نتایج ازمون طراحی خرداد93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahar-spring

کاربر بیش فعال
دلم می خواد برم همشونو .....اخه من کامل کامل با همه نکات کشیده بودم.وا خیلی بی ...
سر جلسه یکی اومده بود بار 6یا 7 امی بود که امتحان طراحی میداد، میگفت هر دفعه هم با نمره لب مرز 22-23-24 ردش کردن!
خدانکنه ما هم اینجور بشیم، زبونم لال شه..:cry:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای خدایاااا شکرت من با 34 قبول شدم...دارم میمیرم از خوشحاااااااالی
خداجون ازت ممنوووووونم....بنده گناهکارتو بازم بهش حال دادییی....خدایا شکرت هزاااار بار شکر...
دفعه اولم بود آزمون میدادم و خیلی استرس داشتم که نکنه مردود شم....

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای خدایاااا شکرت من با 34 قبول شدم...دارم میمیرم از خوشحاااااااالی
خداجون ازت ممنوووووونم....بنده گناهکارتو بازم بهش حال دادییی....خدایا شکرت هزاااار بار شکر...

عارفه جون تبریک ایشا... همیشه موفق باشی.

bahar-spring

کاربر بیش فعال

تبریک عارفه جون، قبولی حق مسلمت بود، نوش جونت :w23:
یه دستی هم بر سر ما مردودین بکش
من که خجالت میکشم :redface::(:cry:

holooooooo

کاربر ممتاز

برو پست قبلیووو بخون من زووودتر خبر دادم ;-)
تتتتتتتتتتتتبریک عععععععزیزم...دعا کن ماهم قبول شیم

avina333

عضو جدید
من نمی تونم نتیجه رو ببینم چرا ؟؟؟؟ می گه چنین داوطلبی یافت نشد

arefeh

کاربر ممتاز
برو پست قبلیووو بخون من زووودتر خبر دادم ;-)
تتتتتتتتتتتتبریک عععععععزیزم...دعا کن ماهم قبول شیم

تو ک ماهی عزیزم.... مرسی قبل از من خبر رو رسانی.. اایشالله از الان تلاش میکنیم شماها قبول بشین

arefe-rad

عضو جدید

عزززززیییییییزززززززم انشالله همیشه موفق باشی دوست خوب

دناسا

عضو جدید
تبریک میگم به همه اونایی که قبول شدن، عارفه جان به تو هم تبریک میگم حقت بود واقعا
منم که با 20 مردود

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی از همه دوستای گلم ....که این مدت در کنارم بودن و بهم کمک کردن و ازشون استفاده دوستانه و مفید کردم.....
از هلوی عزیزم که حرف نداره...
از هم اسم خوبم عارفه جان
از بهار و باران و فرشته عزیز که بهم لطف داشتن
همچنین به همه بچه هایی که قبول شدند تبریک میگم ایشالله به خوشی از این کاغذ پاره استفاده کنن....
و دوستانی که قبول نشدند ایشالله یه برنامه میزاریم با یه همت اونها هم در دوره بعدی قبول بشند

holooooooo

کاربر ممتاز
مرسی از همه دوستای گلم ....که این مدت در کنارم بودن و بهم کمک کردن و ازشون استفاده دوستانه و مفید کردم.....
از هلوی عزیزم که حرف نداره...
از هم اسم خوبم عارفه جان
از بهار و باران و فرشته عزیز که بهم لطف داشتن
همچنین به همه بچه هایی که قبول شدند تبریک میگم ایشالله به خوشی از این کاغذ پاره استفاده کنن....
و دوستانی که قبول نشدند ایشالله یه برنامه میزاریم با یه همت اونها هم در دوره بعدی قبول بشند

فدااای تو عزیزم...ایشالا موووفق باشی همیشه....
یه کمکی عم به منه بینوا بکن این دوره قبول شم ;-)

وضعیت
موضوع بسته شده است.