نتایج کارشناسی ارشد 90 اعلام شد رتبه و درصد های خود را اینجا اعلام نمایید

ghazal jooni

عضو جدید

ghazal jooni

عضو جدید
من دفترچه رو گرفتم خيلي نامرديه علم و صنعت امسال فقط پسر مي گيره.ظرفيتا زياد شده اما به حال دخترا فرق نداره :(
بچه ها به نظرتون من با 242 كجا قبول مي شم(دخترم)؟؟
كسي مي دونه شناسايي خواجه نصير پارسال تا چند گرفته. :que:

دیگه یه باره بگن دخترا برن بمیرن:cry::cry::cry:
جالبه.دخترا فقط شبانه علم و صنعت میتونن شرکت کنن.واقعا که:mad::mad:

Z.M.S

عضو جدید
بچه ها شناسايي خواجه نصير و هركي مي دونه تا چند مي گيره اعلام كنه!!!!!!!!!!!!!!!
من رتبم242 (دخترم) مي خوام مطمئن شم كه تهران ميمونم يا نه!!!

omidbahman22

عضو جدید
من چند دقیقه پیش متوجه شدم.واقعا زشته.نمیدونم هدف چی بوده.ولی به نظر من یه توهین به ما دختراست...مگه ما حق روزانه خوندن نداریم؟

are manam nemidonam dokhtara ro shabane migiran baraye inke onayi ke sakene tehran hastan bezanan ehtemalan..dalile vaghiyesh malom nist

hadiceram

عضو جدید
من دفترچه رو گرفتم خيلي نامرديه علم و صنعت امسال فقط پسر مي گيره.ظرفيتا زياد شده اما به حال دخترا فرق نداره :(
بچه ها به نظرتون من با 242 كجا قبول مي شم(دخترم)؟؟
كسي مي دونه شناسايي خواجه نصير پارسال تا چند گرفته. :que:
آره فقط مردا !!!
ولی این کار اصلا صحیح نیست به نظرم

hadiceram

عضو جدید
زبان 8.9
ریاضی 5
فیزیکی 52
مکانیکی 67
ترمو 90
معدل موثر 13.6
رتبه 317
آیاااا سرامیک علم و صنعت روزانه قبولم ؟؟؟؟

hadiceram

عضو جدید
زبان 8.9
ریاضی 5
فیزیکی 52
مکانیکی 67
ترمو 90
معدل موثر 13.6
رتبه 317

ghazal jooni

عضو جدید
زبان 8.9
ریاضی 5
فیزیکی 52
مکانیکی 67
ترمو 90
معدل موثر 13.6
رتبه 317

پارسال 290 رو خبر دارم روزانه قبول شده.امسال انگار ظرفیت روزانه هارو بالا بردن.مثلا پارسال 20 نفر شناسایی روزانه علم و صنعت گرفت.امسال 31 نفر.با این وضعیت اگه به بقیه گرایشها تعمیمش بدی،قبول میشی.بازم با این حال برات میپرسم

metallurgism

عضو جدید
سلام
با این افزایش به نظرتون با 744 اصفهان یا یزد شناسایی شب میارم
متشکرم

metallurgism

عضو جدید
سوال

سوال

به نظرتون به ترتیب چه شهرهایی ظرفیتشون برای روز و شب پر میشه ؟

blackroad

عضو جدید
بچه ها به نظرتون با 1150 چی میشه قبول شد با این افزایشه ظرفیت ها؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم شهر؟؟؟؟؟

lightman

عضو جدید
پارسال تا حدود 60 گرفته.به خاطر اینکه پارسال رتبه های پایین خیلی شناسایی زدن.جالا شما انتخاب کن.ایشالله که قبول میشی....
شناسایی مدرس میگن آسون تر میگیره.یه مزیت دیگه هم که داره،کمبودن تعداد دانشجوهاشه.علم و صنعت شنیدم امسال حدود 44 تا(با احتساب دانشجوهای بدون کنکور) شناسایی مواد گرفته که در نوع خودش، جالبه...ولی هر چی باشه مدرک علم و صنعت یه چیز دیگست.البته بازم سبک سنگین کن ببین چی میخوای.خوردگی مدرسم قبول میشیا...
267 ؟ شاید ریختگری روزانه علم و صنعت قبول بشی.سرامیکشو حتما قبولی.استخراجم فکر کنم بیاری.bioبه احتمال زیاد قبول میشی.
بقیه یونی هارو خبر ندارم.اینارم از دوستام که علم و صنعت هستن،فهمیدم...

خودم كه به شخصه چندان به خوردگي علاقه ندارم. اما روش حتما فكر ميكنم. اميدوارم كه همون شناسايي تهران بيارم. تشكر فراوان :)

lightman

عضو جدید
در رابطه با بيومواد و مواد مركب دانشكده جديد علوم و فنون دانشگاه تهران كه هر كدوم 12 نفر فقط تو روزانه ميگيره كسي نظري نداره؟ شنيدم بيومواد شريف حذف شده..

ghazal jooni

عضو جدید
بچه ها شناسايي خواجه نصير و هركي مي دونه تا چند مي گيره اعلام كنه!!!!!!!!!!!!!!!
من رتبم242 (دخترم) مي خوام مطمئن شم كه تهران ميمونم يا نه!!!

پارسالو نمیدونم.ولی دو سال قبل با رتبه 280 روزانه قبول شدن.شبانه هم با 481 دوستم اونجا قبول شد.

ghazal jooni

عضو جدید
بگید دیگه با 1150 کجا میشه قبول شدااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهندس، با این کارایی که امسال کردن،هیچ چیز معلوم نیست.ولی یکی از دوستان نوشته انگار 1000 تا ظرفیت هست.حالا شما به ترتیب 100 تا انتخابتو بزن.توکل به خدا.ایشالله که قبول میشی...

ghdaneshi

عضو جدید
سلام
بچه‌ها کسی‌ میدونه اگر آدم شبانه قبول شه ولی‌ نره، ساله بعد میتون دوباره کنکور شرکت کنه یا محروم می‌شه؟ اگر ثبت نام کنه چی‌؟ میتونه ثبت نام کنه و ساله بعد هم شرکت کنه؟ میدونید کجای دفترچه این رو نوشته؟

metallurgism

عضو جدید
سلام
بچه‌ها کسی‌ میدونه اگر آدم شبانه قبول شه ولی‌ نره، ساله بعد میتون دوباره کنکور شرکت کنه یا محروم می‌شه؟ اگر ثبت نام کنه چی‌؟ میتونه ثبت نام کنه و ساله بعد هم شرکت کنه؟ میدونید کجای دفترچه این رو نوشته؟

سلام
بله برای شبانه میشه

leyla 90

عضو جدید
با سلام.
اگه کسی در مورد دانشگاه مالک اشتر اطلاعی داره ممنون میشم بگه.
1- مصاحبش در مورد چیه؟ 2- اگه تو مصاحبه رد بشی میتونی رشته دیگه ای بری؟ 3- وضعیت اشتغالشون به چه صورته؟ 4- امکان ادامه تحصیل دارن؟ 5- و در کل اگه برم شهرستان بهتر از مالک اشتر نیست؟

hadiceram

عضو جدید
بگید دیگه با 1150 کجا میشه قبول شدااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید حرفی که میگم نا امید کننده باشه ولی احتمال قبول شدنت خیلی کمه و شاید اصلا شانسی نداشته باشی حتی واسه شبانه.اگه آزاد دادی به اون فکر کن.
ببخش که من این حرف بهت گفتم ....
:(

vahiddavari

عضو جدید
سلامیکی از دوستام رتبش حدود 400 شدهبه نظر شما با توجه به افزایش ظرفیت دانشگاه ها آیا میتونه روزانه تهران قبول بشه ، اگه میتونه کجا؟و اینکه اگه روزانه تهرانو نمیاره ، بنظر شما بهترین انتخاب رشتش چی میتونه باشه ، فقط روزانه ؟

iman.keivanrad

عضو جدید
سلام
از دوستان کسی میدونه معدل چقدر تو رتبه تاثیر داره
من 3دهم معدلم رو اشتباه زدم
اصلاحش کنم رتبم بیشتر از 10 15 تا که جابجا نمیشه؟

kambadena

کاربر بیش فعال
معدل 20% سهمیه داره تازه در ضریب دانشگاه هم ضرب میشه کاش اشتباه نمینوشتی

ghdaneshi

عضو جدید
شاید حرفی که میگم نا امید کننده باشه ولی احتمال قبول شدنت خیلی کمه و شاید اصلا شانسی نداشته باشی حتی واسه شبانه.اگه آزاد دادی به اون فکر کن.
ببخش که من این حرف بهت گفتم ....
:(

هر چند که دوستمون با صورت خیلی‌ مناسبی و از روی خیرخواهی جواب شما رو داده، اما این حرف درست نیست، به دلایل زیر

۱- ظرفیت کل مواد با تخمین نانو ۱۱۰۰ نفر هست. افرادی که نانو قبول میشن، اکثرا جزو رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ هستند. پس می‌شه مجموع رو ۱۱۰۰ گفت.
۲- حدود تقریبی ۲۵ تا ۱۰۰ نفر از این رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ ساله سوم هستند.
۲- حدود تقریبی ۲۵ تا ۱۰۰ نفر پول ندارند که شبانه برند.
۳- حدود تقریبی ۲۵ تا ۱۰۰ نفر با رتبه یی که آوردند انتخاب رشته نمیکنند یا ترجیح میدن که فقط جاهای خوب بزنند و قبول نمیشند.
با این تفاسیر می‌شه مینیمم ۱۰۰ تا و ماکزیمم ۳۰۰ تا از هر رتبه کم کرد. لذا شما در بدبینانه‌ترین حالت شب زاهدان و ملایر رو میارید و در خوشبینانه‌ترین حالت تقریبا تمام شب‌های غیر تهران و اصفهان رو.