نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

نظر سنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 2

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-بالاخره شيرين و فرهاد يا خسرو و شيرين . کدومو به خودت نزدیک تر می بینی؟

2-تا حالا شده بابات بيرونت كنه؟

3-تا حالا شده به خاطر علم شب بيدار بموني؟!!

4-تا حالا با ماشين(مال خودت يا بابات) تصادف كردي؟

5-بدون گواهينامه رانندگي كردي؟

6-اگه بچه ت تو 14سالگي با ماشينت بره بيرون و تصادف كنه چيكارش مي كني؟

7-اگه توپ بچه ت بيوفته تو خونه همسايه بعد از ديوار بره بالا تا بياردش بعد همسايه مچشو بگيره بعد به تو بگه بعدش با بچه ت چيكار مي كني؟

8-اگه بفهمي پسرت دوست دختر داره چيكار مي كنه؟عكس العملتو كامل توضيح بده

9-دمای صندلیت بر حست فارنهایت ؟:D

10- دنیا دو روزه؟ چند روزش رفته؟ چه جوری رفته؟ یه روز باقی مونده چطور میشه به نظرت؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات فوتبالي دوباره :دي

متخصص ترين ادم كلوپ...در زمينه فوتبالي؟

اطلاعات فوتباليت در چ حده؟؟

چي شد ك استقلالو به عنوان تيم مورد علاقت انتخاب كردي؟

الان تيم به نظرت بازيكن اينده دار داره؟؟

چرا بعضيا دوس دارن موفقيت استقلالو تو اسيا كم رنگ كنن؟اصلا موفق ميشن؟

به نظرت رحمتي با درخشش ديشبش جواب همه منتقدانشو داد:cool:؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند شنبه به دنیا اومدی؟

- اسمت پیشنهاد اولش مال کی بود ؟ پدر ؟ مادر؟ دایی؟ اقوام ؟ کدومشون؟

- از مامانت حساب میبری؟چقدر ؟از یک تا ده!!

- از بابات حساب میبری؟چقدر ؟از یک تا ده!!

-درست توضيح بده املت سبزيجات از چه سبزيجاتي تشكيل شده و هر كدوم چه جوري خرد ميشن

-بچه همسايتونو اوردن پیشت که چند ساعتی واسشون نیگه داری، درس هم نداری!نگهش ميداري؟

-اگه بچه هه خرابكاري كنه مامانش دردسترس نباشه و كسي هم خونه نباشه چيكار ميكني؟

-اگه همون بچه هه يه چيزي بخواد بخري تا حنجره شو پاره نكنه نمي خري براش يا حتي اينم بشه نمي خري؟

-اگه خيلي سروصدا كنه و همه چيزو به هم بريزه ميزنيش يا نه؟

-مردم آزاری دوست داری یا نه؟ چرا؟

-به نظرت اين حرف درسته؟ما به دنيا ميايم كه به ديگران كمك كنيم
-پس ديگران براي چي به دنيا ميان؟:question:

-اول آتش بود يا ققنوس؟:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام برصندلی نشین کلوپ آبیس سلام میدونی من دیروز تا اخر سوالاتو ج دادم بعد سایت خراب شد و نتونستم بفرستم؟؟؟!! و الان مجبورم دوباره این همه تایپ کنم؟؟؟!!!!:w09:
سلام چنتا سوال هم ما داشتیم //جواب بده
باوشه!
اهل کل کل هستید؟چرا؟ اره / همینجوری:D
نظرتون درباره مهریه و مقدار اون چیه؟ لازمه ولی به اندازه ،بین 100 تا 300
پنج تا چــــرا که توی زندگيتون كه هنوز جوابي براشون پيدا نكردين. چرا خورشید میتابه ؟؟ چرا میچرخه زمین؟؟....:D
حالا پنج تا آرزوی مهم خودتون رو بنویسین. صندلی داغم هرچه زودتر تموم شه!!:lol: درسم تموم شه !برم سر کار....

دوست داري به سن ميانسالي برسين يا دوران جواني بهتره؟ چرا؟ دوران جوانی بهتره ولی نه اینکه به میانسالی نرسم!!!چون اون موقع باید جوون مرگ شم که خوب نیس!!!!!:surprised:
کدومش وحشتناکتره و چرا؟ سوسک، موش، گربه، سگ، مار، زنبور، عقرب، مارمولک، مگس، پشه، اژدها؟اژدها چون گندس!!!!!
كدوم يك بدتره؟همشون بدن ولی فکر میکنم که خیانت از همه بدتره! چون ادم فکر میکنه همه چی خوبه و بهو میبینه که همه چی از دست رفته! ولی بقیشون تدریجیه و قبول کردنش اسونتره!
-
خيانت
-
طلاق
-
سوختن و ساختن
-
سرد شدن تو زندگی

از چه تیپ آدمی خوشت میاد و چرا؟ دختر یا پسر؟؟؟!!

بهترین و بدترين خاطره اي كه تو اين فروم داشتين بهتریناش که زیادن ولی بدترینش قهر کردن سعید پلیمر....
كدوم يك رو بيشتر دوست داري؟ هیچ کدوم !ی زندگی اروم و راحت با وضع مالی متوسط....
-
طلا و جواهر زیاد
-
خانه بزرگ و ماشن شیک
-
مزارع و باغهای بزرگ و سرسبز
-
کلی پول و دارائی تو بانک
از چه تیپ آدمی خوشت میاد و چرا؟ تکراری!!چند تا خط بالاتر پرسیدی! داری کپی میکنی دقت کن!!!!!:D
شماره پات چنده؟ چه کفشی میپوشی؟ 38-39 / همه جور از کتانی و اسپرت تا کفش پاشنه بلند!!!!
شماره و سایز لباسات چنده و چه تیپ لباسی دوست داری و میپوشی؟ عااااااااااقاااااااااااا!!!!!!!!! 36-38 / اینم همه جور از اسپرت تا کاملا رسمی !بستگی داره کجا میخوام برم!
الان ساعت چنده؟ ناهار چی داشتین؟ 2:30 / قورمه سبزی
واسه چی تو آش کشک میریزن؟ چون خوشمزه میشه....
چرا تو قرمه سبزی ماهی نمیریزن؟ چون خوشمزه نمیشه!
یه جوک خیلی توپ و باحال بگو: تسنیم جون من روم نمیشه شما بیا زحمتش بکش!همونی که هفته پیش برات فرستادمو بگو!!!:D
بهترین همدم تنهایی ات؟ خدا
بدترین دوستی که تا حالا داشتی؟ دوست خوب زیاد داشتم یکی که بشناسی ...تسنیم.
جمع کن و حسابگری یا ولخرجی؟ چرا؟ متوسط! چون افراط و تفریط خوب نیس! کلا ادم باید متعادل باشه!:cool:

یه بیت شعر بگو که توش کلمه "میخ" به کار رفته باشه: از وقتی میخ تو شدم... مدام بر سرم میکوبی.... (شعر نو)

نظرت در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی بده!!!! اگه اینجوری بود من تا اخر عمر مجرد میموندم!!!

فرض کن آینده است و الان همه چیز عالی و روبراهه ، الان دامادت رو بیشتر دوست داری یا عروست رو؟ عاقا من بچه دوس ندارم چه برسه به عروس و داماد!!!:mad:

آرزو کن که محال نباشه ولی زیاد دم دست هم نباشه: ایشالا همه شاد باشن!

تاحالا شده خواب بد ببینی؟ بعدش چی شد؟ چرا؟ اره! بعدش از خواب پریدم!

آدم خوشبینی هستی یا آدم بد بینی؟ اکثرا بدبین!

رشته تحصیلی دبیرستانت چی بود؟ دانشگاه چی؟ چرا؟ تجربی چون دوس داشتم پزشک شم! / پرستاری چون رتبم ظوری شد که پزشکی قبول نمیشدم و از هر کی مشاوره گرفتم گفتن که نزدیکترین رشته به پزشکی پرستاریه! خودمم دیدم رشته خوبیه و با روحیم سازگاره بعلاوه اون ارزوم که نشد حداقل برم به ارزوی درس خوندن تو دانشگاه تهران جامه عمل بپوشونم بنابراین پرستاری رو انتخاب کردم!!!!

بهترین تفریحت چیه؟ چرا؟ بستگی به شرایط داره! از نت / sms بازی / بیرون رفتن با دوستان و خانواده / اهنگ گوش دادن /.....

تا حالا خلاف کردی؟ از خلاف خوشت میاد؟ نه / نه

چرا توپ گرده؟ چون دوس داره!!!:D

چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟ چون میخواس ی عمر بچه های مردمو سر زنگ فیزیک بذاره سر کار!!!!:book:

چندتا میوه که دوست داری نام ببر: گوجه سبز / توت فرنگی / شلیل/....

غذا چی دوست داری؟ شکمو هستی یا نه؟ اکثر غذاها رو دوس دارم! / اره ولی نه اونطوری که خیلی بخورم فقط واقعا از غذا خوردن لذت میبرم!:w12:

خیلی اساسی و فنی اما خلاصه بزغاله رو توصیف و تشریح کن: خو در اصل ی حیوونه ولی گهگاه به انسان های دارای شرایط خاص هم گفته میشه!!!! از توضیح بیشتر معذورم!!!

تا حالا برق گرفتگی رو تجربه کردی؟ توضیح بده: اره / تو پله برقی مترو بود! رسیدم پایین رفتم با مسئول مترو دعوا کردم!!!:w00:
بلدی بندری برقصی؟ نخیر!!!!!!!!!
فکر میکنی میشه روزی برسه که با تکنولوژی نانو ریز تراشه رقص بندری مدل 3000 واسه مغز انسان بسازند؟ نه فکر نکنم روزی دانشمندا انقد بیکار شن!!!

تا حالا دعوا و کتک کاری داشتی؟ شیری یا روباه؟ اره بندرت!!!!!:redface: شــــــــــیر ....

گریه کردی؟ آخرین بار؟ اولین بار؟ وسطاش رو هم بگو دیگه: اره / اولین بار همون موقع که به دنیا اومدم / اخرین بار 10 روز پیش....

عشق رو تو نیم خط تعریف کن: تعریفش سخته! از نظرم ی احساس خیلی خاصه که هر کسی نمیرسه بهش ولی تو این زمونه خیلیا ادعاشو دارن!!!

اگه صد میلیون بهت بدیم چیکار میکنی؟ باید فکر کنم

اگه سیصد میلیون دیگه هم بهت بدیم چیکار میکنی؟ باید بیشتر فکر کنم

حالا اگه همشو ازت بگیریم بهت یه بیست و پنج تومنی بدیم چیکار میکنی؟ هیچی !میگم خیلی بی تربیتی! 25 تومنی رو هم پرت میکنم برات!!!!!!!!!

حالا اگه اون بیست و پنج تومنی رو ازت نگیریم و بهت ببخشیم چیکار میکنی؟ من قبلا پرتش کردم برام مهم نیست!!!!!

به چه رنگی علاقه داری؟ چرا؟ همه رنگا بجز مشکی و قرمز.....

به کدوم هنر پیشه علاقه داری و چرا؟ از کدوم هنر پیشه خوشت نمیاد و چرا؟ از هیچکدوم / از همشون مخصوصا پوریا پور سرخ!!!!:hate:

یه جوک دیگه هم بگو ولی ایندفعه باید بامزه تر باشه ها اون یکی زیاد خوب نبود: خو تسنیم اونی که من فرستادم باحالتر بود اونو اینجا بگو ، اونی که تو فرستادی رو بالا بگو!!!!!!! :w15:

نظرت در مورد فرهنگ و تاریخ ایران چیه؟ از گذشتگان کیا رو بیشتر دوست داری؟ تاریخمون که فراز و نشیب زیاد داشته! ی موقع هایی تو اوج و ی موقع هایی واقعا افتضاح !!!! / منظورت پادشاهاس؟؟!!! کوروش / داریوش/ شاه عباس

دلت واسه کسی تنگ میشه؟ چرا؟ واسه همه!! / بسکه مهربونم:D

نظرت راجع به کله و پاچه چیه؟ خوشمزس فقط من پاچه نمیخورماااااااااا........
سیرابی دوست داری؟ نهههههههه:hate:
حلیم چی؟ اره
نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ هرکدومو که با دل خوش بخوری!!!

تا بحال ضایع شدی؟ تعریف کن اره
ی روز با دوستام رفتم بوفه دانشگاه ، همون لحظه یکی از پسرای هم ورودیمون خرید کرده بود ، من رفتم جلو که با فروشنده حرف بزنم این ی چیزی گفت ، من نفهمیدم!!فکر کردم احتمالا گفته که بفرمایید و این حرفا منم گفتم نوش جان، اونم هیچی نگفت وقتی رفت بیرون دوستم گفت که گفته بود میخواید من براتون حساب کنم؟؟!!!!
:w15:
ممنون.....
:w30:

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1- شده تاحالا فقط دلت بخواد ب ی نفر نگاه کنی بدون اینکه متوجه بشه؟ اره:redface:
2- تا حالا پیش روانشناس رفتی؟چرا ؟چی شده بود مگه(اوا خدا مرگم بده) نه
3- درونگرایی یا برونگرا؟ برونگرا
4- تاحالا گشت ارشاد گرفتتت؟ نه
5- موهاتو تاحالا رنگ کردی؟ خجالت نمیکشی؟ نه
6- نظرت راجع ب آدمای متعصب مذهبی چیه؟ بنظرم اعتقادات هر کسی برا خودشه و به بقیه ربطی نداره! برا همینم نظری دربارشون ندارم!
7- شبا باید تا ساعت چند خونه باشی؟ تا 9 -10
8- دوست داری سر ب تنه کی نباشه؟ هیشکی!
9- تاحالا شده ازیکی انقد بدت بیاد ک خوبیهاشو نتونی ببینی؟ نه!
10- کدوم سازو بیشتر دوس داری؟ پیانو
11- صدات براخوندن خوبه؟ امتحان نکردم تا حالا!
12- بهترین خواننده اپرا؟ اوه ! اوه!
:surprised: اهل این جور موسیقیا نیستم!!!
13- این کلمات رو با یه کلمه ی دیگه توصیف کن

دریا: ابی
عرفان: سلوک
رامسر: زیاد قشنگ نبود!!!!
پیانو: موسیقی
مهراد هیدن: چرته
پیک، بی بی، خاج: تفریح 13بدر!
سامان ویلسون: چرته
موسیقی تلفیقی: ایده ی جدیدیه!
باد: همه چی رو بهم میریزه!:mad:
حکم: عدالت
ودکا: هی واااای!:confused:
چهار نعل: اسب
زندگی: امید
توخالی قدیمی: چی؟؟؟!!
ندای فردا ی جدید: ی شعار
15سالگی: نوجوونی
داریوش: غم
رادیکال 4: 2
گراش: شهری در جنوب استان فارس
سبز: امید سال 88
سال1387: هیچی!
21 سپتامبر 2012: ی توهم
اولین ماه زمستون: دی
خواب: عااااالی

14- raise your voice رو دیدی؟؟؟اگه دنیدی برو ببین!قشنگه نه / الان حال ندارم
15- ب جن اعتقاد داری؟ازش میترسی؟ اره / اره
16- تا حالا روح احضار کردین؟
:D نه
17- تاحالا نماز صبحت قضا شده؟خجالت نمیکشی نمازت قضا میشه؟ اره / چرا واقعا خجالت میکشم!!!!
18- خرگوش دوست داری؟تاحالا داشتی؟ اره / نه
19-الان دقیقا حست چیه؟
:D حس میکنم سر کارم!!!!!
20- زنگ بزنم آتش نشانی یا هنو زوده؟ نه زنگ بزن به خودم!!!!!:surprised:
21- ناپلون میگه : ازدواج پایان تمام عشق هاست. چقدر با این گفته موافقی؟ خیلی ... چون دیگه بعدش باید بچسبی به زندگیت و به هیشکی دیگه فکر نکنی . البته تو ایران همه تازه بعد ازدواج ......
22- پایه بیلیارد هستی؟ نه
23- پینت بال تاحالا بازی کردی؟ نه
24- پرافتخارترین حکومت تاریخ ایران؟ هخامنشی / صفویه

فعلن همینا..ببین چقد آسونه!!! اصن عاااالیه!!!!!
ممنون.....

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من ب دوشواری پریدم پشت نیسان اومدم تا سوال بپرسم !:دی خو میگفتی منم بیام!!!!! تک خور!:mad:
داخ داخ داراخ داخ داخ عاشقتم اوشین من آخ آخ :D منم همینطوووووووور:biggrin:

عاقا من ی سوال دارم .... بوگو..........

ی کلمه بگو ک با ن شرو بشه با ر تموم بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخ
نیاسر!!!!!! حال کردی؟؟؟!!!
:biggrin:
.
.

(باشه شوخی کردم نزن:دی)
حیــــــــــــــــــــــــــــــف که دم دست نیستی!!!!!!:cool:

.
.
.
برو جوکا رو برا محمد5 موسوی تعریف کن تا اصلاح شی!!!!!!!!!!!!!!:w15:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من نمی خواستم الان سوال بپرسم ولی مجبورم کردی الکی تقصیر من ننداز!:cool:.........اینا سوالاتیه که از تو سوالات برام پیش اومده.........
1- کی گفته من پر خورم که برام اون شکلکه هندونه رو نسبت داری؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:؟ نیدونم! همین دیدمش یاد تو افتادم!!!:biggrin:
2- تو دومین کسی هستی که به من میگی پری.....آخه چرا بین این همه اسم تو خلقت پری؟؟؟؟؟؟؟ نه تو من چی دیدی که این اسم رو نسبت دادی؟؟؟؟به جا پری میگفتی جنیفر اون که بیشتر به جهان میومد!!!!:razz: خداییش حتی نوشتم جنیفر بعد گفتم شاید بنابه دلایلی ناراحت شی ، پاکش کردم !!!خیلیم دلت بخواد!!! پری خوبه که!!!!:smile:
3- ببین هر وقت مدرکت رو گرفتی بیار می خوام آتیش بزنم.........اصلا عجله ای نیستا هروقت گرفتی بگو من خودم میام........
آیااااااااااااا قورباغه حشره می باشد؟؟؟؟؟؟ نه جواب بده آیا قورباغه این دوزیست نازنین حشره می باشد اونم از نوع موذیش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:به من چه؟؟؟!!!تو ویکیپدیا نوشته بود!!!! منم دیگه دقت نکردم!!! معلومه شدید به قورباغه علاقه داری که انقد بهت برخورده!!!!!:biggrin:
آخرین جملت رو تو پست بالا بخون..............خوب شد دکتر نیستا.........وگرنه هر سال به اندازه کل جنگ تحمیلی مردم زیر دستت تلفات می دادن........خخخخخخخ:biggrin: تو خودت مراقب باش ازمایشگاه رو نترکونی :w15:من درسامو بلدم!!!:)
برو بخون که روز آخر با سوالات سیاسی مذهبی می خوام بیام تفتیش عقایدت کنم....... برو تو این دو زمینه مطالعه کن که می خوام به توپ ببندمت.........اگه نخوام ج بدم همه رو میپیچونم!!! پس الکی جو نده!:razz:
الف)فقط بگو مذهبی هستی یا نه؟؟؟؟؟ در چه حد؟؟؟؟ تا حدوی ب) گرایش سیاسی داری؟؟؟؟کدوم گرایش؟؟؟؟ اره ی گرایش خاص!!!!!:D
اینم یادم رفته بود بگم.........من مهاجم نیستم بیشتر گوش راست یا چپ بازی میکن ولی دفاع وسط هم می تونم وایسم.........
شم گل زنیم پایینه حداقل جای منو محسن رو عوض کن اون بهتر گل میزنه.........مرسی تو تیم بودم......خخخخخخخخ
برا روحیه تهاجمیت گذاشتمت حمله!!!!!:D بازیکنای حریفو میکشی!!!!!!!!!!!:w15:
نمیدونم چرا انقد اذیت کردنتو دوس دارم!!!!!:w20::D
ناراحت نشی از جوابام ، همش در راستای جمله بالاست!!!!!!!!!!:D
ممنون ......

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوب
سوالات من! خو!:D

هدفت توزندگيت چيه؟ ادم موفقی بشم.....:)

به نظرت فقط مسلمان ها به سعادت می رسن؟ نه! هرکی که ادم خوبی باشه به سعادت میرسه!

به نظرت میشه کسی رو به زور با حجاب کرد؟ نه

به نظرت بهترین راه مقابله با بدحجابی چیه؟ اینکه ازادی باشه که هرکس هرجوری میخواد بیاد بیرون!اونوقت ی سریا باحجابن و ی سریا بی حجاب! دیگه بد حجاب نداریم.....

تا حالا کسی تو جمع به شکل بدی مسخرت کرده؟اگه آره،تو چکار کردی؟ نه !چون همه میدونن اگه همچین کاری کنن چه بلایی سرشون میاد!!!!!:biggrin:

تا حالا واقعا به این فکر کردید که « ز کجا امده ام؟»؟ نه با این عمقی که خواستی!!!!!:D

فکر میکنید وقتی در عالم قبر از عمر سوال میکنن چه جوابی برای اون فرشته ها قانع کننده است؟ بنظرم اگه ادم خوبی باشی همون موقع به دلت میفته که چی بگی و اگر نباشی هم که دیگه هیچی.....

چه کسی هست که وقتی بهش نگاه میکنید یاد خدا میفتید؟اگر ممکنه اسم ببرید هاااان؟؟!!!:surprised:هیشکی!!!! ینی ی نفر که انقد نورانی باشه دور و برم نمیبینم!!!!:confused:

با کدوم یک از علما انس دارید؟ (چه زنده و چه درگذشته از دنیا، فرق نداره) انس که نه!!! ولی از صحبتای انصاریان و تا حدودی قرائتی خوشم میاد!!!!!
ممنون.........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
- یه خاطره کوتاه طنز دانشجویت رو بنویس.؟ خیلی زیاده!!!کدومو بگم؟؟؟!! هول شدم!!!!:smile:
الان باید برم بذار بعدا میام میگم!!!!!!!!!!

2- یه خاطره کوتاه تلخ دانشجویت رو بنویس.؟ ی استاد کاراموزی داشتیم خیلی افاده ای بود!منم حوصله اینجور ادما رو ندارم .... همش غر میزد... نگو گوشش تیزه!!! من که نمیدونستم!!! ی روز ی چیزی گفت وقتی برگشت بره به دوستم گفتم این چقد غر میزنه!!!! نگو که استاد شنیده!!!!! همون روز جلسه اخر بود و هیچ جوری نشد که قضیه رو ماست مالی کنم !!موقع نمره دادن رو کرد بهم گفت: من غر نمیزنم !هر چی میگم برا خودتونه!!!! بهم 14 داد!!!!!!!عقده ای......:exclaim:

3- چقدر به خودت اعتماد به بنفس داری در زندگی و فکر می کنی از پس مشکلات بر میایی؟ 80%:cool:

4- بنظرت خودت مرد(بله درست خوندي مرد :دي) زندگی شدی؟ یا هنوز زوده؟ (سواله كپي نيست) اره شدم!!!! ی موقع هایی فکر میکنم تو این سن خیلی زود بود برام!!!!!! کلن همه چی تو زندگی خیلی زود برام اتفاق افتاده ،انقد زود که ..... :w05:برا همینم انقد زمین خوردمو پاشدم که مرد شدم !!!!......

5- سریال لاست رو تا قسمت چندش دیدی؟ (اين يكي اخر سواله ها
) اصن ندیدم!:lol:
ممنون.....

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا انقد اذیت کردنتو دوس دارم!!!!!:w20::D
ناراحت نشی از جوابام ، همش در راستای جمله بالاست!!!!!!!!!!:D
ممنون ......
دفه دیگه که چشات رو در بیارم یادت می مونه با دم شیر بازی نکنی..........خخخخخخخخخخ:D
کلا معلومه از اسکل کردن خلق الله خوشت میاد ولی من خودم سلطان دست انداختنم.......حالا بزار دارم برات...........خخخخخخخخ:biggrin:
نه بابا ناراحت نمیشم اینا که همش شوخیه.......ولی وای به حالت اگه اونجا که میام سوال جدی می پرسم و من و پیچ بدی از الان بگو اگه مرد و مردونه جواب میدی من بیام وقت بزارم چون سوالام کپی نیست.......اگه می خوای پبچ بدی بگو وقت خودمو تلف نکنم......... :razz:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر مدیر لایق و دوستداشتنی و مهربون باشگاه فرهنگی و هنری و ورزشی و تندرستی آبیدلان:Dامیدوارم خوب باشی همیشه....

غرض یه احوال پرسی و سر زدن بود :D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فعلا تا همينجا بسه برميگردم :دي

دوس داشتم تو صندلي غريبه هم همين كارو بكنم اما ساوه زياد ازش پرسيد دلم نيومد:D

:surprised:من؟من؟اون زیاد بود؟

خدایی زیاد بود؟4 تا سوال ساده بود همه اش...
:razz:فدای دله مهربونت:biggrin:

برو ببین پارمهر رو چه جوری سوزوندم،اون زیاد بود:D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
سلام تسنیم خودتو به اون راه نزن
نمیخواد بپیچونی
چندتا از اون جک هایی که با آبیس میگین میخندین به ما هم بگین بخندیم:biggrin:

سلام من تو این مواقع همیشه ب اون راهم :D

.
.
.
.

اوشن خیلی بی ادب شدی آ ....:دی چن وقتیه ندیدمت تربیتت از دستم در رفته:D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
سوالم از آقای گالیله اینه ک :
اگه زمین با سرعت دور خودش میچرخه
پس چرا اینــــــــــــقدر هوا گرمه کصااافططط:d

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
سلامتیه دختری ک وقتی بنز واسش بوق زد خودش گفت پراید گوجه ای عشقمو عشقه ...بعد ماشین زد لهش کرد ....

.
.

نتیجه گیری:
دخترخانوم وسط خیابون راه نرو هرکی واست بوق زد دلیل نمیشه ک ....
شاید میخواد بگه برو کنار میخوام رد بشم !
ینی اعتماد ب نفس اینارو اگه لاستیک بدون طوقه داشت الان مورسیلاگو بود ........خخخخخ

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
من از بچگی یک ستاره رو نشون کردم تو آسمون ! میگفتم این ستاره مالِ منه ...وقتی فهمیدم چراغ دکل مخابراته کمرم شکست:)))))))

.

.

آبیدلای عزیز این چن پستی ک گذاشتم فقط برای این بود ک اگه ازحرفای اوشن خسته شدین اینارو ببینید شاید خوشتون اومد......خخخخ

قصدم اسپم کردن نبود:smile:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
اوشن من الان ی چیزیو متوجه شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!.
.

اینک خودت ب خودت رای دادی !!:دی.......خیلی کاره تمیــــــــزی بود.....خخخخ:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دفه دیگه که چشات رو در بیارم یادت می مونه با دم شیر بازی نکنی..........خخخخخخخخخخ:D
کلا معلومه از اسکل کردن خلق الله خوشت میاد ولی من خودم سلطان دست انداختنم.......حالا بزار دارم برات...........خخخخخخخخ:biggrin:
نه بابا ناراحت نمیشم اینا که همش شوخیه.......ولی وای به حالت اگه اونجا که میام سوال جدی می پرسم و من و پیچ بدی از الان بگو اگه مرد و مردونه جواب میدی من بیام وقت بزارم چون سوالام کپی نیست.......اگه می خوای پبچ بدی بگو وقت خودمو تلف نکنم......... :razz:

درسته شیطونم و اذیت میکنم ولی اونی که شما میگی اهلش نیستم!!!!!!:(
بیا بپرس.....
همونجوری که برا وقت همه بچه ها ارزش قائل بودم و واقعا تا جایی که برام راه داشت همه سوالا رو درست و حسابی جواب دادم حتما سوالای شما رو هم اگه خیلی خصوصی و خاکبرسری نباشه بدون پیچش جواب میدم!
خداییشم تا اینجا حدودا همه سوالا رو خوب جواب دادم حتی ی سری سوالا رو هم بیشتر از اون حدی که باید، توضیح دادم چون دوس نداشتم کسی فکر کنه که فقط خواستم از سرم باز کنم.........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر مدیر لایق و دوستداشتنی و مهربون باشگاه فرهنگی و هنری و ورزشی و تندرستی آبیدلان:Dامیدوارم خوب باشی همیشه....

غرض یه احوال پرسی و سر زدن بود :D

سلااااااام....
الان با منی؟؟!!!!!
:surprised:
ی لحظه احساس کردم که اینم :king:........................:biggrin:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من تو این مواقع همیشه ب اون راهم :D

.
.
.
.

