نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
دوستان بین پردیس خودگردان بهشتی با پردیس خودگردان دانشگاه تهران کدوم بتهره مدرکش؟ استاداش؟ جفتش خود تهرانه؟
در مقایسه با دانشگاه امام رضا مشهد کدوم بهتره؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بین پردیس خودگردان بهشتی با پردیس خودگردان دانشگاه تهران کدوم بتهره مدرکش؟ استاداش؟ جفتش خود تهرانه؟
در مقایسه با دانشگاه امام رضا مشهد کدوم بهتره؟
تو پردیس بهشتی رو با امام رضا مشهد مقایسه میکنی؟ ببین از لحاظ مدرکی با خود بهشتی هیچ فرقی نداره تو داری پول میدی خدا تومن بهشون

Paradiso100

عضو جدید
تو پردیس بهشتی رو با امام رضا مشهد مقایسه میکنی؟ ببین از لحاظ مدرکی با خود بهشتی هیچ فرقی نداره تو داری پول میدی خدا تومن بهشون

کوروش جان مطمنی مدرکش معتبره؟ یجا زده بود که تو مدرکش میزنه که پردیس خودگردان ! این مشکل ایجاد نمیکنه برای کار یا استخدام یا حتی دکتری که بخوای اونور بری؟
بعدی یه سوال دیگه ، اینکه کسی که غیرانتفایی بخونه میتونه دکتری شرکت کنه؟

hoodad_gh2007

عضو جدید
کوروش جان مطمنی مدرکش معتبره؟ یجا زده بود که تو مدرکش میزنه که پردیس خودگردان ! این مشکل ایجاد نمیکنه برای کار یا استخدام یا حتی دکتری که بخوای اونور بری؟
نه تو مدرک تنها چیزی که قید میشه میزنه فارغ از دانشگاه بهشتی با مهر یونی بهشتی محل تحصیل پردیس مثلا البرز و هیچ فرقی نداره با بهشتی حتی از نظر اساتید فقط یه 24 ملیونی ازت می گیرن.و اصلا و ابدا فرقی نداره با مدرک بهشتی

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره که معتبر تره هستند این پردیس ها اسم شهید بهشتی اونقدر سنگین هست که تمام اون کلمه پردیس رو بپوشونه. تو هیچجا مشکلی پیش نمیاد که هیچ از آزاد وپیام نور وحتی غیر انتفاعی بهترم هست بابا داری خدا تومن پول میدیا. بعدشم واسه دکترا اون ور آب که اصلا حرفش رو نزن صد درصد خیلی مهمه همون اسم سراسری که روش خورده البته بگم شاید واسه استخدام و مصاحبه دکترا اینها اگر بدون کنکور بری مشکل بخوری اما شما که کنکور دادین مشکلی پیش نمیاد. در مورد سوال آخرت هم نمیدونم واقعا پیرامید میگه شایعه است دروغه محضه تکذیب میکنه:D

Paradiso100

عضو جدید
آره که معتبر تره هستند این پردیس ها اسم شهید بهشتی اونقدر سنگین هست که تمام اون کلمه پردیس رو بپوشونه. تو هیچجا مشکلی پیش نمیاد که هیچ از آزاد وپیام نور وحتی غیر انتفاعی بهترم هست بابا داری خدا تومن پول میدیا. بعدشم واسه دکترا اون ور آب که اصلا حرفش رو نزن صد درصد خیلی مهمه همون اسم سراسری که روش خورده البته بگم شاید واسه استخدام و مصاحبه دکترا اینها اگر بدون کنکور بری مشکل بخوری اما شما که کنکور دادین مشکلی پیش نمیاد. در مورد سوال آخرت هم نمیدونم واقعا پیرامید میگه شایعه است دروغه محضه تکذیب میکنه:D

ممنون . من تو لیست چندبرابر ظرفیتی که یکی دو ماهه پیش اعلام کردن بودم . الان نمیدونم تاریخ مصاحبش کیه ! نمیودنم همون غیر انتفاییم رم بنویسم که از دستم نره ! یا ..

mahdooneh

عضو جدید
بچه ها یه سوال................وقتی که کارنامه نهایی و درصد اسکیسا بیاد رشته هایی هم که انتخاب کرده بودیم و احیانا می تونستیم قبول شیم و بعد رشته قبولیمون بوده میاد؟

Paradiso100

عضو جدید
نه تو مدرک تنها چیزی که قید میشه میزنه فارغ از دانشگاه بهشتی با مهر یونی بهشتی محل تحصیل پردیس مثلا البرز و هیچ فرقی نداره با بهشتی حتی از نظر اساتید فقط یه 24 ملیونی ازت می گیرن.و اصلا و ابدا فرقی نداره با مدرک بهشتی

میگفتن 20 تمنه ! 4 تومن دیگم گرون شد ! ای بابا

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها یه سوال................وقتی که کارنامه نهایی و درصد اسکیسا بیاد رشته هایی هم که انتخاب کرده بودیم و احیانا می تونستیم قبول شیم و بعد رشته قبولیمون بوده میاد؟

بله هر سال همینطوره . حتی رتبه نفرای قبل تو که توی اون رشته قبول شدن رو هم میزنه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون . من تو لیست چندبرابر ظرفیتی که یکی دو ماهه پیش اعلام کردن بودم . الان نمیدونم تاریخ مصاحبش کیه ! نمیودنم همون غیر انتفاییم رم بنویسم که از دستم نره ! یا ..
زنگ بزن دانشگاه شهید بشهتی جواب میدن بهت درسته خیلی بد برخورد میکنه اون اپراتورش اما جوابت رو میده:biggrin:

jon_sina

عضو جدید
میرم ولی جدی نمیگیرمش 5ماه دیگه کنکوره تازه به اشتباهاتم پی بردم دوست ندارم ارشد 93 رو از دست بدم.
ممنون عارفه جان ایشالا به امید رتبه برتری سال 93باهم:)

آفرین!!! جدی جدی بازم میخوای بشینی واسه ارشد بخونی؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
قابل توجه پذيرفته شدگان کنکور کارشناسي ارشد سال 1392دانشگاه شهيد باهنرکرمان / چهارشنبه 6 شهريور 1392 / آموزش/ منبع خبر []/ مرجع خبر []
پذيرفته شدگان بر اساس حروف الفباءدر تاريخ هاي اعلام شده با در دست داشتن مدارک ذيل شخصا براي ثبت نام به اداره کل آموزش مراجعه نمايند
الف -ج 12/06/1392
چ - ز 13/06/1392
س - ق 16/06/1392
ک - ي 17/06/1392

مدارک لازم1-اصل و کپي گواهي فارغ التحصيلي(موقت يا دانشنامه )يا فرم تاييد معدل فارغ التحصيلي تا تاريخ 31/6/922- گواهي تاييد شده معدل کارداني جهت دانشجويان کارشناسي ناپيوسته3- اصل و کپي شناسنامه و کارت ملي4-مدرک نظام وظيفه5- 6 قطعه عکس7- فرم تاييد سهميه قبولي8- موافقت محل کار براي ادامه تحصيل9-موافقت نامه آموزش و پرورش از آموزش و پرورش محل خدمت

10-گواهي معدل ارائه شده به سازمان سنجش بجه ها این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گواهی معدل واسه کسایی که موقع ثبت نام کنکور فارغ التحصیل نبودن. واسه کسایی که گواهی موقت یا مدرکشونو از دانشگاه گرفتن این گواهی معدل لازم نیس.

مطمئنين ماها كه گواهي موقت داريم لازم نيست اينو پر كنيم؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان نمیدونم چرا پکرم هنوز نزدیک به 2 ماه تو تایپیک بررسی آزمون چقدر حرف میزدیم برخی مواقع صحبت ها میرفت سمت بحث ازدواج واینها خیلی بهم وابسته شده بودیم با اینکه اصلا هم رو نمیشناسیم اما خب دیگه هم رشته وهم درد بودیم دردی که نظام اموزشی بهمون وارد کرده بود ومثل خنجری میموند که بیشتر تو بدنمون فرو میرفت وهنوزم میره. نتایج که اومد خوشحالی خیلی هامون فقط تا چند دقیقه بود بعد تایپیک بیای وببینی خیلی های دیگه پکرند حقشون نرسیدن با خودت میگی بابا عمران وبقیه رشته ها چرا باید این همه دانشجو بگیره اما معماری که متقاضی بیشتری هم داره نهایتا 800 نفر با احتساب همه دانشگاه ها؟ نمیدونم اما ما شدیم موش آزمایشگاهی مسئولین شدیم زنگ تفریح اساتید بعد میگیم چرا معماری ایران داره هر سال بدتر از سال قبل میشه وهیچ معمار نخبه ای معرفی نمیشه به جامعه چون جاها همه ب عکس شده پیرامیدز رف جالبی زد اونی که تهرانه شهرستان قبولش کردند اونی که فلان جاست اونجا وخلاصه همه رو درگیر سختی کردند تا این ارشد خوندن هم براشون آخرش با این جمله ختم شه اخیش خسته شدما تموم شد اینم بدون هیچ ذوق وشوقی وتمام. خلاصه نمیدونم این تایپیک هم به زودی بسته میشه وشاید خیلی از بچه ها دیگه با هم هم صحبت هم نشند واین زیاد خوب نیست کاش حداقل یه تایپیک بود واسه رحرف وصحبت بچه ها. درکل دوستان خوبی اینجا پیدا کردم که بهشون افتخار میکنم

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان نمیدونم چرا پکرم هنوز نزدیک به 2 ماه تو تایپیک بررسی آزمون چقدر حرف میزدیم برخی مواقع صحبت ها میرفت سمت بحث ازدواج واینها خیلی بهم وابسته شده بودیم با اینکه اصلا هم رو نمیشناسیم اما خب دیگه هم رشته وهم درد بودیم دردی که نظام اموزشی بهمون وارد کرده بود ومثل خنجری میموند که بیشتر تو بدنمون فرو میرفت وهنوزم میره. نتایج که اومد خوشحالی خیلی هامون فقط تا چند دقیقه بود بعد تایپیک بیای وببینی خیلی های دیگه پکرند حقشون نرسیدن با خودت میگی بابا عمران وبقیه رشته ها چرا باید این همه دانشجو بگیره اما معماری که متقاضی بیشتری هم داره نهایتا 800 نفر با احتساب همه دانشگاه ها؟ نمیدونم اما ما شدیم موش آزمایشگاهی مسئولین شدیم زنگ تفریح اساتید بعد میگیم چرا معماری ایران داره هر سال بدتر از سال قبل میشه وهیچ معمار نخبه ای معرفی نمیشه به جامعه چون جاها همه ب عکس شده پیرامیدز رف جالبی زد اونی که تهرانه شهرستان قبولش کردند اونی که فلان جاست اونجا وخلاصه همه رو درگیر سختی کردند تا این ارشد خوندن هم براشون آخرش با این جمله ختم شه اخیش خسته شدما تموم شد اینم بدون هیچ ذوق وشوقی وتمام. خلاصه نمیدونم این تایپیک هم به زودی بسته میشه وشاید خیلی از بچه ها دیگه با هم هم صحبت هم نشند واین زیاد خوب نیست کاش حداقل یه تایپیک بود واسه رحرف وصحبت بچه ها. درکل دوستان خوبی اینجا پیدا کردم که بهشون افتخار میکنم
ناخوداگاه يا خوداگاه تو ارشد اينقد سر ادم شلوغ ميشه كه يادش نمياد يه باشگاهيم بود
اينقد بين ازمونا وقفه ميندازن كه ادم سختي كشيدنشو يادش ميره
ذوق و شوقشو يادش ميره
همه چيو يادش ميره

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین!!! جدی جدی بازم میخوای بشینی واسه ارشد بخونی؟
آره من میخونم 5ماه وقت هست من باید روزانه قبول شم .
امروز رفتم دنبال کلاس 3تار کسی تو تهران آموزش دهنده 3تار خوب میشناسه؟؟

کوروش حس میکنم دیگه وقتشه یه تاپیک بزنیم برای بچه های 92 بریم تو ش تا دلمون بخواد اسپم بزنیمو از میخ رو دیوار تا حلیم فروشی محله بهزاد خان رو به چالش بکشیم;)

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابرام هم که امد و خبر جندی شاپور رو بهمون داد.
مبارکش باشه:)
من چشمم روشنه به بهزاد خان به هژیر به دونفدیلیو به عارفه به کوروش به تیک آف به همراهی به صدیق به هات به میلاد کریمی به محبوبه (که من همیشه گفتم دستش واقعاً قویه)به معمار باشی به نیما اس دی به ابرام و... اوهههههه خیلی اید .
این مائیم که معمارهای فرداییم ما نسلی هستیم که خاموش نمیشیم به تموم سختی ها ایم مسیر رو طی کردیم و تو آینده کارمون رو جدی تر شروع میکنیم.
من مطمعنم که نسل ما نمیزاره معماری کشورمون به بیراهه رفتن خودش ادامه بده و مهم اینه یکی دزفول یکی اصفهان یکی یزد یکی رشت و یکش تبریز و... اما هممون هدفمون یکیه و اونم ارتقاء سطح معماریه
وقتی میبینم که ابرام یا کوروش یا بهزاد خان که فکرشون بهم نزدیکه دارن جایی درس میخونن که موفقیتشون توشون رقم میخوره منم خوشحالم.
وقتی بهزاد خان تهران قبول میشه و میتونه کاری رو انجام بده که من اگه بودم انجا میدادم چه اشکالی داره که اون بشینه رو صندلی که حقشه؟؟ ولی یادش باشه وقتی میشینه رو صندلی دانشگاه تهران ما ازش انتظار داریم. دوست داریم بزرگ شه و مسیر موفقیت رو تو بساز بفروشی ندونه و بدونه باید معمار خوبی بشه نه مثل اینا که تو بازارن و خوشحالم که بهش این ایمان رو دارم که میتونه یکی بشه مثل مریم کاشانی و ایشالا بزرگتر. این آرزویی که برای همه کسایی که قبول شدند دارم چه کسایی که بهشتی قبول شدند چه کسایی که قبولیشون براشون راضی کننده نیست. ولی باید به همه یازم بگم که معماری رو میشه هرجایی پیدا کرد به قول الهی قمشه ای تو کوچه پس کوچه های یزد هم پر از معماریه و معمارشون سواد نداشته ولی دل معمارانه ای داشته

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بیاد باز از من غلط املایی بگیره شده انتحاری خدمو با بمب میکبونم به سنجش قبولی همتون بره هوا
اونوقت باز باید برید اسکیس بدیداا
(این بزرگترین تحدیدی بود که سراغ داشتم:biggrin:)

jon_sina

عضو جدید
یکی بیاد باز از من غلط املایی بگیره شده انتحاری خدمو با بمب میکبونم به سنجش قبولی همتون بره هوا
اونوقت باز باید برید اسکیس بدیداا
(این بزرگترین تحدیدی بود که سراغ داشتم:biggrin:)

اگه از غیر انتفاعی قزوین قبول میشدین میخوندی؟

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها،احساس نمی کنید پتانسیل بزرگی توی باشگاه داره هدر میره؟
این همه دانشجو و کارشناس معماری اینجا هستیم، اکثرا هم نظریم،خیلی ها هم خواننده های خاموش هستن،این تاپیک 500 جواب داره و 23 هزار بازدید،نمی دونم چند ده نفر یا چند صد نفر این مطالب رو می بینن و نظرشون همینه، اما میخام بگم واقعا وقتش نیست باشگاه و اعضا یه اثر واقعی و غیر مجازی تو جامعه علمی- دانشگاهی بذارن؟
صرفا جایی برای درددل کردن و آروم شدن کافیه؟
چرا نقطه شروعی نباشیم برای تغییر وضع موجود؟
حالا اگرم به ما نرسه،شاید بتونیم برای سال های بعد اثر گذار باشیم... نظر تون چیه؟
چرا ما نباید بدونیم چطور کارمون قضاوت میشه؟ معیار ها چرا نا مشخصن؟ زحمت های ما چرا باید بی اساس قضاوت بشه و بعد از 4 سال درس خوندن و تلاش با دعا و شانس دانشگاه خوب قبول شیم؟

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه از غیر انتفاعی قزوین قبول میشدین میخوندی؟
تفاوت چندانی بین گرمسار و قزوین نمیبینم:D
فرقی نمیکنه برام ولی دوست دارم بخونم چون تازه فهمیدم چطور باید بخونم ٍ چطور اسکیس بدم
حالا که گذشته ٍ گذشته از قبولیم ناراضی نیستم ولی خب دوست دارم فرصت سال 93 رو هم امتحان کنم

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها،احساس نمی کنید پتانسیل بزرگی توی باشگاه داره هدر میره؟
این همه دانشجو و کارشناس معماری اینجا هستیم، اکثرا هم نظریم،خیلی ها هم خواننده های خاموش هستن،این تاپیک 500 جواب داره و 23 هزار بازدید،نمی دونم چند ده نفر یا چند صد نفر این مطالب رو می بینن و نظرشون همینه، اما میخام بگم واقعا وقتش نیست باشگاه و اعضا یه اثر واقعی و غیر مجازی تو جامعه علمی- دانشگاهی بذارن؟
صرفا جایی برای درددل کردن و آروم شدن کافیه؟
چرا نقطه شروعی نباشیم برای تغییر وضع موجود؟
حالا اگرم به ما نرسه،شاید بتونیم برای سال های بعد اثر گذار باشیم... نظر تون چیه؟
چرا ما نباید بدونیم چطور کارمون قضاوت میشه؟ معیار ها چرا نا مشخصن؟ زحمت های ما چرا باید بی اساس قضاوت بشه و بعد از 4 سال درس خوندن و تلاش با دعا و شانس دانشگاه خوب قبول شیم؟

تو کشوری که اگه سوال رو رعایت کنی اگه جواب درست به سوال بدی میندارنت کنار انتظار داری به اعتراضت جواب بدن ؟ یه بار سال 88 اعتراض کردیم بسه

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کشوری که اگه سوال رو رعایت کنی اگه جواب درست به سوال بدی میندارنت کنار انتظار داری به اعتراضت جواب بدن ؟ یه بار سال 86 اعتراض کردیم بسه
می دونی داستان چیه؟
اینه که ما همیشه میگیم دست ما نیست،گذشت...اینجا ایرانه...خدا بزرگه...خدارو شکر سالمم، خدا روشکر بابام زنده اس و.... همیشه میخایم دلداری بدیم،همیشه میخایم بگیم نمیشه کاریش کرد و بعد الکی به خودمون روحیه میدیم که شکست مقدمه پیروزیه و حتما این باعث میشه دفعه بعد بهتر نتیجه بگیرم.....میگیم حکمت توشه و...اینا خوبه ها، اما فرصت میده به کسایی که این وسط ظلم می کنن،از اون دلالای کلاسای اسکیس و کلاسای کنکور گرون قیمت تئوری و آزموناشون بگیر تاااا اون داوری که با ناز و فیس میاد و یه اشاره اش زندگیه صد ها جوون رو زیر و رو می کنه

در حالی که خیلی از اوقات ما اشتباه نکردیم، حق ما این نبوده،اما چون فرد فرد بودیم و تک تک تصمیم گرفتیم این شده
مسولین هم همیشه بی خیالن،تا اعتراض جدی نشه و این اعتراض تکرار نشه،نمیخان تغییر ایجاد شه
من در جریان 88 نیستم،اما مسلما کسی که اون سال جوابی نداده،همینو میخاسته که سالای بعد اعتراضی نشه!
من اصفهان قبول شدم! اما ممکن بود هیچ جا قبول نشم، ممکن بود بهشتی قبول بشم! این چه وضعیه؟ ما توی این اجتماع مجازی با هدف های همسو و شناخت نسبی از هم، میتونیم کارایی بکنیم، حتی اگر به ظاهر نتیجه ای نگیریم، مسلما بهتر از غصه خوردن و مشاهده ی بلا تکلیفی کلی جوون دیگه در سال های آینده اس.
ریشه کن کردن مشکلات یه شبه رخ نمیده! باید امسال،سال بعد،دو سال بعد... تکرار بشه،بدونن مشکلی هست و بپذیرن،اون موقع این دندون عاریه لق میشه و میشه کندش...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابرام هم که امد و خبر جندی شاپور رو بهمون داد.
مبارکش باشه:)
من چشمم روشنه به بهزاد خان به هژیر به دونفدیلیو به عارفه به کوروش به تیک آف به همراهی به صدیق به هات به میلاد کریمی به محبوبه (که من همیشه گفتم دستش واقعاً قویه)به معمار باشی به نیما اس دی به ابرام و... اوهههههه خیلی اید .
این مائیم که معمارهای فرداییم ما نسلی هستیم که خاموش نمیشیم به تموم سختی ها ایم مسیر رو طی کردیم و تو آینده کارمون رو جدی تر شروع میکنیم.
من مطمعنم که نسل ما نمیزاره معماری کشورمون به بیراهه رفتن خودش ادامه بده و مهم اینه یکی دزفول یکی اصفهان یکی یزد یکی رشت و یکش تبریز و... اما هممون هدفمون یکیه و اونم ارتقاء سطح معماریه
وقتی میبینم که ابرام یا کوروش یا بهزاد خان که فکرشون بهم نزدیکه دارن جایی درس میخونن که موفقیتشون توشون رقم میخوره منم خوشحالم.
وقتی بهزاد خان تهران قبول میشه و میتونه کاری رو انجام بده که من اگه بودم انجا میدادم چه اشکالی داره که اون بشینه رو صندلی که حقشه؟؟ ولی یادش باشه وقتی میشینه رو صندلی دانشگاه تهران ما ازش انتظار داریم. دوست داریم بزرگ شه و مسیر موفقیت رو تو بساز بفروشی ندونه و بدونه باید معمار خوبی بشه نه مثل اینا که تو بازارن و خوشحالم که بهش این ایمان رو دارم که میتونه یکی بشه مثل مریم کاشانی و ایشالا بزرگتر. این آرزویی که برای همه کسایی که قبول شدند دارم چه کسایی که بهشتی قبول شدند چه کسایی که قبولیشون براشون راضی کننده نیست. ولی باید به همه یازم بگم که معماری رو میشه هرجایی پیدا کرد به قول الهی قمشه ای تو کوچه پس کوچه های یزد هم پر از معماریه و معمارشون سواد نداشته ولی دل معمارانه ای داشته
نمیتونم تشکر بزنم چون از دیروز پوکیده این تشکرات اما اینکه من رو با بقیه بزرگان این سایت هم رده دونستی برام با ارزشه همین که من رو دوست خوبت میدونی برام یه دنیا ارزش داره

jon_sina

عضو جدید
تفاوت چندانی بین گرمسار و قزوین نمیبینم:D
فرقی نمیکنه برام ولی دوست دارم بخونم چون تازه فهمیدم چطور باید بخونم ٍ چطور اسکیس بدم
حالا که گذشته ٍ گذشته از قبولیم ناراضی نیستم ولی خب دوست دارم فرصت سال 93 رو هم امتحان کنم
موفق باشی ولی یه توصیه برادرانه میکنم
حیفه بشینی ارشد بخونی و بعد همین ماجرا دوباره تکرار بشه !!!
آدم وسوسه میشه به این ارشد نمیدونم چرا؟؟؟
اما من میخوام بزارم کنار
درسته سخته واسه کسی که میخواد ارشد بخونه اما سعی میکنم امسال ثبت نام نکنم و بکل بزارم کنار :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا