولی الن یه چند ماهی هست زیاد سریع پیش نرفتم بنظر خودم ! :D

Vahid.Net

عضو جدید
درود

در درجه اول تبریک میگم بهتون قالب آرامش بخشی طراحی کردین.

به نظرم روی Comment Template بیشتر کار کنید.

و بعد از این سعی کنید طراحی هاتون را ببرین به سمت طراحی واکنش گرا (Responsive)

موفق باشید

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
درود

در درجه اول تبریک میگم بهتون قالب آرامش بخشی طراحی کردین.

به نظرم روی Comment Template بیشتر کار کنید.

و بعد از این سعی کنید طراحی هاتون را ببرین به سمت طراحی واکنش گرا (Responsive)

موفق باشید

ممنونم . اون قسمت نظر گذاشتن؟ اره زیاد جالب نیست ولی همش آماده بود مال خود وردپرس!
بله از این به بعد رسپانسیو طراحی میکنم انشالله. همین سایت هم تمام عرض ها حتی عرض دکمه ها و تکست باکس ها رو به درصد دادم ، تو گوشی هم چک کردم خوب بود:smile: هرچند فعلا سمت مدیا کوئری نرفتم.

Vahid.Net

عضو جدید
ممنونم . اون قسمت نظر گذاشتن؟ اره زیاد جالب نیست ولی همش آماده بود مال خود وردپرس!
بله از این به بعد رسپانسیو طراحی میکنم انشالله. همین سایت هم تمام عرض ها حتی عرض دکمه ها و تکست باکس ها رو به درصد دادم ، تو گوشی هم چک کردم خوب بود:smile: هرچند فعلا سمت مدیا کوئری نرفتم.

درود

بهتون پیشنهاد میکنم از فریمورک های چون Bootstrap یا Blueprint استفاده کنید.

اگر وقت شد آموزشش را تهیه میکنم و میذارم.

موفق و موید

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
با بوت استرپ آشنایی دارم.انشالله باهاش کار میکنم و بیشتر یادش میگیرم.و یه نمونه سایت باش میسازم. ولی بنظرم آدم بهتره هم بعضی سایتا رو خودش طراحی کنه و هم بعضی سایتا رو با فریم ورک هایی مثل بوت استرپ بسازه.

چطوری میتونم روی comment_ template کار کنم و تغییرش بدم؟ نمیدونم کجاست:D

Vahid.Net

عضو جدید
با بوت استرپ آشنایی دارم.انشالله باهاش کار میکنم و بیشتر یادش میگیرم.و یه نمونه سایت باش میسازم. ولی بنظرم آدم بهتره هم بعضی سایتا رو خودش طراحی کنه و هم بعضی سایتا رو با فریم ورک هایی مثل بوت استرپ بسازه.

چطوری میتونم روی comment_ template کار کنم و تغییرش بدم؟ نمیدونم کجاست:D

درود

من تا قبل از این سرم شلوغ بشه طرز تفکر شما را داشتم که یک فایل را از base بنویسم

اما Boostrap علاوه بر اینکه دوباره نویسی را انجام داده یکسری استاندارها در پیاده سازی responsive ارائه داده که خیلی کار را راحت میکنه

شما تابع Comment_template رو لود میکنید و بعد با استفاده از firebug باید المنت های اون رو شناسایی کنید و بهش مقدارهای CSS بدین.

:gol:

foumanvilla.ir

عضو جدید
ممنونم
برگه ها منظورتون کدوم قسمت هست؟:D
اگه باز نظری دارین بگین از نظراتتون استفاده کردم.
دنبال پیشرفت زیاد هستم ولی الن یه چند ماهی هست زیاد سریع پیش نرفتم بنظر خودم ! :D

برگه ها منظورم همون منوهای بالای سایتتونه.همون خانه عضویت موضوعات و ...
از همین نظراتم که هنوز استفاده نکردین!!!:D
میدونم خیلی دنبال پیشرفت بودین و اتفاقا هم خوب بوده ولی باید با تمام توان ادامه بدید...
منوهای بالایی سایت reserve.foumanvilla.ir رو میخوام زیباش کنم...ببینید چیکار میکنم

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
موفق باشید خوب بود
سلام ممنونم از نظرشما ولی این سایت که دیدین رو من طراحی نکردم! در واقع سایتمو از اون آدرس که توی پست اول هست حذفش کردم و بجاش یه پوسته آماده گذاشتم.

این پوسته ی منه که یه جای دیگه آپلودش کردم :

http://usitemaker.cloudsite.ir

!farzaneh!

عضو جدید
ببخشید من کامل ندیدم اما ی جا تو نمینونه کارتون غلط املایی دارید
اگه برای کار بیرون باشه باید خیلی دقت کنید ک بعدا مشکلی پیش نیاد

فاطمه طالبی

کاربر بیش فعال
خدمت دوستان عرض کنم که ، حالا که چندین ماه گذشته ایرادات کار خودمو بیشتر میبینم. تا یکی دو روز دیگه سایت رو کمی تغییر میدم و مرتب ترش میکنم بعد لطفا بگین بهتر شده یا نه