اوشن خیلی بی ادب شدی آ ....:دی چن وقتیه ندیدمت تربیتت از دستم در رفته:D

همینی که هست!!!!!!!!:D
باید بگی تا از این به بعد دوست چند سالت رو تو صندلی داغ نفروشی!!!!!!!!!!!!!!:razz:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
- یه خاطره کوتاه طنز دانشجویت رو بنویس.؟
خو این سوال جا مونده بود....
خیلی فکر کردم تا ی خاطره بامزه قابل پخش پیدا کنم......:D
حالا چون این سوال مورد علاقمه 2 تا تعریف میکنم!!!!!! همه سعیمو کردم تا جوری تعریف کنم که واقعا بخندین.....
:biggrin:.

1) جلسه اول کار اموزی 7 تا دانشجو با ی استاد دور ی میز نشسته بودیم تا استاد برامون ی کم صحبت کنه.... یهو دوستم که بغلم نشسته بود ی سوال پرسید ، استاد گفت : شما اول برو ادامستو از کلاس بنداز بیرون!!!!! اتاق منفجر شد!!!!!!!!!!!:w15:

2) ی روز من ی کلیپ خنده دار برده بودم دانشگاه که با دوستام تو سایت ببینیم ، بخندیم.....
3 نفری رفتیم سایت... ی نفر نشست ... 2نفر سرپا..... شروع کردیم به دیدن و خندیدین.....
یهو ی دختره که روبرومون بود گفت : چه خبره؟؟! اینجا سایته هاااا.....
من : خودت میگی سایته ، کتابخونه که نیست!!!!
دختره : نه اینجا هم باید سکوت رعایت کنید....
اونیکی دوستم که سرپا بود : اینجا مسئول داره اگه لازم باشه خودش بهمون تذکر میده!!!
یهو ی پسره که پشت دختره نشسته بود (ما تا الان قیافه پسره رو نمیدیدم... ی سیبیلایی داشت پسره که نگو و نپرس!!!!! دقیقا این شکلی بود.....
) برگشت و به دختره گفت :چی شده؟؟!
دختره : اینا شلوغ میکنن...
پسره : حالا تو خودت ناراحت نکن عزیزم....
یهو دوستم که که نشسته بود و اصلا وارد بحث نشده بود سرش بلند کرد و همین که قیافه پسره رو دید گفت :این سیبیل چی میگه؟؟؟!!!
سایت منفجر شد......................
:w15:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نظرت رو بگو :
باوشه:D

1-ژنرال آریو برزن ی وطن پرست واقعی
2- حوری بهشتی نظر خاصی ندارم!!!
3-گشت ارشاد واقعا چرت ترین نهاد جامعه!
4-خسرو شکیبایی قشنگ بازی میکرد.... خدا بیامرزدش... مخصوصا دیالوگ هاش تو فیلم دلشکسته خیلی عالی بود
5-شاهد غضبان هیچی دربارش پیدا نکردم!!!
:w18:
6-گرین کارت ایکاش داشتم!!!
7-هیلاری کلینتون ی زن موفق
8-سهراب سپهری شعراشو دوس دارم
9-فلسطین اویزون ماست تا قیامت!!!!!
:razz:
10-مهران مدیری سریالایی که برا تلویزیون ساخت قشنگتر بود نسبت به اونایی که برا شبکه خانگی ساخت....
ممنون....

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خو به عنوان اخرين خباثتم تو اين سايت صندليه تويه!! :دي عیب نداره قسمت منم اینه دیگه!!!!:w05:

تا حالا از زندگيت درس گرفتي؟ اره

چ درسي؟ اینکه اگه بره باشی همه گرگن ...پس گرگ باش:cool: (حالا خیلی هم نترسید من فقط سعی کردم بره نباشم!!!)

مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بهت کردن چی بوده ؟؟ مراقب خودت باش

اصولا اطرافيانت تو رو با چ خصيصه اخلاقي ميشناسن؟
شوخ بودن / یهو عصبانی شدن

.نظرت راجع به :
- من ..
خیلی بدی!!!! :Dچرا انقد ازم سوال پرسیدی؟؟؟!!!
- زندگی ..
خوبه، میگذره ، شکر....
- دانشگاه ..
خوش میگذره:)
-سایت ..
کدوم سایت؟؟؟!همین سایت؟؟؟!! ای بدک نیست....
- مدیرش ..
ما همین پایین مایینا با بچه ها میچرخیم به مدیر کار نداریم!!!!!:D
- امتیازات
مهم نیس برام!!!!
-ریاضیات ..
دوست داشتی ترین درس تو تمام سالای مدرسه (اخه ما دانشگاه دیگه ریاضی نداریم!!! دلم براش تنگیده...:cry:)
- شب .. لالا
- طلا سفید یا زرد ..
فرقی نداره
- درس تاریخ ..
فقط اونجاهایی که ایران قدرتمند بود رو دوس داشتم.... از دوران قاجار به اینور که اصن نفرت داشتم.....
-8 فروردین ..
تعطیله:smile:
-آمپول .. خوبه! درد داره ولی بجاش ادم زود خوب میشه!!!
-سبزی پلو ماهی شب عید ..
خوشمزس.....

.یکی از فانتزی هات ..
اینکه ی ترم نرم سر کلاس بعد همون درسو با 20 پاس کنم!!!!!!!!!!!:)

راستي زندگيت چ رنگيه؟؟
خاکستری......

چرا اين تسنيم اينقده ميخنده؟
:D دوس داره!!!! چیکارش داری؟؟!!!!!!:mad: مثل خودمه!!!!:w15:
ممنون.....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، سری جدید
1 - حرف حسابت چیه؟؟
2 - کدومیک از وزرای پیشنهادی روحانی رو لایق نمیدونی؟؟
3 - اگه وزیر آموزش و پرورش میشدی چی مد نظرت بود؟
4 - اگه وزیر بهداشت میشدی چی؟؟
5 - برف بازی رو بیشتر دوست داری یا شنا تو دریا رو ؟؟
6 - ساعت 12 شب میخوای سوار تاکسی بشینی ، قیافه راننده تاکسی زرد رنگ خیلی غلط اندازه ، اما قیافه راننده ماشین شخصی قابل اعتماد بنظر میرسه ، چیکار میکنی؟؟ :surprised:
7 - اگه بگن میتونی دو تا بچه داشتی باشی اما همجنس و به انتخاب خودت ، دختر یا پسر؟؟
8 - اون گل قیچی برگردون سامره به سپاهان رو یادت نمیاد؟؟ عجب گلی بود

امیدوارم تکراری نباشه

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
- چرا بعضیا عقب مونده ی ذهنی به دنیا میان؟ چه گناهی دارن؟ ربطی به گناه نداره که! بعضیا به دلیل مشکلات ژنتیکی ، اشعه X ، یا حتی همین پارازیت های ماهواره و .... یا حتی ی سری علل ناشناخته، با این مشکل به دنیا میان
2-اگه این نمایشِ قدرت خداست ، پس اون چه خداییه که با له کردن زندگی یه بندش ، قدرتنمایی میکنه؟
تو بالا هم گفتم ربطی به خدا نداره! مثل این میمونه که من سم بخورم و بگم خدا باید اراده کنه که سم روم تاثیر نذاره...نمیشه که.... وقتی ما اشتباه میکنیم و به اندازه کافی علم نداریم نباید گردن خدا بندازیم....
3-به نظرت در پس همه ی این دنیا و همه چیزهایی که ما میشناسیم و بهشون کلمه ای نسبت میدیم، دنیایی هست که مملو از ناشناخته ها باشه و نشه هیچوقت اون رو شناخت؟اگه نه ، چطور میتونی اطمینان بدی که نیست؟
اره فکر میکنم باشه...:w20:
4-چرا آدمایی به دنیا میان که دارای استعدادهای شگرف هستن؟ اینم علل ژنتیکی داره ...
5-اگه باز هم قدرت خداست ، اون چه خداییه که با ایجاد حسرت به دل بقیه انسانها ، قدرت نمایی میکنه؟
چرا به قسمت بدش نگاه میکنی؟؟!!! همین ادما با استعداد های بی نظیرشون کشف هایی کردن که زندگی رو برای بشر راحت تر کرد!!پس ما باید برای خلقت اونا از خدا ممنون باشیم....
6-بهشت و جهنم کجاست؟ آیا آتیشکده ای هست که بهش جهنم بگن ؟یا سرای زیبایی که بهشت بگن؟
نیدونم!! اره باید ی چیزایی تو همین مایه هایی باشه که خودت گفتی!!
7-اگه همین دنیاست کجاشه؟
میگن وقتی قیامت شه همه چی که رو زمینه خراب میشه و همینجا قیامت برپا میشه حالا اینکه بهشت و جهنمم رو همین زمین در لحظه ساخته میشه یا نه رو دیگه نمیدونم!!!
8-آدما اندازه ی خوشحالیشون واسه به دنیا اومدن یه انسان بیشتره یا اندازه ی ناراحتیشون واسه مردن یه انسان؟ چرا؟
ناراحتیشون برا مردن ی نفر! چون از دست دادن چیزی که داشتی واقعا سخته!!!! مخصوصا ی عزیز....
9-تا حالا از اینکه به دنیا اومدی خوشحال شدی؟ چرا؟
اره خیلی وقتا!! تمام موقع هایی که تونستم به ی نفر کمک کنمیا ی نفرو خوشحال کنم...:smile:
10-با کلمه های سی دی - عطاری - باغ وحش - خرما - ناسا - کرایه تاکسی فقط یه جمله بنویس نه بیشتر!
عطاری که در باغ وحش سی دی و خرما میفروخت از گرانی نرخ تاکسی و اذیت های محسن به ناسا شکایت کرد!!!!!!:surprised:

پ ن :
:D
ممنون.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.