نتایج ازمون طراحی خرداد93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
هلو راست میگه عزیزم...وقتی این همه پول میگیرند یه داستانی هست دیگه...یعنی سئوال رو جلو تر دارند بعد میان کلی پول میگیرند ...در واقع اون سئوال آزمون رو دارند به صورت تضمینی میفروشند....
حالا امثال من و شما که یعنی مات....از کیش هم رد شدیم....
والا راست میگی ما زمانی کیش و مات شدیم که وارد دانشگاه شدیم و اخرش افتادیم تو این روال پر استرس و نابود کننده ازمونهای نظام و ارشد و دکتری و ....

h.n1364

عضو جدید
تشریف بردید ، می تونید جواب رو از خانم محمدی بگیرید، خانم مهربانی هستن:D

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تشریف بردید ، می تونید جواب رو از خانم محمدی بگیرید، خانم مهربانی هستن:D
الان من کشته مرده این همه راهنمایی دقیق از پستهات هستم....داری ما رو سووووز میدی که اینجوری میگی؟؟؟خانم محمدی کی هست کدوم سازمان کار میکنه؟؟خوب نمیشد یکم دقیق تر بگی....
من که به شخصه بیشتر عصبی شدم.....
بیخیال بابا...امروز میرم نظارت رو ثبت نام مبکنم اونم اینقدر صبر میکنم تا نتایج بیاد نهایت میخوام از آزمون آبان عقب بمونم دگ....:razz:ولی عمرا 70 هزاااااااااااااااااار تومن توووو جیب یه سری از خدا بی خبر ها بریزم.....
عمراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

arefe-rad

عضو جدید
دوستان با این شماره تماس بگیرین 82244202 آقای بهروزی
من بهش گفتم موسسه ها نتیجه رو دادن انکار کردن که اصلا محاله.....

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان با این شماره تماس بگیرین 82244202 آقای بهروزی
من بهش گفتم موسسه ها نتیجه رو دادن انکار کردن که اصلا محاله.....

دستت درد نکنه هم اسمی عزییییزم...
بله من هم همین الان تماس گرفتم و ایشون گفتن اصلا نگران نباشید امروز من از معاون آقای هوایی سئوال کردم گفتن لیست آماده تائید نهایی بشه و مشکلی پیش نیاد تا آخر وقت اداری میزاریم....(البته گفت اگه مشکلی پیش نیاد).....و در خصوص فقط آزمون ظراحی برای ثبت نام دوره بعد اصلا نگران نباشید برای این افراد تمدید میشه....و اصلا استرس نداشته باشید
این آقا از دفتر مقررات ملی بودن و صحبت ایشون کاملا صحت دارد....
پس حداقل اگه نتایج هم دیر اعلام بشه نگران نیستیم که از آزمون عقب نمیمونیم...
برید خوش باشید....

مهديه مقدم

عضو جدید
دستت درد نکنه هم اسمی عزییییزم...
بله من هم همین الان تماس گرفتم و ایشون گفتن اصلا نگران نباشید امروز من از معاون آقای هوایی سئوال کردم گفتن لیست آماده تائید نهایی بشه و مشکلی پیش نیاد تا آخر وقت اداری میزاریم....(البته گفت اگه مشکلی پیش نیاد).....و در خصوص فقط آزمون ظراحی برای ثبت نام دوره بعد اصلا نگران نباشید برای این افراد تمدید میشه....و اصلا استرس نداشته باشید
این آقا از دفتر مقررات ملی بودن و صحبت ایشون کاملا صحت دارد....
پس حداقل اگه نتایج هم دیر اعلام بشه نگران نیستیم که از آزمون عقب نمیمونیم...
برید خوش باشید....
دست گلت درد نکنه،بالاخره یه خبر درست حسابی آزمونی شنیدیم...

nokhbearch2009

عضو جدید
دوستان من از یک منبع خیلی معتبر شنیدم که درصد قبولی ها خرداد 93 بسیار پایین بوده واس همین رو ی اعلام نتایج شک داشتن و حتی روی بازبینی دوباره اونا، ولی به نظر من که اینا زیر بار نرفتن و به همین قبولی با درصد کم اکتفا کردن

eli elhami

عضو جدید
دوستان من از یک منبع خیلی معتبر شنیدم که درصد قبولی ها خرداد 93 بسیار پایین بوده واس همین رو ی اعلام نتایج شک داشتن و حتی روی بازبینی دوباره اونا، ولی به نظر من که اینا زیر بار نرفتن و به همین قبولی با درصد کم اکتفا کردن

متاسفانه از قبل تو این تایپیک گفتیم این قضیه رو.... من ک آمادگی شو دارم. چون میدونم اعتراضمونم بی جوابه.من فقط اجرا شرکت میکنم. حقیقتش پول 70 تومن مفت ندارم ک بریزم تو شکمشون.فقط اگه بدونن که به چه سختی ما شهرستانیا میریم مرکز استان واسه امتحان...خدام ک میدونه کاری نمیکنه...
شب امتحان نظارت تو پارک خوابیدم اینقدر سر صدا بود ک تا 3 صبح نمیتونستی بخابی..ساعت 5 بیدار شدم ک برم سر جلسه....امتحان نظارت ب 40 تا درست جواب دادم...امتحان اجرا ک سر درد شدید داشتم ...31 زدم ک 2 تا غلط واسم درآوردن...
فردام ک امتحان طراحی جایی واس خابیدن نداشتیم بازم تو پارک بیدار ماندن تا ساعت 3 شب..خب سر جلسه امتحان خوابم میومد...
قضاوت کنید کسی ک با نمره 63 نظارت قبول شده مسخره نیس ک اجرا با48 بیافته...
آیا اونا این شرایط ما رو میبینن؟
آخه خدام ک میبینه کاری نمیکنه... بنظر من ک امتحانشون ناعادلانه است....در کل متاسفم واسه این دنیا...

دناسا

عضو جدید
متاسفانه از قبل تو این تایپیک گفتیم این قضیه رو.... من ک آمادگی شو دارم. چون میدونم اعتراضمونم بی جوابه.من فقط اجرا شرکت میکنم. حقیقتش پول 70 تومن مفت ندارم ک بریزم تو شکمشون.فقط اگه بدونن که به چه سختی ما شهرستانیا میریم مرکز استان واسه امتحان...خدام ک میدونه کاری نمیکنه...
شب امتحان نظارت تو پارک خوابیدم اینقدر سر صدا بود ک تا 3 صبح نمیتونستی بخابی..ساعت 5 بیدار شدم ک برم سر جلسه....امتحان نظارت ب 40 تا درست جواب دادم...امتحان اجرا ک سر درد شدید داشتم ...31 زدم ک 2 تا غلط واسم درآوردن...
فردام ک امتحان طراحی جایی واس خابیدن نداشتیم بازم تو پارک بیدار ماندن تا ساعت 3 شب..خب سر جلسه امتحان خوابم میومد...
قضاوت کنید کسی ک با نمره 63 نظارت قبول شده مسخره نیس ک اجرا با48 بیافته...
آیا اونا این شرایط ما رو میبینن؟
آخه خدام ک میبینه کاری نمیکنه... بنظر من ک امتحانشون ناعادلانه است....در کل متاسفم واسه این دنیا...

دوست عزیز من شرایط تو رو سر امتحان ارشد تجربه کردم و فقط خواستم بگم کاملا درکت میکنم

holooooooo

کاربر ممتاز
واقعا عجیبه نمره دادنشون منم آزمون قبل خیلی ناقص کشیده بودم 20 شدم این دفعه کامل و درست کشیده بودم بازم 20 شدم !!!
اینجوری نمیشه قبول شد باید روش آزمونشونو عوض کنن

من آزمون قبل کامل کامل شدم 14 الان با 3 تا شیت سفید شدم 12....خب میبینین کیلووویی نمره میدن...

holooooooo

کاربر ممتاز
خدااااایی یکی بیاد بگه قبووول شده....واقعا من خوشحال میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.