نتایج تکمیل ظرفیت دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1390

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شهاب شهابی

کاربر فعال
سلام بچه ها..
اونایی که منتظر تکمیل ظرفیت ارشد آزاد90هستن،لطفا کارنامه هاشونو بذارن اینجا تا ببینیم اوضاع بین همه بچه ها از چه قراره.
هم میفهمیم شانسمون چقدره و هم اگه هر کسی اطلاعات بیشتری داره دریغ نکنه.
با آرزوی موفقیت همه:gol:

آخرین ویرایش:

volga_red

عضو جدید
حالا دقیقن چه روزی میاد.. یه عده شنیدن 25 ام

کارنامه من:
زبان : 53

تاریخ: 47

مبانی 67

فنی: 29

اسکیس: 55

رتبه: 149 - رتبه آخرین نفر: 88

تراز : 6349 - تراز آخرین نفر: 6484

تهران مرکز بودم ،اگه امسال هم تهران تا 150 الی 160 بگیره شانس قبولی دارم!!​

شهاب شهابی

کاربر فعال
مهلت ثبت نام اعلام شد؛
آغاز ثبت نام قبولیهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد/ اعلام زمان تکمیل ظرفیت
ثبت نام کلاسهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد، همچین کلاسهای درس این مقطع در دانشگاه آزاد از اول مهرماه شروع می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز شنبه 19 شهریورماه آغاز شد و تا روز دوشنبه 21 شهریورماه ادامه دارد همچنین کلاسهای درس از اول مهرماه آغاز می شود.
برخی رشته های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیش از یک واحد دانشگاهی در تهران دایر است. داوطلبانی که یکی از این رشته ها را انتخاب کرده اند با اولویت نمره کل، رعایت حد نصاب قبولی و در حد ظرفیت پذیرش، ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی و در صورت عدم پذیرش در دیگر واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران گزینش شده اند.
سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان 3 سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست.

همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.
تاریخ انتشار، تهران: ۰۹:۰۶ , ۱۳۹۰/۰۶/
اینو از بچه ها شنیدم.

moya_memar

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.
منم 64 شوشتر
آخرین نفر قبولی 24 البته بدون سهمیه،دوستان با سهمیه تا 54 هم قبول شدن انگاری!!!!(نوشه جانشون چون اینجا ایرانه)

من اصلا نخوندم یعنی تازه ترم آخر بودم اما نمیدونین چقد دوس دارم بشه و قرار نباشه یه سال منتظر بمونم... راستی اون 4 مهر واسه سراسریاست که اعلام کردن..
امیدوارم تا آخر شهریور بیاد.

شهاب شهابی

کاربر فعال
رتبه شما که خیلی خوبه.اصلا نگران قبولی نباشیا.
;)
سلام.
منم 64 شوشتر
آخرین نفر قبولی 24 البته بدون سهمیه،دوستان با سهمیه تا 54 هم قبول شدن انگاری!!!!(نوشه جانشون چون اینجا ایرانه)

من اصلا نخوندم یعنی تازه ترم آخر بودم اما نمیدونین چقد دوس دارم بشه و قرار نباشه یه سال منتظر بمونم... راستی اون 4 مهر واسه سراسریاست که اعلام کردن..
امیدوارم تا آخر شهریور بیاد.

arckey

عضو جدید
اینجا که راجع زمان تکمیل ظرفیت نگفته

http://www.daneshnews.com/news/view.aspx?mid=1&bid=10&nid=7903

به این بزرگی نوشته نمی بینی !!!!!!!!!!!!

شنبه 19 شهریور 1390 منبع: mehrnews کد خبر:7903

ثبت نام کلاسهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد، همچین کلاسهای درس این مقطع در دانشگاه آزاد از اول مهرماه شروع می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز شنبه 19 شهریورماه آغاز شد و تا روز دوشنبه 21 شهریورماه ادامه دارد همچنین کلاسهای درس از اول مهرماه آغاز می شود.
برخی رشته های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیش از یک واحد دانشگاهی در تهران دایر است. داوطلبانی که یکی از این رشته ها را انتخاب کرده اند با اولویت نمره کل، رعایت حد نصاب قبولی و در حد ظرفیت پذیرش، ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی و در صورت عدم پذیرش در دیگر واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران گزینش شده اند.
سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان 3 سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست.
همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.

vera88

عضو جدید
به نظر میاد سیاستی پشت کار باشه ازاد ازین کارا نمیکرد
خدایا خودت رحم کن به جوونیمون

moien_mr

عضو جدید
یک خبر جدید از تکمیل ظرفیت به گزارش مهر...لینک خبر

در گفتگوی مهر با جاغرق:
آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره زمان نهایی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد گفت: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این مطلب اضافه کرد: تاکنون تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نهایی نشده است اما نتایج نهایی آن تا پایان شهریورماه از سوی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می شود.
وی افزود: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، درباره احتمال افزایش یا کاهش پذیرش در مرحله اعلام تکمیل ظرفیت، تاکید کرد: با توجه به درخواست واحدها که هنوز در حال ارسال است، نمی توان درباره افزایش یا کاهش پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اظهار نظر کرد.
امانت داری و اخلاق مداری

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "خبرگزاری مهر" مجاز است.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی وای من ......ای خدا چی میشه یعنی من دقیقا دارم روزی 700 گرم کالری میسوزونم

vera88

عضو جدید
از کدوم کارا؟؟؟؟؟؟؟؟چه سیاستی ؟؟؟جرا جو متشنج میکنی..توکل کنید به خدا تا خودش درستش کنه;):victory:

اصلا قصدم جوسازی نیست
خودمون دیگه میدونیم سیاست دانشگاه ازاد چیه
پول کفگیر دیگ
البته 1جورایی ام به نفع ما از بلاتکلیفی در میاییم البته 1جورایی

vera88

عضو جدید
ایشالا که همه منتظران قبولیم
اینم هزینه شهریه هامون اماده کنین که چیزی نمونده

دانشگاه آزاد اسلامي زمان ثبت نام پذيرفته شدگان دوره کارشناسي ارشد ناپيوسته و جزييات شهريه هاي اين دوره را اعلام کرد.
به گزارش مهر، دانشگاه آزاد شرايط کامل ثبت نام و پرداخت مبلغ شهريه دوره هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته را اعلام کرد. بر اين اساس، ثبت نام پذيرفته شدگان از روز شنبه 19 شهريورماه آغاز مي شود و تا روز دوشنبه 21 شهريورماه ادامه دارد.
شهريه ثابت تمام رشته هاي علوم انساني 934 هزار و 320 تومان، شهريه ثابت تمام رشته هاي غيرعلوم انساني يک ميليون و 219 هزار تومان، شهريه متغير هر واحد درسي نظري 65 هزار و 860 تومان، شهريه متغير هر واحد درسي عملي 89 هزار و 904 تومان، شهريه هر واحد درسي پايان نامه نيز 320 هزار و 790 تومان است

elham_ho64

عضو جدید
بچه ها من دوستم رتبه اش سازه تبریز 122 شده سهمیه داشت
رتبه آخرین فرد قبولی 30 بوده به نظرتون شانسی برای قبولی تکمیل ظرفیت داره یا نه؟

شهاب شهابی

کاربر فعال
بستگی به تعداد ظرفیت های دانشگاه ها داره.
دوست من پارسال با رتبه ی 142 شهرکرد سازه قبول شد.
واسه عمران قبولی راحت تر از معماریه.
بچه ها من دوستم رتبه اش سازه تبریز 122 شده سهمیه داشت
رتبه آخرین فرد قبولی 30 بوده به نظرتون شانسی برای قبولی تکمیل ظرفیت داره یا نه؟

shiva260

عضو جدید
معاون سازمان سنجش:
زمان تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد هفته آينده اعلام مي‌شود

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: ظرفيت و شرايط تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي هفته آينده اعلام مي‌شود.

سيد جلال طباطبايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اينكه هنوز ظرفيت نهايي مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي مشخص نيست، اظهار كرد: شرايط تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد تا هفته آينده از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني‌ www.sanjesh.org اعلام مي‌شود.

وي در خصوص شرايط شركت در مرحله تكميل ظرفيت نيز گفت: داوطلباني كه در آزمون مجاز شده‌اند اما پذيرفته نشده‌اند پس از مهلت انتخاب رشته مرحله تكميل ظرفيت، بايد بر اساس اولويت علاقه نسبت به انتخاب رشته اقدام كنند.

milolo

عضو جدید
معاون سازمان سنجش:
زمان تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد هفته آينده اعلام مي‌شود

معاون سازمان سنجش آموزش كشور گفت: ظرفيت و شرايط تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي هفته آينده اعلام مي‌شود.

سيد جلال طباطبايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اينكه هنوز ظرفيت نهايي مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي مشخص نيست، اظهار كرد: شرايط تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد تا هفته آينده از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني‌ www.sanjesh.org اعلام مي‌شود.

وي در خصوص شرايط شركت در مرحله تكميل ظرفيت نيز گفت: داوطلباني كه در آزمون مجاز شده‌اند اما پذيرفته نشده‌اند پس از مهلت انتخاب رشته مرحله تكميل ظرفيت، بايد بر اساس اولويت علاقه نسبت به انتخاب رشته اقدام كنند.

اینکه مال سراسریه نه آزاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شهاب شهابی

کاربر فعال
سلام.
طبق محاسبات تمام علمای موجود تو این وب سایت به سلامتی امروز نتیجه ها میاد!
بچه ها چه حس و حالی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنه همه از استرس داغون شدین مهندسان معماری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w06::w04:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا