نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۳ : مشاور عالی سازمان سنجش درباره تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۳ توضیحاتی اعلام کرد.
وی گفت : تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۳ ، پس از برگزاری آزمون های پذیرش ارشد و دکتری پردیس های خودگردان و بعد از اعلام نتایج پردیس ها در آخر شهریورماه و ثبت نام دانشگاه ها، فرآیند تکمیل ظرفیت در این دو مقطع انجام می گیرد.
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۳

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۳ در نیمه دوم مهرماه خواهد یود.

این مال سراسری نه آزاد

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها الکی همدیگه رو گیج نکنید اون تکمیل ظرفیت مال دانشگاه سراسریه
عقلانی هم که بخواید فک کنید دانشگاه آزاد دیگه تکمیل ظرفیت نخواهد داشت تا بهمن

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ای خداااا یعنی میشه ؟؟؟بگید این دزسته ؟چون این سایت برای آزاد.ن سراسری ک دوستمون میگه برا سراسری ..ک

بابااااا تکلیف مارووو معلوم کنید؟!!! اسمی از آزاد نیاورده که!!!

کاملا مشخصه که برای سراسری....یه چیزی بگم سنجش با آزاد دو ارگان جدا هستن....اصلا اطلاعات سنجش برای آزاد نیست...

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان کسی که قزوین قبول شده میتونه درصداشو بزاره..؟؟:)

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
منم 8 واحد حساب کردم 2میلیون شد..
بچه ها میگن میشه انتقالی گرفت یا حدقل مهمان ازهمون ترم اول؟درسته؟
واینکه من امروز ب دانشگاه شهرمون زنگیدم گفتن این انتخابا تکمیل گفت اونا ک فقط اطراف تهران.باید ما ثبت نام کنیم لیست ب سنجش بفرستیم ببینم اونا میگن یا ن..
من سراب زدم ک کثلن ازترم اول مهمان یا انتقالی بگیرم.
ی ماده هم هست انگار میشه2واحد تومبدا بود بقیه تو مقصد.
ی سوال اینکه مدرکی ک میدن ازکدوم دانشگاه میشه ب همون جایی ک انتقالی گرفتیم ؟؟؟؟
ترم اول دانشگاه خودتونین از ترم دو انتقالی میتونین بگیری به شرطه ها و شروطه ها.بعضی دانشگاهها الکی سختگیری میکنن ولی میشه...مدرکم دانشگاه اولیه صادر میشه نه دانشگاهی که انتقالی گرفتین

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستم قبول شده میدووونم درصداشو...
زبان 15
اسکیس 50
تاریخ 1
درک 27
فن 33
تراز 6300
آخرین نفرم ترازش 5900

پس همه کاره اسکیس بوده چه خوب
من خیلی دوس داشتم قزوین قبول بشم اما نشدددد
اسکیس منو خیلی کم دادن 25 درصد اونم با حجم و پلان کامل:crying2:

Kaka_s

عضو جدید
چطوری فهمیده شما ورودی بهمن بودن علوم تحقیقات رو به ورودی مهر بودن تهران مرکز یا تهران جنوب ترجیح می دید؟
تو انتخابا تون چیز خاصی انتخاب کرده بودید؟ من خودم با 6200 تهران جنوب قبول شدم.

آره ترجیح میدم چون سطحش بالاتره و از طرفی اینا که جدید زدن چون تازه آوردن مشکل زیاد داره و ضمنا اجازه میده برای کنکور سراسری بخونم:) بعد بهمن تصمیم بگیرم چه کنم

faeze dey

عضو جدید
بچه ها اگه دراین انتخاب رشته ی جدید قبول بشیم اما نریم میشه برا مهر دوباره شرکت کنیم؟؟؟

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:
من ایده وئ پلان و مقطع توپ زدم ولی پرس داغون....شدم 40:D
ارائه تو اسکیس ازاد خیلی مهمه
به نظرت چند ثانیه به اسکیس نگاه میکنن تا اونو دسته بندی کنن
اگه مدارک کامل باشه و خوب کنار هم قرار بگیرن نتیجش خوب میشه
من یه پرس دید پرنده و یه ناظر با پلان مقطع زدم 60 شدم

arefeh

کاربر ممتاز
ارائه تو اسکیس ازاد خیلی مهمه
به نظرت چند ثانیه به اسکیس نگاه میکنن تا اونو دسته بندی کنن
اگه مدارک کامل باشه و خوب کنار هم قرار بگیرن نتیجش خوب میشه
من یه پرس دید پرنده و یه ناظر با پلان مقطع زدم 60 شدم
من اصلا ارائه توپ نداشتم و اصلا هم راندو نکرده بودم....پس یه دلیلی باید داشته باشه که 40 دادن

beni belazi

کاربر بیش فعال
آره ترجیح میدم چون سطحش بالاتره و از طرفی اینا که جدید زدن چون تازه آوردن مشکل زیاد داره و ضمنا اجازه میده برای کنکور سراسری بخونم:) بعد بهمن تصمیم بگیرم چه کنم

شما برق خوندنین؟؟؟ برای چی اینجا راجع به ارشدتون نوشتین... من با تراز 6611 تهران مرکز قبول شدم و دقیقا مرز علوم تحقیقات بودم و البه خود تهران مرکز. فکر کنم اصلا اینطوری نبوده برای ما ترم مهر و بهمن رو خودشون انتخاب کنن... و منظور ایشون از اون سوال هم ترجیح شما نیست اینه که مرکز ازمون چه طور به این نتیجه رسیده که شما براتون بودن توی دانشگاه a اونقدر ارزش داره که 5 ماه دیرتر برید دانشگاه؟؟!!

holooooooo

کاربر ممتاز
شما برق خوندنین؟؟؟ برای چی اینجا راجع به ارشدتون نوشتین... من با تراز 6611 تهران مرکز قبول شدم و دقیقا مرز علوم تحقیقات بودم و البه خود تهران مرکز. فکر کنم اصلا اینطوری نبوده برای ما ترم مهر و بهمن رو خودشون انتخاب کنن... و منظور ایشون از اون سوال هم ترجیح شما نیست اینه که مرکز ازمون چه طور به این نتیجه رسیده که شما براتون بودن توی دانشگاه a اونقدر ارزش داره که 5 ماه دیرتر برید دانشگاه؟؟!!

خب انتخاب اولشون علوم تحقیقات بوده به فرض ترازشون صد تا با آخرین نفره ورودی مهر فرق داشتن قبول اعلامشون کردن واسه بهمن...ولی اگ ترازشون کخیلی کمتر میشد اونوقت انتخابای بعدیشونو بررسی میکردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا