نتایج ارشد دانشگاه آزاد سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arezooo82

عضو جدید
بچه ها من ترازم 5540 شده رتبم هم 291. قزوین زدم.بومی قزوین هم هستم.امکان داره تو تکمیل ظرفیت قبول بشم؟

memar-86

عضو جدید
اقا این قضیه بومی برداشتن قزوین تو تکمیل ظرفیت چقدر صحت داره؟؟؟ من رتبه ام 62 شد تو قزوین با تراز 6145 اخرین قبولی 27 با تراز 6420 احتمال قبولی تو تکمیل ظرفیت چطوره....تو قزوین....

maria_k

عضو جدید
دوستان من ترازم 5949 شده. تهران شمال زدم که قبول نشدم. تو تکمیل ظرفیت میتونم قزوین بزنم؟ممکنه قبول بشم؟

aziarchitect

عضو جدید
بچه هاااااا
یه چی بگم؟؟
منم یه خرده...یه خرده که چه عرض کنم خیلی مشکوکم.
یه نگا به درصد تاریخ بندازین؟؟؟اکثرا منفی و خودشونم مطمئنن که منفی نزدن....من خودم 55%روشاخش بودالان میبینم 1.6-!!!!!من ودوسم سارا و2تا از هم کلاسیام!!!!!!به نظرتون ماجرا چیه؟؟؟؟؟؟کجا باید اعتراض داد؟؟؟؟؟؟؟

mariiana

عضو جدید
بچه هاااااا
یه چی بگم؟؟
یه نگا به درصد تاریخ بندازین؟؟؟اکثرا منفی و خودشونم مطمئنن که منفی نزدن....من خودم 55%روشاخش بودالان میبینم 1.6-!!!!!من ودوسم سارا و2تا از هم کلاسیام!!!!!!به نظرتون ماجرا چیه؟؟؟؟؟؟کجا باید اعتراض داد؟؟؟؟؟؟؟

موافقم.منم خیلی مشکوکم به این قضیه..من خیلی با وسوا به سوالایی که مطمین بودم درسته جواب دادم.امکان نداشت منفی بزنم.اونم 6-اگه قراره به جایی اعتراض کنیم من پایم

ghazal25

عضو جدید
بچه ها اگه می دونین تا چه ترازی تکمیل ظرفیت قبول می شن لطفا بگین؟ به نظرتون با 5150 میشه جایی قبول شد ؟

farzane2

عضو جدید
بچه هاااااا
یه چی بگم؟؟
منهم فقط به چند تا سوالی که مطمین بودم جواب دادم.شک دار ها رو اصلا نزدم!امکان نداشت منفی بزنم.اصلا !اینهمه طول کشید تا جوابا رو بدن،یه دور کامپیوتری صحیح کردن یه دور دستی،یه دور پایی!اما انگار پاسخنامه غلط بوده کلا.کلید هم که بیرون ندادند آدم بدونه چطور صحیح کردن!

mariiana

عضو جدید
منهم فقط به چند تا سوالی که مطمین بودم جواب دادم.شک دار ها رو اصلا نزدم!امکان نداشت منفی بزنم.اصلا !اینهمه طول کشید تا جوابا رو بدن،یه دور کامپیوتری صحیح کردن یه دور دستی،یه دور پایی!اما انگار پاسخنامه غلط بوده کلا.کلید هم که بیرون ندادند آدم بدونه چطور صحیح کردن!
دقیقا منم هرچیو که مطمین بودم درسته زدم..منفی خیلی عجیبه

m_architect

عضو جدید
سلام به همه و تبریک به اونایی که قبول شدن.
من چون دولتی قبول شدم اصلا قصد نداشتم برم نتیجه آزادمو ببینم اما دلم طاقت نیاوردو بالاخره الان رفتم دیدم. علوم تحقیقات قبول شده بودم با تراز 7170..

farzane2

عضو جدید
من چون دولتی قبول شدم اصلا قصد نداشتم برم نتیجه آزادمو ببینم اما دلم طاقت نیاوردو بالاخره الان رفتم دیدم. علوم تحقیقات قبول شده بودم با تراز 7170..
تبریک.خوش به حالتون که سراسری میخونید.موفق باشید.

shabnam11

عضو جدید
بچه هاااااا
یه چی بگم؟؟

منم همین طور.....با این اینکه قبول شدم اما درصدا اصلا درست نیست......من زبانم نسبتا خوبه و تو سراسی 63% زده بودم و فکر می کردم ازاد رو بهتر دادم اما با کمال تعجب 1.7% زدم !!!!!!:eek:

و دوستم که am is are رو از هم تشخیص نمی داد 30% زده.....واقعا جای سوال داره!!!!!!

tayyebeh 1

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه تهران غرب تا چه ترازی گرفته؟ من ترازم 5949 شده تهران شمال زده بودم قبول نشدم. زبان 53.4 فنی :45 تاریخ و مبانی 1.7؟؟؟؟ درک: 33
اسکیس :10 رتبم 558 تو تکمیل ظرفیت امیدی هست؟

تراز تهران غرب 6565 بوده

tayyebeh 1

عضو جدید
شیراز 6518 اخرین تراز بوده و 31 نفر گرفته.به نظر من هنوز واسش زود بود اینقدر ترازش بره بالا آخه هنوز استادای دکترا نداره و پارسال تو تکمیل ظرفیت گرفت که در به در دنبال استاد بودن.چنگی به دل نمیزنه!!!!!!

من ترازم 6509 شده.موندم تو امسال که امکان انتخاب شهرو میدن به خودمون بیام باز تهرانو بزنم قبول نشم یا اینکه امکان چندتا انتخابو میدن بهمون

mariiana

عضو جدید
یه سوالی..همه رشته های تهران (علوم تحقیقات-تهران غرب-تهران شمال-تهران مرکز) چرا آخرین رتبه قبولی رو زده 112؟؟یعنی کل تهران با هم سنجیده شدن؟کلا 112 نفر گرفتن؟

hasood

کاربر فعال
منم با 6936 علوم تحقیقات آوردم ولی نمی رم!!! هرچند دوس داشتم برم ... :(

hasood

کاربر فعال
سلام.منم قبول نشدم.درصدام:زبان 35.فن 58.4.تاریخ 13.4.درک 33.4.اسکیس 20.رتبه 135وتراز6509.علوم تحقیقات زده بودم.به نظرتون تکمیل قبول میشم؟
دوست من پارسال 180 بود تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات تهران رو آورد واز همون ترم مهر رفت سر کلاس!!! قبولییییییییییییییی

vera88

عضو جدید
به نظرتون من تکمیل ظرفیت قبول میشم؟!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز برای ازاد تراز مهم هستش و پارسال تو تکمیل ظرفیت تا تراز 5000 هم من سراغ دارم که قبول شدن
خوشبختانه یا ...ظرفیت ازادشدید بالا رفته اما اینکه کجا بیافتی فقط خدا میدونه

vera88

عضو جدید
منم قبول نشدم :confused:
زبان 20 فن 22 تاریخ 22 درک 25 اسکیس 25
تهران مرکز زده بودم رتبه ام شده 533 با تزاز 5980
آخرین نفر قبولی 112 !!!!!!!;)

عزیز ایشالا تکمییل ظرفیت قبولی.ماپارسال با ترازی نزدیک شما علوم تحقیقات تهران زده بودم تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات اصفهان اوردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا