نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aminr.6787

عضو جدید
سلام. یه سوال داشتنم.کسی میدونه هر واحد برای هر ورودی چند دانشجو میگیره؟

faeze dey

عضو جدید
سلام دوستان.من در انتخاب رشته مجدد اشتباها یک شهر اشتباه زدم به نظر شما احتمال اصلاح کردن وجود دارد؟؟؟؟؟؟

.مهسا.

عضو جدید
سلام ببخشید کسی میدونه که دانشگاه ازادم میشه جابجا کرد؟من بروجرد قبول شدم خودم همدانی هستم

دوست عزيز پست هاي قبلي رو بخونيد، يكي از بچه ها همدان قبول شده بود ميخواست بره بروجرد، 1بررسي كنيد شايد بشه جابجا كنيد باهم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز پست هاي قبلي رو بخونيد، يكي از بچه ها همدان قبول شده بود ميخواست بره بروجرد، 1بررسي كنيد شايد بشه جابجا كنيد باهم
بچه ها میگن میشه انتخاب های قبلی هم انتخاب کرد توروخدا درسته ؟؟؟؟؟؟
واینکه من سراب بزنم انتقالی میدن همون ترم اول براردبیل؟؟؟؟؟؟؟؟خاهشن جواب بدید.دوستی هم ک گفته بود بقیه شهرهارم زدم ارور داد میگم شاید تهران اینارو زده ک اینجور شده ؟؟؟

baris25akarsu

عضو جدید
بله شما می تونید بین دو تا انتخابتون یکی رو انتخاب کنین فقط با تاخیر ثبت نام می کنین همین و در رابطه با انتقالی هم ترم 1 که امکان نداره بذارن ولی ترمای بعدی که دانشگاهتون بذاره می تونین انتقالی بگیرین ولی مهم اینکه دانشگاهی که ثبت نام کردین کاغذ انتقالیتونو امضا کنن اونم یکمی مشکله ولی پارتی داشته باشین اونم حل می شه

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله شما می تونید بین دو تا انتخابتون یکی رو انتخاب کنین فقط با تاخیر ثبت نام می کنین همین و در رابطه با انتقالی هم ترم 1 که امکان نداره بذارن ولی ترمای بعدی که دانشگاهتون بذاره می تونین انتقالی بگیرین ولی مهم اینکه دانشگاهی که ثبت نام کردین کاغذ انتقالیتونو امضا کنن اونم یکمی مشکله ولی پارتی داشته باشین اونم حل می شه

وای مرسی پس همون انتخاب قبلیمو میتونم بزنم ک توش قبول نشدم.اختلافمم خیلی کمه

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وای مرسی پس همون انتخاب قبلیمو میتونم بزنم ک توش قبول نشدم.اختلافمم خیلی کمه
شما فقط باید بین این محل های جدید که خودش مشخص کرده انتخاب کنید؛ اون انتخاب های قبلی رو که قبول نشدین باید تو تکمیل ظرفین بزنین؛ که احتمالا میشه بهمن؛ حالا باید منتظر باشیم ببنیم کی میشه....

arshadememari

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم ببینم اونی که نوشته قبول با اونی که قبول عادی نوشته چه فرقی داره؟ممنون:que:

alirtah

عضو جدید
سلام بچه ها
تهران مرکز ثبت نام چه روزیه؟ باید بریم ساختمان خیابان فلسطین؟
ممنون

arshadememari

عضو جدید
بچه ها من سایتایی که گفتین میرم باز نمیشه نمیدونم ثبت نام کی هست لظفا بگید درست میگم یانه پردیس علوم تحقیقات سمنان تاریخ ثبت نامش 29-31 هست؟؟؟؟؟؟؟؟:(:que:

hasanpour70

کاربر فعال
بچه ها من سایتایی که گفتین میرم باز نمیشه نمیدونم ثبت نام کی هست لظفا بگید درست میگم یانه پردیس علوم تحقیقات سمنان تاریخ ثبت نامش 29-31 هست؟؟؟؟؟؟؟؟:(:que:

از سایت دانشگاه شمارشونو بگیر زنگ بزن سوال کن
من دوستم پردیس علوم تحقیقات دامغان قبول شد زنگ زدم براش سوال کردم گفتن ثبت نام از دوشنبه انجام می شه

baris25akarsu

عضو جدید
نه دیگه اگه قبول شدین و بازم می خواین از بین دانشگاه ها انتخاب کنین اون موقع می تونین بی خیال این تکمیل ظرفیت شین وبرین همون دانشگاهیی که قبول شدین ثبت نام کنینن

nooshin afshin

عضو جدید
می خواستم در مورد دانشگاه بین اللملی امارت متحده و لبنان ... اطلاعات بگیرم چه جوری ؟ ارزش داره مدرکش معتبره.
و اینکه اخر نفر دانشگاه زنجان ترازش چند بوده ؟
و معماری داخلی بهتر است برای ارشد یا مهندسی معماری؟

baris25akarsu

عضو جدید
شما فقط باید بین این محل های جدید که خودش مشخص کرده انتخاب کنید؛ اون انتخاب های قبلی رو که قبول نشدین باید تو تکمیل ظرفین بزنین؛ که احتمالا میشه بهمن؛ حالا باید منتظر باشیم ببنیم کی میشه....
راستی metalika777_h_g تو این تکمیل ظرفیت شرکت کردی ؟؟؟

baris25akarsu

عضو جدید
می خواستم در مورد دانشگاه بین اللملی امارت متحده و لبنان ... اطلاعات بگیرم چه جوری ؟ ارزش داره مدرکش معتبره.

آخه تو که اینقدر می خوای پول خرج کنی یدفعه ای پاشو برو تو دانشگاه های ترکیه بخون دیگه مدرک دانشگاه های ترکیه حتی از دانشگاه تهران هم معتبر تره

b_arch_5

کاربر بیش فعال

یکی از اقوام ما حقوق میخونه بین الملل ترمی 2.500
حالا معماری چون عملی داره احتمال داره تا 3.500 برسه...

arshadememari

عضو جدید
از سایت دانشگاه شمارشونو بگیر زنگ بزن سوال کن
من دوستم پردیس علوم تحقیقات دامغان قبول شد زنگ زدم براش سوال کردم گفتن ثبت نام از دوشنبه انجام می شه
پردیس با واحد علوم تحقیقات که تو پی دی اف زده فرق میکنه همه پردیسا هم 24و25 دوشنبه وسه شنبه ثبت نامش هست ممنون

مهديه مقدم

عضو جدید
بچه ها یه نظر سنجی راجع به خودم من پ.علوم تحقیقات ارومیه قبول شدم ،تو انتخاب مجدد معماری داخلی تهران است به نظرتون انتخاب کنم و گیرم که قبول شم داخلی رو برم یا ارومیه معماری رو؟اصلا شناختی راجع به داخلی ندارم

darab1360

عضو جدید
سلام دوستان.من در انتخاب رشته مجدد اشتباها یک شهر اشتباه زدم به نظر شما احتمال اصلاح کردن وجود دارد؟؟؟؟؟؟

فکر می کنم باید دوباره کارت بگیرین و انتخاب رشته کنید
اخرین انتخاب شما ملاک قرار می گیره

moien_mr

عضو جدید
سلام دوستان
این تکمیل ظرفیتی که دانشگاه ازاد اعلام کرده، همون تکمیل ظرفیت مهرماهه؟ یا بعدا دوباره تکمیل ظرفیت واحدهای دیگه اعلام میشه؟
اگه این واحدها رو انتخاب کنیم و قبول بشیم، و تکمیل ظرفیت دوباره برای واحدهای دیگه فراهم میشه میتونیم توی این تکیمل ظرفیت هم شرکت کنیم؟
ممنون

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام دوستان
این تکمیل ظرفیتی که دانشگاه ازاد اعلام کرده، همون تکمیل ظرفیت مهرماهه؟ یا بعدا دوباره تکمیل ظرفیت واحدهای دیگه اعلام میشه؟
اگه این واحدها رو انتخاب کنیم و قبول بشیم، و تکمیل ظرفیت دوباره برای واحدهای دیگه فراهم میشه میتونیم توی این تکیمل ظرفیت هم شرکت کنیم؟
ممنون
سلام
فعلا اصلا مشخص نیست که تکمیل ظرفیت واحد های دیگه تو مهر ماه اصلا وجود داره یا نه ولی چون عنوان این انتخاب رشته مجدد انتخاب تکمیل ظرفیت درج شده حدس میزنیم با توجه به زمان باقی مونده کم تا پایان ماه همین تکمیل ظرفیت مهر ماه هم باشه و تکمیل ظرفیت بعدی بهمن ماه برگزار بشه،مرکز آزمون هم در پاسخ این سوال جواب درستی ارائه نکرده،اینا همش حدسه ولی احتمالا درست باشه،اما اگه تکمیل ظرفیت دیگه ای هم باشه فک نکنم مشکلی برا شرکت کردن شما باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا