نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

azalia882000

عضو جدید
یکی لطفا منو راهنمایی کنه بین سراسری دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز و ازاد تهران غرب کدومو برم لطفا ؟

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه کارنامه ها شونو دید؟؟؟؟؟؟؟بین الملل نیستن؟اخه واقعا بعیده.یکم صبر کنید تا درصد اسکیس ها بیاد و بعد رتبه ها.زیاد باور نکنید

نه دوست عزیز بعید چیه دوست خود من الان بهشتی منظر میخونه رتبش 900 شد پارسال
خیلی هم تو این سالها اتفاق افتاده بعید چیه همینطور که خیلی از ماها با رتبه های خوب قبول نشدیم خیلی ها هم با رتبه های معمولی تر جاهای خوب فبول شدن غی از رتبه های زیر 10 این اتفاق کاملا طبیعی هست

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی لطفا منو راهنمایی کنه بین سراسری دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز و ازاد تهران غرب کدومو برم لطفا ؟
بستگی به خودت داره،شرایطتو نگاه کن و ببین چیا برات اولویت داره؟
مثلا اگر ساکن تهرانی و شرایط مالی خوبی داری و موقعیت کاری مناسبی میخای،خب تهران باش
اگر مدرک سراسری و تجربه ی حضور توی یک شهر مثل تبریز برات لازمه اونو انتخاب کن.
به نظرم از خیلی جهات به خودت و شرایطت بسته اس
من با شرایطی که خودم دارم،اگر جات باشم میرم تبریز.چون سراسری رو ترجیح میدم و تبریز و دانشگاهش هم رفتم و بدم نیومده ...

azalia882000

عضو جدید
بستگی به خودت داره،شرایطتو نگاه کن و ببین چیا برات اولویت داره؟
مثلا اگر ساکن تهرانی و شرایط مالی خوبی داری و موقعیت کاری مناسبی میخای،خب تهران باش
اگر مدرک سراسری و تجربه ی حضور توی یک شهر مثل تبریز برات لازمه اونو انتخاب کن.
به نظرم از خیلی جهات به خودت و شرایطت بسته اس
من با شرایطی که خودم دارم،اگر جات باشم میرم تبریز.چون سراسری رو ترجیح میدم و تبریز و دانشگاهش هم رفتم و بدم نیومده ...

من ساکن شیرازم و همه تلاشمو کردم واسه سراسری تهران ولی خوب نشد دیگه. ازاد رو هم از پارسال رزرو دارم ولی به نظرم مدرک سراسری باشه یا ازاد خیلی فرقی نمی کنه نه واسه کار نه نظام درست می گم ؟

azalia882000

عضو جدید
راستی تو سراسری امکان جابجایی هست؟ کسی نیست که معماری قزوین قبول شده باشه بخواد با معماری تبریز جابجا کنه ؟

معمارباشی

عضو جدید
من یکی از دوستام توی لیسانس اراک قبول شده بود با سهمیه فرزندان هیات علمی اومد تهران. برای ارشد این سهمیه هست؟ یا فقط لیسانسه؟ اهههه نمنم داییم جانبازه. یعنی می شه استفاده کرد؟؟؟؟
فقط براي ليسانسه دوست جون ...

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ساکن شیرازم و همه تلاشمو کردم واسه سراسری تهران ولی خوب نشد دیگه. ازاد رو هم از پارسال رزرو دارم ولی به نظرم مدرک سراسری باشه یا ازاد خیلی فرقی نمی کنه نه واسه کار نه نظام درست می گم ؟
به نظرم اگر هزینه های آزاد تهران برات مشکلی ایجاد نکنه و بعد بتونی توی تهران کار کنی،میتونه خوب باشه.البته من اصلا از تهران غرب شناختی ندارم.

mahdooneh

عضو جدید
با عرض تبریک به کسایی که قبول شدن و واقعا احساس تاسف برا این سیستم گزینش که بچهای اینجا با این تلاش و رتبه خوب .........جایی قبول نشدن
از ebram0412 وdonfidelio و timaj کسی خبر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مقیاس رو چقدر تاثیر دادن به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونایی که جای خوب قبول شدن کسی هس که یک به صد کشیده باشه اسکیسشو؟؟؟؟؟؟؟؟

من مقیاسم 1 به 100 بود
گنبد مدرن هم داشتم
مدارکم ولی کامل بود
خدا رو شکر قبول شدم

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون عزیزم بابت راهنمایی ولی به نظرت تو که اونجا درس خوندی اومدن به تبریز واسه سراسری ارزشش بیشتره یا رفتن به ازاد تهران و قرار گرفتن در محیط تهران؟
در ضمن تو سایت دانشگاه تبریز نمی تونم دانشکده معماری رو پیداکنم اگه می دونی راهنمایی کنی لطفا سایت دانشکده معماری تبریز و می گی ؟

خواهش میکنم
اگه شما میخواید ادامه تحصیل بدید و یا میخواید به خارج کشور برا دکترا برید به نفعتونه که بیاید دانشگاه هنر چون تو مصاحه و رزومه دانشگاه سراسری اولویت داره اینم بگم بهتون هر چقدر بدی بشنوید در مورد دانشگاه اینجا اینو در نظر بگیرید که یکی از دانشگاهای باسابقه ی ایران هست و تو هر دانشگاهی بدی هایی وجود داره در عین حال خوبی ام داره اما در مورد اساتید پروازی را همه ی درسا استاد پروازی نمیارن بازم ایشالله بهترین تصمیمو میگیرید.
ادرسش:میدان ساعت محله ی مقصودیه دانشکده ی معماری

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از اساتیدی که جز اعضایی که به اسکیسا نمره دادن میگفتن چند تا کار اول و نگاه کردن بعد دیدن مقیاس که بودش خیلی بزرگه از کادر میزنه بیرون و ... تصمیم گرفتن مقیاس و کنار بذارن و در نظر نگیرن و میگفتن با این حساب کارایی که مقیاس و رعایت نکرده بودن خوب چون کوچیک بودن زیباتر به نظر میرسیدن.این یعنی کنکور اسکیس ایران کشکه الکیه

sonor

عضو
من پردیس شماره 2 شهید بهشتی (اکباتان) قبول شدم، واسه پولش حالا یه فکری می کنم، سطح استاداش و اینا نسبت به خود شهید بهشتی چه طوره به نظرتون؟ من کارشناسی دانشگاه تهران بودم، می ترسم برم بخوره تو ذوقم!:(

میشه رتبتون بگید که با چه رتبه ای اونجا قبول شدین

sweet.roonak

کاربر فعال
یکی از اساتیدی که جز اعضایی که به اسکیسا نمره دادن میگفتن چند تا کار اول و نگاه کردن بعد دیدن مقیاس که بودش خیلی بزرگه از کادر میزنه بیرون و ... تصمیم گرفتن مقیاس و کنار بذارن و در نظر نگیرن و میگفتن با این حساب کارایی که مقیاس و رعایت نکرده بودن خوب چون کوچیک بودن زیباتر به نظر میرسیدن.این یعنی کنکور اسکیس ایران کشکه الکیه
اکثر چیزای مینیمال بهتر دیده می شن نمونش همون ماکت اتوودامون که خوشگلن بزرگتر که می سازیم جلوه شونو از دس می دن

آخرین ویرایش:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر چیزای مینیمال بهتر دیده می شن نمونش همون ماکت اتوودامون که خوشگلن بزرگتر که می سازیم جلوه شونو از دس می دن
یعنی اسکیسای خارج از مقیاس رو رد نکردن؟وضعیت قبولی دانشگاه شما چطور بود با این وضع تصحیح اسکیس؟:surprised:
آخه چرا اینجوری میکنن طرف رتبه اش200بود اسکیسش عالی یعنی همیشه اقای طایفه ی پایین 50بهش نمیاد الان مردود شده از شبانه در نیومده این یعنی چی آخه؟اصلا در نظر نمیگرن هیچ چیزو

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینو جدی میگی ؟
واقعا ؟
حالا میفهمم چرا هیچ جا قبول نشدم چون مقیاس رعایت کردم

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بهزاد امکان پیام نداری اینجا جواب شما رو میدم!
والله منم تا روز اسکیس پا به پای همه کار کردم تو مهر هم میام درصد اسکیسم رو میگم که مطمئنم بد نزدم پس نگو وانمود کننده دوست عزیز تک رقمی!:D

:D
من که نقل قول کرده بودم بابا :D تازه منم مثل تو یه چیزایی ته خورجینم داشتم:biggrin:
تو کارت درسته مطمئنا تو اسکیس واسه بچه های باشگاه آبروداری کردی

sweet.roonak

کاربر فعال
آخه چرا اینجوری میکنن طرف رتبه اش200بود اسکیسش عالی یعنی همیشه اقای طایفه ی پایین 50بهش نمیاد الان مردود شده از شبانه در نیومده این یعنی چی آخه؟اصلا در نظر نمیگرن هیچ چیزو
جدا ادم می مونه چی بگه، :w29:جدا ناراحت کنندس ،کاش اساتید محترم یکم بیشتر دقت می کردن ،من که شنیدم جلسه تصحیح کارا یه جور فان واسه شون دیگه نمی گن بابا اخه این ادم زندگی شو تفریح شو همه چیزشو گذاشته رو این کار ،هیهات

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو جدی میگی ؟
واقعا ؟
حالا میفهمم چرا هیچ جا قبول نشدم چون مقیاس رعایت کردم

بله خود استاد گفتن که این کارو انجام دادیم.
یکی از اساتید میگفتن مقیاس و رعایت نکنین هیچ موقع بهش توجه نمیکنن اما دوستای من با مقیاس رفتن جلو و به زور تو شیت جا کرده بودن که معلومه نا فرم در میاد در مقابل اونی که 1:100کشیده.

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا ادم می مونه چی بگه، :w29:جدا ناراحت کنندس ،کاش اساتید محترم یکم بیشتر دقت می کردن ،من که شنیدم جلسه تصحیح کارا یه جور فان واسه شون دیگه نمی گن بابا اخه این ادم زندگی شو تفریح شو همه چیزشو گذاشته رو این کار ،هیهات

واقعا همین جوری هستش استادمون همون میگن آزمون اولو درس بخونین و تلاش کنین اما برا آزمون دوم متوسل بشید به نذر و دعا و رمال و فال و ... چون اصلا تصحیح منطقی صورت نمیگیره

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خود استاد گفتن که این کارو انجام دادیم.
یکی از اساتید میگفتن مقیاس و رعایت نکنین هیچ موقع بهش توجه نمیکنن اما دوستای من با مقیاس رفتن جلو و به زور تو شیت جا کرده بودن که معلومه نا فرم در میاد در مقابل اونی که 1:100کشیده.

من بد بخت هم به زور پلانم جا شد خوب معلوم کار جلوه نداره چون کادری واسش نمونده حالا هزاری هم طرحت خوب پر ایده اما کسی که اومده نصف شیت پلان زده کارش میاد تو چشم
یعنی واقعا حق به حق دار نمیرسه واقعا الان دارم دیوونه میشم چقدر داره بهم سخت میگذره این روزا

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بد بخت هم به زور پلانم جا شد خوب معلوم کار جلوه نداره چون کادری واسش نمونده حالا هزاری هم طرحت خوب پر ایده اما کسی که اومده نصف شیت پلان زده کارش میاد تو چشم
یعنی واقعا حق به حق دار نمیرسه واقعا الان دارم دیوونه میشم چقدر داره بهم سخت میگذره این روزا
خوب معلومه اونا به به زیبایی توجه میکنن هر چقدرم بگن نه طرح مهمه الکی میگن.
با عذاب کشیدن چیزی درست نمیشه که کاری هست که شده هر چند واقعا حق خوری هستش به طرز شدیدی اما هر چقدر بیشتر به این موضوع فکر کنید بیشتر عذاب میکشید زندگیم تموم نشده که ایشالله سال بعد به حقتون میرسید

sweet.roonak

کاربر فعال
واقعا همین جوری هستش استادمون همون میگن آزمون اولو درس بخونین و تلاش کنین اما برا آزمون دوم متوسل بشید به نذر و دعا و رمال و فال و ... چون اصلا تصحیح منطقی صورت نمیگیره
سکوت سکوت و سکوت خدایا به هممون ارامش بده:w19:
وضع قبولی دانشگاه شما چطور بود با این وضع اسکیس؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا