نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالتونو گرفتم مردودی ها
تبریک به قبولی های روزانه سراسری
خب آفرین به تو واقعا نمیدونم بهت چی بگم اما خودت کجا قبول شدی حالا؟ خوشحام از قبولی خودم در سراسری اما ناراحتم واسه همه دوستام چون سال قبل خودم دیدم نتیجه اش رو نمیدونم شاید فکرت شوخیه اما تنها میدونم شوخیشم زشته

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
با 1000 غیرانتفاعی گرمسار...
اینم برای منUntitled.jpg
خب آفرین به تو واقعا نمیدونم بهت چی بگم اما خودت کجا قبول شدی حالا؟ خوشحام از قبولی خودم در سراسری اما ناراحتم واسه همه دوستام چون سال قبل خودم دیدم نتیجه اش رو نمیدونم شاید فکرت شوخیه اما تنها میدونم شوخیشم زشته
زشت نه کوروش قبیحانه
واقعاً متاسفم برای این آدم. فکرشو کن الان که نتایج امده یکی این وست داره اعصاب همه رو خرد میکنه

Art & Design

عضو جدید
یه سوال داشتم منکه غیرانتفاعی نور قبول شدم:( می تونم صبر کنم برای تکمیل ظرفیت شاید جای بهتری قبول شم؟

fahime_k

عضو جدید
بچه ها ....:crying2: روزبهان خوبه؟ برم بنظرتون؟ روم نشده هنوز به مامانمینا بگم ...

mosafer.hesam

عضو جدید
من سال اولم بود (ترم هشتم)
فقطم مطالعات و معماری اسلامی زده بودم (طراحی رو زیاد دوست ندارم)
رتبه مطالعاتم 56 و اسلامی 413 شده بود امتحان مطالعاتم بنظرم خوب دادم ولی
معماری اسلامی غیرانتفاعی امام رضا قبول شدم
منکه نمیرم، برا سال دیگه میرم تو کار مرمت
امیدبخدا...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال داشتم منکه غیرانتفاعی نور قبول شدم:( می تونم صبر کنم برای تکمیل ظرفیت شاید جای بهتری قبول شم؟
اگه واقعا مطمئنی منتظر بمون اما ریسکه بالایی داره دیگه. راستی بچه ها من تشکراتم تموم شده نمیتونم تشکر بزنم ویک نکته اینکه بعد از قبولی در گیلان همه میگند منتظر تبعیض قومیتی باش یا ابوالفضل اولین خان رستم بوده پس قبولی:D

sahel_00743

عضو جدید
اینم برای منمشاهده پیوست 167748

زشت نه کوروش قبیحانه
واقعاً متاسفم برای این آدم. فکرشو کن الان که نتایج امده یکی این وست داره اعصاب همه رو خرد میکنه

راضی هستی آقای محمدرضا...رتبه ات چند بود؟؟...نمیدونم چرا خوشحال نیستم...

کوروش اصلا جواب دادن نداره این ادم...!!!!

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ....:crying2: روزبهان خوبه؟ برم بنظرتون؟ روم نشده هنوز به مامانمینا بگم ...
روزبهان ساری دانشگاه خوبیه:) تبریک میگم;)

اگه واقعا مطمئنی منتظر بمون اما ریسکه بالایی داره دیگه. راستی بچه ها من تشکراتم تموم شده نمیتونم تشکر بزنم ویک نکته اینکه بعد از قبولی در گیلان همه میگند منتظر تبعیض قومیتی باش یا ابوالفضل اولین خان رستم بوده پس قبولی:D
تبریک میگم کوروش جان;)
منکه هنوز گیجم نمیدونم چرا تفاوتی توم ایجاد نشده:cry: نه خوشحالم نه ناراحت

R00z

عضو جدید
بچه ها من مردود !! باورم نمیشه ... آخه همه جارو زده بودم ...:(

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم;)
والا هنوز گیجم نمیدونم راضیم یا نه!!!
رتبم 1100 بود
منم تبریک میگم داداش گلم ولی چرا؟؟ منم خوشحال نیستم اصلا انگار نه انگار دیشب حاضر بودم هرجا بشه حالا که شده گیلان میگم دوره یکما میگم بندر انزلی به عنوان یه آذری نزنن منو؟ نمره بهم کم ندند؟:D به دور از شوخی من تو بهتم نمیدونم همه خوشحالند تو خونه اما خودم نشستم میگم خب یعنی چی شده الان؟ نمیدونم این حس رو همه دارند الان یا فقط منم؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تبریک میگم داداش گلم ولی چرا؟؟ منم خوشحال نیستم اصلا انگار نه انگار دیشب حاضر بودم هرجا بشه حالا که شده گیلان میگم دوره یکما میگم بندر انزلی به عنوان یه آذری نزنن منو؟ نمره بهم کم ندند؟:D به دور از شوخی من تو بهتم نمیدونم همه خوشحالند تو خونه اما خودم نشستم میگم خب یعنی چی شده الان؟ نمیدونم این حس رو همه دارند الان یا فقط منم؟
نه این حس همه است
این کنکور لعنتی و جوابش به همه فشار اورد.
منم خستم فقط میخوام بخوابم ولی در کل نگران دوستامم که قبول نشدن.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا دوست داشتم شما قبول بشي
ايشالا خدا برات بهترينا رو بخواد

شما پرديس نزده بودي
ممنون از شما و همه دوستان که به نحوی دلداری دارین

خاک تو سر اینا با این سیستم گزینش
داییم میگفت اگه عمران بودی صد درصد دانشگاه تهران قبول بودی با این رتبه این سیستم ارشد معماری واقعا افتضاحه و ناعادلانس پارسالم یکی از دوستام با 60 قبول نشد رفت آزاد منم میرم آزاد دیگه وقت تلف کردن واسه این آزمون مذخرف کار اشتباهیه

sahel_00743

عضو جدید
تبریک میگم;)
والا هنوز گیجم نمیدونم راضیم یا نه!!!
رتبم 1100 بود

مرسی...منم به شما تبریک میگم...
من اصلا خوشحال نیستم...حس خوبی ندارم...شایدم باید راضی باشم...
میدونی میشه تکمیل ظرفیت شرکت کرد یا نه؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا